Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887614 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7440 Dátum: 2013. November 06. - 15:45:51 »
No, oly hosszú idő után megjelent blue rayen Supika új kalandja és megnéztük haverokkal, ha már a moziról éppen lecsúsztunk.
Egész pofás lett, én egész végig attól tartottam, hogy olyan nyafogás lesz, mint a 10 évados Smallvilleben "Nem akarom ezt az utat, de akarod, nem akarom, de akarod, oké legyen..." itt ahhoz képest meg egyből beugrott arra amit a hologram apja mondott :D
Az akciók nagyon durvák voltak, fel is ötlött bennem, hogy ezt most hogy a fenében fogják felülmúlni a második részben... mert ezt nem nagyon lehet...  :headscratch:
Zod tetszett, külön poén volt, hogy ugyanaz a szinkronszínész szólaltatta meg őt, mint aki a Smallvilleben is adta a hangját. Kripton is nagyon pofás lett, és nagyon bejött az, hogy a őreg tanács ruhatára a régi John Brynos kriptoni ruha dizájnt idézte. Először azt hittem, hogy Crowe nem sokat szerepel, de aztán megdolgozott a pénzéért és jó sokszor visszatért, viszont Costner alig volt 3 jelenetben, ezen meglepődtem... sajnáltam, hogy megint kinyírták... nem tom miért divat Supi szüleit kinyírni, nekem anno pont azért tetszett ő, mert neki a családja megvan és ha vmi baja van, csak hazarepül a farmra és elbeszélget velük, most meg ő is kapott egy tragikus családi hátteret, mint minden más hős pajti...
Haverom Perry Whiteon volt kiakadva, hogy néger :D én meg a film végén kapcsoltam, hogy hova lett Jimmy=Jenny Olsen? A nagy nővé válás kampány jól besült :D
Az Easter eggektől annyira nem voltam elájulva, szinte alig látszódtak, azért egy kopasz fejet megvillanthattak volna vmelyik felhőkarcolóban, ahogy szemléli a dolgokat.  :D
Amúgy kicsit poén, hogy így legyakták a várost, de emberek sehol sem voltak, gyorsan kiürültek a felhőkarcolók meg az utcák :D
Viszont furcsáltam, hogy Hamilton professzort, meg a Magány Erődjét (mer akkor az az úrhajó az lett volna, nem?  :headscratch:), és hologran Jor ELt, csak így eltüntették... és a folytatás, és a további tanácsok a papától?
 Na meg Lois... azért jó könnyen rájött, hogy ki is Supi, és nem írja meg a cikket?  :-\
Összeségében jobban tetszett, mint a Vas3, és jobban is megérte a pénzt, ezt még párszor tuti visszanézem.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7441 Dátum: 2013. November 06. - 16:11:47 »
Igazából már 24.-én megjelent, de hozzám is ma futott be a díszdoboz. Piszok jól néz ki!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7442 Dátum: 2013. November 06. - 16:16:34 »
Egen, csak havernak nem volt  jó a múlthét előtti szombat, így toltuk a mostani szombatra, addig meg ott pihent a polcon.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7443 Dátum: 2013. November 06. - 16:22:12 »
Simát vetted, vagy a fémet?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7444 Dátum: 2013. November 06. - 16:52:23 »
Simát. Nem cifráztam túl, azért nem vagyok akkora rajongója a kis cserkésznek  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7445 Dátum: 2013. November 06. - 18:09:33 »
 ;D
Igazából az eredeti ( 1978 )  tetszett a legjobban, de nem rossz ez sem. Valóban van egy két dolog benne ami inkább hatásvadász jelenet, mintsem fontos, de alapjában véve nem lett rossz film. Én is valahogy úgy vagyok vele, hogy Supi kalandjai nem fognak meg annyira, mint más hősökéi, de azért jó szórakozás egy-egy filmje.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7446 Dátum: 2013. November 06. - 18:10:17 »
Éppen ma néztük meg mi is az öcskössel! :D
2D-ben is nagyot szólt, pedig láttam a moziban 3D-ben is. Most kapcsoltam, hogy ahol először használja Zod a hőlátását, az az építkezés, nem más mint az épülő LexCorp épülete! :oh:
A folytatásban, gondolom Lex megtalálja Zod levetett páncélját, és azt fogja hasznosítani! ;)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7447 Dátum: 2013. November 06. - 18:11:01 »
A folytatás nem Batman vs. Superman lesz?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7448 Dátum: 2013. November 06. - 18:14:07 »
De igen, de gondolom ez nem fogja kizárni Lex feltűnését. Elvégre oda is kell egy ellenfél. :)
Kíváncsi vagyok már Snyder Batman-jére!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7449 Dátum: 2013. November 10. - 15:53:43 »
Oh, Btw, azt elfelejtettem írni, hogy a MoS-ban a kriptonon azok a kis lebegő szondák, totál azt hittem, hogy az majd Braniec lesz. (mondjuk még a második részre kihozhatják azt)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7450 Dátum: 2013. November 10. - 16:01:04 »
Azok benne vannak az első Superman képregényben is, ami nálunk megjelent. Amúgy szerintem is Brainiac lesz az egyik rész főgonosza.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7451 Dátum: 2013. November 11. - 18:49:45 »
Alternatív befejezése a Wolverine filmnek:
http://filmek.kepregeny.net/2013/11/09/josagok-mara-a-csodalatos-pokember-2-farkas/

