Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6100 Dátum: 2012. április 30. - 19:45:12 »
Ki tudja  mikor töltötték fel... :) Lehet, hogy mielőtt a Földre került volna.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6101 Dátum: 2012. április 30. - 19:47:56 »
Már nem tudom, pontosan mit mondott Fury, de szerintem inkább az volt az értelme, hogy ugyanonnan származhat mind a két tárgy, szóval idegen eredetű energiaforrások. Ha mégis a kocka táplálja, attól még lehetett a kő a Mind Gem, csak talán a működtetéséhez szükség van valamilyen energiára. De szerintem nem volt ilyen összefüggés közöttük, Loki már azelőtt használta a botot - szintén az elme átvételére Selvig és Hawkeye esetében -  mielőtt megszerezte a kockát. Ráadásul a bot Thanostól származik. Számomra minden a Mind Gem irányába mutat.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6102 Dátum: 2012. április 30. - 20:21:02 »
Ki tudja  mikor töltötték fel... :) Lehet, hogy mielőtt a Földre került volna.

Ez is lehet,bár nem hinnék ekkora mélységet a sztori mögött. :)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6103 Dátum: 2012. április 30. - 20:24:49 »
Már nem tudom, pontosan mit mondott Fury, de szerintem inkább az volt az értelme, hogy ugyanonnan származhat mind a két tárgy, szóval idegen eredetű energiaforrások. Ha mégis a kocka táplálja, attól még lehetett a kő a Mind Gem, csak talán a működtetéséhez szükség van valamilyen energiára. De szerintem nem volt ilyen összefüggés közöttük, Loki már azelőtt használta a botot - szintén az elme átvételére Selvig és Hawkeye esetében -  mielőtt megszerezte a kockát. Ráadásul a bot Thanostól származik. Számomra minden a Mind Gem irányába mutat.

Lehet,hogy az az értelme,de Fury azt mondja,hogy a kockából nyeri az erejét.Amúgy számomra is a te elméleted az elfogadható.Valóban a viszálynál,ahogy a kamera körbejárja,mielőtt Banner felvenné,tisztán látszik,hogy egy ékkő van a botban,vagy lándzsában,vagy mi az. :)


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6104 Dátum: 2012. április 30. - 21:14:58 »
Ésszerűen hangzik,ám Fury azt mondja,Loki botja a kockából nyeri az erejét.Bár ez felvet még egy kérdést,mert Thanos még a film elején adta Lokinak
Thanos adta neki? Ez biztos? Én úgy emlékszem, az elején az idegen faj vezetőjével beszélt, aki a film végén leborult Thanos előtt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6105 Dátum: 2012. április 30. - 21:20:26 »
Ésszerűen hangzik,ám Fury azt mondja,Loki botja a kockából nyeri az erejét.Bár ez felvet még egy kérdést,mert Thanos még a film elején adta Lokinak
Thanos adta neki? Ez biztos? Én úgy emlékszem, az elején az idegen faj vezetőjével beszélt, aki a film végén leborult Thanos előtt.

Őőőő...Igen,te emlékszel jól.Bocsesz!Nem Thanost akartam írni.Miért adta volna ki Thanos a kezéből a Mind gem-et?  :stupid:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6106 Dátum: 2012. április 30. - 21:26:35 »
Igen, de akitől kapta Loki, az Thanos "beosztottja" volt, szóval lényegében Thanos által szerezte.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6107 Dátum: 2012. április 30. - 21:58:14 »
Danke sün mindenkinek a spoiler használatért.  :)
Én csak Máj. 20 -dikán fogom megnézni.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6108 Dátum: 2012. Május 01. - 00:08:41 »
Bruce Banner kicsit sem önutáló ám. Csak szeretne megszabadulni a másik énjétől. :)
A kritikában át is írtam önmarcangolóva! :D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6109 Dátum: 2012. Május 01. - 00:30:32 »
Most jöttem haza a fimről, testvéreimmel és egy kedves barátommal láttam. Mindannyiunknak tetszett, elég vad film. Végül 2D ben láttuk, így is élvezhető volt.
Van egy két kérdés amit nem teljesen értettem:
Ki volt az a genyó, aki a film elején beszélt és Lokinak adta az utasításokat, Thanos csicskása? És akkor ezek az ufó predátorok és ufó kígyók csak a filmhez voltak kitalálva, és Thanos népéből származnak, vagy képregényben is feltüntek. Amúgy Thanos, kinek a fő ellensége, és pontosan mikre képes?/spoiler]

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6110 Dátum: 2012. Május 01. - 01:27:05 »
Na neee!
Azt ne mondd, hogy a 20:15-ös vetítésen voltatok az Aréna 16-os termében!
 :spidey: :spidey: Mert azon én voltam ma az öcséimmel

