Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887313 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6400 Dátum: 2012. Július 20. - 15:40:02 »
Furának tűnik, de én simán elhiszem, hogy vannak olyan hülye szülők, akik bébivel ülnek be a moziba. A 6 és 9 éves gyerkőcön meg se lepődöm.
Nálunk az új Pókember filmre is beültek kisgyerekekkel, pedig 12+os korhatár besorolása van. Sőt, a Raimi féle Pók 3-ra is beengedték a gyerkőcöket, pedig Venom azért nem éppen gyerekbarát látvány volt.
Lehet, hogy Amerikában szigorúbb a szabályozás, de az nem jelenti azt, hogy minden mozi be is tartja. ;) Főleg a kisebbek, ahol akár létkérdés is lehet, hogy hány embert engednek be.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6401 Dátum: 2012. Július 20. - 15:48:44 »
Ez kamu.
Ja, én is először erre gondoltam emiatt a gyerekes hülyeség miatt (csecsemő, meg 6 éves kölök... :roll:), hogy csak a hype része,  addig a percig, amíg felvételeket nem "láttam",  beszúrva a hírekbe...

Mondjuk a Póknál nálunk is bent volt kettő vagy három 6 év körüli kölök, az előzeteseket végig pofázták az anyjukkal (jó mondjuk ki nem szokott olyankor még beszélni), az előttünk ülő két srác már frászt kapott tőlük, aztán kezdett elsötétülni a terem, erre az anyuka elköszönt a kölköktől és otthagyta őket... két srác meg rökönyödve nézte, meg mondták, hogy te jó isten, ez itt hagyja a kölköket... na nem is kell ecsetelnem, hogy a hosszú a felvezetés miatt, már beszélgettek is, akkor oda szóltak nekik, visszább vettek, aztán elkezdtek megtárgyalni, hogy kimennek wc-re... de a fénypont az a gyík egyik jeleneténél volt, amikor elkezdtek sírni :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6402 Dátum: 2012. Július 20. - 15:54:09 »
Ez kamu.
Ja, én is először erre gondoltam emiatt a gyerekes hülyeség miatt (csecsemő, meg 6 éves kölök... :roll:), hogy csak a hype része,  addig a percig, amíg felvételeket nem "láttam",  beszúrva a hírekbe...

Én meg azt hallottam, hogy Bale a vetítés után jelmezben felakasztotta magát. El se akartam hinni, amíg nem láttam róla képet.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6403 Dátum: 2012. Július 20. - 16:23:28 »
Vili, hogy kamunak gondolod, de akkor minek meg hogy raknak be komplett híradói riportokat az esetről? Azért ekkora meg ilyen durva reklámot nem tudnának/mernének csapni...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6404 Dátum: 2012. Július 20. - 16:24:25 »
Maga a lövöldözés csak nem lehet kamu, ha már több hírportál is lehozta...
Egyáltalán, kinek lenne jó egy ekkora átverés? A filmnek tuti nem, mert ez nem épp pozitív reklám.
Az iskolai lövöldözések után igazán nem nehéz elhinni, hogy egy ilyen zakkant barom a moziban játszik terminátort.

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/07/20/m_marad_el_a_batman_magyar_premierje/

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6405 Dátum: 2012. Július 20. - 18:28:09 »
No, mindkét híradóban is benne lesz (rtl és a Tényekben is) gondolom a közepe fele.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6406 Dátum: 2012. Július 20. - 18:35:09 »
Hát ez szerintem akkor se stimmel. Amikor 96-ban vagy 98-ban leadták a Függetlenség Napja előzetesét, a magyar tv véletlenül lehagyta az infókból hogy ez film, és fél borsod azon pánikolt, hogy megjöttek az ufókok, és a szondi telepről elviszik az army of darkness-t. A szomszéd néni sokkot kapott, apám meg az abc-be rohant konzervért.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6407 Dátum: 2012. Július 20. - 19:01:57 »
Hát ez szerintem akkor se stimmel. Amikor 96-ban vagy 98-ban leadták a Függetlenség Napja előzetesét, a magyar tv véletlenül lehagyta az infókból hogy ez film, és fél borsod azon pánikolt, hogy megjöttek az ufókok, és a szondi telepről elviszik az army of darkness-t. A szomszéd néni sokkot kapott, apám meg az abc-be rohant konzervért.

LOOOOOOl  :D ;D :oh:
Tejet kérek! Csokisat!

