Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887472 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6640 Dátum: 2012. November 05. - 22:23:31 »
Miért baj, hogy pulzusemelkedésre változik át? A klasszikus Hulk is az adrenalintól változott, ami kapcsolható a pulzusemelkedéshez.
Nekem is tetszett az Incredible Hulk, sokkal hulkosabb volt, mint Ang Lee saját képére formált óriása.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6641 Dátum: 2012. November 05. - 22:34:46 »
Sztem a régi gyengébb. A beszédről meg annyit hogy örülök hogy kihagyták. Most egy ilyen szöveggel: "Hulk nem szereti szőrös ember! HULK megüti!" Elbujhatnanak. Ez szinten olyan dolog ami képregényben elmegy, de filmben a-a! Amm a bosszúállókban is csak annyit mondott, nyafka istenke...
De ha belegondolok a hulkot a legnehezebb jól feldolgozni.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6642 Dátum: 2012. November 05. - 22:40:11 »
Sztem a Bosszúállók Hulkja volt a legjobb minden szempontból. a színész is zseniális Bannert alakított, a cgi is szép volt(eltalálták a színt a textúrát). Hasonlított a színészre is az arca, úgy hogy közben megkapta azt a hulkous-ősemberes erős szemöldökcsontot.. Inteligens volt és pont annyit beszélt, amennyit kellett, közben még méregzsák is maradt.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6643 Dátum: 2012. November 05. - 22:54:28 »
Igen nekem is tetszett. Edward Norton nagyszerű de inkább más filmben! Az átváltozás nagyon tetszett. De a bosszúállók filmnek én inkább az elejét szeretem. Amikor ellopják a TESZERÁKTot az a legjobb jelenet, ilyen titkosügynökös. Na meg ahogy összegyűjtik őket, de a vègső harc nekem már csak üres látvány maradt. Főleg hogy a nagy repülő gépszörnyek a transformersből voltak kopizva...
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6644 Dátum: 2012. November 06. - 07:31:11 »
De ha belegondolok a hulkot a legnehezebb jól feldolgozni.
Közel sem, ott van remek példának a tévésorozat. A húszdolláros epizódonkénti büdzsé ellenére máig nézhető.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6645 Dátum: 2012. November 06. - 17:58:04 »
A HULK a bíróságon az a sorozatból való? Mert ott csak rá kell néznem a szereplőre és hanyatt esek!  :haj: :DD
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 06. - 18:40:16 írta Sullkrisz »
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6646 Dátum: 2012. November 06. - 19:03:37 »
A HULK a bíróságon az a sorozatból való? Mert ott csak rá kell néznem a szereplőre és hanyatt esek!  :haj: :DD

Tisztelet!
Az a sorozat a 70-es évekből való. Ha akkor éltél volna, attól estél volna hanyatt, milyen jó! Változott az ízlés ( nőtt ) csak az igény csökkent. Az el kell fogadni, hogy ha az a Hulk nincs, akkor ma ez a CGI Hulk sincs...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6647 Dátum: 2012. November 06. - 19:12:44 »
Jóvanna! Én csak az idétlen nagy haja meg a vigyora miatt mondtam.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6648 Dátum: 2012. November 06. - 19:17:34 »
Jóvanna! Én csak az idétlen nagy haja meg a vigyora miatt mondtam.
Lou Ferrigno egykori pankrátor, testépítő. Akkoriban ő volt a tecnika csúcsa.  ;)
Szerintem jó sorozat volt. Egyébként a Hulk filmekben cameozik és sokszor adja a hangját Hulknak. Ha jól emlékszem, az Avengersben is ő a hangja.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6649 Dátum: 2012. November 06. - 19:20:11 »
Jóvanna! Én csak az idétlen nagy haja meg a vigyora miatt mondtam.
Lou Ferrigno egykori pankrátor, testépítő. Akkoriban ő volt a tecnika csúcsa.  ;)
Szerintem jó sorozat volt. Egyébként a Hulk filmekben cameozik és sokszor adja a hangját Hulknak. Ha jól emlékszem, az Avengersben is ő a hangja.
Pontosan. Ő adta a hangját. 2 DVD jelent meg vele a sorozaton kívül. Én még az akkori első külföldi tv csatornán (SKY One) néztem a Hulk és Pókember tv-sorozatokat. Régi szép idők.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6650 Dátum: 2012. November 06. - 19:26:34 »
Jóvanna! Én csak az idétlen nagy haja meg a vigyora miatt mondtam.
Lou Ferrigno egykori pankrátor, testépítő. Akkoriban ő volt a tecnika csúcsa.  ;)
Szerintem jó sorozat volt. Egyébként a Hulk filmekben cameozik és sokszor adja a hangját Hulknak. Ha jól emlékszem, az Avengersben is ő a hangja.
Pontosan. Ő adta a hangját. 2 DVD jelent meg vele a sorozaton kívül. Én még az akkori első külföldi tv csatornán (SKY One) néztem a Hulk és Pókember tv-sorozatokat. Régi szép idők.

