Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5960 Dátum: 2012. április 22. - 20:59:23 »
Kaine meg èn làttuk ma az Avengerst. :) Nèha megèri mèdiamajomkodni. ;)
A film: :pogo:
De majd bövebben, ha mindenki làtta.
Egyelöre csak annyit, hogy az animàlt stàblista vègèt mindenkèppen vàrjàtok meg, de a rendes credits utàn màr elvileg nincs semmi.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5961 Dátum: 2012. április 22. - 21:39:09 »
De jó nektek.  :) Én elvileg csütörtökön fog megnézni.
Már az is spoiler, hogy jó volt a film.  :drying:  :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 22. - 21:42:24 írta Fantomex »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5962 Dátum: 2012. április 22. - 21:46:54 »
Jaja, mondtam, hogy gyertek el arra a bulira.  :) Tök király volt különben, nem béna hirtelen összeszedett magyar beöltözött emberek voltak, hanem a Marvel saját promó emberei, nem is beszéltek magyarul. Nem csak, hogy a ruhájuk tök jó volt, de a karaktert is hozták: Amerika Kapitány, Thor, Pókember mind úgy járt, úgy viselkedett, ahogy illik hozzájuk. :) Csináltunk pár videót velük, majd felteszem valahova.
Aztán ott találkoztam Krizlivel, ő mondta, hogy ma lesz a premier előtti nyeremény vetítése a filmnek. Ott is volt minden Marvel cosplayes, aki a HoldfényConon versenyzett és nyert, mert egy jegy volt a nyereményük. Voltak média arcok is, mint Rékasi Károly a feleségével (aki szintén színésznő), meg láttam az egyik énekes verseny nyertesét is. A Marvel cosplayesek közül ott volt Elektra, X-23, Vadóc, Emma Frost, Power Girl, Supergirl, illetve a geekz oldalról Rusznyák Csaba.
A film is király volt, a végső harc egyszerűen epikus. Vagy ÁLLAT. :) A stáblista utáni jelenet pedig olyan brutálisan jó dolgot vetít előre, amilyet eddig egyik filmvégi pluszjelenet sem. :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5963 Dátum: 2012. április 22. - 21:55:06 »
Jaja, mondtam, hogy gyertek el arra a bulira.  :)
Aztán ott találkoztam Krizlivel, ő mondta, hogy ma lesz a premier előtti nyeremény vetítése a filmnek.
Milyen bulira? :headscratch:
Elkezdtem visszaolvasni az események topicot, de végülis nem világos, hogy hol, és milyen körülmények között volt ez a vetítés. :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 22. - 22:04:14 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5964 Dátum: 2012. április 22. - 22:04:28 »
Alighanem a Képregényes események topikban esett róla szó.
Ja, nem mondtam, a Di9sney/Marvel Studios nagyon kitett magáért. A színpad, az emberek, hangos zenével és a színészekkel nagyon ütős elegyet adott. Az Aréna mozi pedig teleplakátolva az Avengers képeivel: hatalmas táblákon a szereplők, illetve minden egyes üvegtábla mögött, ahova a különböző filmplakátokat teszik, most csak Avengers van.  :D
A közönségnek nagyon tetszett a hely, a zene, a fotózás a szuperhősökkel, jó volt látni, hogy igazán cool a képregény, mint műfaj - a legkülönbözőbb emberek számára is.  ;)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5965 Dátum: 2012. április 22. - 22:05:26 »
Alighanem a Képregényes események topikban esett róla szó.
Hasznos dolog a kereső.  ;)
Viszont: április 22. Aréna pláza. Az eljövendő filmet promózva ott lesznek Marvel jelmezes akárkik, valami műsort csinálnak, amit jó lenne látni.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5966 Dátum: 2012. április 22. - 22:18:12 »
És volt Bosszúállók Gyülekező? ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5967 Dátum: 2012. április 22. - 22:23:00 »
Hát sajnálom a dolgot. :(
Szóval csak simán odasétálhattam volna, hogy egy fórumról halottam erről a vetítésről?  :o

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5968 Dátum: 2012. április 22. - 22:45:14 »
Akkor jó kis rendezvény lehetett. :D Nem fotóztál véletlenül, Kaine? ;D

