Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887473 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4780 Dátum: 2011. április 23. - 14:05:34 »
Vagyis az egész 3D őrület egy nagy parasztvakítás :D
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4781 Dátum: 2011. április 23. - 14:34:29 »
Igen, röviden így lehet összefoglalni. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4782 Dátum: 2011. április 23. - 20:47:36 »
Egy (főleg 3D-s) mozifilm ritkán hosszabb másfél óránál, annyi ideig simán bírja a szem a legtöbb embernél. Különben ebből nem nőtt volna ki új mozi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4783 Dátum: 2011. április 23. - 23:49:36 »
Jah, hülyeség, hogy ilyen sok ember kikészül tőle. A biológiai alapjainak nem néztem utána, de az Avatar van vagy 2 óra 20 perc például. Négyszer láttam végig, soha nem volt semmi bajom. A második vetítés alatt, meg később is figyeltem a környezetemben ülőket, 3 vetítés alatt 1-2 ember volt, aki néha levette a szemüveget (gondolom mert fájt a feje, vagy szédült, vagy ilyesmi), a többiek vígan nézték.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4784 Dátum: 2011. április 24. - 07:07:30 »
A környezetemben én sem hallottam róla , hogy valaki kidőlt volna vetítés közben.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4785 Dátum: 2011. április 24. - 08:51:02 »
Kapi most már biztos hogy a film során valahogy a jövőbe kerül


Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4786 Dátum: 2011. április 24. - 10:29:26 »
Négyszer láttam végig, soha nem volt semmi bajom.

Hogy lehet négyszer végignézni azt a filmet? :surp:
Tejet kérek! Csokisat!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4787 Dátum: 2011. április 24. - 13:51:41 »
Egyszer magad, háromszor meg 3 különböző emberrel. :D Annyira nem tetszett, hogy 4-szer nézzem meg moziban (tetszési index alapján kétszer kellett volna megnéznem), de az utolsó 2 alkalommal sikerült rávenniük mindig, hogy elmenjek. Meg akkoriban több pénzem is volt ilyenekre. :D

"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4788 Dátum: 2011. április 24. - 20:45:02 »
Egy (főleg 3D-s) mozifilm ritkán hosszabb másfél óránál, annyi ideig simán bírja a szem a legtöbb embernél. Különben ebből nem nőtt volna ki új mozi.
Így igaz. Az Avatar nekem már kicsit megterhelő volt, de még simán belefért.
A probléma inkább az, hogy most bejöttek az otthoni 3D-s eszközök is, és még azoknál is fennál ez a hiba, ott pedig egy elborúltabb egyén simán végigűlhet akár 8 órát is elötte, aztán meg rinyál. Persze ez mindenkinek a saját felelőssége, de azt tudjuk, hogy a felhasználó hülye.
Egyébként az otthoni 3D-s technika, vagyis az aktív szúrős fejletteb is, mint a mozikban alkalmazott polarilázt változat, csak a moziban túl macerás lenne elemet tenni minden szemüvegekbe.

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4789 Dátum: 2011. április 24. - 22:59:40 »
Thor 3D premierrel kapcsolatban:
Világ életemben moziba járó ember voltam. Most is havi 4-5 alkalommal járok moziba. Ezenfelül a képregényeket is szeretem. Be is terveztem a premier Thort. Vidéki révén szóltam a melóhelyemen, hogy 29.-én valószínűleg nem megyek. Aztán koppantam egy jó nagyot... :stupid: Csak 3D premier... ezt megszívtam. (Sajnos az egyik szememre vak vagyok, így a 3D nekem nem játszik!! :nemtudom:)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4790 Dátum: 2011. április 25. - 07:52:40 »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4791 Dátum: 2011. április 25. - 13:29:05 »
Thor 3D premierrel kapcsolatban:
Világ életemben moziba járó ember voltam. Most is havi 4-5 alkalommal járok moziba. Ezenfelül a képregényeket is szeretem. Be is terveztem a premier Thort. Vidéki révén szóltam a melóhelyemen, hogy 29.-én valószínűleg nem megyek. Aztán koppantam egy jó nagyot... :stupid: Csak 3D premier... ezt megszívtam. (Sajnos az egyik szememre vak vagyok, így a 3D nekem nem játszik!! :nemtudom:)

