Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887388 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4900 Dátum: 2011. Május 04. - 19:16:48 »
Odabaszós

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4901 Dátum: 2011. Május 04. - 19:22:47 »
Az biztos, hogy nagyon sokat finomítottak a cgi-n, de néhány helyen még mindig nagyon zavaró/látható. Már várom is BuB hsz-ét, hogy "Bakker most miért mutattak meg megint mindent, így már nem is érdekes a film".  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4902 Dátum: 2011. Május 04. - 19:25:28 »
Á BuB nem fogja megnézni.  ;D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4903 Dátum: 2011. Május 04. - 19:50:12 »
Nekem is nagyon műnek tűnik még mindig a ruha és az álarc. A film az előzetes alapján jónak ígérkezik.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4904 Dátum: 2011. Május 04. - 21:07:41 »
Sámson doki oldalára felkerült egy interjú a Thor szereplőivel.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4905 Dátum: 2011. Május 05. - 07:00:22 »
Na tegnap én is megnéztem a Thor-t.
Eredetileg nem 3D-ben akartam, de haverjaim rávettek, hogy nézzük abban, de valóban nem sok pluszt ad a filmhez, ami megérni a másfélszeres jegyárat.
Maga a film tetszett Asgard bemutatása rohadt hangulatos volt, és én nem is éreztem azt, amit sokan rttak, hogy kinyírták a mitológiát, és a misztikumot.
A földi jelenetek nemcsak kiríttak az egészből, de már-már tök fölöslegesek is, de nyilván közelebb kellett hozni a mai emberekhez, meg a bosszúállókhoz.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4906 Dátum: 2011. Május 05. - 07:53:01 »
Hát lassan már télleg k lehet kockázni az egész filmet ;D
De ennél annyira nem izgat, kb ezzel is úgy vagyok mint a Thorral basszottul nem ismerem.
Amúgy ki, vagy mi az a füstös enemy?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4907 Dátum: 2011. Május 05. - 08:07:15 »
Parallax.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4908 Dátum: 2011. Május 05. - 08:10:35 »
Oh... oké, mondjuk nekem soha nem ilyen füstös izének tűnt...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4909 Dátum: 2011. Május 05. - 09:11:26 »
Oh... oké, mondjuk nekem soha nem ilyen füstös izének tűnt...
like Galactus :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4910 Dátum: 2011. Május 05. - 10:20:39 »
Érdekes, hogy eddig senki se mondta, (vagy nem emlékszem rá  :cavinton:), de megvan az elő Marvel Studión belüli egy színész több szerep anomália is, ugyanis a jó öreg Punisher feltűnik a Thorban is, Ray Stephenson játsza Volstagg-ot, Thor egyik spanját.

Ja és egy kérdés tegnap mozi után spanokkal dumáltunk, hogy akkor most mi is a sorrend az Avangers filmek között.
Amerika kapitány, Iron Man, Iron Man 2, Thor, Hihetetlen Hulk.
Erre jutottunk.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4911 Dátum: 2011. Május 05. - 10:38:21 »
Én is megnéztem este a Thort. :D Nekem nem volt választásom a 2D/3D között, mert természetesen csak 3D megy eredeti nyelven. :roll: A 3D tényleg nem sokat adott hozzá, de ettől függetlenül imádtam a látványt. :) Be kell vallanom, hogy soha egy Thor képregényt nem láttam közelebbről, és az egész karaktert mindig hülyeségnek tartottam, de a film király lett. :D Teljesen hozta azt, amit vártam tőle a trailer után, minden a helyén volt és szuper képregényfilm volt. Tetszettek a poénok, tök király volt, hogy a film úgy maradt teljesen hiteles, hogy közben nem vette magát teljesen komolyan. Persze Loki karaktere volt az azonnali kedvencem :). Ami mégis kicsit nem tetszett, az pont az ő színésze. Nem tudom elhinni arról a nyálas kissrácról, hogy ennyire okos, ravasz és agyafúrt legyen. :stupid: :D
Összességében tökjó volt, és a képregényfilmek között sztem benne van a top5-ben. :)

Tényleg, más téma: az X-Men First Class is a Marvel Studios filmje? Nem emlékszem... :headscratch: meg annyira nem is néztem utána, mert első gondolatra :yucky:.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4912 Dátum: 2011. Május 05. - 10:43:10 »
Tényleg, más téma: az X-Men First Class is a Marvel Studios filmje?

Fox. Nem adták vissza a jogokat a Marvelnek ahogy a Sony sem a Pókember jogait.

Ja és egy kérdés tegnap mozi után spanokkal dumáltunk, hogy akkor most mi is a sorrend az Avangers filmek között.
Amerika kapitány, Iron Man, Iron Man 2, Thor, Hihetetlen Hulk.

AmKap - Iron - Iron 2 - Hulk - Thor - Avengers - Iron 3

Érdekes, hogy eddig senki se mondta, (vagy nem emlékszem rá  :cavinton:), de megvan az elő Marvel Studión belüli egy színész több szerep anomália is,

Ben Foster és Rebecca Romjin. Bár az nem Marvel Stúdión belüli.


« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 05. - 10:49:48 írta Ben Reilly »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4913 Dátum: 2011. Május 05. - 10:48:58 »
Fox. Nem adták vissza a jogokat a Marvelnek ahogy a Sony sem a Pókember jogait.
Oh. Nem bíztató... :-\

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4914 Dátum: 2011. Május 05. - 11:19:38 »
AmKap - Iron - Iron 2 - Hulk - Thor - Avengers - Iron 3
Akkor nem teljesen áll össze a kép, itt már Banner második eltünésére utalnak?
Ben Foster és Rebecca Romjin. Bár az nem Marvel Stúdión belüli.
Meg ugye Ryan Reynoldsról se feledkezzünk el.
Róluk tudtam, de azok más-más studiók filmjei voltak.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4915 Dátum: 2011. Május 05. - 11:22:28 »
AmKap - Iron - Iron 2 - Hulk - Thor - Avengers - Iron 3
Akkor nem teljesen áll össze a kép, itt már Banner második eltünésére utalnak?

A Thorban? Nem, az elsőre. Eric valahogy úgy fogalmaz, hogy ismert egy gamma kutatót aki miután a SHIELD-del került kapcsolatba egyik napról a másikra eltűnt. A Thor és a Hulk közel egy időben zajlanak és a kettő végén jön a Vas 2.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4916 Dátum: 2011. Május 05. - 13:15:32 »
és én nem is éreztem azt, amit sokan rttak, hogy kinyírták a mitológiát, és a misztikumot.
Pedig sajnos ez történt. :)

Oh... oké, mondjuk nekem soha nem ilyen füstös izének tűnt...
like Galactus :)
Mondjuk azért vicces is lett volna, ha jön egy nagy "sisakzilla" kicsit nagyon power rangers szintre süllyedt volna le a film.  ;D

soha egy Thor képregényt nem láttam közelebbről, és az egész karaktert mindig hülyeségnek tartottam, de a film király lett. :D
Pont ez volt az elméletem, hogy azoknak fog bejönni, akik nem ismerik a karaktert/mitológiát... :)

Ami mégis kicsit nem tetszett, az pont az ő színésze. Nem tudom elhinni arról a nyálas kissrácról, hogy ennyire okos, ravasz és agyafúrt legyen. :stupid: :D
Szerintem meg pont tökéletes volt, már első ránézésre is egy kis "áskálódós, fondorlatos rohadéknak" nézett ki.  :D

Összességében tökjó volt, és a képregényfilmek között sztem benne van a top5-ben. :)
Jajj.  :hehe:

Ben Foster és Rebecca Romjin. Bár az nem Marvel Stúdión belüli.
Meg ezt a sort lehetne folytatni nagyon sokáig. :) Sam Elliott stb stb... Bár azt én sem igazán értem, hogy most csak az avangerseket akarják összemosni, vagy az összes filmes produkciójukat... :headscratch:

A Thorban? Nem, az elsőre.
Meg azért durva lenne, ha egy szupertitkos katonai akció csak így kiszivárogna. Bár ez a Marvel (film)univerzum, ahol még a "mágiasok" is UFÓK, úgyhogy bármi elképzelhető. :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 05. - 13:17:17 írta holloo »

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4917 Dátum: 2011. Május 05. - 14:18:24 »
Szerintem meg pont tökéletes volt, már első ránézésre is egy kis "áskálódós, fondorlatos rohadéknak" nézett ki.  :D
Én nehezen tudtam elhinni, hogy van annyi esze, hogy ezeket mind kitalálja. Ettől függetlenül átalában az ilyen karakterek a legérdekesebbek egy történetben. ;)

Összességében tökjó volt, és a képregényfilmek között sztem benne van a top5-ben. :)
Jajj.  :hehe:
Nálam az X-Men 1-2 után nem nagyon van semmi. :) Vagy nem jut eszembe. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4918 Dátum: 2011. Május 05. - 14:30:27 »
Meg ezt a sort lehetne folytatni nagyon sokáig. :) Sam Elliott stb stb... Bár azt én sem igazán értem, hogy most csak az avangerseket akarják összemosni, vagy az összes filmes produkciójukat... :headscratch:
A Marvel Studionak az Avangershez kapcsolodó filmeken kivül egy szál Punisherje van, amit tuti nem vonnak bele.
Pedig sajnos ez történt. :)
Szerintem ez viszonylag korrekt értelmezése/átírása volt az eredeti történetnek.
Mondom ezt úgy, hogy csak a mitológiát ismerem, a képregényt nem.

De engem pl. sznobnak, és maradinak mondtál, amikor kifejtettem, hogy nem tetszik a vámpírmítosz leépítése, akkor most te nem vagy az? ;D :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 05. - 15:08:04 írta Todd »

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4919 Dátum: 2011. Május 05. - 15:53:43 »
De engem pl. sznobnak, és maradinak mondtál, amikor kifejtettem, hogy nem tetszik a vámpírmítosz leépítése, akkor most te nem vagy az? ;D :twisted:
Ott a pont.  ;D