Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6680 Dátum: 2012. December 04. - 09:21:04 »
Alapvetően mindenki azért szereti Batmant, mert a legrealisztikusabb hősök egyike. Holott ez éppen hogy nem igaz. Az egyetlen, amitől realisztikusabb, mint mások, hogy nincsenek szuperképességei. De minden másban olyannyira elrugaszkodott a valóságtól - mindenben, amit lentebb Tom felsorolt, de elsősorban abban, hogy egyszerű ember létére még mindig él és egészséges. Számomra éppen ezért a legkevésbé realisztikus hős a képregényekben. Még Superman is hihetőbb, mert van egy olyan háttértörténete, amely "akár igaz is lehetne", hiszen semmit sem tudunk az Alfa Centurin túlról. Igazán kevés fantázia kell hozzá, hogy az ő eredetét elfogadjuk. Viszont Bruce-ról tudunk mindent, és így azt is, hogy egy (bármilyen) ember szervezete nem bírja ki azt, amit ő kibír.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6681 Dátum: 2012. December 04. - 09:30:23 »
Pontosan. Ezért nem kell realizálni. Hol volt a savas fürdő a Jokernél, a Lázár kutak Rasnál? stb...
A Burton filmekben az ilyesmik is úgy vannak kezelve ahogy kell.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6682 Dátum: 2012. December 04. - 10:31:14 »
Realista hős kell a népnek? Erre több jelölt is van az egyik kapásból Kick-Ass  ;D De továbbmegyek! Nekem kapásból a Megtorló jutott eszembe (igaz ő k@rvára nem hős) ráadásul lehet párhuzamot vonni közte és Bruce Wayne közt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6683 Dátum: 2012. December 04. - 10:40:03 »
És a Megtorló már pont ugyanazért eljátszotta a realisztikus jelzőt, mint amit itt elmondtatok Batmanről.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6684 Dátum: 2012. December 04. - 11:03:43 »
Igen, őt is annyiszor lelőtték már, hogy futni sem tudna, ha jól megnézzük.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6685 Dátum: 2012. December 04. - 11:09:28 »
És a Megtorló már pont ugyanazért eljátszotta a realisztikus jelzőt, mint amit itt elmondtatok Batmanről.  ;)

Én őt azért alapvetően jóval realisztikusabbnak érzem, ha csak az alapkoncepciót nézzük. Egy háborút megjárt pasasnak a maffia miatt meghal a családja, ettől bekattan és elkezdi irtani őket. Nem mondom, hogy ez is egy gyakori jelenség, de egy veteránból még talán ki tudom nézni azt, hogy önbíráskodni kezd, ha elveszíti a szeretteit, hiszen a háború során már volt szerencséje gyilkoláshoz és csak kevés kellett neki, hogy átessen egy bizonyos határon. Talán még a fegyverek beszerzéséhez is vannak kapcsolatai.
:punisher:
Persze az is igaz, hogy egy idő után biztosan kinyírnák a túlerő miatt, de mint eredettörténet, számomra az övé fogyaszthatóbb.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6686 Dátum: 2012. December 04. - 11:10:06 »
Persze Ledger ellopta a show-t, de engem Aaron Eckhart is lenyűgözött az alakításával, tökéletesen illett rá Dent szerepe. ;)

Jól megformálta, az tény. :)


Idézet
A 3. résznél nekem tisztára olyan érzésem volt, mintha egy posztapokaliptikus sci-fit néznék: egy mindentől elzárt, feldúlt és látszólag kihalt város, amit a bűnözők uralnak, és ami bármikor elpusztulhat...
Valóban. :lol:

Idézet
A biztosítékot inkább a börtönből való szökés, illetve a hihetetlen béna bunyók vágták ki nálam... :roll: 

Nekem már rég el volt szállva akkorra...


Idézet
ez az ami logikai baki volt a filmben: miért nem őrizte senki?
Pontosan. :)

Idézetet írta: Kit Walker
Az Eredetet és a Tökéletes trükköt hagyjuk, mert azok valóban mesék.
Tény. :) Rá kell jönnöm, hogy az ilyen, (én úgy hívnám) realitásba ültetett mese az egyik kedvenc műfajom. Bár, belegondolva, ez a science fiction egyik alapgondolata is.

Idézet
Mert végülis mi kell hozzá, hogy valakiből Batman legyen? ... Kihagytam valamit? :D
Elég kerek volt. :D Én még hozzátenném, hogy legyen adamantiumból a térde. ;D
 
Idézet
Egyébként a poén az, hogy ezzel az álrealisztikus magyarázással a karakter sokkal emberközelibb és hihetőbb lett
Ezért is tetszik Nolan megközelítése. Minden hülyesége ellenére megmutatta, milyen ember lehet Batman. Nekem tetszik az a csavar a karakterben, hogy nem az idealizált hőst látom, aki tulajdonképpen a hősies tulajdonságok inkarnációja, hanem (a saját világában logikus) embert, aki elindult valahonnan és tart valahova, útközben meg vannak kisebb-nagyok szakadékok, amiket vagy átugrik, vagy leesik, hogy aztán visszamásszon.
Az viszont tény, hogy ettől az alapkoncepciótól nem lesz a klasszikus értelemben vett képregényfilm. Innentől pedig már ízlés dolga, hogy melyik tetszik jobban. :)

És a Megtorló már pont ugyanazért eljátszotta a realisztikus jelzőt, mint amit itt elmondtatok Batmanről.  ;)
Ööö, most nem vágom, mire gondolsz... Gondolkodtam is egyébként azon, miért lett nekem végülis hiteltelen a Travoltás változat, de mindig arra lyukadok ki, hogy a filmeszközök összesen csináltak belőle egy olyan filmet, ami nekem egy sokadik kategóriás akciófilm, igazi mondanivaló nélkül.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6687 Dátum: 2012. December 04. - 11:31:45 »
Ami engem zavart azok lehet hogy egyeseknek apróságok, de nekem nem! Ilyen, hogy Batman csak este jön elő, itt meg nappal is parádézott, azzal az UFO szerű izével! Ráadásul hiányoltam Gotham gótikusságát, amit ugyebár Solomon Wayne-nek köszönhetünk! Plusz Blake nyomozót is belekeverte a Robin szerepkörbe aminek nem nagyon örültem! Ez számomra egy kiforgatott film trilógia volt, remélem a következő batman filmek, már ha lesznek, nem követik ezt a sémát!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6688 Dátum: 2012. December 04. - 13:25:00 »
Én nem akarok senki meggyőzni, csak leírtam a véleményem. Ellenben én csak azt kapom, mennyire rosszul látom, és hülyeség amit gondolok.
Ne értsd félre, nem akarom lenyomni a torkodon Nolant. :D Ha nem szereted az ő Batmanjét, nem is kell megszeretned. Szíved joga, hogy mi tetszik és mi nem. Nem is erről szólt a vita. Én csak azt próbáltam elmondani, hogy számomra miért jók ezek a filmek, és hogy én hogyan értelmezem őket. Azt sose kértem, hogy te is szeresd. ;)
Inkább az volt a problémám, hogy helyenként ellentmondásokat véltem felfedezni a véleményedben. Például, hogy azért nem tetszenek neked Nolan Batmanjei, mert hiteltelenek, de a képregényes Batmant, meg a Burton féle Batmant szereted, pedig ugyanolyan hiteltelenek, ha nem mégjobban... Ami egyébként nem baj, csak nekem kicsit furi volt ez az érvelés. :headscratch: :)

Idézet
Végül is mi kell az élethez? Nem sok minden. Ez a nem sok minden ezen a planétán pont egyszerre volt jelen. Véletlen. Ugyanolyan véletlenekkel meg lehet magyarázni az általad felvázolt dolgokat. Mitől lesz valaki lottó milliomos? Nem az előretervezéstől. ( Bár, ismerve ezt az országot... ) Több milliárdot nyer, hihetetlen, de mégis reális.
De ha a valóságot hozod fel példának, akkor én visszakérdezhetek, hogy akkor a valóságban miért nincsen Batman? Hisz, ha az esélyeket nézzük, akkor kéne lennie, nem is egynek. Mert élet van a földön, lottó ötöst is rohadt sokan nyertek már. Ha a Batmanné váláshoz is ennyi esély kell, akkor neki is léteznie kéne. ;) Amúgy azért sem jó az érvelés, mert az általad felsorolt eseményeknek eltérő a valószínűsége, nem lehet összehasonlítgatni.
Különben nem azt mondtam, hogy abszolút megvalósíthatatlan Batman, hanem azt, hogy nem olyan szinten, mint a képregényekben/filmekben. Az pl. elég esélyes, hogy valaki gazdag családba születik, és ninjutsu edzésekre is el lehet járni, lehet gumiruhát is csináltatni... Szóval amatőr szinten megoldható, csak az illető nem sokáig fogja húzni az ipart.

Különben a poén az, hogyha előreugrunk 100-200 évet az időben, akkor Batman tényleg megvalósítható lesz a genetikailag és mesterséges implantátumokkal felturbózott emberek korában. Ahogy Ju mondaná, a jövő Batmanjének adamantiumból lesz a térde. ;D
Exoskeletonok pedig már ma is léteznek, szóval a Vasember sem túl távoli jövő...


Idézet
Mi történne akkor, ha realizáljuk és elhitetjük velük, te is lehetsz Batman, Joker, Bane..., talán csak nem elkezdenek vérengzeni a moziban? A film mindig is veszélyes fegyver volt.
Nekem erről az a véleményem, hogy csak azok számára veszélyes, akik pszichésen érzékenyek rá. Én pl. rengeteg horrorfilmet láttam gyerekkoromban, a verekedős filmeket is imádom, mégsem lett belőlem darabolós gyilkos. ;) Ja, és sok képregényt/mesét olvastam, de valahogy sose volt ingerenciám, hogy megpróbáljak megállítani egy tehervonatot puszta kézzel. Régen a 4. emeleten laktam, de valahogy mégse támadt kedvem kipróbálni a repülést.
Sokan mondják, hogy a filmek rossz hatással vannak a valóságra, de szerintem ez nem igaz. Szerintem a valóság hat a filmekre, amik csak visszatükrözik azt. Az igazság az, hogy tényleg léteznek (és mindig is léteztek) Jokerek, Bane-ek, csak épp nem így hívják őket, és nem egy kitalált városban randalíroznak, hanem mondjuk egy dél-afrikai államban mészárolják a népet, vagy épp egy európai/amerikai városban hajtanak végre öngyilkos merényletet.

Idézetet írta: Ju
Rá kell jönnöm, hogy az ilyen, (én úgy hívnám) realitásba ültetett mese az egyik kedvenc műfajom. Bár, belegondolva, ez a science fiction egyik alapgondolata is.
Tulajdonképpen a legtöbb ember vágyik a hihetőségre, jobban befogadják a realisztikusnak tűnő dolgokat. A legjobb példa erre pont a képregények: szinte minden karakterhez csináltak karakterleírásokat, amikben elképesztő áltudományos rizsákkal próbálják megmagyarázni még a legelrugaszkodottabb szuperképességeket is. Pár hónapja elolvastam a wikipédián Szupi leírását, és eldobtam az agyam, hogy minden képességét megpróbálták tök komolyan megmagyarázni. :D Amúgy nekem tetszenek ezek az áltudományos rizsák, poénnak veszem. ;D Jobban tetszik, hogy megpróbálják megmagyarázni a dolgokat, mintha nem. Például nekem az első Raimi-filmben is tetszett, hogy megpróbálták valamennyire megmagyarázni Póki képességeit. :D

Egyébként szerintem ugyanezért van az is, hogy az emberek próbálnak logikát keresni a sci-fikben és fantasykben is. Még a legvadabb, legelrugaszkodottabb sci-fi/fantasy világot is el tudjuk fogadni, ha látjuk, hogy van benne egy felépített logikus rendszer. Csak akkor szoktunk kiakadni, ha a saját kereteit szegi meg a film. :D

Idézetet írta: Ju
Idézet
És a Megtorló már pont ugyanazért eljátszotta a realisztikus jelzőt, mint amit itt elmondtatok Batmanről
Ööö, most nem vágom, mire gondolsz...
Todd a bunyókra/akciókra gondolt itt is. Ugyanúgy, ahogy a valóságban Batman se bírná sokáig az akciózást, a való életben a Megtorlót is rég lelőtték volna már.

Idézetet írta: kaine
de elsősorban abban, hogy egyszerű ember létére még mindig él és egészséges. Számomra éppen ezért a legkevésbé realisztikus hős a képregényekben.
Különben, ha belegondolsz, ilyen szempontból a Nolan-filmek tényleg realisztikusabbak a képregényeknél. Ha megnézzük, itt Batman valóban nem húzta olyan sokáig az ipart. Az első részben feltűnt, bunyózott párat, aztán az első és második rész között is volt pár akciója feltehetőleg, de ezek nem lehettek túl durvák (nem tudjuk, mennyi idő telt el a két rész között, de valószínűleg nem sok), aztán a második részben megint bunyózott párat, de itt a film végén már olyannyira lesérült - az emeletről való lezuhanással szétcseszte a térdét - hogy a harmadik részben már egy visszavonult, nyomorék Batmant látunk viszont, aki a masszív önsajnálaton kívül semmit sem csinált 8 évig. Persze az új fenyegetés miatt mégegyszer felszívja magát utoljára, megvívja a csatáit - amibe majdnem belehal - de aztán végleg fel is adja az ipart, és új életet kezd Selinával. A képregényhez képest ez nem is olyan durva. :D

Idézetet írta: Balogh44
Ilyen, hogy Batman csak este jön elő, itt meg nappal is parádézott
Pedig a valóságban így a logikus. A hősnek akkor kell előbújnia, amikor szükség van rá, és nem akkor, amikor kedvező számára a napszak. Ennyi erővel Gothamben nyugodtan virágozhatna a bűnözés, egyszerűen csak nappalra kéne időzíteni minden bűncselekményt. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6689 Dátum: 2012. December 04. - 13:47:35 »
Idézet
Különben, ha belegondolsz, ilyen szempontból a Nolan-filmek tényleg realisztikusabbak a képregényeknél. Ha megnézzük, itt Batman valóban nem húzta olyan sokáig az ipart.
Akkor viszont ár-érték arányban nagyon rosszul jött ki, hogy 15 évet edzett erre a két esetre.  ;D
Idézet
Gothamben nyugodtan virágozhatna a bűnözés, egyszerűen csak nappalra kéne időzíteni minden bűncselekményt.
De nem ám. Mire vannak ott a Ragadozók?  :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6690 Dátum: 2012. December 04. - 14:07:19 »
tényleg léteznek (és mindig is léteztek) Jokerek, Bane-ek, csak épp nem így hívják őket, és nem egy kitalált városban randalíroznak, hanem mondjuk egy dél-afrikai államban mészárolják a népet, vagy épp egy európai/amerikai városban hajtanak végre öngyilkos merényletet.

