Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887470 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6360 Dátum: 2012. Május 25. - 18:10:44 »
Én már nagyon vártam a GIJ2-t de lesz sok más amiért nem leszek nagyon szomorú a csúszás miatt.
----
Bosszúállókra visszatérve:)
Sólymi tegeze jól ki lett találva, hogy a különböző fejeket hogy cserélgeti egy gép (kár hogy, gladiátorhálóvetű meg nyomkövetős nem volt ;D), de akkor mindig ugyan arról a helyről húzta ki? Nem láttam, hogy lett volna egy központi hely ahova nyúlhat.
------
Elég komoly robbantásokat csináltak igazi utcán  :o
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 25. - 18:12:45 írta VTomi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6361 Dátum: 2012. Május 25. - 21:04:42 »
3.45-nél vicces volt, ahogy Thor eldobott kalapácsát elkapták egy lepedővel. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6362 Dátum: 2012. Május 25. - 21:27:39 »
Csak próbálták, ha jól láttam elhúzott felette ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6363 Dátum: 2012. Május 25. - 21:32:41 »
Van egy rész valamelyik ilyen B-roll filmben, hogy a kezébe dobják, amikor magához "hívja"  pörölyt.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6364 Dátum: 2012. Május 26. - 19:26:35 »
Nekem nem tetszik a magassarkú Macskanő ötlete, de legalább fegyverként használhatja.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6365 Dátum: 2012. Május 26. - 19:30:00 »
Csak én érzem ezeket a plakátokat túl "szinszitisnek"? :roll: A képregényben is hülyeségnek tartom, hogy a szuperhősnők, női gonoszok magassarkút viselnek és közben harcolnak és akrobatikus mozgásokat mutatnak be. ( meg ebbe a nagy realisztikusságba se igazán illik bele )  :stupid:

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6366 Dátum: 2012. Május 26. - 20:12:15 »
Na,ma végre én is megnéztem az Avengerst.Azt kaptam amit vártam,bár magasra volt téve a léc,mert nagyon sok jót hallottam róla,érthetően nagy elvárásokkal ültem be a moziba.Ami meglepett,hogy már kb. 3 hete játsszák,de mégis szokatlanul sokan voltak a moziban.Azt hittem,csak én vagyok ilyen elmaradott,de ezek szerint nem. ;D

Egyébként az eleje nem tetszett,kicsit lassan ment,de megértem,sok karaktert kellett felvezetni és összehozni.Személy szerint a New York-i csatajelenet(ek) tetszettek a legjobban.Ja,és Sólyomszem nevét kimondták,direkt figyeltem. ;D

Stan Lee cameojánál meg apámmal hangosan felnevettünk,a többi nézőnek meg nem esett le hogy ki volt az az öreg fickó. >:( :D
Thanos meg...nagyon király cliffhanger a végén.... :oh:

Jó poénok voltak benne,különösen Tony Black Sabbathos pólója.Meg amikor mondja Sólyomszemnek "gyere felviszlek,Legolas". :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6367 Dátum: 2012. Május 26. - 20:13:10 »
Vajon a nagy T miért volt piros?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6368 Dátum: 2012. Május 26. - 22:27:20 »
Vajon a nagy T miért volt piros?
Milyen té piros?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6369 Dátum: 2012. Május 26. - 23:34:20 »
Thanos.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6370 Dátum: 2012. Május 26. - 23:37:00 »
Ja:)
MIért ő nem piros? Inkább lila nem? Talán csak a fényviszonyok miatt. De miért nem zöld, mint a többi skrull? Az az egész másik dimenzió azzal a lépcsővel az űrben elég elnagyolt volt.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6371 Dátum: 2012. Május 26. - 23:45:52 »
Ja:)
MIért ő nem piros? Inkább lila nem? Talán csak a fényviszonyok miatt. De miért nem zöld, mint a többi skrull? Az az egész másik dimenzió azzal a lépcsővel az űrben elég elnagyolt volt.

