Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887096 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5300 Dátum: 2011. Június 05. - 09:18:40 »
Mindenki anyázott, mert nem volt jelenet a végén. Pedig most sokan maradtak bent  :D Szezrintem nem lehetett kihagyni a bénulást egy ilyen Charles-Eric storiból. Mint ahogy a terminator4 ből sem lehet kihagyni az időutazást...  mégis megtették >:(

Szerintem nem kell agyalni, hogy ez most reboot vagy mi. Sajnos. Régebben még csak folytatások voltak. Aztán rég elfeledett filmek előbányászása és folytatása. Aztán  előzményfilmek. Alapból trilógiák készítése. Aztán lazítottak és eljött a reboot ideje. Most pedig az X-men first class féle félszerzetek.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5301 Dátum: 2011. Június 05. - 09:24:41 »
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern
Folyt köv.
   
itt mintha Hector Hammond-ot még Philip Seymour Hoffmanal akrták volna játszattni

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5302 Dátum: 2011. Június 05. - 10:00:42 »
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern
Folyt köv.
   
itt mintha Hector Hammond-ot még Philip Seymour Hoffmanal akrták volna játszattni
:nezze:
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5303 Dátum: 2011. Június 05. - 10:05:21 »
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern
Folyt köv.
   
itt mintha Hector Hammond-ot még Philip Seymour Hoffmanal akrták volna játszattni
:nezze:
Elkezdtem felpakolni a Green Lantern látványterveit, az első adag már megtekinthető. A dolog azért is különleges mert néhány concepten még Phillip S. Hoffmann szerepel Hector Hammondként, eredetileg ugyanis ő alakította volna a karaktert.
Green Lantern

 :omg: ;D :cavinton: :cavinton: :cavinton:
-----------------------------
Remélem lesz második része a First classnak, ahol már láthatjuk Eric gyerekeit, Wandát és Pietrot, A kis Árnyékot és Ericet fehér hajjal. A Képregényben is egy tök izmos, negyvenes fickónak néz ki fehér hajjal,
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 05. - 10:41:21 írta VTomi »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5304 Dátum: 2011. Június 05. - 10:48:15 »
Én inkább egy X4-et várnék... :drying:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5305 Dátum: 2011. Június 05. - 12:25:42 »
Én inkább egy X4-et várnék... :drying:
Én is. Singertől.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5306 Dátum: 2011. Június 05. - 13:47:40 »
Hmhm, ettől a párostól se lenne rossz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5307 Dátum: 2011. Június 05. - 14:54:01 »
Hmhm, ettől a párostól se lenne rossz.
igaz. Csak ne kopasszák meg ezt a színészt!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5308 Dátum: 2011. Június 05. - 15:00:13 »
Mármint Vaughn rendező és Singer producer, társrendező, vagy anyám kínja.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5309 Dátum: 2011. Június 05. - 17:24:18 »
Sikerült végre nekem is megnéznem az új X-MEN filmet. Szerintem jól sikerült,látszik,hogy igyekeztek beleilleszteni az eddigi X-filmek eseményébe. Azt azért nem tudom,hogy az X-MEN 3. részének elején a visszaemlékezéskor miért ment együtt  Xavier és Magneto Jean Grey otthonába,miközben ebben a film végén különválnak útjaik.
Viszont ebben a filmben nem tudom ki volt Shaw teleportálója,mert Árnyék nem lehetett,hiszen az ő színe indigókék.
Rozsomák cameoja nekem is tetszett. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 05. - 17:40:24 írta kzoli »

