Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887314 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7000 Dátum: 2013. Május 05. - 12:30:51 »
Én remélem, feltámassza Főnixként Jean Grey-t Singer. Jó lenne látni egy képregényhűbb bemutatást, mint ahogy ő azt tervezte is eredetileg, a második rész végén. ;)

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7001 Dátum: 2013. Május 06. - 21:50:43 »
Az új Supermanbe is sikerült belerakni a Loissal való közös repülést. Most egy kicsit csalódtam. Nagyon reménykedtem benne, hogy teljesen elszakadnak a korábbi filmektől, de úgy látszik nem igazán képesek rá sajnos.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7002 Dátum: 2013. Május 06. - 22:01:37 »
Az új Supermanbe is sikerült belerakni a Loissal való közös repülést. Most egy kicsit csalódtam. Nagyon reménykedtem benne, hogy teljesen elszakadnak a korábbi filmektől, de úgy látszik nem igazán képesek rá sajnos.
A képregenyben is sokszor repülnek együtt, ez szerintem még nem gázos.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7003 Dátum: 2013. Május 06. - 22:22:51 »
Nem nagy gond amúgy csak reménykedtem, hogy Donner filmektől teljesen eltávolodnak.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7004 Dátum: 2013. Május 06. - 23:38:59 »
Ez azért nem egy "jellemző" vagy valami sajátosság. Nézd úgy, hogy létezik egy repülő ember - tuti megragadná az alkalmat, hogy a szeretett személyt felvigye "egy körre".  :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7005 Dátum: 2013. Május 07. - 12:33:40 »
peti40: Nyugi, szerintem nem sokban fog hasonlítani a régebbi elképzelésekhez! Supi végre akció orientáltabb lesz:



;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7006 Dátum: 2013. Május 07. - 22:04:08 »
Van egy olyan sejtésem, hogy a jégerődben megtud ezt azt, mint a régi filmekben megkapja a ruháját és, amikor kijön, csak akkor tud először repülni. Előtte rejtve volt ez a képessége valamiért.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7007 Dátum: 2013. Május 08. - 04:07:41 »
ENDER'S GAME

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7008 Dátum: 2013. Május 08. - 11:36:32 »
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 13. - 11:18:14 írta balogh44 »

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7009 Dátum: 2013. Május 14. - 20:58:33 »
Valaki aki volt szerencsés látni hétvégén a Hívót az mondana róla pár szót? (ha megszalad és hosszú körmondatokká válnak azt sem bánom ;) )
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7010 Dátum: 2013. Május 14. - 21:09:45 »
Én láttam, szerintem kifejezetten kellemes kissé noir, kicsit steam-punk hangulatú film. A történet is érdekes, a megvalósítás is pazar.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7011 Dátum: 2013. Május 14. - 21:40:03 »
Nagyon ütős lesz ez a Man of Steel, várom-várom. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7012 Dátum: 2013. Május 21. - 16:13:44 »
Új előzetes.
Nem sokban különbözik az elsőtől, egy-két plusz jelenet. (de pölö a jeanes rész tök jó :D remélem azért ennek lesz valami lecsengése és nem ilyen rémálom marad végig...)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7013 Dátum: 2013. Május 21. - 19:59:28 »
Jó féle  8)

Az a nagy dög az Ezüst Szamuráj?  :o Remélem nem.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7014 Dátum: 2013. Május 21. - 20:30:29 »
Ami nekem így elsőre feltűnt az Vipera "egyedi" képessége. Nem volt elég a fizimiska váltás, hanem még genetikailag is felturbózták :roll: Az ezüst szamuráj pedig egy ormótlan külsejű high tech páncél lesz.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7015 Dátum: 2013. Május 22. - 11:24:38 »
Tyű, na ebben azért van akció:



 :oh:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7016 Dátum: 2013. Május 22. - 11:44:33 »
Hmhmh, őszinte leszek, az első elzetest eléggé felemásan fogadtam,h ogy de furi, hogy ennyire a drámai részre mentek és semmi látvány elem nem volt benne (vagy csak kurta kevés), de aztán minél többször megnéztem egyre jobban tetszett, meg úgy gondoltam, hogy így legalább a moziban fog rohadt nagyot ütni a látvány rész, ha semmit nem tok róla.
Most ez egy kicsit furi, igaz ez tele van pakolva rendesen mindennel, de úgy kapkodják, meg olyan gyor sa vágás, hogy szerencsére nem lehet kinézni :D szal, megmarad a varázs valszeg a mozira.

Amúgy Zodék kicsit érdekesek... most akkor egy megszálló faj lesznek azok a kriptoniak, vagy mi? Egy egész hadsereg túlélte a bolygó pusztulását és azoknak az a céljuk, hogy levadásszák Jor-El egy szem kölkét? Kemény... :headscratch:
Zenéje viszont bejött, éreztem egy kis hasonlóságot a régi klasszikussal.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 22. - 11:46:36 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7017 Dátum: 2013. Május 22. - 11:58:50 »
Most már nem sajnálom, hogy megint Zodék a főgonoszak. AZ első '78-as filmben Zod, Non és Ursa volt a három bebörtönzött kriptoni akik visszatérnek a fantom zónából. Itt is van elítélés, lehet, hogy lesz fantom zóna is?
Az a sisak nagyon durva, tiszta Giger. Kár, hogy nem lesz rajta sokat gondolom.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7018 Dátum: 2013. Május 22. - 14:08:22 »
Engem már akkor megvettek kilóra mikor hírül adták,hogy Snyder fogja dirigálni a filmet :) Aztán erre még rátesznek egy lapáttal az előzetesek 8)
Véleményem szerint ez lesz az idei legjobb képregény adaptáció. Az olyanok mint a Vasember vagy Thor simán kispályások ehhez képest!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7019 Dátum: 2013. Május 22. - 14:27:15 »
Basszus, nem merem megnézni az új előzetest, nem akarok túl sok poént lelőni magamnak. :D Hú, de várom már ezt a filmet...  ;D :superman: (Csak aztán nehogy pofára esés legyen belőle... :D )

Különben tök jó képregényes évünk lesz idén is... :oh: Ugye volt már Vasember, és nemsokára jön Szupi, Thor, Wolverine... :oh: Kihagytam valamit?

Véleményem szerint ez lesz az idei legjobb képregény adaptáció. Az olyanok mint a Vasember vagy Thor simán kispályások ehhez képest!
Én az ítélettel azért várnék, míg kijövök a moziteremből, de tény, hogy minden esélye megvan rá. Ha nem rontják el a filmet, akkor nálam ez lehet minden idők legjobb Superman filmje is.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.