Azért nem zöld, mert nem skrull.  :hehe: Örökkévaló mint Sersi, Ikaris vagy Űrróka.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6372 Dátum: 2012. Május 27. - 02:31:49 »
Határozottan lila volt és nem piros. Kicsit talán a fény miatt tűnhetett annak.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6373 Dátum: 2012. Május 27. - 11:23:15 »
Pedig pont úgy néz ki mint egy skrull.
Azért elég piros volt, én is pirosnak láttam, egy barátom meg azt hitte az a Vörös Koponya  :D.
De lehet, hogy rossz megvilágítást kapott a cgi? :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 27. - 11:24:54 írta VTomi »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6374 Dátum: 2012. Május 27. - 15:38:12 »
Kétszer láttam, mindkétszer lilának tűnt. ;)
Meg amikor mondja Sólyomszemnek "gyere felviszlek,Legolas". :D
Az egy csoporttársamnál is nagyon ütött, kedvenc poénja volt. :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6375 Dátum: 2012. Május 27. - 18:36:23 »
Sokan kifogásolták a filmben, hogy Banner hogy tűnt fel csak úgy New Yorkban, miért motorozott oda. Most tudtam meg, miért volt ez: mikor a csapat tagjai Loki miatt veszekedtek egymással a Helibázison, Bruce programja épp akkor találja meg a kockát, jelzi is a monitor. Tehát innen tudta, hová kell majd mennie.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6376 Dátum: 2012. Május 28. - 11:56:21 »
Mike Ruffallo a leglazább az egész filmben. Imádom a "szürke" gúnyáját. Olyan mint Banner, mégis a legjobb figura. És annyira jól hasonlít rá Hulk arca. Eddigi legszebb cgi Hulk lett ez. Szép a színe,  majomszerű mozgást kapott és van egy kis pocakja  ;D

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6377 Dátum: 2012. Május 28. - 12:11:31 »
Valami nagyon nagy kutya betéphetett az előző estén, hogy ezt így kitalálta.
Nem, csak a producerek/stúdióvezetők komolyan úgy gondolkodnak, hogy ha az Avengersnek így ment konvertált 3D-ben, akkor nekünk is fog menni, hiszen mindkét film lényegében az, hogy rengeteg CGI-jal akciózik egy csomó színes jelmezes játékfigura a vásznon, nem? Pláne, hogy a Paramount ugye most pénzügyileg irdatlan nagyot veszített azzal, hogy a Disney kivásárolta az Avengers forgalmazását, szerintem ők maguk sem gondolták volna, hogy egy képregényfilm, amiben nem egy Bőregér monologizál az éjszakai égbolt előtt, ennyit termelhet.

Tényleg a bevételek miatt hozták a döntést, de kicsit több van emögött mint a 3D. Egyrészt baromi erős az idei nyári mezőny ezt szerintem látták is, másrészt hogy-hogy nem, idén "The Rock" visszatért a pankrációhoz, erről szerintem gondoljon ki amit akar, de tény hogy az egész karrierjét ennek köszönheti, namost a WWE-nél a legnagyobb gála általában a Wrestlemania, van akkora esemény mint egy éves Superball, idén is ezen szerepelt, jövőre is valószínű ezen fog, a sűrű filmszerepek után (még 3 filmet forgat 2013-ig), és meglepetés, a film vetítési időpontja pont a Wrestlemania hét. Szerintem kifejezetten bátor húzás, viszont kicsit a film minősége szempontjából aggasztó, pedig várom.
« Utoljára szerkesztve: 2012. Május 28. - 12:23:45 írta Pádi »

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6378 Dátum: 2012. Június 01. - 16:56:55 »


Kezd tetszeni ez a macskanő... :P
Tejet kérek! Csokisat!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6379 Dátum: 2012. Június 01. - 17:11:30 »
A színésznek örülök, mert szeretem, de remélem, hogy nem csak csajos ripacskodással akarja megoldani a szerepet. Persze Jack után is azt hittük, hogy Heath nem lehet jobb aztán mégis. Így Michelle után is lehet egy más és nagyon jó macskanő belőle akár.
Viszont szerintem elég snassz a kinézete. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki valmi iylesmi ruhát várt volna:

---
Amúgy ezt miért mintázták Audery Hepburnről? És ez csak dizájn, vagy szerrpelt valahol?