Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887102 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5620 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:46:55 »
Lehetne vele vitatkozni. A "Bosszúangyal" az egy csapat, egy tagság.

Elfelejted, hogy itt nem a bosszúangyalról van szó, hanem a bosszúállóról.  :D Steve bosszút áll Erskinért.

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5621 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:48:53 »
Azért volt már egy pár rucija Namornak, nem? Vagy ezek itt ultimate-es képek is?

http://www.google.hu/search?client=opera&rls=hu&q=namor+marvel&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=hu&tab=wi

Szerk.: Hoppá. Ezt nem ide akartam.  :surp:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5622 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:50:20 »
Elfelejted, hogy itt nem a bosszúangyalról van szó, hanem a bosszúállóról.  :D Steve bosszút áll Erskinért.
Hehe, akkor meg pláne nem lenne az első, aki valaha valamiért bosszút áll.  :D

Különben a Hidra tudós baromi ismerős volt nekem, de csak itthon jöttem rá honnan: a Stephen King-féle Ködben ő volt a pisztolyhoz értő közértes alkalmazott.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5623 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 09:52:31 »
Azért volt már egy pár rucija Namornak, nem? Vagy ezek itt ultimate-es képek is?
Igazság szerint kettő: a zöld fürdőgatya és a fekete, pántszerű öltözék. Ez utóbbinak van pár variánsa, ami inkább rajzolófüggő lehetett, de végső soron általában ebben a kettőben ábrázolják.


killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5625 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 16:22:07 »
A Kapitányról még azért azt elmondhatták volna, hogy hogy kénköves ló....ba lett ekkora hadászati zseni, mikőzben a pizsomájában parádézott. Mert eltekintve attól a rövid időtől, amíg tíz kilósan szaladgált a rohamsisakban, semmilyen kiképzést nem kapott. Ennek ellenére egy ejtőernyős ugrás után (úgy születik az ember, hogy tudja, hogy kell)  :stupid:  kiszabadított egy egész hadseregnyi amcsi katonát. Az oké, hogy erős lett meg gyors, meg nem tud berugni, de mitől lett ilyen penge katona? :headscratch:
"Live for nothing or die for something, your call."

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5626 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 17:02:04 »
Attól, hogy használta az eszét is. Rengeteg harcászati könyvet elolvasott, és kiválóan kombinált.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5627 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 18:37:55 »
Néhány könyv elolvasása még nem jelent valós harci tudást. Ahhoz tapasztalat és gyakorlás kell. Neki egyik se nagyon volt.
Tejet kérek! Csokisat!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5628 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 18:42:10 »
A legtöbb híres katonai stratéga az iskolapadból szerezte a tudását, nem tapasztalat útján.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5629 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 20:51:00 »
Nem láttam még a filmet, de nekem olyan tippem lenne, hogy a szuperkatona-szérumtól nem csak erősebb, gyorsabb, hanem "ügyesebb" is lett. Az elméleti tudást a katonásdi előtt is elsajátíthatta önszorgalomból, a dolog fizikai részét pedig a szérum hatására sokkal gyorsabban elsajátítja minimális gyakorlással, mint egy átlagember. Úgy képzelem el a dolgot, mint Pókembernél: a pókcsípés előtt Peter a tornaórákon nulla volt, a csípés után pedig gyakorlatilag simán leiskoláz egy olimpiai bajnok atlétát. Holott ugye a szaltót és minden egyéb komoly trükköt meg kell tanulni és jól be kell gyakorolni az átlagembernek. Peter meg reflexből megugorja bármelyik trükkös figurát.
Egyébként ha belegondolunk, logikus is a dolog Kapinál: hiszen a szuperkatona-program célja, hogy a katonaságra fizikailag totálisan alkalmatlan, béna egyénekből, nagyon gyorsan legyőzhetetlen, elit harcost gyárthassanak. Nem sok értelme lenne a szérumnak egy háborúban, ha erőssé és gyorssá tenne ugyan, de miután belenyomták a cuccot a sarki zöldségesbe, évekig kéne tréningezni őt, hogy profi kommandós legyen belőle.   
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5630 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 22:05:19 »
Én most láttam az Amerika kapitányt és nem volt rossz. Lehet látni,hogy már nagyon közeledik a Bosszú Angyalai film. Szép sorjában jönnek a Marveles filmek végén a célzások. Peggy egyébként nagyon csinos volt.
Ami nem tetszett: a főszereplő volt a Fantasztikus négyes Fáklyája! Hát ilyet! Nincs az USA-ban más,aki eljátszhatta volna AmKap szerepét??! Ez szerintem rossz volt így,pláne,ha esetleg a jövőben lenne (de így nem lesz) közös F4-AmKap,vagy F4-Bosszú angyalai történet. :cap:
A Vörös Koponya megformálója viszont jó választás volt. A Gyűrűk Urában kicsit furcsálltam őt a jó oldalon,viszont Smith ügynökként a Mátrixban telitalálat volt,mint itt is negatív figuraként.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Augusztus 08. - 22:20:39 írta kzoli »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5631 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 22:42:03 »
hiszen a szuperkatona-program célja, hogy a katonaságra fizikailag totálisan alkalmatlan, béna egyénekből, nagyon gyorsan legyőzhetetlen, elit harcost gyárthassanak.
Nem az volt a célja. Teljesen jó katonákból akarták, Steve csak a szérum alkotójának választása volt.
ha esetleg a jövőben lenne (de így nem lesz) közös F4-AmKap,vagy F4-Bosszú angyalai történet. :cap:
Mivel az F4-et rebootolják, biztosan más lesz a Fáklya.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5632 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 07:42:10 »
Ami nem tetszett: a főszereplő volt a Fantasztikus négyes Fáklyája! Hát ilyet!