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5969 Dátum: 2012. április 22. - 23:13:35 »
3-4 képet csináltam, meg egy csomó videót. Épp regisztrálok a youtube-ra, hogy feltegyem őket.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5970 Dátum: 2012. április 22. - 23:22:35 »
Tök jó, kiváncsi leszek rájuk. :)

A Battle Royale-ből készült olyan (minőségi) egészestés mozifilm, amit érdemes megnézni?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5971 Dátum: 2012. április 22. - 23:27:02 »
Igen, az 1. rész. Az nagyon jó film.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5972 Dátum: 2012. április 23. - 00:22:31 »
Adják valahol 2D-ben felirattal?
Te jó ég, a Cinema Citynek milyen semmirekellő, használhatatlan a honlapja!
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 23. - 00:26:04 írta VTomi »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5973 Dátum: 2012. április 23. - 00:34:00 »
Igen, az 1. rész. Az nagyon jó film.
Köszi! Utána nézek.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5974 Dátum: 2012. április 23. - 01:40:37 »
Ha jól láttam mindenfelé csak 3D-ban vetítik BP-ten. Aki látta már: érdemesebb megnézni IMAX-ben? Sok benne a látványos 3D-s jelenet?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5975 Dátum: 2012. április 23. - 07:34:01 »
Én annyira készültem erre a rendezvényre , sejtve , hogy nagy buli lesz , de az utolsó pillanatban kettétörték a számításom . Nagyon mérges vagyok , hogy nem lehettem ott. Videókat kérnénk.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5976 Dátum: 2012. április 23. - 07:41:34 »
Az eddigi Marvel-filmek alapján nem egy nagy szám a 3D, néha nyugodtan le is lehet venni a szemüveget is, valszeg. És konvertált is.

Az IMAX-hoz meg annyit, hogy itthon legutóbb a Mission Impossiblet láttam ilyen teremben, de nem tudom belőni, hogy a felhőkarcolós jelenet most szimplán csak nagyon jól lett leforgatva, vagy tényleg hozzáadott-e az IMAX. Az biztos, hogy a kép nem volt "Tűéles", ugyanolyan volt mint máskor, márpedig az IMAXnak ez az egyik fő szlogenje.

Meg nem tudom, a Bosszúállókat IMAX kamerákkal forgatták-e? Mert lehet hogy nem, ettől függetlenül parasztvakításként szerintem IMAX-ba lehet küldeni olyan filmeket is, amiket nem azzal forgattak. Persze, ezt nem tudom biztosan, de úgy rémlik, mintha itthon egy csomó filmet vetítenének az Aréna IMAX termében is, márpedig csak nagyon kevés film készül ezzel a kamerával.

Egyébként hiszem, hogy az IMAX tényleg valami kisebb csoda, de nem nálunk. Biztos vagyok benne, hogy a hazai terem nem vetekedhet egy nyugatabbra levő ország mozivásznaival.

2D-ben fogják nyomni a filmet, igaz csak kevés helyen. De hogy feliratos 2D-ben is, azt még nem tudni. Majd szerdán kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 2012. április 23. - 07:44:47 írta NERIDA »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5977 Dátum: 2012. április 23. - 07:46:39 »
Én annyira készültem erre a rendezvényre , sejtve , hogy nagy buli lesz ,

Én meg abszolút nem is tudtam róla. Nem mintha elmentem volna, de hülyének érzem magam, mint képregény rajongó, hogy ilyesmiről még csak lövésem sem volt. Tomi annyira irigyellek hogy ott voltatok, hogy most egész nap bosszankodni és irigykedni fogok.  :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5978 Dátum: 2012. április 23. - 08:18:57 »
Én egy újság hátlapján találkoztam a hirdetéssel és fel is tettem a FB-ra , de szerintem itt is írtam . Én is irigykedem .

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #5979 Dátum: 2012. április 23. - 08:27:12 »
Én egy újság hátlapján találkoztam a hirdetéssel és fel is tettem a FB-ra , de szerintem itt is írtam . Én is irigykedem .
Ez engem igencsak érdekelne. Konkrétumok? Milyen újság hátlapja? És mi volt a hírdetésben?

Én is kicsit hülyének érzem magam. :) Főleg azt nem tudom hova tenni, hogy ha olyan publikus volt, hogy-hogy nem kapta fel senki a hírt?