Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887045 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5600 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 15:47:34 »
Mázlisták...
Ahogy néztem a Cinemacity-t csak szegeden nyomják 3d-ben, mindenhol megkapta a 2d-t...

Miskolcon sincs CC-ben 2d-ben.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5601 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 15:51:24 »
Oh...
Mondjuk nem vigasztal. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5602 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 15:57:52 »
Halkan vallom csak be, én már láttam a filmet, és pokolian jó. Minden karakter tökéletesen a helyén van, egyedül Bucky szerepét éreztem kevésnek, de rá sem lehet panasz. A látvány adja magát, egy második világháborús fantasy. Smith ügynök csodálatos a Koponya szerepében, abból a fasziból csak úgy árad az elmebeteg gonoszság. Szépen belevitték Asgardot, a kozmikus kockát, amiért végeredményben a harc folyik és amelynek az energiáját felhasználva a Koponya és Zola fegyvereket gyárt. A HIDRA szervezetét szépen felépítették, megvan a konfliktus a nácik és a HIDRA között, ugyanis a friccek ostobán azt gondolják, hogy ők irányítják a HIDRÁT, csakhogy pont fordított a helyzet. Steve Rogers karaktere többszörös változásokon megy át. Először ugyebár a csenevész Steve-et látjuk, akik bármit megtenne azért, hogy harcolhasson a hazájáért. Aztán amikor megkapja ehhez az erőt, a vezetőség a háttérbe szorítja és egy propaganda majomként reklámozzák, a front közelébe sem engedik, aztán jön a csavar, Steve megszokja a bábú szerepét, és mást sem tesz, csak bohóckodik. Azonban megtudja, hogy több száz amerikai katonát elfogtak a németek, köztük gyermekkori barátját, Bucky-t is. Steve pedig összeszedi magát és elindul egyedül kiszabadítani a bandát. A többit már tényleg nem lövöm le, de ez a film valami csodás.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5603 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 18:07:37 »
Irigyellek titeket ,ÉN IS MEG AKAROM NÉZZNIIIIIIII !!! :D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5604 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 19:11:17 »
Hogy fogom kibírni aug 12-ig, hogy megnézzem. Addig nem érek rá  :drying:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5605 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 19:22:46 »
Na, akkor én a szeptember végi premierrel meg se szólalok. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5606 Dátum: 2011. Augusztus 03. - 19:45:27 »
Én attól féltem csak, hogy fullba nyomják majd a nagy hazafiasságot, és igen. De úgy, hogy paródiát állították neki azzal hogy Steve-et propaganda termékként kezelik, propaganda filmekben játszatják, hülye dalocskákat énekeltetnek vele, míg már ő is annak kezeli önmagát
És tetszik az ezt követő váltás, amikor felébred benne a hazafi, de nem azért, hogy az országát védje, hanem azért, hogy Bucky-t mentse, ja és ha már ott van még 400 katona akkor egyúttal őket is. :)
De ne gondoljátok hogy ennyi a háborús történet. Amerika Kapitány közel másfél éven át a Howling Commandóval rajtaütéseket végez a HIDRA raktárain, fogolytáborain, telepein.

Amikor pedig a szabadítás végén bevonul a 400-ak élén, a HIDRÁ-tól zsákmányolt fejlett haditechnológiával, az valami olyan adrenalin fröccsöt ad, hogy az ember beleremeg.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 03. - 19:47:48 írta Ben Reilly »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5607 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 15:53:16 »
Most jöttem haza a moziból. Az AmKap csodás volt. Élveztem minden percét.  :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5608 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 17:09:18 »
Vettük észre. ;D

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5609 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 19:48:36 »
Most jöttem haza a moziból. Az AmKap csodás volt. Élveztem minden percét.  :)

Na én is voltam. A egy kicsivel több szórakoztató elem lehetett volna -pl. a Thorban a mjölnir ütései sokkal jobban be voltak építve, mint itt a pajzs-, ettől fügetlenül teljesen jó volt, és úgy éreztem, nem is képregényfilmet nézek, ami jó. :) Egy kicsit fura volt a kéklézer a hidráktól, de hát na. :D Chris Evans tökéletes kapitány lett, teljesen átéreztem, hogy ő Steve Rogers, szóval tetszett.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5610 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 19:53:01 »
Egy kicsit fura volt a kéklézer a hidráktól, de hát na. :D

Zöldet vártál?  ;D Nem Hulk bénáját csapolták le hanem Odin kockáját.  ;D De az milyen volt amikor a Koponya a végén átteleportált Asgardba.   :brow:

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5611 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:12:48 »
Kezd érdekelni ez a film.
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5612 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 20:22:42 »
Tony meg tiszta apja. Howard is nagy kópé volt mielőtt beszűkült öreg korára.  ;D

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5613 Dátum: 2011. Augusztus 04. - 21:21:53 »
Jaja, Howard is tök jó volt, és ajj, kihagytam a Koponyát. Iszonyatosan jó lett! Hugo rohadt jól alakította, vérbeli náci volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5614 Dátum: 2011. Augusztus 05. - 07:49:45 »
Náci? Korántsem. HIDRA? Abszolút!

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5615 Dátum: 2011. Augusztus 06. - 12:27:16 »
Na tegnap én is lecsekkoltam. Annyira nem jött be, de egynek elment. A Thor jobban tetszett.
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5616 Dátum: 2011. Augusztus 07. - 22:28:02 »
Én is szombaton láttam Kecskeméten a Malomban. Osztom kj véleményét: egyszer rendben volt, de különösebben nem tetszett. Voltak benne jó jelenetek, de számomra túl sok volt benne a "világháború amerikai szemszögből", plusz a világháborús dezintegráló fegyverek, a Star Wars utánzatok (még Tie vadász jelenet is volt)  :D.
Evans tényleg nagyon jó volt Kapinak, ezt elismerem, csakhogy ez a film - ahogy valaki találóan megjegyezte - valójában nem szólt semmiről.
Még a címe sem jó.  :)  Kapi nem az első Avenger - még a filmek szerint sem, hisz előbb mutatták be a Hulkot, Vasembert és Thort.  :)
Viszont a végén az Avengers trailer király volt. :)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5617 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:27:09 »
A cím nem arra utalt, hogy időben kapi az első Avenger? Vagy van, aki idősebb nála a csapatban?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5618 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:31:28 »
Amerika Kapitány volt az első bosszúálló. Nem a filmek megjelenésének időrendjét kell alapul venni, hanem a történeti kronológiát.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5619 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:45:43 »
Lehetne vele vitatkozni. A "Bosszúangyal" az egy csapat, egy tagság. Hogy ki mikor lesz egy csapat tagja, semmiben nem függ a születési évétől. Attól, mert én előbb születtem, mint ti, legtöbben, még nem leszek Ben előtt első Star Trek fan (ha egyáltalán). Ha valaki idősebb, mint én, és lejön holnap az edzésemre, még nem lesz ő az első Wai-Chia Kung-Fu tanuló.