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5310 Dátum: 2011. Június 05. - 20:49:40 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5311 Dátum: 2011. Június 06. - 07:36:17 »
No, az X-men kicsit alúl teljesített az első hétvégén (gondolom ennél nagyobb bevételt vártak...), 56 millát hozott, ez kb a 2000-es első rész premierrel megegyező bevétel, ami akkor 150 körül termelt végül, hát talán ez is elér addig, talán 180 is meglesz. Állítólag 160 volt a büdzsé, így egy kis bukás bukéja van...
Talán nem is baj, hátha a stúdió észbe kap és inkább az X4-et kezdi el készíteni ennek a második része helyett... :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5312 Dátum: 2011. Június 06. - 11:37:16 »
Először is: én is láttam pénteken az új X-Ment. :) Komolyan nem tudom, mit kritizáltok rajta, nekem felmászott a minden idők legjobb képregényfilmjei lista 2. helyére az X1 után. :) Baromi jó, hogy nem csak a képregényfilmek között jó, hanem mind történetben, mind alakításban, mind rendezésben annyira kimagasló, hogy nekem már nincs is kedvem képregényfilmnek tekinteni. Ugyanúgy X-Men film, ahogy Singer X1 és X2-je. Az, hogy kontinuitásban nem passzol az X3-hoz, nem von le belőle semmit. Az X3-at amúgyis jobb lenne elfelejteni úgy, ahogy van... ;) Wolvie cameoja szerintem is zseniális volt, tökéletes volt a montázs végére és egy zseniálisan összerakott jelenet. Nálunk is röhögött a moziterem. ;D Még a radarforgatós jelenet tetszett, az úgy volt összerakva, hogy teljesen behúzott a filmbe és csak ámultam. :)
Azt látom, hogy azok nem tetszettek nektek, amiket mértetek a korábbi filmekhez vagy a képregényekhez. Ha külön filmként értelmezitek, akkor már nincs mibe belekötni. ;)


De mit is várok olyanoktól akik szerint A Király Beszéde jó film.
Ezt nem hagyhatom szó nélkül. ;)

A Király beszéde az elmúlt jó pár év egyik, ha nem a legkiemelkedőbb filmje. Kár, hogy ilyen ritkán tudnak a tengerentúlon összedobni egy ehhez hasonlóan kimagasló, de nem álentellektüel filmet.
Egyetértek gabyval. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5313 Dátum: 2011. Június 06. - 14:48:13 »
Talán nem is baj, hátha a stúdió észbe kap és inkább az X4-et kezdi el készíteni ennek a második része helyett... :roll:
Hát, az X3-at figyelembe véve én jobban örülnék, ha ezt folytatnák, mintha azt...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5314 Dátum: 2011. Június 06. - 14:55:06 »
Dettó.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5315 Dátum: 2011. Június 06. - 15:02:10 »
Szintén. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5316 Dátum: 2011. Június 06. - 15:25:05 »
Amúgy most hogy már kétszer láttam a filmet biztosan kijelenthetem, hogy Küklopsz, Ororo, Jean és Angyal is benne vannak abban a jelenetben amikor Charles először használja a cerebrót. Küki pl egy labdával játszik és szép piros szemüveg van rajta.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5317 Dátum: 2011. Június 06. - 15:41:00 »
Vihar nekem is gyanús volt, hogy rá akartak vele utalni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5318 Dátum: 2011. Június 06. - 18:04:33 »
Amúgy most hogy már kétszer láttam a filmet biztosan kijelenthetem, hogy Küklopsz, Ororo, Jean és Angyal is benne vannak abban a jelenetben amikor Charles először használja a cerebrót. Küki pl egy labdával játszik és szép piros szemüveg van rajta.
Angyalt és Jeant nem szúrtam ki. Miből lehetett rájönni? Nincsen olyan jellegzetes atribútumuk, mint a piros szemüveg, vagy a fehér haj. Kiváncsi vagyok, hogy a Originsben, honnan szerzett a fiatal Scott rubinkvarc szemüveget.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5319 Dátum: 2011. Június 06. - 18:51:11 »
Tudtommal a filmben sosem hangzott el az, hogy rubinkvarc a szemüvege.
Az, hogy a képregényben az volt, semmit sem jelent. A film, és minden adaptáció alapvetően önálló produktumként kezelendő.