Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887099 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5340 Dátum: 2011. Június 08. - 08:38:20 »
Sebastian Shaw karakterét csak szerintem mosták kicsit össze Mr. Sinisterével?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5341 Dátum: 2011. Június 08. - 11:27:32 »
Amennyire ismerem Shawt, sztem jó volt, nekem hozta a "pokoltűzes feelinget".
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5342 Dátum: 2011. Június 08. - 14:17:30 »
Jó meglátás Ben, már nekem is eszembe jutott, de volt benne egy kis Vader nagyúr is, bár a név kötelez.  :lol: ( akinek nem esik le, google)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5343 Dátum: 2011. Június 08. - 19:29:34 »
Újabb adag Thor látványterv:
Thor
Szerintem az eddigi legszebbek ugyanakkor látszik, hogy az őrült készítők nemcsak Heimdallt akarták becsokizni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5344 Dátum: 2011. Június 08. - 19:52:59 »
baromi jók az Asgardi képek, kár, hogy a 9 világ közül csak három szerepelt a filmben, pedig ahogy látom, a többiről is csináltak rajzokat.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5345 Dátum: 2011. Június 08. - 19:57:05 »
Most néztem meg az X-Ment és negatívan csalódtam benne. A megkevert szereplőgárda miatt sokkal rosszabbra számítottam, de mégis el voltak találva. A sztori elég jól meg lett írva. Talán lehetett volna több akció, meg legalább egy mondata Szökőárnak és Azazelnek. Így csak személyiségtelen henchmanek voltak. Én várom a folytatást. Remélem lesznek benne új szereplők pl.: Kolosszus, Káprázat, Napfolt (ha már Árnyék nem lehet) , a másik oldalon pedig feltűnik Higanyszál (persze nem úgy, mint Magneto gyereke), Lavina és Varangy (sajna Piró nem férne bele a kontinuitásba).
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 08. - 22:31:31 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5346 Dátum: 2011. Június 08. - 22:39:55 »
Most néztem meg az X-Ment és negatívan csalódtam benne. A megkevert szereplőgárda miatt sokkal rosszabbra számítottam, de mégis el voltak találva. A sztori elég jól meg lett írva. Talán lehetett volna több akció, meg legalább egy mondata Szökőárnak és Azazelnek. Így csak személyiségtelen henchmanek voltak. Én várom a folytatást. Remélem lesznek benne új szereplők pl.: Kolosszus, Káprázat, Napfolt (ha már Árnyék nem lehet) , a másik oldalon pedig feltűnik Higanyszál (persze nem úgy, mint Magneto gyereke), Lavina és Varangy (sajna Piró nem férne bele a kontinuitásba).
Akkor pozitívan csalódtál

Stan Lee benne van valahol a filmben?

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5347 Dátum: 2011. Június 08. - 22:49:23 »
Ja, igen. Fáradt vok :D Tuti, hogy nem volt benne. De Rozsomák jelenete mindenért kárpótolt. :D
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5348 Dátum: 2011. Június 08. - 23:14:29 »
A folytatásban jó lenne látni hogyan születik meg Magneto családja Pietro, Wanda, és Polaris. Hogyan félti őket, hogyan szervezi meg a külön kis csapatát Xavier ellen! Lehetne még a csapatában a fiatal Agymester, Lavina, az X-eknél Mímus és Forge-al is bővülhetne a csapat!