..Ja és Póki 2-ös képek, de ezt már beszúrták a másik témában..
SD. EJC.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7452 Dátum: 2013. November 11. - 18:57:26 »
Én valahogy nem tudom elképzelni ezeket a kemény fickókat jelmezekben a vásznon. Miért húzna magára Wolvi egy ilyen cuccot? De kardog is egy ilyen figura nekem a képregényekben, minek neki farsangi hacuka?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7453 Dátum: 2013. November 11. - 19:15:18 »
Ez tök jóó húzás. :) nagyon tetszett ez az alternativ vég, kár, hogy nem rakták bele a filmbe. Rohadt jó lett volna, ha bekerül az a jelmez. :)
This is a joke. A real practical Joke.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7454 Dátum: 2013. November 11. - 21:50:54 »
Alternatív befejezése a Wolverine filmnek:
http://filmek.kepregeny.net/2013/11/09/josagok-mara-a-csodalatos-pokember-2-farkas/

..Ja és Póki 2-ös képek, de ezt már beszúrták a másik témában..

 :oh:

Bakker! Ez egy hatalmas fanservice lett volna, ha belekerül a final cutba. Így is egy jó meglepi, marha jól néz ki az a maszk.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7455 Dátum: 2013. November 11. - 22:52:56 »
De akkor ebben kéne lennie az X-men DoFP-ben.
Amúyg tök gyerkjáték jellegű ez a műanyag álarc. Annál is inkább, mert nem full sisak, csak mintha elöl lenne kemény.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7456 Dátum: 2013. November 11. - 23:04:29 »
Remélem egy filmben se fog ebben a röhejes hacukában szaladgálni. A képregényben ez belefér, a filmben csiki.
Tejet kérek! Csokisat!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7457 Dátum: 2013. November 12. - 16:20:15 »
Azért megnéznék egy kèpet Jackmanről, amin rajta van.
Azért elég nagy kapufa, vagy épp direkt van, hogy az elsö részben is egy repülőn lőtték le a sárga ruha nevetsEges ötletét, erre most egy gépen kapja meg a "citromsárga sztreccshacukát"

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7458 Dátum: 2013. November 12. - 18:24:17 »
Amúyg tök gyerkjáték jellegű ez a műanyag álarc. Annál is inkább, mert nem full sisak, csak mintha elöl lenne kemény.
Én nem látom annyira gagyinak. Az látszik, hogy a frontális része merevebb, de szerintem körbe fogja az egész fejet, és hátul van a szövet, ami meg úgyis rásimul a fejére. Szóval az eleje műanyagabb, és kb a fültől hátrafelé szövetben folytatódik a maszk.
SD. EJC.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7459 Dátum: 2013. November 12. - 18:37:04 »
Szerintem ritka hülyén nézne ki Jackamenen a cucc...
Nézzük, meg azt, hogy Hughnak az oldalszakálla a szája sarkáig ér... hogy a francba nézne ki a maszk oldalsó része, ha mellette kilóg a szakáll... :-\

Amúgy nem igazi a maszk, pár hete volt egy cikk, hogy csak vmi 3d nyomtatóval csinálták meg ezt, vagy mi fene... :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL