Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887470 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5920 Dátum: 2012. április 10. - 15:36:59 »
Ezt most találtam a filmdroidon. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5921 Dátum: 2012. április 10. - 19:20:52 »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5922 Dátum: 2012. április 10. - 21:06:24 »
Jé, egy plakátféleség, ami nem totál gáz. csoda történt, feleim, örvendjetek! :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5923 Dátum: 2012. április 11. - 20:37:25 »
szerintem ugyanolyan gáz. Elegem van Tony fejéből, kétszer akkora mint a péncél. És Bruce mit keménykedik ott hátul, civilben? :nemtudom:

Van még valami, ami sajnos garantáltan semmilyen lesz: a filmzene. Az Amerika Kapitányért felelős Silvestri helyett felkérhették volna a Thor komponistáját...
Vagy valaki tök mást.
Messze van ő már a Zemeckins filmektől, ahogy maga Zemeckins is.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5924 Dátum: 2012. április 11. - 21:36:41 »
Na végre már tudom mi volt oly fura számomra ebben a filmben: Tony Stark irdatlan nagy arca  :lol: Tényleg aránytalanul nagy bár ez önmagában még nem zavaró viszont ha ránézek a kapitány sisakjára plusz jelmezére menten elröhögöm magam.
Ennek ellenére mégis be vagyok indulva (most már) és muszáj lesz megnézem 3D-ben!

Scarlett helyett Milla Jovovich-nak kellett volna adni a szerepet, talán ő hiteles özvegy lenne ráadásul orosz és nem egy gizda babaarcú kis csaj!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5925 Dátum: 2012. április 11. - 21:45:47 »
Kit érdekel a kép aikor a felirat: Los Vengadores!  :lol:

Mi a jó a 3D-ben?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5926 Dátum: 2012. április 11. - 21:46:55 »
Gondolom ugyanaz, mint 35 éve, amikor először terjedt el és akarta mindenki abban nézni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5927 Dátum: 2012. április 11. - 21:55:46 »
De mi az? szerintem csak tejszínhab és pattogós cukorka. C

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5928 Dátum: 2012. április 11. - 22:09:45 »
Pontosan. Egy gimmick (kunszt talán a legjobb szó rá). Ad némi vizuális pluszt, ami időnként komoly élmény lehet (Avatar), máskor meg a világ egyik legarcpirítóbb parasztvakítása (Harry Potter). De mivel majdnem két generáció telt el azóta, most megint van egy réteg, aki hajlandó tömegesen benyelni. Meg persze most komoly marketing van mögötte, nem úgy, mint akkor.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5929 Dátum: 2012. április 11. - 22:37:47 »
Elvileg az Avatar, az a film amit aztán tényleg teljesen erre terveztek, ott jön át a legjobban. Én megnéztem, ráadásul az Aréna plázában, óriásvásznon, de nem jött át semmi átütő erjű. Zavaró és kizökkent a filmből.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5930 Dátum: 2012. április 11. - 22:53:55 »
A 3D az animációs filmeknél jön ki igazán. De pár poén a rendes filmekben is van vele.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5931 Dátum: 2012. április 11. - 23:29:39 »
Egy Bosszú Angyalai filmnél még oké, hogy a 3D-s. Na de, hogy a Torrente 4. részét is három dimenzióban hirdetik? :uhoh:  ( remélem valami nagy poén miatt van a 3D, de kétlem... :drying: )

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5932 Dátum: 2012. április 12. - 09:33:09 »
Scarlett helyett Milla Jovovich-nak kellett volna adni a szerepet, talán ő hiteles özvegy lenne ráadásul orosz és nem egy gizda babaarcú kis csaj!
Azért Scarlet minden, csak nem gizda! :lol:
Egyébként most hogy mondod, talán nem is lett volna rossz ötlet. De már túl idős, ha azt nézem, hogy még 6 év múlva is hoznia kell a formát.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5933 Dátum: 2012. április 12. - 10:33:56 »
Scarlett helyett Milla Jovovich-nak kellett volna adni a szerepet, talán ő hiteles özvegy lenne ráadásul orosz és nem egy gizda babaarcú kis csaj!
Azért Scarlet minden, csak nem gizda! :lol:
Egyébként most hogy mondod, talán nem is lett volna rossz ötlet. De már túl idős, ha azt nézem, hogy még 6 év múlva is hoznia kell a formát.


Oké hogy Milla nem egy huszonéves csaj,de ennyi erővel Robert Downey Jr is minek van ott mikor túl van már bőven a húszas évein  :D
Scarlett sajnos akkor is egy kakukktojás marad számomra mert róla bármit el tudnék képzelni csak épp azt nem hogy egy tapasztalt vérprofi orosz kém.

Ja igen 3D: Egyáltalán nem vagyok oda érte viszont még nem láttam egy filmet sem ezzel a mai technológiával és úgy gondoltam az Avengers tökéletes választás lenne első alkalomnak hiszen gigantikus csatákkal van tele a film nem beszélve Hulkról és Vasemberről akik azért elég látványosak tudnak lenni 8)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5934 Dátum: 2012. április 12. - 14:25:22 »
A 3D az animációs filmeknél jön ki igazán. De pár poén a rendes filmekben is van vele.
Ez így igaz, én is csak ott látom értelmét a doloknak. Kár, hogy pont a gyerekek szeretik a legkevésbé a 3D-t, folyton a szemüveggel babrálnak.

Egyébként tényleg nem semmi az a marketing, ami most a 3D-n van, még az is nyomatja, aki régebben leszólta (Bay). Mindig az Avatarral példálóznak, pedig az Avatarnál visszafogottabb 3D-t még nem is láttam, annak a filmnek semmi köze nincs a "3D forradalmasításához", sőt, ez a film győzött meg a 3D feleslegességéről, miután sima 2D-ben is ugyanúgy tetszett. Az Avatar a motion-capture erődemonstrációja, nem tudom, hogy erről miért nem beszél senki.

Az meg már másik a lap, hogy egyes filmeknek tényleg ront-e vagy sem az élvezhetőségén a konvertálás.

Kíváncsi vagyok, mi lesz ha amerika után a világ más tájain is lecseng a 3D hullám, mert a legtöbb mozi rengeteget költött a 3D-s termekre, és nagyot fognak nézni, ha egyszer csak nem kellenek majd - ezt Hollywood is tudja.
Scarlett helyett Milla Jovovich-nak kellett volna adni a szerepet, talán ő hiteles özvegy lenne ráadásul orosz és nem egy gizda babaarcú kis csaj!
Azért Scarlet minden, csak nem gizda! :lol:
Egyébként most hogy mondod, talán nem is lett volna rossz ötlet. De már túl idős, ha azt nézem, hogy még 6 év múlva is hoznia kell a formát.


Oké hogy Milla nem egy huszonéves csaj,de ennyi erővel Robert Downey Jr is minek van ott mikor túl van már bőven a húszas évein  :D
Scarlett sajnos akkor is egy kakukktojás marad számomra mert róla bármit el tudnék képzelni csak épp azt nem hogy egy tapasztalt vérprofi orosz kém.

Ja igen 3D: Egyáltalán nem vagyok oda érte viszont még nem láttam egy filmet sem ezzel a mai technológiával és úgy gondoltam az Avengers tökéletes választás lenne első alkalomnak hiszen gigantikus csatákkal van tele a film nem beszélve Hulkról és Vasemberről akik azért elég látványosak tudnak lenni 8)
Robert Downey férfi, nem nő. Neki nem kell 20 évesnek kinéznie egy pop-corn moziban.

Azért egy-egy James Bond film után nincsenek illúzióim arról, hogy milyen egy orosz kém. :D Egy Bosszúállók film meg most miért lenne fejsúlyosabb darab?

Ha rám hallgatsz, nem a Bosszúállókon fogod tesztelni a 3D-t, 5 perc után úgyis totál megszokod, egyébként meg csak idegesíteni fog, hogy helyenként le is tudod venni a szemcsit, mert nincsenek mélységek. Minusz 1 pont mindenképpen jár a 3D-nek, amiért sokkal sötétebb a kép, a karib-tengerből pölö alig lehetett látni valamit. Rajzfilmeknél viszont tényleg működik.

http://www.youtube.com/watch?v=Ew9pyMRTXKY - Stan lee óriási showman. kb 20 percnél dumál
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 12. - 15:20:31 írta NERIDA »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5935 Dátum: 2012. április 13. - 14:58:16 »
Hooo, ez rohadt jó, ezt (na jó, nem ezt de valami hasonlót) összefoglalót jó lenne ha bemutatnának a film előtt, főleg gondolva a sok tudatlanra, aki nem is tudja, hogy mennyi összekötő kapocs volt a filmek között, stáblista után...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5936 Dátum: 2012. április 13. - 19:11:07 »
B. Banner öngyilkos akart lenni az északi sarkon????  Ez mikor volt? Melyik filmben?

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5937 Dátum: 2012. április 13. - 20:12:24 »
Hooo, ez rohadt jó, ezt (na jó, nem ezt de valami hasonlót) összefoglalót jó lenne ha bemutatnának a film előtt, főleg gondolva a sok tudatlanra, aki nem is tudja, hogy mennyi összekötő kapocs volt a filmek között, stáblista után...
Nem volt az olyan sok:
Vasember: megjelenik Nick Fury (egyéb kapcsolódás: - )
Hulk: Tony dumál a tábornokkal (egyéb kapcsolódás: - )
Vasember 2: jelenet a Thorból (egyéb kapcsolódás: Fury elutasítja Tonyt)
Thor: jelenet a Bosszúállókból (egyéb kapcsolódás: Carson ügynök)
Amerika Kapitány: jelenet a Bosszúállókból (egyéb kapcsolódás: - )
Itt az összes: http://www.youtube.com/watch?v=rgKVcHdcOGM

Azért a filmek világa szerencsére még nem a képregények világa, nem kell megvenni mindet DVD-n, hogy értsed, mi van.

De az összeállítás egyébként király! :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 13. - 20:14:39 írta NERIDA »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5938 Dátum: 2012. április 13. - 20:19:03 »
És szerintem ezt hányan tudják? Abból az 40 emberből kb ha maradtunk mindig (nálunk) 2-3-an a mozikban, mer tudta, hogy van vmi a film végén...
Lefogadom, hogy egy csomóan azt se tudták ki az a néger, félszemű csóka,a kivel olyan kedélyesen beszélget Tony a második részben...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5939 Dátum: 2012. április 13. - 20:31:32 »
Csak felismerték már Samuel L. Jackson-t. :)