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5349 Dátum: 2011. Június 09. - 14:53:00 »
Nos, én is végre megnéztem az X-ment. Jó volt, bár ezt az első (és általam megnézett utolsó) trailer alapján már tudtam. A karakterek is egész jól el voltak találva, külön öröm volt a rengeteg képregényes beszólás/utalás. A filmes cameok/utalások is jók voltak, a rozsis jeleneten én is nagyon jót röhögtem. :) A képességeket is marha jól kihasználták, talán csak Shaw volt felerősítve irreális módon (míg ugye Darwin meg le volt gyengítve  :roll:), bár ugye végülis erre építették az egész történetet. Azazel vívása marha jó volt, egyből Kurt ugrott be róla, az esetleges folytatásban kíváncsi leszek, hogy lesz-e köztük kapcsolat. A csapat egyenruhája is tetszett, úgy tűnik mégis lehet a filmben is normális X-egyenruhát alkotni, és nemcsak azt a bőr kezeslábast... :) "És persze a sisak, az az átkozott sisak..." telitalálat, ahogy a film befejezése is.  ;D
Sebastian Shaw karakterét csak szerintem mosták kicsit össze Mr. Sinisterével?
Igen ez jó meglátás, nekem is mindjárt ez jutott eszembe. Így Shaw sokkal gonoszabb feelinget kapott, és tényleg egy "nagy ellenség" szerepét tölthette be.
Egyébként azt hittem a film nézése közben, hogy Charles attól fog lebénulni, ahogy Magneto kivégzi Shaw-t, de aztán sajnos nem... :-\
Remélem lesznek benne új szereplők pl.: Kolosszus, Káprázat, Napfolt (ha már Árnyék nem lehet) , a másik oldalon pedig feltűnik Higanyszál (persze nem úgy, mint Magneto gyereke), Lavina és Varangy (sajna Piró nem férne bele a kontinuitásba).
Ezek közül azért nagyon sokan nem férnek bele a filmes kontinuitásba, de, ha tényleg jó folytatást akarnak csinálni akkor biztos elvarrják a szálakat, hogy mi történt a mostani tagokkal és hogy jön a képbe Kardfog és Varangy.
Egyébként egyik haverral már vitatkoztunk, hogy Emma a Rozso... Farkas film miatt üti a sztorit, de szerintem az sem kizárt, hogy az az egyik "kakukk" volt, majd meglátjuk, hogy mi lesz a folytatásban (ha lesz...)
Hm, én kíváncsi lennék, hogy ez a "régi/új" páros vajon mi tudna kihozni abból a szétbarmolt csapatból, ami az X3 végén megmaradt.
Szerintem semmi probléma nem volt azzal a csapattal: Jégember, Rozsomák, Bestia, Vihar, Árnymacska, Angyal, Kolosszus, Pióca (?), Vadóc (?) jó kis csapat lenne ez, és még az ifjak közül bárki jöhetne... :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 09. - 14:57:02 írta holloo »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5350 Dátum: 2011. Június 09. - 15:17:24 »
Tény, de én úgy gondoltam, vajon hogy hozzák vissza a profot (nem lenne e nagy gond/csalódottság a színészcsere miatt), plusz azért Küki nélkül... jó, tom, hogy az X filmek totál nem "képregényhűek" de azért Scott jelenleg a képregényben eléggé komoly szerepe van, kicsit furi, hogy a filmben meg megpurdélt... :-\


Amúgy, a rucijuk nekem is nagyon bejött, egyedül csak azt a heveder szíjat nem tudtam megfejteni, hogy azok minek rájuk... :headscratch: Ben, nincsenek azóta vmi Conceptek ezekről a ruhákról már?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5351 Dátum: 2011. Június 09. - 15:27:13 »
küki és a prof minhárom ilmbe azt a szerepet töltöte be, hogy valami mondvacsilát okkal gyorsan ki kellett őket vonni a képből. A profot azért, hogy ezzel krízishelyzetbe juttassák a csapatot, Kükit azért, hogy ne lábatlankodjon Jean, és Rozsó között.
A 3.-ban végre lerendezték ezt a problémát, gyökerestül. ;D
A profra nem mondanám azért azt, de Küki tök töltelékkarakter volt a filmben.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5352 Dátum: 2011. Június 09. - 15:39:22 »
Amúgy, a rucijuk nekem is nagyon bejött, egyedül csak azt a heveder szíjat nem tudtam megfejteni, hogy azok minek rájuk... :headscratch: Ben, nincsenek azóta vmi Conceptek ezekről a ruhákról már?

Van vagy 100 db még és igen benne vannak a ruhák is csak még nem jutottam el odáig hogy feldolgozzam.


BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5353 Dátum: 2011. Június 09. - 16:27:34 »
Hm, nem baj, nekem küldheted úgyis. :D


