Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6700 Dátum: 2012. December 22. - 01:46:11 »
Am. Kap. sokkal jobb lett volna így. :o

Szerintem is. Csak az övén lévő zsebeket hagyták volna meg ilyen színűre kék helyett és máris nem lett volna olyan műanyag hatása az összképnek. Remélem, a következő filmjére változtatnak valamit (jó irányba) a jelmezén, mert az övére jött a legtöbb panasz. (Mármint nem csak a derekán lévő övére, hanem "övére", mint "az ő jelmezére". :roll: )

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6701 Dátum: 2012. December 22. - 02:10:04 »
Nem csodálom. Egy nagyon is frankó jelmez után ( 2. VH-s végső ruha ) kaptunk egy ilyen giccses plüssruhát, kék övtáskákkal. Ha olyan lesz a következő ruha, mint amilyenben most képregényben szaladgál, azzal én nagyon ki tudnék egyezni. 8)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6702 Dátum: 2012. December 22. - 07:47:59 »
Nem csodálom. Egy nagyon is frankó jelmez után ( 2. VH-s végső ruha ) kaptunk egy ilyen giccses plüssruhát, kék övtáskákkal. Ha olyan lesz a következő ruha, mint amilyenben most képregényben szaladgál, azzal én nagyon ki tudnék egyezni. 8)
Most miylen a ruhálya a kéregéyben?

A Shield ügynököknél is felidézhették volna a fehér-kék eredetit hasonlóan mint a koncepteken, hogy fekete, fehér hevederekkel, vagy valami szürkével, a sötétkéken.


VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6704 Dátum: 2012. December 22. - 17:30:17 »
Köszi!
Ez valóban nagyon állat, ráadásul simán elmenne egy filmben, sőt! Jó modernizált továbbgondolása lenne a II. vh-s filmes ruhának. A klasszikus pikkelyek továbbgondolása is nagyon tetszik, jó hogy nem hagyták el, moedernizáció címen.
Az utolsó rajz bal oldali ruhája, a jobb oldali sisakkal tetszik legjobban. (és maga a rajz is jó. imádom acerkás rajzokat és a kék ceruza+grafit kombót. Én is kipróbáltam már, nagyon hasznos)
Az a fekete-piros vasember elég darkos. Olyan darázsszerű.
 Itt is van pár koncepció:
http://filmek.kepregeny.net/2012/12/22/kep-domping-batman-tdkr-pt2-bosszuallok/
A shieldesek különösen jók.
« Utoljára szerkesztve: 2012. December 22. - 17:37:43 írta VTomi »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6705 Dátum: 2012. December 22. - 18:25:32 »
Igen , láttam ezeket a koncepteket. Nekem is különösen a pikkelyek továbbgondolása tetszik. Nagy visszafejlődés volt az Am. Kap. filmbeli ruha után, de ez az új ruha nagyon király lenne filmen. 8)
Thorból nekem még itt a jobboldali szélső terv tetszett volna igazán a filmen( pont , mert ez hajaz leginkább az Ultimate ruhára, ami nagyon bejön nekem):
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120621054811/marveldatabase/images/thumb/4/4f/Avengers_-_Thor_Concept_Art_005.jpg/1024px-Avengers_-_Thor_Concept_Art_005.jpg

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6706 Dátum: 2012. December 23. - 23:26:33 »
Én örülök, hogy legalább nyomokban hasonlít mindkét verzióhoz, gondolom direkt! ;)

Larion

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6707 Dátum: 2012. December 29. - 14:12:45 »
Tényleg olyan. Gondolom a film kedvéért. ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6708 Dátum: 2012. December 29. - 14:13:51 »
Ahogy mondod öcskös, jó hogy te is itt vagy!! :) ;D

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6709 Dátum: 2013. Január 01. - 12:43:47 »
Megnéztem a Bosszúállókat így szilveszter alkalmából, pont éjfélre vége is lett. Aztán most látom, hogy erről beszélgettek ebben a topicban. Ki volt a végén a lilafejű?
Én a Green Lantern- végén lévő csávóra gondolok, aki felúzta a sárga gyűrűt. Nem ő az? Bár ő DC-s így nem sok rá az esély, de ha nem ő, akkor ki?
SD. EJC.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6710 Dátum: 2013. Január 01. - 12:54:19 »
Nem, Thanos volt az. Sinestro úgy is a bajsza alatt mosolyogna.  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6711 Dátum: 2013. Január 01. - 12:58:55 »
Így van.Bővebb infó itt és itt.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6712 Dátum: 2013. Január 01. - 13:00:10 »
Sinestrót még nem hallottam, csak Red Skullt. Ő visszatérhetne az Av2-ben Hugo Weaving alakításában.

Krizli

  • Fórum Tag
  • Kaméleon
  • ***
  • Hozzászólások: 822
  • Aardvark
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6713 Dátum: 2013. Január 01. - 14:22:55 »
Azért plusz pont jár a lila szín detektálásáért, legalább végre valaki nem pirosnak látta.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6714 Dátum: 2013. Január 01. - 15:21:56 »
Hát az nem fog össze jönni... nem is olyan régen volt egy cikk, hogy Hugo összerúgta a port a Marvellel, mer nyilatkozott vmi olyasmit, hogy unalmas volt játszani a Koponyát, semmi kihívás stb, és hogy még egyszer nem hiszi, hogy el is játszaná... (mondjuk nem tom mire fel ilyen duma tőle, amikor Mátrixon kívül sok filmben nem nagyon villogott... (Gyűrűket nem nagyon számolom ide, amikor azokban szerepelt vagy 10 percet) )
Amúgy nem sokkal ezután az ügy után volt vmi hasonló cikk, hogy Natalie is vmi kisebb huza-vona után ment csak vissza a Thor 2-re...
Páran akkor írták, hogy lehet a Marvel kicsit gányul bánik a színészeikkel... és lehet is benne vmi amennyi színészt/rendezőt "elmartak" már... ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6715 Dátum: 2013. Január 01. - 16:19:45 »
Jaja picit feltünő. Ed Nortonnal is valami ilyensmi összeveszés volt, nem?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6716 Dátum: 2013. Január 01. - 17:11:38 »
Hugo még a V-ben villogott. De ő a Transformersnek is beszólt nem? Ott ő volt Megatron hangja. Erre Bay: "Aki két óra szinkronizálásért felvesz 200ezret, az ne dumáljon" :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6717 Dátum: 2013. Január 01. - 17:17:02 »
Ja, igaz, de a V se mostanában volt. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6718 Dátum: 2013. Január 01. - 17:22:46 »
Ha mostanában, akkor a Felhőatlaszban.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #6719 Dátum: 2013. Január 01. - 17:26:22 »
Ha mostanában, akkor a Felhőatlaszban.

Jaja, ott is. Azért játszik ő, csak nem mindig blockbusterekben. ;)

Sinestrót még nem hallottam, csak Red Skullt. Ő visszatérhetne az Av2-ben Hugo Weaving alakításában.
Ő volt az egyetlen oka, hogy végignéztem az egész Captain America filmet. ;)
Jó, színészileg persze, hogy nem kellett megerőltetnie magát. Először csodálkoztam is, mit keres egy Marvel filmben... Aztán rájöttem, hogy a Marvel Studios-nál egyébként is előfordulnak elismert nevek, mint pl Kenneth Branagh. :)

Erre Bay: "Aki két óra szinkronizálásért felvesz 200ezret, az ne dumáljon" :)
Hát, aki szinkronizál, azt pont azért fizetik, hogy dumáljon. ;D