Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4620 Dátum: 2011. április 02. - 20:26:54 »
N, 2 percig bírtam, túl sok mindent mutatott meg, inkább majd moziba a többit, a végén még úgy járok, mint a Vasemberrel, ha nem látom a trailert, akkor még tetszett is volna a film nagyon. :D
Viszont a zene prosti jó, nem tom ez lesz e?
Azt viszont soha nem gondoltam, hogy "Hell" a Hal, én mindig azt hittem, hogy inkább "Hol" kiejtve, mintha anno így hallottam volna... na mindegy :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4621 Dátum: 2011. április 02. - 20:39:48 »
Az igazság az, hogy ez így ezerszer jobb, mint amit hivatalos Green Lantern trailerként kiadtak.
Egyedül azok a jelenetek zavaróak, ahol keverve van az élőszereplős meg a CGI, néhol sajnos nagyon látszik.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4622 Dátum: 2011. április 02. - 20:51:30 »
Ez még nem végleges verzió.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4623 Dátum: 2011. április 02. - 21:08:54 »
Azért eléggé sejteti, hogy mire számíthatunk. Ezen a pillanatképen olyan, mintha Reynolds fejét odafotosopolták volna:

Nem hiszem, hogy az ilyeneket ki tudják javítani, de legyen úgy.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4624 Dátum: 2011. április 02. - 22:22:17 »
Azt viszont soha nem gondoltam, hogy "Hell" a Hal(...)
"Hel" vagy "H(áa)l", mert a Harold rövidítése, de azt is hallani e-vel és azzal a tipikusan angolos, a és á közötti hanggal is. Én meg általában a-val szoktam mondani.
Bár végső soron lényegtelen, mert minden eddigi infó alapján ez egy Kyle Rayner-film lesz, csak átnevezték a figurát. :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4625 Dátum: 2011. április 03. - 10:48:50 »
Bár végső soron lényegtelen, mert minden eddigi infó alapján ez egy Kyle Rayner-film lesz, csak átnevezték a figurát. :D

Hm? Ezt nem értem.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4626 Dátum: 2011. április 03. - 10:50:42 »
Egész pofás film lesz ez a GL csak az álac nagyon gázul fest Reynolds komán. Igazán tervezhettek volna egy dizájnosabb szemfedőt is.


VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4627 Dátum: 2011. április 03. - 10:58:53 »
Nagyon állat lesz! Szigorúan eredeti nyelven nézős!  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4628 Dátum: 2011. április 03. - 13:11:09 »
Hm? Ezt nem értem.
Kyle Rayner a laza, vicceskedő Lámpás, aki próbálja ezt az egész szuperhősködést, amikor csak lehet, egy nagy bulinak felfogni. (Már amikor nem jön rá a szerkesztőségre, hogy akkor most drámázni kell vele és természetesen ezt a barátnő feldarabolásával érik el.) Hal Jordan alapvetően egy marha unalmas karakter, aki akkor se tudna valami humoros beszólást összehozni, ha az univerzum léte függne rajta. Az ő lényege az, hogy mérhetetlen akaraterővel bír, és hogy... mérhetetlen akaraterővel bír.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4629 Dátum: 2011. április 03. - 15:11:35 »
Hm? Ezt nem értem.
Kyle Rayner a laza, vicceskedő Lámpás, aki próbálja ezt az egész szuperhősködést, amikor csak lehet, egy nagy bulinak felfogni. (Már amikor nem jön rá a szerkesztőségre, hogy akkor most drámázni kell vele és természetesen ezt a barátnő feldarabolásával érik el.) Hal Jordan alapvetően egy marha unalmas karakter, aki akkor se tudna valami humoros beszólást összehozni, ha az univerzum léte függne rajta. Az ő lényege az, hogy mérhetetlen akaraterővel bír, és hogy... mérhetetlen akaraterővel bír.

Értem. Kkor a ketőből összehoztak egy jót. És a kpasz néger a rajzfilmből az melyik?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4630 Dátum: 2011. április 03. - 15:14:46 »
John Stewart. Olvashatnál róla teljes leírást a Genen ha még lenne Gen.

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4631 Dátum: 2011. április 03. - 15:48:46 »
Vajon Sinestro árulása is benne lesz?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4632 Dátum: 2011. április 03. - 15:54:27 »
Nem hinném, csak jelezések lesznek rá. Az első rész inkább a Parallax elleni harcra fog koncentrálni és arra ahogy megszállja Hammondot.

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4633 Dátum: 2011. április 03. - 16:04:11 »
Mindenesetre én nagyon várom. Sztem a trükkök is rendben lesznek. Még van rá 2 hónapjuk.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4634 Dátum: 2011. április 03. - 16:12:30 »
Ez még nem végleges verzió.
:smsarcasm: Aha, valahogy mindig ezt mondják... ;D :smsarcasm:
Rayner a laza, vicceskedő Lámpás, aki próbálja ezt az egész szuperhősködést, amikor csak lehet, egy nagy bulinak felfogni. (Már amikor nem jön rá a szerkesztőségre, hogy akkor most drámázni kell vele és természetesen ezt a barátnő feldarabolásával érik el.) Hal Jordan alapvetően egy marha unalmas karakter, aki akkor se tudna valami humoros beszólást összehozni, ha az univerzum léte függne rajta. Az ő lényege az, hogy mérhetetlen akaraterővel bír, és hogy... mérhetetlen akaraterővel bír.
Ez sokkal inkább Guy Gardner. Kyle a tipikus jófiú, szerény, esetlen, jószívű, naív. Az ügyetlenkedéseit is próbálja optimistán felfogni. Persze mind tudjuk, hogy a sorsa, hogy ő legyen a legerősebb Lámpás...
Hal viszont tényleg ilyen, lényegében semmi jellemvonása sincs (a Top Gun bármelyik mellékszereplője lehetne), csakhogy nagyon menő (bár ezt sosem fejtik ki miért)...
Értem. Kkor a ketőből összehoztak egy jót. És a kpasz néger a rajzfilmből az melyik?
John Stewart. Olvashatnál róla teljes leírást a Genen ha még lenne Gen.

Igen, mintha máshol nem lenne hivatalos leírás mindenkiről. :)
http://www.blateco.com/
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 03. - 16:14:35 írta holloo »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4635 Dátum: 2011. április 03. - 16:25:38 »
Igen, mintha máshol nem lenne hivatalos leírás mindenkiről. :)
http://www.blateco.com/

Mindenki alatt azt a 10 leírást érted?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4636 Dátum: 2011. április 03. - 16:29:59 »



holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4637 Dátum: 2011. április 03. - 16:31:03 »
Mindenki alatt azt a 10 leírást érted?
Elnézést kérek, helyesbítés következik: "Minden földi lámpás".  :P De a többiekről is lesz hivatalos a következő titkos aktákban. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4638 Dátum: 2011. április 03. - 16:33:19 »
Mindenki alatt azt a 10 leírást érted?
Elnézést kérek, helyesbítés következik: "Minden földi lámpás".  :P De a többiekről is lesz hivatalos a következő titkos aktákban. ;)

Az nagyon jó cucc. Ha jól emlékszem Sinestro Corps is van benne dögivel. Én is sokat felhasználtam belőle a Genes leírásoknál.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4639 Dátum: 2011. április 03. - 20:50:11 »
Nagyon tetszik ez a trailer. Remélem jó lesz a film.  :oh: És azt is, hogy javulni fog a CGI, mert az nagyon durva. :S
S mostantól nem nézek semmi trailert ebből a filmből sem. :)