Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887028 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5280 Dátum: 2011. Június 03. - 20:58:35 »
Én is láttam. Erős közepes.


Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5281 Dátum: 2011. Június 03. - 21:01:53 »
Ez már nem az első film, aminek a végén ott vagyok, csak eddig talán egy volt, ahol kiírták, a legtöbb esetben csak bemondták, amit te akkor nem hallhattál. A Pókemberek, az X-Men 2,3, Fenegyerek, Hulk, Superman, meg még pár egyéb.
Egyetértek veled, igaz, hogy én nem hallom, amikor bemondták. :S Csak van szemem és látni nevedet! ;)  :kingpin:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5282 Dátum: 2011. Június 03. - 21:15:39 »
Romjin cameoja azért ütött.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5283 Dátum: 2011. Június 03. - 21:25:40 »
Szerintem az nem ő volt, csak montázs.
Azt láttátok, hogy Eric anyja magyar nő volt? Magyar Éva.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5284 Dátum: 2011. Június 03. - 21:28:53 »
Hóka nállunk Pepea! :welcome:
Nagy élményem volt, meg is lepődtem a film végén feliratán: Hanza Tamás szakértő
Hanza?   :headscratch:

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5285 Dátum: 2011. Június 03. - 23:30:01 »
A magyar kritikusok jól lehúzzák a filmet. De mit is várok olyanoktól akik szerint A Király Beszéde jó film.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5286 Dátum: 2011. Június 04. - 08:15:47 »
A Király beszéde az elmúlt jó pár év egyik, ha nem a legkiemelkedőbb filmje. Kár, hogy ilyen ritkán tudnak a tengerentúlon összedobni egy ehhez hasonlóan kimagasló, de nem álentellektüel filmet.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5287 Dátum: 2011. Június 04. - 13:38:57 »
Nekem nagyon tetszett a hidegháborús kor. Nagyon nagy munka korhűre megcsinálni egy ilyen filmet.
Magneto ruhája a végén nagyon durván sok volt. Egy az egyben átrakni a régi képregényes ruhát... Már a szürke sisak is sok volt. Az X1-2 ben zseniálisan eltalálták. ízléses volt elegáns. De ez nagyon erős.
Eric zseniális színészt kapott. Ő volt a kedvencem. Jó volt, hogy Charles is és Eric is még nagyon hűbelealázs módjára viselkedik. Később lenyugszanak a korral. Mistique is jó volt, ahogy kiderül hogy kapcsolódnak egymáshoz Magnetoval, miért járkál meztelenül. Ezek szerint mindíg meztelen volt, és a bőrkabit is a bőréből csinálta? kivéve amikor a sárga akcióruha volt rajta.
Azazelt sajnáltam, hogy nem kapott több szerepet, Kardfognál.
A nyitó jelentet nem forgatták teljesen újra, de azért volt egykét új képkocka.
Az Romijn cameo volt az ágyban??? Azt hittem Stifler mamája  :ohmy:

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5288 Dátum: 2011. Június 04. - 14:27:42 »
Stifler mamája teljesen rendben van. :D
Tejet kérek! Csokisat!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5289 Dátum: 2011. Június 04. - 17:32:08 »
Hát nekem lelőve a holnapi mozizás. Nagyon sajnálom , mert nagyon kíváncsi vagyok már erre a filmre.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5290 Dátum: 2011. Június 04. - 18:04:51 »
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern
Folyt köv.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5291 Dátum: 2011. Június 04. - 18:10:27 »
Várjuk a folytatást.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5292 Dátum: 2011. Június 04. - 20:54:59 »
Stifler mamája?  :lol: De hát az egy vén tyúk, sőt, tehén.  :D Ő volt azt hiszem a Dr. Szösziben is.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5293 Dátum: 2011. Június 04. - 21:46:59 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5294 Dátum: 2011. Június 04. - 21:50:48 »
Na, túlvagyok én is az Elsőkön!
Hu, hát baszottul bejött (volna, ha az utsó 5 percet nem látom) a film, vhol az X2 után foglal helyett nálam x3-nál és a Rozsó filmnél tuti jobban tetszett :D
Szinte mondhatni, hogy Charles, Erik és Rejtély voltak a főszereplők. Először meglepődtem, hogy Charles és Raven milyen közel voltak egymáshoz, kellett vmi meglepő és új jelenet bele gondolom. Azután azon kaptam magam, hogy Erik milyen szimpi karakter lett a számomra ebben a részben.
Rozsomák Cameo nagyon ütött ;D az egész mozi borult, és szinte télleg az volt az egyetlen olyan jelenet, aminél nagy volt a derűség, nem vmi sok poén volt benne, persze ez nem is baj.
Kicsit ami még zavart, hogy Emma egy kicsit olyan lóti futi karakter lett, de persze az X filmeknél nem kell keresni sok képregényhűséget. :hehe:
ÉS a negatívum: engem pötyett felbaszott a bénulásos jelenet, jó volt meg minden, mert sejtettem, hogy na most lesz vmi, de meglepődtem, hogy így lett kivitelezve, ötletesnek tartom, de, hogy akkor az X3 elejét lehet kidobni, meg a wolvie filmet (mondjuk azért nem is baj) azért az gáz... :roll: nem tom, vagy lusták voltak megnézni (jó gondolom nem), de vhol elvárható lett volna, hogy figyelnek ilyenre, mégse egy 60 éve futó képregény sztorijait kellett átolvasniuk, amiben már 600-szor foltozgatták a karakterek múltjait...
Haver megvan róla győződve, hogy ezt egy rebootnak kell felfogni... hát nem tom, egyáltalán nem utal semmi erre (ezt a jelenetet leszámítva...), nem is cikkeztek róla, nem is így harangozták be (mint pölö ugye a Spidey-t vagy a Batmant), plusz, ha télleg rebootnak szánták, nem forgatják egy az egybe le újra az első képsorokat az első részből, Jackamnt se hívják vissza, se Rebecca Romjint (az ő cameója is jópofa volt)... szval nem tom...
Így utólag belegondolva (belemagyarázva) inkább arra tok gondolni, hogy Singer csak simán nem ismeri el a 3. részt és a Wolviet, mivel ahhoz nincs köze, és  ő a  saját kreálmányaihoz idomult.
Magneto utsó rucija is érdekes volt, bár télleg kicsit túúl pirosra vette a figurát.
Na szal, tetszett, jó volt, nem nézve az utsó 5 percet, bejött nagyon.
Szval várjuk a folytatást, bár egy X4 sokkal jobb lenne. :brow:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5295 Dátum: 2011. Június 04. - 23:08:57 »
Én is megnéztem és visszavonok mindent arról hogy Rozsó cameoja, nem illik hozzá. Ez annyira tökéletes momentuma a filmnek, hogy az egész terem röhögött 5 percig.  :D Ezért megérte megnézni, de amúgy is jó volt. Főleg Magneto és Rejtély vitték el a filmet, tökéletesek voltak. Nálam tízből egy gyenge nyolcas ez a film.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5296 Dátum: 2011. Június 05. - 00:21:56 »
Várjuk a folytatást.

Ezét is?

X-Men First Class

Ezét még jobban. ;D Köszi Ben! ;)

Az ellentmondásokat némileg meg lehet magyarázni., szerintem. A legfontosabbak:
- X2 Bestia jelenete: a képregényben is többször alakult vissza emberré.
- X3, Rozsi Xavier még jár, de már kopasz: mindkettőre lehet a magyarázat, hogy igazából nem is volt ott, csak Charles manipulálta őket.
- X3 Xavier és Magneto barátok még: talán később ideigelnes újra szövetkeznek.
- X1 Cerebro és Magneto sisakja: ugye lehangzik az első részben, hogy Magneto azért tud elbújni Charles elől, mert együtt építették a gépet. Ez alapján a sisakot nem igazán lehet logikusan megmagyarázni, hiszen láttuk , hogy Eric Shawtól vette el, amit elmondása szerint az oroszoktól kapott. Talán a későbbi gépet tényleg együtt építették.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5297 Dátum: 2011. Június 05. - 05:31:31 »
Várjuk a folytatást.

Ezét is?

X-Men First Class

Természetesen jöhet minden újdonság.

Az X-Men filmre visszatérve , volt itt is stáblista utáni jelenet ?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5298 Dátum: 2011. Június 05. - 08:28:31 »
Állítólag nem, de páran maradtak bent nálunk. :D
Röhögtem, mert amikor van jelenet senki nem marad, amikor meg nincs... :hehe:

Magneto sisak-cerbro: hát valahol együtt építették, mert Ereik is ott volt, amikor Charles, Hank és Rejtély próbálgatta a gépet. ;D
Amúgy az Sg.hu rebootként emlegeti a  filmet... :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5299 Dátum: 2011. Június 05. - 08:46:29 »
Az X-Men filmre visszatérve , volt itt is stáblista utáni jelenet ?

Nem volt.