Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887096 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5420 Dátum: 2011. Június 18. - 07:47:04 »
Valahogy idén elég lightosan szerepelnek a comics filmek...
A pap jó nagyot zakózott, az X-men meg Thor se villogot, valszeg a stúdió is többet várt tőlük... most meg a Zl szerepel le...  erős a gyanúm, hogy Kap am is elég nagyot fog botlani...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5421 Dátum: 2011. Június 18. - 14:05:30 »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5422 Dátum: 2011. Június 18. - 14:29:47 »
Hát ez tényleg nem nagy meglepi.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5423 Dátum: 2011. Június 18. - 14:31:19 »
Én megmondtam, a rajzfilmben (First Flight) nagyon jól megoldották a pálfordulást, sőt én azt sem bántam volna, ha inkább a rajzfilmet ültetik át filmre.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5424 Dátum: 2011. Június 18. - 14:33:21 »
A rajzfilmek (mind a kettő ) nagyon tetszett , de kíváncsi leszek a filmre is , valahogy nekem tetszik a Zöld Lámpás mint karakter , de lehet , hogy csalódni fogok.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5425 Dátum: 2011. Június 18. - 14:34:56 »
Én láttam belőle 10 percet de lekapcsoltam. Van annyira jó film már a kezdés alapján is, hogy megérje a moziban megnézni akár többször is.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5426 Dátum: 2011. Június 18. - 14:58:01 »
Én megmondtam, a rajzfilmben (First Flight) nagyon jól megoldották a pálfordulást, sőt én azt sem bántam volna, ha inkább a rajzfilmet ültetik át filmre.
Én így vagyok a Csodanő rajzfilmmel. Ott olyan jó az eredet, meg a többi sztori, hogy nagyon kár lenne mást forgatni ahelyett...
Ezért volt nekem furi, hogy a Zl First Light után kezdték el csinálni a nagy filmet, nem nagyon vágtam, hogy ennek most mi értelme, csinálnak egy rajzfilmes eredetet (ami tök más mint a comics) erre rá, jön a film, ami szintén teljesen más...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5427 Dátum: 2011. Június 18. - 15:39:18 »
Sosem fogjuk megérteni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5428 Dátum: 2011. Június 18. - 16:18:31 »
Valahogy idén elég lightosan szerepelnek a comics filmek...
A pap jó nagyot zakózott, az X-men meg Thor se villogot, valszeg a stúdió is többet várt tőlük... most meg a Zl szerepel le...  erős a gyanúm, hogy Kap am is elég nagyot fog botlani...
Úgy néz ki, az emberek kezdenek ráunni az egykaptafára készült comic filmekre.
Várható volt, hogy ezek is rövid időn belül lecsengenek.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5429 Dátum: 2011. Június 18. - 16:27:49 »
A Pap buktája várható volt, az elég lerágott csont a Constantine meg a hasonszőrű vámpíros dolgok után, a Thor szereplése azért gyengus, mert az átlag néző nem érti, hogy ezt nem önálló történetként kell kezelni, hanem egy nagyobb egész részeként, ahogy majd a Kapit is. Bevághatják nekik minden részbe Fury-t meg a stáblista utáni jeleneteket, ha egyszer nem értik vagy nem akarják megnézni a többit. Az X-Men meg a Wolvie óta akkora katyvasz, hogy rengetegen úgy reagálták le, hogy inkább el se mennek rá. Szerintem a dvd forgalom szépen hoz majd azért.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5430 Dátum: 2011. Június 18. - 16:40:49 »
A Pap buktája várható volt, az elég lerágott csont a Constantine meg a hasonszőrű vámpíros dolgok után
Ráadásul a rendező követte el a Légió című merényletet is, ami szinte mindenki top 5 sz*r filmes listájján előkelő helyen van.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5431 Dátum: 2011. Június 18. - 16:44:08 »
Jaja, ugyanaz a rendező, ugyanaz a színész, hasonló téma.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5432 Dátum: 2011. Június 18. - 19:34:56 »
A Pap buktája várható volt, az elég lerágott csont a Constantine meg a hasonszőrű vámpíros dolgok után, a Thor szereplése azért gyengus, mert az átlag néző nem érti, hogy ezt nem önálló történetként kell kezelni, hanem egy nagyobb egész részeként, ahogy majd a Kapit is. Bevághatják nekik minden részbe Fury-t meg a stáblista utáni jeleneteket, ha egyszer nem értik vagy nem akarják megnézni a többit. Az X-Men meg a Wolvie óta akkora katyvasz, hogy rengetegen úgy reagálták le, hogy inkább el se mennek rá. Szerintem a dvd forgalom szépen hoz majd azért.
Ja vhol várható volt, sehol egy ismerős arc, átlag néző azt se tudta mivan...Kb pont olyan mint a Batmannél, az is a Dvd-n talált magára.
Bár én még mindig azt mondom, hogy ezt a rendező párost szépen állítsák rá a 4. részre, vagy ha ennyire nem ismerik el a 3. részt akkor rebootlják azt. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5433 Dátum: 2011. Június 18. - 20:18:01 »
Kizártnak tartom, hogy lesz X4. Nincs az az Isten. Ha nem a First Classt folytatják totál értelmetlenné válik az amúgy is kaotikus sorozat.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5434 Dátum: 2011. Június 18. - 20:27:14 »
Szerintem is a First Classt lesz esélyesebb a folytatásra.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5435 Dátum: 2011. Június 19. - 21:56:16 »
Megnéztem a bevételeket. A Thor egy tízessel jobban nyitott, mint az X-Men, de a 3. hétvégére tök egyformán álltak. Az X-Men 160-ból készült, és 119-nél tart most, a Thor 150 körül készült és 172 milliót kaszált eddig otthon. De a Thor idegenben jó, 250 körül jár - az X-Men pedig 160-nál.
A Zöld Lámpás is 55 körül indult az első hétvégén, mint az X-ek, csak az 200-ból készült.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5436 Dátum: 2011. Június 19. - 22:03:03 »
Ja, én is most pásztázom mi lett a ZL-el.
Mindegyik comics cucc, egyformán nyitott, mind olyan 50 körül kezdett, valszeg ugyanott fulladnak ki, ahol a Thor is.
Idén elmarad a nagy képregény pénztár robbanás, nincs igazi kasszasiker, talán majd a Tf, de a gyenge második rész után, nem tom hányan adnak neki esélyt... Cap ambe én totál nem bízok...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5437 Dátum: 2011. Június 19. - 23:42:08 »
Talán nem lesz nagy a költségvetése sem, de nagyot kaszálni biztosan nem fog, szerintem sem.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5438 Dátum: 2011. Június 20. - 08:23:29 »
Asszem ő is kb olyan, mint a Thor, túl van a 100-on neki is a költsége...
Az biztos akkor, hogy a Zl eddig a nyár legnagyobb buktája, mert vmi 300 milla költségekről beszélnek, és ez az 50-es kezdés nagyon gyér, bááár, a kritika nagyon lehúzza, az olyan filmeket meg általában eszik az amcsik. :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5439 Dátum: 2011. Június 20. - 13:05:19 »
Az biztos akkor, hogy a Zl eddig a nyár legnagyobb buktája,

Ez nem meglepő. Nem is értem, miért kellett ezt a filmet megcsinálni.
Tejet kérek! Csokisat!