Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887179 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4960 Dátum: 2011. Május 07. - 19:27:45 »
Áh, egy filmből sem maradhat ki Rozsó. ;D 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4961 Dátum: 2011. Május 07. - 19:28:42 »
Meg se néztem volna amúgy. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4962 Dátum: 2011. Május 07. - 19:37:13 »
Ja, de így már meg fogod, mi? ;D Tuti, hogy a nézettségnövelés miatt rakják bele a cameot. Csak ne a stáblista utánra tegyék... :wacko:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4963 Dátum: 2011. Május 07. - 19:45:31 »
Ezt hol olvastad?
Én úgy tudom, csak annyit erősített meg, hogy a folytatásban Rozsomák is szerepet kaphat. Ez persze nem zárja ki, hogy a First Classban is feltűnik, de a nyilatkozatok alapján elvileg nem fog. Ami mondjuk simán lehet félrevezetés. Egyetlen utalás volt még korábban arra, hogy valakinek lesz egy cameoja, de nem volt kimondva, hogy Rozsomák lenne az. (Mondjuk nem tudnám elképzelni, hogy ki más lehetne rajta kívül...)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4964 Dátum: 2011. Május 07. - 19:47:35 »
Az egyetlen aki 100%-ra meg tudja mondani az jövő héten Tomi lesz.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4965 Dátum: 2011. Május 07. - 19:49:56 »
 ;Dde ő azt mondta nem mond semmit a filmről.

Remélem arra a pár másodpercre, ha meg szólal Rozsó, vissza tudják hívni Vitay Andrást ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4966 Dátum: 2011. Május 07. - 19:53:26 »
Már olvastam a forgatókönyvet, úgyhogy már most is tudom. De tartom a szám.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4967 Dátum: 2011. Május 07. - 19:54:18 »
Remélem arra a pár másodpercre, ha meg szólal Rozsó, vissza tudják hívni Vitay Andrást ;D

Aztán jól ki is fogtok akadni azon a pár másodpercen, ha elhangzik a varázslatos "Farkas" szó... ;D :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4968 Dátum: 2011. Május 07. - 19:58:03 »
Náh... má nem nagyon izgat, gyakran már azon kapom magam, hogy én magam is Farkasnak hívom.

Már olvastam a forgatókönyvet, úgyhogy már most is tudom. De tartom a szám.  ;)
Csak annyit mondj, hogy jó lesz? :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4969 Dátum: 2011. Május 07. - 20:08:01 »
Ez egy tök szubjektív vélemény, talán épp ez az oka, hogy még ennyit sem mondhatok el róla.  ;) A legtöbb, ami nyilvános lehet, hogy kedden megírom, hogy már láttam.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4970 Dátum: 2011. Május 07. - 20:12:49 »
Az egyetlen aki 100%-ra meg tudja mondani az jövő héten Tomi lesz.
Már olvastam a forgatókönyvet, úgyhogy már most is tudom.

Hiába, Isten mindent tud és mindent lát - ráadásul mindent premier előtt.  :D

Náh... má nem nagyon izgat, gyakran már azon kapom magam, hogy én magam is Farkasnak hívom.

>SNIKT!< :wolvie2:

Ne hagyd, hogy átállítsanak a sötét oldalra. Harcolj ellene! Még megnyerhetjük a Rozsók háborúját.

Azért ha egyszer lesz egy X-Men reboot, akkor jó lenne, ha végre "farkatlanítanák" szegényt. (Valami azt súgja, kissé félreérthetően fogalmaztam...)


Különben a Zöld Lámpás filmnél is valakivel ellenőriztetik majd a neveket, vagy csak a Marvel filmeknél van így?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4971 Dátum: 2011. Május 07. - 20:17:49 »
Azért ha egyszer lesz egy X-Men reboot, akkor jó lenne, ha végre "farkatlanítanák" szegényt.
Szerintem 3 X-Men és egy Farkas filmmel a hátunk mögött ez elég esélytelen.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4972 Dátum: 2011. Május 07. - 20:20:10 »
Ez egy tök szubjektív vélemény, talán épp ez az oka, hogy még ennyit sem mondhatok el róla.  ;) A legtöbb, ami nyilvános lehet, hogy kedden megírom, hogy már láttam.
Hát ha tetszett az X2, viszonyítsd ahhoz, és akkor lehet sejteni, hogy jó lesz. ;D


Ne hagyd, hogy átállítsanak a sötét oldalra. Harcolj ellene! Még megnyerhetjük a Rozsók háborúját.

Azért ha egyszer lesz egy X-Men reboot, akkor jó lenne, ha végre "farkatlanítanák" szegényt. (Valami azt súgja, kissé félreérthetően fogalmaztam...)
Hát ez van, túl sokszor láttam már magyarul a 3 részt, megszoktam sztem. :D
Amúgy ja, a rebootnál lehetne javítgatni a neveket, nem tom bele mennek-e.
 A Wolverine anime fényében,  viszont lehet reménykedni.


