Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887632 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #320 Dátum: 2008. április 29. - 13:55:14 »
Tegnap este rendeltem meg a jegyeket neten, úgyhogy a leghátsó 14 sor 10 szék csak rám vár holnap kétszer is. Nyami. Megöl a kíváncsiság, hogy végül is abból a nagy Marvel team-up ból mi került be.  ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #321 Dátum: 2008. április 29. - 13:56:17 »
Még nem nyertem jegyet, úgyhogy nekem egyelőre kimarad. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #322 Dátum: 2008. április 29. - 14:14:24 »
Nem baj, Ben 14 sort és 10 széknyi jegyet vett, úgyhogy mehetünk mi is, csak elférünk annyi helyen. ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #323 Dátum: 2008. április 29. - 19:22:25 »
Nálam nem indul a trailer. :(Sajnos én még nem tudom, mikor fogom látni a Vasembert, valószínűleg csak jövőhét pénteken. De ha haverom nem tud eljönni, akkor lehet, előbb megnézem, avgy adok neki kölcsön és már csütörtökön.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #324 Dátum: 2008. április 29. - 19:26:47 »
Nem baj, Ben 14 sort és 10 széknyi jegyet vett, úgyhogy mehetünk mi is, csak elférünk annyi helyen. ;D

Ha ti álljátok a popcorn-t és a kólát részemről oké. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #325 Dátum: 2008. április 29. - 20:35:39 »
Hát én majd vasárnap tudom csak megnézni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #326 Dátum: 2008. április 29. - 20:41:23 »
Ha ti álljátok a popcorn-t és a kólát részemről oké. ;)
Hacsak ezen múlik, akkor oké. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #327 Dátum: 2008. április 29. - 20:59:25 »
Végülis egy jó adag popcorn, plusz kóla majdnem anniy, mint egy mozijegy. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #328 Dátum: 2008. április 29. - 21:14:42 »
Miskolcon, ahová én megyek moziba, 1090 Ft a felnőtt jegy, és ugyanennyi 5 liter popcorn plussz 1 liter kóla.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #329 Dátum: 2008. április 29. - 21:35:38 »
Na, mondom én, egy liter kólát szoktam venni, meg egy közepes popcornt, az már majdnem ott van, mint a jegy.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #330 Dátum: 2008. április 29. - 21:40:54 »
Én az ellátmányom nélkül be se megyek a filmre. Abból látom hogy mennyire jó a film, hogy mennyi popcorn-t eszem meg közben. Ha jó a film és leköt, akkor kevés popcorn fogy, ha nem olyan amit vártam, akkor legalább rendesen meguzsonnáztam. ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #331 Dátum: 2008. április 29. - 22:07:01 »
Én mostanában nem szoktam vinni popcorn, már megutáltam, anniyt ettem. Meg mindig belement a fogínyembe a kukorica külső burka..vagy hogy mondjam. Inkább beviszek egy chipset.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #332 Dátum: 2008. április 29. - 22:43:29 »
Jó téma.  :D Én régóta nem veszek pattogatott kukoricát. Utoljára akkor vettem mozihoz, amikor még így hívták.  :-[ Vagyis a pláza időszak előtt. Mindig egy kólát veszek (a film hosszától függ, hogy mekkorát), és egy sajtos perecet.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #333 Dátum: 2008. április 29. - 22:47:04 »
Miért pont sajtos perec? ;D
Én egyszer becsempésztem 3 gyrost, mert nem volt időm megenni. Na az volt a legjobb mozizás ilyen szempontból. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #334 Dátum: 2008. április 29. - 22:54:40 »
Mert sokszor éhes vagyok, arra jó a perec, de a szezámmagot nem szeretem, és csak ez a kétféle van általában. Sósat is vennék, de az sincs.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #335 Dátum: 2008. április 29. - 22:59:04 »
Áhám. Amúgy rájöttem enni sokkla jobb film közbe, mint nasizni.
Meg én azért se veszek mostanában popcornt, mert hamar befalom, utána meg szopjas vagyok és utálom ha zsíros az ujjam és nincs hol megmosni. Ha meg többet veszek azt meg már nem kívánom, szóval sehogy se jó.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #336 Dátum: 2008. április 29. - 23:02:45 »
Dehogynem, van megoldás: megvárod amíg kijön dvd-n, megveszed és otthon kényelmesen megnézed. ;) Ott azt ehetsz amit akarsz, kezet moshatsz és újratöltheted a poharad.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #337 Dátum: 2008. április 29. - 23:04:06 »
Idézet
Meg én azért se veszek mostanában popcornt, mert hamar befalom, utána meg szopjas vagyok és utálom ha zsíros az ujjam és nincs hol megmosni.
Hirtelen úgy olvastam, hogy azért veszel mostanában inni, mert utálod, ha zsíros az ujjad, és nincs hol megmosni. :lol:

De még ilyen zabálós bandát, mint amilyen ti vagytok. Én sosem eszem filmnézés közben.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #338 Dátum: 2008. április 29. - 23:10:22 »
Én szinte csak akkor eszem. :lol:
Idézet
Dehogynem, van megoldás: megvárod amíg kijön dvd-n, megveszed és otthon kényelmesen megnézed. Kacsint Ott azt ehetsz amit akarsz, kezet moshatsz és újratöltheted a poharad.
Há persze, Amikor már minden fórumon beszélik, ki látta, ki nem látta, milyen volt...plusz még a környezetem is beszél róla, akkor végleg betelik a pohár. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #339 Dátum: 2008. április 29. - 23:12:36 »
Nem kell elolvasni a hsz-eket, és meghallgatni a haverokat. Mindenre van megoldás. ;)