Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887314 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5260 Dátum: 2011. Június 02. - 19:11:51 »
Mint már fentebb írtam, nagyon jó film. Csak nem leg-leg. :)
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5261 Dátum: 2011. Június 02. - 19:13:52 »
Én meg erre azt mondtam nézőpont kérdése.  :) Te jössz.  :D

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5262 Dátum: 2011. Június 02. - 19:19:24 »
Na jó azt hiszem ez tovább nem folytatható ;D Döntetlen.
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5263 Dátum: 2011. Június 02. - 19:23:49 »
 ;D A kör bezárult.  :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5264 Dátum: 2011. Június 02. - 20:27:47 »
Csak annyit , hogy az eddigi képregényes filmek közül a legjobb.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5265 Dátum: 2011. Június 02. - 20:29:21 »
És még a második része is zseniális.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5266 Dátum: 2011. Június 02. - 20:33:30 »
Úgy ahogy mondod. Nagyon szeretem.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5267 Dátum: 2011. Június 02. - 20:36:41 »
Még a harmadik is tűrhető, legfőképp Robin miatt. Sajna az új filmekbe nem tették be. Pedig Batman mellé kell Robin. :)
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5268 Dátum: 2011. Június 02. - 20:42:19 »
Igen ez tény. Alfrédot mégse moleszterálhatta.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5269 Dátum: 2011. Június 02. - 22:32:02 »
Hazaértem én is az X-Menről. Nagyon király film lett. Az akciók látványosak, pörgősek, elvannak találva az arányok, a hangulata remek, a színészi játék meglehetősen jó, a poénok ütnek benne rendesen, 1-2 jelenet pedig nagyon megható benne, a történet  nagyon el lett találva és a szinkronnal sincsen különösebb gond.  Szóval simán eléri az első 2 rész minőségét. Rengeteg apró kis utalás van a fanoknak. ;) Emma Frost akkor is szép benne.  :) Nincs nagyon ellentmondás az előző filmekkel kapcsolatban, ha nagyon akarom 3 akad, de abból csak 1 olyan , amit nem tudnak semmivel kimagyarázni. Egyetlen gond vele, hogy sokat kell várni a folytatására. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5270 Dátum: 2011. Június 02. - 22:58:38 »
Én is hazaértem róla (együtt láttuk). Most már elmondhatom: tök jó film. Nekem jobban tetszett, mint az X-Men 1 és 3, csak a 2 múlta felül. Magneto nagyon jó benne, de a többiek is tetszettek. Jó sztori, ütős jelenetek, minden, amit Psycho írt.  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5271 Dátum: 2011. Június 02. - 23:01:08 »
Akkor várható hogy megbarátkozol az X-men képregényekkel is? :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5272 Dátum: 2011. Június 02. - 23:12:12 »
Neked ez a mániád.  :)

minuteman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 11
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5273 Dátum: 2011. Június 03. - 01:34:39 »
X-men elsőkről olvashattok a Funvee-n, erre tessék:
http://thefunvee.freeblog.hu/
"I'm Claws-trophobic"- Deadpool

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5274 Dátum: 2011. Június 03. - 07:22:30 »
Vasárnap ha eljutok Pestre én is megnézem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5275 Dátum: 2011. Június 03. - 08:02:25 »
Én ma este megyek megnézni.

silo2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5276 Dátum: 2011. Június 03. - 12:31:09 »
X-men - Az Elsők: Osztom a témáról Psycho és Kaine véleményét. Ugyan az x-men képregényekkel rengeteg ellentmondásba ütközik, de a filmekhez viszonyítva nagyon jól meg lett írva a sztori. Az x2 után a legjobb x-men film. Remélem a jövőben is marad ez a színvonal (pedig a 3 és a Wolverine után nem számítottam sok jóra). A  Msytique féle történet szál volt talán legjobban eltalálva. Számomra mondjuk, Azazel nagyon nem illet oda és nem tudom ki volt a forgószeles mutáns.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5277 Dátum: 2011. Június 03. - 18:41:02 »
Azazel nagyon nem illet oda és nem tudom ki volt a forgószeles mutáns.

Szökőár volt, de nem sok vizet kavart. :) Egyébként ebben igazad van, ez a két karakter kb. olyan volt, mint Kardfog az első részben.

Különben jó film, önmagában nézve. Képregényhű meg nem nagyon tudott lenni eleve, mert inkább a korábbi filmekhez próbált igazodni, ami viszont többé-kevésbé sikerült is. Talán Mystique harcmodorát hiányoltam kissé, de még elsajátíthatja a következő részben. Meg Bestiától is vártam volna, hogy többet ugrál, de azért a végére csak belejött.
Azért volt benne egy-két(-három-négy-öt-hat...) baki, de nem olyan vészes egyik se, hogy ne lehessen élvezni tőle a filmet. Mondjuk barátnőmmel a film után megbeszéltük, hogy "te, az neked is feltűnt, amikor..." A felére azóta találtam elfogadható magyarázatot, a többiből meg már nem mindenre emlékszem.
A Magnetos részek nagyon jók voltak (bár a legutolsónál, amikor teljes harci díszben állt, nekem túl élénknek tűnt a színválasztás, remélem a következő filmre azon még módosítanak), de amúgy majdnem minden figura kap valamekkora szerepet.
Kedvenc jelenetem a Rozsomák cameo volt, utána az, amikor Bestia fojtogatta Magnetot - bár utóbbi kissé szubjektív, mert Hank az egyik kedvencem. A másik meg Emma Frost... Ő jobb volt, mint amire számítottam, de a képregényekhez képest "gyengébb", még talán szó szerint is: Magneto majdnem lereszelte a nyakát - ha jól emlékszem egy ágy korlátjával, ami nem hinném, hogy adamantium volt, szóval nem szabadott volna megsértenie a gyémántot. Azért neki is voltak jó jelenetei, úgyhogy remélem, a folytatásban több szerepet kap majd.
Kevin Bacon egy kicsit talán "sok" volt, de talán nem annyira, mint mondjuk Tommy Lee Jones a Mindörökké Batmanben. Amikor kellett, akkor komolyan lehetett venni.
Az utolsó hajós-repülős-rakétás jelenet pedig nagyon látványos.


Amúgy filmművészeti csodának nekem is csak a két Burton-féle Batman számít a képregényfilmek között és szerintem határozottan tekinthetők klasszikusnak. A maguk idejében nagyot ütöttek, csak manapság mindenki Nolan verziójára koncentrál.

Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5278 Dátum: 2011. Június 03. - 20:42:31 »
Egyetértek előtti hozzászólással, Azazel és Szökőár (Riptile), nem tartozik filmhez, de egészben nagyon jó film volt, nekem nagyon tetszik!
Én hallássérült vagyok, és magyar felirattal néztem, néztünk (SilSurral, meg barátnőjével). :)
Nagy élményem volt, meg is lepődtem a film végén feliratán: Hanza Tamás szakértő volt a feliratban. Ez nagy élményem/élményünk volt!
Örülök, hogy Magyarországon nagy fordító bekerült feliratban!  :taps: :worship:
Más filmekben (újakban) is szívesen látni híres nevét. ;)
Üdv, Pepea

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5279 Dátum: 2011. Június 03. - 20:58:10 »
Helló!

Üdv közöttünk!  :)

Ez már nem az első film, aminek a végén ott vagyok, csak eddig talán egy volt, ahol kiírták, a legtöbb esetben csak bemondták, amit te akkor nem hallhattál. A Pókemberek, az X-Men 2,3, Fenegyerek, Hulk, Superman, meg még pár egyéb.