Különben a Zöld Lámpás filmnél is valakivel ellenőriztetik majd a neveket, vagy csak a Marvel filmeknél van így?

Hát én lobbiztam volna miatta, de most nem tom mi lesz belőle.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4973 Dátum: 2011. Május 07. - 20:44:52 »
Remélem arra a pár másodpercre, ha meg szólal Rozsó, vissza tudják hívni Vitay Andrást ;D
Ha Vasember animére be tudták szervezni, akkor szerintem erre is. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4974 Dátum: 2011. Május 07. - 20:54:10 »
Különben a Zöld Lámpás filmnél is valakivel ellenőriztetik majd a neveket, vagy csak a Marvel filmeknél van így?
Minden képregényfilmnél szólnak, aztán ha az adott képregény még nem volt magyarul, akkor szólok, hogy nincs mit mondanom a témában. A Zöld Lámpásnál az esküt küldtem el, de ironikus módon azóta megjelent egy hivatalos könyv egy másfajta esküvel...
Hát ha tetszett az X2, viszonyítsd ahhoz, és akkor lehet sejteni, hogy jó lesz. ;D
No és ha nem tetszett az X2?  :D Viccen kívül, az X-Men 2 benne van a két legjobb képregényfilmben nálam, csak éppen időnként nem tudom, hogy az első, vagy a második helyen.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4975 Dátum: 2011. Május 07. - 21:04:36 »
Ha benne lesz Rozsó, akkor nagyon sajnálom, hogy lelőtték a poént. Én ha jól emlékszem, nem tudtam, Swarczi cameojáról a Terminator4-ben és majd magam alá csináltam az örömtől a moziban amikor kilépett a füstből ;D  ;D  ;D.

Tomi! Mi a másik kedvenc képregényfilmed?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4976 Dátum: 2011. Május 07. - 21:13:23 »
Ha Vasember animére be tudták szervezni, akkor szerintem erre is. :D
Igen, mint,h ogy ott Rozsomák lesz a neve, így elhjatároztam, hogy nézni fogom, bár annyira nem szeretem az animékat, szval ott is nagyon érdekel ki lesz a hangja. Bár, mivel ez a Rozsó egy elég nyikhaj kölöknek tűnik, kizártnak tartom, hogy Vitay legyen, meg sztem nagyon nem is szokott sorozatot se, rajzfilmet meg tuti nem vállal, bááár... :headscratch:


No és ha nem tetszett az X2?  :D Viccen kívül, az X-Men 2 benne van a két legjobb képregényfilmben nálam, csak éppen időnként nem tudom, hogy az első, vagy a második helyen.
No, alakulunk ;D bár ezt a 2 hetet már csak kibírjuk valahogy, majd kiderül a moziba. ;D

Minden képregényfilmnél szólnak, aztán ha az adott képregény még nem volt magyarul, akkor szólok, hogy nincs mit mondanom a témában. A Zöld Lámpásnál az esküt küldtem el, de ironikus módon azóta megjelent egy hivatalos könyv egy másfajta esküvel...
Igen, sajnáltam is, mármint remek, hogy Tóniék is próbálnak lobbizni a stúdiónál, gyakrabban kellene ezt ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4977 Dátum: 2011. Május 07. - 21:21:11 »
Tomi! Mi a másik kedvenc képregényfilmed?
A Pókember 1.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4978 Dátum: 2011. Május 07. - 21:32:51 »
Én ha jól emlékszem, nem tudtam, Swarczi cameojáról a Terminator4-ben és majd magam alá csináltam az örömtől a moziban amikor kilépett a füstből ;D  ;D  ;D.
De azt ugye tudod, hogy az igazából nem Schwarzi volt, hanem egy testépítő fejére montírozták rá CGI-vel Schwarzi fejét? ;D
Egyébként a T4 előtt is előre ellőtték a poént, én legalábbis tudtam róla. Sajnos még ez sem mentette meg a filmet.

Nekem az X1 nem tetszett annyira, az X2 sokkal jobb lett.
A First Class meg még mindig nem érdekel különösebben, max kölcsönzős változatban.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #4979 Dátum: 2011. Május 07. - 21:43:02 »
Én ha jól emlékszem, nem tudtam, Swarczi cameojáról a Terminator4-ben és majd magam alá csináltam az örömtől a moziban amikor kilépett a füstből ;D  ;D  ;D.
De azt ugye tudod, hogy az igazából nem Schwarzi volt, hanem egy testépítő fejére montírozták rá CGI-vel Schwarzi fejét? ;D

Feltűnt  ;) Én mondjuk azt hittem, hogy tetőtől talpig cgi. És legfeljebb amikor távolabbról látjuk, akkor igazi színész.