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6408 Dátum: 2012. Július 20. - 20:57:29 »
A stúdió fontolgatja, hogy leveszik a műsorról a filmet. Még nem biztos.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6409 Dátum: 2012. Július 20. - 22:57:52 »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6410 Dátum: 2012. Július 20. - 23:20:51 »
Ez már viszont hiszti. Nem hisztéria, hiszti. Azt, hogy Coloradóban és a környékén megcsinálnák: megértem. Kegyeleti okokból valahol talán még illő/szükségszerű is volna.
Bolygószinten viszont hiszti. És csak tovább erősíti azt a képet, hogy az amerikaiak alapvetően egy eléggé túlzó és hisztis nemzet.
(Csak érzékeltessem, mielőtt valaki érzéketlenséggel vádol: ez pontosan ugyanolyan, mintha az Erste csoport az össze bankfiókját bezáratta volna 2002. május 10-én.)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6411 Dátum: 2012. Július 20. - 23:21:27 »
Ugyan, csinálnak egy filmet 250 millióból, és nem mutatják be? Max. eltolják pár héttel, amíg lenyugszanak a kedélyek.
Tejet kérek! Csokisat!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6412 Dátum: 2012. Július 20. - 23:27:44 »
Ha megteszik, mindenki, az USA is le fogja húzni torrenten. Százmilliós nagyságrendű buktát csinálnának ezzel. Ezt még egy Warner is marhára meg fogja gondolni, bár ha jól sejtem, jó pár órája mehet egy elég feszült tanácskozás a vezetőségben (vagy legalább a marketingeseknél).

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6413 Dátum: 2012. Július 20. - 23:32:05 »
... de a fénypont az a gyík egyik jeleneténél volt, amikor elkezdtek sírni :roll:
:lol:Ez kész! Anyu ott hagyta őket, mint ha csak a jégkorszak 4 lett volna, mert  hogy pókember. Ez mekkora sötétség tőle. :lol:
De másrészről akár a  jégkorszak4-en sem szabad bent hagyni két kisgyereket felügyelet nélkül. Ha másért nem is, akkor a többi néző miatt nem, mert ne tudnak viselkedni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6414 Dátum: 2012. Július 21. - 09:24:08 »
Szerintem a 3 hónapos csecsemő nem a filmen sérült meg, hanem a moziból kirohanó tömegtől lehetett.
Elképesztő, milyen rohadékok vannak a világon.  :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6415 Dátum: 2012. Július 21. - 10:38:16 »
Nolan Oscar álmainak ezzel vége is. Ezek után kizárt hogy az Akadémia megítélje neki.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6416 Dátum: 2012. Július 21. - 11:01:37 »
Mondjuk nekem az furcsa, hogy egy 3 hónapos csecsemőt éjféli vetítésre elvisznek (de ha nem is a vetítésre vitték el, akkor is éjjel miért van az utcán?)...mondták a hírekben, hogy tényleg egy ilyen korú kisgyermek a legfiatalabb sérült...érdekes szülei lehetnek....
Amúgy tegnap az ATV-n is épp erről beszéltek a Kálmán Olgás műsorban kb. 20 percet:
http://atv.hu/cikk/video-20120720_vegh_jozsef

Sőt egy újabb cikk is megjelent közben a részletekről:
http://www.origo.hu/nagyvilag/20120720-orvostanhallgato-gyilkolt-a-batmanfilm-alatt.html
« Utoljára szerkesztve: 2012. Július 21. - 11:19:18 írta D-TOX »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6417 Dátum: 2012. Július 21. - 11:19:56 »
Kétlem, hogy olyan maszkja lett volna amint Banenek a filmben. Sztem az egy valódi maszk volt a füst ellen.Volt rajta sisak és mellény szemüveg, maszk, mint egy kommandós felszerelés, de nem Bane.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6418 Dátum: 2012. Július 21. - 11:55:30 »
A legújabb hír szerint azért aknázta alá a lakását robbanószerekkel, hogy kinyírja a szomszédjait. Elképesztő... http://index.hu/kulfold/hirek/2012/07/21/a_rendorseg_felrobbantja_az_amokfuto_lakasat/

Ja, és amúgy Jokernek vallotta magát... :stupid: Attól tartok, nehogy gyogyósnak nyílvánítsák, és megússza a büntetést. Amúgymeg orvostanhallgató, PhD-re járt... Megáll az ész, hogy így megkattannak az emberek.

Nolan Oscar álmainak ezzel vége is. Ezek után kizárt hogy az Akadémia megítélje neki.
Nem is ez a nagyobb gond (képregényfilmeknek amúgyis marha nehezen ítélnek), hanem hogy emiatt az eset miatt megint erősödni fognak azok a hangok, hogy a csúnya videójátékok meg filmek milyen rosszak, mert tömeggyilkosokat csinálnak az emberekből...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6419 Dátum: 2012. Július 21. - 12:49:00 »
Nem is ez a nagyobb gond (képregényfilmeknek amúgyis marha nehezen ítélnek), hanem hogy emiatt az eset miatt megint erősödni fognak azok a hangok, hogy a csúnya videójátékok meg filmek milyen rosszak, mert tömeggyilkosokat csinálnak az emberekből...

Ami orbitális baromság. Normális ember, attól, hogy mondjuk fps-el játszik, nem fog puskával utcán lövöldözni, ahogy egy horrorfilmeket kedvelő ember se lesz texasi láncfűrészes. Az ilyen szintű őrültségnek sokkal mélyebb gyökerei, kiváltó okai vannak, gondolom már gyerekkorban nem stimmel valami, nem tudom, nem értek a pszichológiához túlzottan. :-\ De egy játék vagy film miatt senki nem lesz mészáros, ez biztos.
Tejet kérek! Csokisat!