A kérdésedre válaszolva, az "ufó predátorok" az Ultimatesben szerepeltek, csak ott valami alakváltók voltak, a filmhez leginkább csak a nevüket kölcsönüzték, ami valami c-betűs, nem tudom kiejteni. :)
Thanosról meg itt van minden infó: http://marvel.com/universe/Thanos
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 01. - 01:38:19 írta NERIDA »

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6111 Dátum: 2012. Május 01. - 02:22:42 »
A kérdésedre válaszolva...
Azért ezt jobb lett volna spoilerbe tenni, mert Mero dühöngeni fog és azt senki se szereti, amikor dühös. :hulk:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6112 Dátum: 2012. Május 01. - 06:51:38 »
Tegnap én is megnéztem a filmet. Tényleg nagyon jó volt. Többet nem írok róla,mert az előttem szólók már sok mindent le is írtak.  :nezze:  Csak ajánlani tudom mindenkinek,aki még nem látta,hogy nézze meg!

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6113 Dátum: 2012. Május 01. - 07:36:40 »
TDKR

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6114 Dátum: 2012. Május 01. - 07:51:50 »
 :headscratch:
Azt hittem, hogy tacsra fog vágni így korán reggel... de nem nagyon lett rám hatással...  :uhoh: az előző trailer jobban megfogott...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6115 Dátum: 2012. Május 01. - 08:56:13 »
És akkor ezek az ufó predátorok és ufó kígyók csak a filmhez voltak kitalálva, és Thanos népéből származnak, vagy képregényben is feltüntek. /spoiler]
A Chitauri tudtommal az ultimate skrullok, a Különítmény első szériájában és az Ultimate Avengersben is szerepeltek, gondolom a jogi huzavona miatt használták ezt az elnevezést.
Erről jut eszembe, nemrég olvastam, hogy azért pereskedik most a Marvel, hogy Skarlát Boszorkány és Higanyszál benne lehessen a második részben

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6116 Dátum: 2012. Május 01. - 09:04:38 »
És akkor ezek az ufó predátorok és ufó kígyók csak a filmhez voltak kitalálva, és Thanos népéből származnak, vagy képregényben is feltüntek. /spoiler]
A Chitauri tudtommal az ultimate skrullok, a Különítmény első szériájában és az Ultimate Avengersben is szerepeltek, gondolom a jogi huzavona miatt használták ezt az elnevezést.
Erről jut eszembe, nemrég olvastam, hogy azért pereskedik most a Marvel, hogy Skarlát Boszorkány és Higanyszál benne lehessen a második részben



Magneto kölkeiért miért kell pereskedni? Ők melyik filmgyárnál vannak? Egyébként ha nyernének is utána gondban lennének mivel az X-Men filmekben egy szó sem esett arról hogy a mágnesesség urának lennének utódai! Igaz én örülnék ennek a legjobban hisz Pietro az egyik kedvenc karakterem és jóval érdekesebb ő meg a nővére mint Natasha és Clint  ;D

Parrosbajusz

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 92
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6117 Dátum: 2012. Május 01. - 09:25:13 »
Ugye amiért az "X-men családból" származnak, ezért a filmes karakterjogok a Foxnál vannak, ugyanakkor,
ahogy olvastam, a Bosszú Angyalaihoz is ugyanannyira (ha nem jobban) kötődnek,
ezért elvileg mindkét franchise-nak joga van filmre vinni őket. Ezen az "elvileg"-en kell megegyezniük.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6118 Dátum: 2012. Május 01. - 09:51:59 »
Ugye amiért az "X-men családból" származnak, ezért a filmes karakterjogok a Foxnál vannak, ugyanakkor,
ahogy olvastam, a Bosszú Angyalaihoz is ugyanannyira (ha nem jobban) kötődnek,
ezért elvileg mindkét franchise-nak joga van filmre vinni őket. Ezen az "elvileg"-en kell megegyezniük.



Lényegében nincs is mit egyezkedni hiszen az eddigi X filmekben se szerepeltek (holott lett volna lehetőség bemutatni őket nem is egyszer) tehát alap hogy a Marvel filmstúdióhoz kerüljenek! Remélem így is lesz. Csak azt sajnálom hogy arra még várnom kell pár évet  :roll:

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6119 Dátum: 2012. Május 01. - 10:13:54 »
A végén ez a Thalon vagy ki nem a Thor-ban szereplő kapunyitós muksó volt?

Thalon? Ha Jim Starlin halott lenne, most forogna a sírjában.

Na, jó rosszúl mondtam, akkor ki volt ez a Thanos?
SD. EJC.