Ja, Küki tényleg nagyon tölteék kari volt, nem igen értem miért csináltak belőle olyat...
Prof félreállítását, már a második részben kicsit soknak éreztem, vhogy nem tudtak mit kezdeni a karakterrel, túl erős, vagy nem tom...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5354 Dátum: 2011. Június 09. - 16:45:24 »
... Én várom a folytatást. Remélem lesznek benne új szereplők pl.: Kolosszus, Káprázat, Napfolt (ha már Árnyék nem lehet) , a másik oldalon pedig feltűnik Higanyszál (persze nem úgy, mint Magneto gyereke), Lavina és Varangy (sajna Piró nem férne bele a kontinuitásba).
Árnyék? Ilyen időszakban nem hinném lesz a következő filmben, de lehet csoda lesz. Ha nagyon szeretnéd, szólj Azazel-nek, hogy csináljon meg gyereket Rejtélynek.  ;D ;D ;D Ha tudjátok, hogy Árnyék anyja (Rejtély), apja (Azazel).
Amúgy nagyon tetszik a film, nekem nagyon tetszik! Nagyon várom már blu-ray-ot. Hisz MARVEL és DC filmadaptációkat gyűjtöm! ;)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 09. - 16:49:39 írta Pepea »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5355 Dátum: 2011. Június 09. - 22:33:42 »
Megnéztem az X-ment szinkronnal is. Jó volt, mindenkinél jól ült a szinkronhang észre sem vettem, hogy magyar, kivéve amikor Eric megszólalt. Borzalmas. A legjobb szereplőt rontották el, nagyon kiábrándító volt minden szava. Hujber Ferenc volt a hang.

Ja és azt hiszem megtaláltam Stan Leet a filmben: Amikor Charles először használja a Cerebrot van egy kisfiú aki széken ül, csíkos pólóban és képregényt olvas. Szerintem őaz  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5356 Dátum: 2011. Június 09. - 23:10:54 »
Van vagy 100 db még és igen benne vannak a ruhák is csak még nem jutottam el odáig hogy feldolgozzam.
Naa, annyira nem lehet szörnyű!  :D

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5357 Dátum: 2011. Június 09. - 23:36:00 »
Megnéztem az X-ment szinkronnal is. Jó volt, mindenkinél jól ült a szinkronhang észre sem vettem, hogy magyar, kivéve amikor Eric megszólalt. Borzalmas. A legjobb szereplőt rontották el, nagyon kiábrándító volt minden szava. Hujber Ferenc volt a hang.

Igen, nekem is csak az övé nem tetszett, de az nagyon. Sőt, ahogy korábban említettem, az előzetes kliphez viszonyítva szerintem Emmának jobban is állt a magyar hang, mint a valódi, de még meg kellene néznem eredeti nyelven.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5358 Dátum: 2011. Június 09. - 23:48:28 »
Ma én is megnéztem az X-Ment, de sajnos a korábbi filmekkel való ellentmondások miatt nem tudtam annyira élvezni, mint amennyire szerettem volna. Ha viszont úgy tekintek rá, mint egy rebootra (tudom, hogy nem az :\), akkor viszonylag jó volt (hiába na, annyit dicsérték, hogy én jobbra számítottam). Bestiáról a viselkedése alapján én nem mondtam volna azt, hogy szuper intelligens, különösen ott ásta el magát, amikor beszólt Rejtélynek. Eric, Rejtély és Xavier nagyon jó volt, de a többieknél azt éreztem, hogy csak azért vannak, hogy elmondhassák, hogy van egy csapat. Jó, még Hanknek volt jelentősebb szerepe, de a többiek a látványos harcokon kívül nem sokat adtak hozzá a filmhez. Azt mondjuk nem igazán értettem, hogy Emma miért nem szökött meg a börtönből? Nem hiszem, hogy túl nagy gondot jelentett volna neki. Meg én eddig azt hittem, hogy a gyémántot csak egy másik gyémánttal lehet megtörni, most is tanultam valamit. ^^"

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5359 Dátum: 2011. Június 10. - 00:10:33 »
Azt mondjuk nem igazán értettem, hogy Emma miért nem szökött meg a börtönből? Nem hiszem, hogy túl nagy gondot jelentett volna neki.
Igen, ezt én se értettem akkor.

Meg én eddig azt hittem, hogy a gyémántot csak egy másik gyémánttal lehet megtörni, most is tanultam valamit. ^^"
Ezt meg azt hiszem írtam is korábban.
De volt még elég sok hasonló baki, csak már elfelejtettem őket.

Egyébként Bestia beszólása Mystique/Rejtélynek szerintem is eléggé karakteridegen volt. A képregényben se volt ennyire lúzer a kezdeti szőrtelen időszakában, szóval inkább követték a filmes kliséket és gátlásos zsenigyereket csináltak belőle. Meg egyébként mozgékonyabbnak képzeltem volna annál, hogy a csillárról tud lógni és gyorsan futni.
De különben a két kék egész szép pár lett volna, megnézném a gyereküket.