Először én is hülyeségnek tartottam, aztán hogy láttam az előzeteseket, képeket és végül a filmet, azt kell mondjam, hogy Evans tökéletes választás volt. Kiválóan játssza a szerepet.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5633 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 10:26:06 »
Más filmekben is megoldották már egyébként,hogy egy színész két karaktert játsszon (pl. Vámpírnaplók,vagy Lindsay Lohanes filmek,sőt még valamelyik IHM-ben is  ;D ).Itt is simán megoldhatnák,ha akarnák.
Én egyébként holnap fogom megnézni valószínűleg a Kapitányt.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5634 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 10:47:38 »
No én is megnéztem tegnap este az Amkapi filmet. Igazából elment, kicsit talán többet vártam, de jó volt. Kellett egy ilyen, hogy már végre mehessen az angyal film :)
Nagyon jó volt Kapi első ruhája, bár mikor megkapta az új ruháját, szívesen néztem volna, ahogy megcsinálják, kikisérletezik, mint pl a vasemberben, mikor kész a szürke páncél és Tony átnézi, repülés elött, hogy minden rendben van e. Nah egy ilyen jelenetet beletettem volna, mert az új ruha csak úgy rákerült. Az utalások írtó jók voltak, a Stark expo, a zene... :)
Stark ebben a filmben is vitte a pálmát Ő volt a legvadabb :) Még ami tetszett és sokat röhögtem rajta, a felcimkézett hydra bombák xD
Póki előzetes nem volt az elején, de az Avengers a végén nagyon betalált. Érdemes volt megnézni érte a filmet :)
Kíváncsi leszek a címére, mert ott az előzetesben úgy mondták ki, hogy 'evendzsörsz', de én biztos vagyok benne (power of magyar logika), hogy lesz egy alcíme is, mint pl: Avengers: a bosszúállók.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5635 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 10:52:14 »
Még ami tetszett és sokat röhögtem rajta, a felcimkézett hydra bombák xD

Érdekes humorod van. A film egyik legkomolyabb és komorabb jelenete az volt.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5636 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 10:54:29 »
Még ami tetszett és sokat röhögtem rajta, a felcimkézett hydra bombák xD

Érdekes humorod van. A film egyik legkomolyabb és komorabb jelenete az volt.
A címkéken rötyögtem igazán. Mint a Nagyi lekvárjai, felvoltak cimkézve, hogy el ne felejtsék, kinek szánták  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5637 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 10:55:59 »
Tegyük fel, bejutsz egy afgán hadiüzembe, bombák sorakoznak mindenütt városok neveivel, az egyiken szép fehér betűkkel BUDAPEST. Akkor is halálra röhögnéd magad?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5638 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 11:00:50 »
Ben nem kell ebbe belemagyarázni semmit, nem vagyok szadista meg semmi, csak azon nevettem, hogy fel van írva a bombára, hogy hova küldik. Amit annyira nem értettem, hogy most ezt a nézőknek szánják, hogy tudjuk mi a helyzet, vagy a hydra tényleg magának írogatta fel, mert kavinton hiányosak?

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5639 Dátum: 2011. Augusztus 09. - 11:02:32 »
HA egy repülőbe benyomnak egymás mellé 10 bombát címke nélkül, akkor honnan tudják hova kell dobni? :D