Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5880 Dátum: 2012. Március 29. - 20:18:32 »
Pont ez jutott eszembe nekem is. :roll:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5881 Dátum: 2012. Március 29. - 21:17:25 »
Az gáz, hogy ez a plakát profibban van elkészítve, mint a hivatalos?
Miben jobb?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5882 Dátum: 2012. Március 29. - 21:35:48 »
Például hogy nem szúrod ki rögtön a belephotoshoppolt alakok körvonalát, ami szépen elüt a háttértől. És végre realisztikusnak tűnik a beállítás, mert a szereplők tényleg ugyanonnan kapják a fényt, nem darabonként más-más oldalról és magasságból.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5883 Dátum: 2012. Március 29. - 21:51:25 »
Aha értem.
Hát ennek a lego vasembernek azért lesz ekkora víz feje, mert kinyitható a sisakja! :)

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5884 Dátum: 2012. Március 31. - 20:19:21 »
 :oh:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5885 Dátum: 2012. április 02. - 12:25:51 »
Egy bénán fotóboltolt plakát bénán fotóboltolt helyi változata. Egyre szebb...
Én nem is értem, hogy gondolták? Amikor kiadják a kezük alól, nem látják, hogy héé, tök gagyi az egész?

De ami a legzavaróbb, hogy Tonyt mindenhol maszk nélkül mutatják. Remélem a filmben ez változik, elég jól néz ki a sisakja, és egyébként is jókora hülyeségnek tartom, hogy a mindig mutatni kell a hősök arcát (Pókember, Szellemlovas, Vasember 1-2, stb.), mert akkor könnyebb azonosulni velük. Még ekkora kamut.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5886 Dátum: 2012. április 02. - 15:38:39 »
Azért mutatják az arcát, hogy könnyebb legyen azonosulni velük? Arra gondolsz, amikor jelmezben vannak és pl a final fightban leszakad az álarc? mint a Pókemberben vagy a Vasember1-ben.

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5887 Dátum: 2012. április 02. - 15:54:37 »
Azért szokták megfosztani őket a maszkjuktól, hogy lássuk az "érzelmeket amik kiülnek az arcukra". Ezért lesz a Gyík is olyan amilyen.
Bár szerintem a Vasemberben jó megoldás ez a sisak belső nézete.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5888 Dátum: 2012. április 02. - 16:03:23 »
Igen, sikerült pontosabban megfogalmaznotok, amire gondoltam.
Vasember belülnézete viszont kifejezetten idegesítő, látom én anélkül is, hogy bajban van. :nezze:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5889 Dátum: 2012. április 02. - 17:06:51 »
Azért azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy ha nem látszik az arca, akkor azért elég nehéz színészkedni. Azért nem mindenki Hugo Weaving aki a Vfor Vendettát egy arckifejezéssel a maszkján végigjátszott. Én nem is szeretném hogy mindenki ezt tegye. Pókembernél mondjuk zavart, mert hülyén nézett ki, ahogy a cérna bevág Tobey arcába. Akkor már inkább vette volna le. Vasember belső nézete, meg tök jó!

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5890 Dátum: 2012. április 02. - 20:49:47 »
Vasember belső nézete, meg tök jó!
Nekem nem jön be. Inkább a páncélt nézném már akkor, azt meg így is fel tudom fogni, hogy ki van benne.

Más. A mostani Mozimániában (ami egyébként egy elég gyenge magazin) óriás Bosszúállós poszter, és két oldal képregényes ismerető a DC és a Marvel szuperhős korszakairól, Nagy Dánieltől, sajnos nem tudom ki ő, olyan átlagos neve van. De a két oldal nagy részét Yu egyik Secret Invasionos csatajelenete tölti ki!  ;D Valaki nem tudja beszkennelni, a KN gyűjteni szokta az ilyen sajtós anyagokat.



kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5891 Dátum: 2012. április 02. - 21:02:33 »
Ne inkább vegyék meg maguknak? Csak a poszter miatt megéri, de van benne vagy 10 oldalnyi képregényes cikk, és Nagy Dániel hozzáértő, látszik az írásain. Nem drága magazin, 500+ forint.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5892 Dátum: 2012. április 02. - 21:18:07 »
Ne inkább vegyék meg maguknak? Csak a poszter miatt megéri, de van benne vagy 10 oldalnyi képregényes cikk, és Nagy Dániel hozzáértő, látszik az írásain. Nem drága magazin, 500+ forint.

A Spartacus poszter se kutya!  :oh: (gondolkodom egy másik példány beszerzésén is, hogy mindkettőt ki bírjam rakni)
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5893 Dátum: 2012. április 02. - 22:05:50 »
Hol találkozhattam eddig Nagy Dani írásaival? Annyira ismerősen cseng képregényes körökből, na de hát mégis csak van 100 és 100 Nagy Dániel. Valaki valamit az írásairól, vagy FB profiljáról, vagy valami? (mert hogy amilyen rövid az írás, annyira jó is)

Az a 10 oldal egyébként úgy jön össze, hogy
2 oldal képregény
4 oldal promó anyag a Bosszúállókhoz
3 oldal képregényhőst alaÅ‚tó színészek karrierjéről, de csak bulvárosan
2 oldal interjú az új Supermannel (ahol valami érthetetlen módon átfestették régire az új ruháját. Az interúban arról beszélnek, hogy milyen kívül hordani az alsógatyát, holott mindenki tudja, hogy az új Superman már nem rakja ki)

Egyébként hiába kerestem az említett Yu rajzot a neten, nem találtam meg, pedig emlékszem, hogy találkoztam már vele. Végül véletlenül ráakadtam a gépemen, amikor épp törölgettem a képeimet. íme:
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 02. - 22:15:57 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5894 Dátum: 2012. április 02. - 22:37:52 »
Itt már sokkal letisztultabban rajzolt Yu.
(gondolkodom egy másik példány beszerzésén is, hogy mindkettőt ki bírjam rakni)
Tedd ki egy üvegajtóra.  :D

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5895 Dátum: 2012. április 02. - 22:40:23 »
Ne
Itt már sokkal letisztultabban rajzolt Yu.
(gondolkodom egy másik példány beszerzésén is, hogy mindkettőt ki bírjam rakni)
Tedd ki egy üvegajtóra.  :D

Tudtam, hogy valaki ezzel fog előállni. Szerintem egymás mellett jobban mutatnának.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5896 Dátum: 2012. április 02. - 22:57:33 »
Itt már sokkal letisztultabban rajzolt Yu.
Szerintem csak a kihúzás miatt lehet felfedezni némi változást. Yu alapból ugye a saját rajzait húzza ki, de as SI-ben Morales húzta ki a rajzait. Aztán az SI-nek sokkal barátságosabb színei vannak, mint a NA-nak, ez meg a színező váltás eredménye, McCaiget válotta Martin.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5897 Dátum: 2012. április 02. - 23:37:29 »
A Forradalomban néha olyan, mintha nem is lenne kihúzva. Csak ceruzával rajzolva.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5898 Dátum: 2012. április 02. - 23:54:27 »
Közben alaposabban megnéztem a képet, és látom, hogy nincs rajta skrull, ellenben egymást püfölő hősök igen. Tehát egyértelmáen a polgárháborúból van. Google ki is dobta rögtön. Szóval Yu nem MÁR letisztultabb, hanem MÉG. :D

:)
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 02. - 23:56:08 írta NERIDA »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5899 Dátum: 2012. április 03. - 00:18:21 »
Imádom Yu rajzait! Lenyűgözőek!
Ron, ez a pószter van a magazinban?