Én sem megyek el a Thorra amíg nem adják simán 2d-ben. Nem szeretem. Kimozdít a film élményből. Vagyis bele sem tudok merülni úgy hogy elfelejtsem, hogy filmet nézek.
Amúgy is parasztvakításnak tartom... bocs :D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4792 Dátum: 2011. április 25. - 14:15:33 »
Ezzel én is így vagyok.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4793 Dátum: 2011. április 25. - 15:24:21 »
Wowow, várjatok, akkor nem lesz 2d-s? Anniyra 3d-ről beszéltek, mintha mellette nem adnák 2d-be... Az gáz, mert haverom is vak az egyik szemére, és majd két hétig beszéltem neki, amire rátudtam dumálni, hogy jöjjön rá. :uhoh:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4794 Dátum: 2011. április 25. - 15:48:43 »
Nálunk itt Nyíregyházán a Palace-ban fogják adni 2D-ben is és 3D-ben is, úgyhogy gondolom, máshol is. :)

EDIT: Ja, nem, elnéztem. Nálunk is csak 3D-ben lesz a premier. :S
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 25. - 21:03:14 írta Raisu »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4795 Dátum: 2011. április 25. - 16:11:48 »
Wowow, várjatok, akkor nem lesz 2d-s? Anniyra 3d-ről beszéltek, mintha mellette nem adnák 2d-be... Az gáz, mert haverom is vak az egyik szemére, és majd két hétig beszéltem neki, amire rátudtam dumálni, hogy jöjjön rá. :uhoh:

Csak úgy értettem, hogy most kezdték el adni, de először mindenhol, csak 3D. Később nézem majd meg, ha már lesz sima mezei formában. Egyébként röhejes, hogy régen volt premier vetítés, vagyis az első. Aztán premier ELŐTTI, mert az még a premiernél is gizdább. De végül is az volt a premier. Most már három premier előtti van egy nap.

Khkicsi

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4796 Dátum: 2011. április 25. - 19:46:26 »
Wowow, várjatok, akkor nem lesz 2d-s? Anniyra 3d-ről beszéltek, mintha mellette nem adnák 2d-be... Az gáz, mert haverom is vak az egyik szemére, és majd két hétig beszéltem neki, amire rátudtam dumálni, hogy jöjjön rá. :uhoh:

Csak úgy értettem, hogy most kezdték el adni, de először mindenhol, csak 3D. Később nézem majd meg, ha már lesz sima mezei formában. Egyébként röhejes, hogy régen volt premier vetítés, vagyis az első. Aztán premier ELŐTTI, mert az még a premiernél is gizdább. De végül is az volt a premier. Most már három premier előtti van egy nap.

Teljesen egyet értek veled. Premier csak 3D. :'(
De utána már lesz 2D vetítés is. Azért ez gáz. 

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4797 Dátum: 2011. április 25. - 23:44:34 »
Én is 2D -ben szeretném megnézni. Haverommal már totál be vagyunk zsongva.
Ha jól tudom 7. étől lesz a mozikban, ez akkor a 3D-s premier?
Mikortól vetítik 2D-ben? :headscratch:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4798 Dátum: 2011. április 25. - 23:47:26 »
Ahogy én tudom most 28-átől (csütörtöktől) lesz a premier (2D és 3D is), viszont a premier előtti nap (27-én) csak 3D-ben lesz látható!

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4799 Dátum: 2011. április 26. - 00:03:12 »
Ahogy én tudom most 28-átől (csütörtöktől) lesz a premier (2D és 3D is)
Nah az nem lenne rossz ;)