Vagy egy tök hétköznapi életet élnek és a munkahelyükön vagy otthon élik ki az ilyen hajlamaikat. ;) Ebből szerintem elég sok van. :-\

Idézet
Egyébként szerintem ugyanezért van az is, hogy az emberek próbálnak logikát keresni a sci-fikben és fantasykben is. Még a legvadabb, legelrugaszkodottabb sci-fi/fantasy világot is el tudjuk fogadni, ha látjuk, hogy van benne egy felépített logikus rendszer. Csak akkor szoktunk kiakadni, ha a saját kereteit szegi meg a film. :D
Igen, és ez baromi sokat segít abban, hogy jól legyen megírva a történet. :)

Idézet
Ugyanúgy, ahogy a valóságban Batman se bírná sokáig az akciózást, a való életben a Megtorlót is rég lelőtték volna már.
Oh. Persze. :)

Akkor viszont ár-érték arányban nagyon rosszul jött ki, hogy 15 évet edzett erre a két esetre.  ;D
;D

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6691 Dátum: 2012. December 04. - 15:46:05 »

Inkább az volt a problémám, hogy helyenként ellentmondásokat véltem felfedezni a véleményedben. Például, hogy azért nem tetszenek neked Nolan Batmanjei, mert hiteltelenek, de a képregényes Batmant, meg a Burton féle Batmant szereted, pedig ugyanolyan hiteltelenek, ha nem mégjobban... Ami egyébként nem baj, csak nekem kicsit furi volt ez az érvelés. :headscratch: :)


Oké akkor eloszlatom a számodra fennálló ellentmondásokat.
Szeretem a képregényeket. Ezáltal szeretem a képregényfilmeket. A képregényfilm kitalált a valóságban elő nem forduló történeteken alapszik. Pl: Joker születése -- savas fürdő.
Ez HITELES a képregény szempontjából. Mint állítom szeretem a képregényeket, ezért szeretném ha hasonló dolgokat kapnék a képregényfilmektől, mint amit a képregényektől.
Szeretem a filmeket is. De ha képrgényfilmként akarnak eladni egy olyan filmet ami nem az, azt nem. A Nolan féle Batman olyan környezetben játszódik ami azt sugallja ez a történet megtörténhet. Pl: Joker egy festett transzvesztita. Ez HITELTELEN. A képregény szempontjából. Mert ahogy említetted vannak ilyen aberrált figurák a valóságban, de ahogy mondod nem Jokernek hívják. MERT NEM AZ. Nolan Jokere sem az.
Egy képregényfilm legyen képregényfilm.

Nem értem hogy vontad le azt a következtetést, amit a végére írtál. Nekem Burton filmje nem azért hiteles, mert megtörténhetne, hanem pont azért mert nem. Képregényfilm. Nem akar több lenni.
Nolan Batman HITELTELEN, mert a valóságba próbálja ültetni a meséjét.
Burton Batman HITELES, mert megmarad a fantázia keretei közt.
Nem hiszem el, hogy nem érted mit akarok mondani.

Ez már csak az üres szócséplésről és a kiforgatásról szól, úgyhogy be is fejezem.  ;)
Ahogy remélem Nolan is tette és nem fog újabb ilyen borzalmat a filmvászonra álmodni.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6692 Dátum: 2012. December 04. - 16:35:28 »
Akkor viszont ár-érték arányban nagyon rosszul jött ki, hogy 15 évet edzett erre a két esetre.  ;D
:lol: Ez jó. ;D Bár, ha így nézzük, inkább az Árnyak ligája vesztett rajta, egy csomó idejükbe/pénzükbe került Bruce kiképzése, ő meg az utolsó pillanatban pofátlanul lelépett. ;D

Idézet
De nem ám. Mire vannak ott a Ragadozók?  :D
Na jó, de ők csak a képregényben vannak, Nolan univerzumában (sajnos) nincsenek benne. :D Pedig mekkora poén lett volna, ha Bane lelkesen várja Batmant a végső összecsapásra, de helyette három szexi csajjal találja magát szembe! :lol:

Mint állítom szeretem a képregényeket, ezért szeretném ha hasonló dolgokat kapnék a képregényfilmektől, mint amit a képregényektől.
Így már értem. Tulajdonképpen te a képregényhűségről beszélsz. :) Azért nem tetszenek neked Nolan Batmanjei, mert nem képregényhűek. Kicsit elbeszéltünk egymás mellett. :) De befejezem én is, kicsit túlragoztuk.

Idézet
Ahogy remélem Nolan is tette és nem fog újabb ilyen borzalmat a filmvászonra álmodni.
Nem akarlak lelombozni, de a készülő Szupi filmnek is ő a producere... :hehe:

Vagy egy tök hétköznapi életet élnek és a munkahelyükön vagy otthon élik ki az ilyen hajlamaikat. ;) Ebből szerintem elég sok van. :-\
Ez nagyon is igaz, sajnos... :-\
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6693 Dátum: 2012. December 04. - 16:41:06 »
Idézet
Ahogy remélem Nolan is tette és nem fog újabb ilyen borzalmat a filmvászonra álmodni.
Nem akarlak lelombozni, de a készülő Szupi filmnek is ő a producere... :hehe:

Az nem sok vizet zavar, ha jó a rendező. Burton is producere volt a Mindörökké Batmannek, azt mégsem lett olyan mint az ő Batmanjei.  :hehe:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6694 Dátum: 2012. December 04. - 20:15:29 »
És a Megtorló már pont ugyanazért eljátszotta a realisztikus jelzőt, mint amit itt elmondtatok Batmanről.  ;)
Ööö, most nem vágom, mire gondolsz... Gondolkodtam is egyébként azon, miért lett nekem végülis hiteltelen a Travoltás változat, de mindig arra lyukadok ki, hogy a filmeszközök összesen csináltak belőle egy olyan filmet, ami nekem egy sokadik kategóriás akciófilm, igazi mondanivaló nélkül.
Alapvetően arra gondoltam, amit kaine írt a Batmanről, hogy elvekben ő egy átlagember (az most más téma, hogy én se egy multi milliárdos nindzsát, se egy veterán exkommandóst nem tartok a való életben átlagembernek), és a gyakorlatban mégis sokszor pusztakézzel leszerel szuperképességű figurákat, és olyen sérülésekből gyógyúl fel, amibe egy valódi ember már rég belehalt volna.
Mindkettejükre igaz, hogy habár labdába se rúghatnának az univerzumuk többi figurájához képest, mégis rendszeresen csináltak hülyét belőlük.
A film szerintem is csak egy átlagos akciófilm.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6695 Dátum: 2012. December 04. - 21:01:56 »
Alapvetően arra gondoltam, amit kaine írt a Batmanről, hogy elvekben ő egy átlagember (az most más téma, hogy én se egy multi milliárdos nindzsát, se egy veterán exkommandóst nem tartok a való életben átlagembernek), és a gyakorlatban mégis sokszor pusztakézzel leszerel szuperképességű figurákat, és olyen sérülésekből gyógyúl fel, amibe egy valódi ember már rég belehalt volna.
Oh, értem! Ez szerintem is irreális. Mintha egy fogpiszkálóval mennél mamutra vadászni. És sikerülne.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6696 Dátum: 2012. December 21. - 20:57:45 »
Na, ha már túl éltük a világvégét (ismét, majd talán legközelebb) nézegessük ezeket az Avengers concepteket (ha már Ben nem linkelgeti őket olyan bőszen, mint régen :( )
http://filmdroid.hu/2012/12/egy-rakat-concept-art-a-bosszuallokhoz/
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6697 Dátum: 2012. December 21. - 21:10:46 »
Hú, ezek jók! :)

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6698 Dátum: 2012. December 21. - 23:37:08 »
Nagyon jók, főleg a csajok dögösek :-)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6699 Dátum: 2012. December 22. - 01:06:09 »
Am. Kap. sokkal jobb lett volna így. :o