3 DVD.  ;D
Sőt a Hihetetlen Hulk halála nekem még eredeti VHS-en is megvan. ;)
Én is onnan ismerem a karaktert. Akkor biztos emlékszel még a Pókember és hihetetlen barátai sorozatra, ahol Firestar és Iceman voltak a társai.  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6651 Dátum: 2012. November 06. - 19:32:04 »
Naná. Nekem van is pár régi Póki rajzfilmsorozat. De én a filmes tv-sorozatra gondoltam Spidy-nál. A Hulk halála is kijött DVD-n? Én csak a Hulk visszatér, és a Hulk a bíróságon-ra emlékszem.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6652 Dátum: 2012. November 06. - 19:59:57 »
Naná. Nekem van is pár régi Póki rajzfilmsorozat. De én a filmes tv-sorozatra gondoltam Spidy-nál. A Hulk halála is kijött DVD-n? Én csak a Hulk visszatér, és a Hulk a bíróságon-ra emlékszem.

Nem, a Hulk halála csak VHS-en. Az említett kettő filmen kívül még kapható volt egy The Incredible Hulk DVD, amin a sorozat két pilotja volt. Ezeken csak felirat van, szinkron nincs.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6653 Dátum: 2012. November 06. - 22:15:36 »
Nos, nekem DVDn csak az első kettő van meg, illetve a 2003-as, és 2008-as Hulkok. De ez uttóbi kettő, talán még nem számít "retro"nak.  :D

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6654 Dátum: 2012. November 06. - 22:20:33 »
Amúgy a HULK a bosszúállóknak köszönhetően most nagyon közkedvelté vált. Azok körében is akik nem képregény fanok! Egy vicces zord külselyű mégis melegszívű lénynek mutatta be, ami jó is (pont mint Shrek) :D
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6655 Dátum: 2012. November 06. - 22:24:49 »
Amúgy a HULK a bosszúállóknak köszönhetően most nagyon közkedvelté vált. Azok körében is akik nem képregény fanok! Egy vicces zord külselyű mégis melegszívű lénynek mutatta be, ami jó is (pont mint Shrek) :D
Régen is közkedvelt volt.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6656 Dátum: 2012. November 06. - 22:26:12 »
De most rengetegen beszéltek róla h milyen komoly mikor földbe veri a lokit stb..
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6657 Dátum: 2012. November 07. - 16:08:11 »
Nos, nekem DVDn csak az első kettő van meg, illetve a 2003-as, és 2008-as Hulkok. De ez uttóbi kettő, talán még nem számít "retro"nak.  :D

Nekem ezek vannak meg:
http://kepfeltoltes.hu/121107/F_nyk.0117_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Szeretem Hulkot!  ;D

Bocs a kép minőségéért telefonnal készült.  :(
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 07. - 16:09:56 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6658 Dátum: 2012. November 07. - 16:23:38 »
Egy vicces zord külselyű mégis melegszívű lénynek mutatta be

Akkor nem ugyanazt a filmet láttuk. Hulk egy érzéketlen állat. A csapatot is csak azért segítette a Banner másik énje, mert így kedvére kiélhette a haragját és a benne tomboló erőszak utáni vágyat. Tony-t is csak azért "élesztette újjá", mert idegelte hogy eszméletlen.

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6659 Dátum: 2012. November 07. - 16:28:48 »
Egyetértek. Ezért is szeretem jobban Ang Lee filmjét mert ott is egy állat és a dühön van a hangsúly és nem a stresszen. Az Avengersebn is mondja Banner, hogy nem a stresz elkerülése a kulcs. Szétver mindent és Banner nem tudja irányítani. A Hihetetlen Hulkban meg rögtön irányítja. Ugyan már.
« Utoljára szerkesztve: 2012. November 07. - 16:41:39 írta peti40 »