Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887152 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7480 Dátum: 2013. November 14. - 20:46:30 »
Semmi értelme egy életbentartó harci páncélnak.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7481 Dátum: 2013. November 14. - 20:54:26 »
Az életfenntartó páncélról nekem mindig Darth Fater vagy Vasember jut eszembe ;D

DarthKrayt

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7482 Dátum: 2013. November 18. - 20:51:02 »
Nos ma  én is megnéztem a Thor 2 ami szerintem nagyon jó lett. Viszont a film utáni extra jelenetet nem láttam úgy hogy ha valaki majd felvilágosítana mi volt látható benne annak meg köszönném.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7483 Dátum: 2013. November 19. - 08:26:51 »


A szóban forgó álarc.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7484 Dátum: 2013. November 19. - 08:34:03 »
A szóban forgó álarc.

Teljesen jó. Így legalábbis. Ha felvenné, nemtudom, hogy nézne ki benne.
This is a joke. A real practical Joke.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7485 Dátum: 2013. November 19. - 08:44:48 »
A szóban forgó álarc.

Teljesen jó. Így legalábbis. Ha felvenné, nemtudom, hogy nézne ki benne.

Itt még egy kép a teljes dobozról. Wolverine Unleashed press eventen készült fotók amúgy.


slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7486 Dátum: 2013. November 19. - 21:27:35 »
Nah, én ma néztem meg a The Wolverine-t. Van ugye ez az alter end: http://www.youtube.com/watch?v=Ovv0qvgtMbI
Én annyit vettem észre, hogy mielőtt felszállnak a repülőre, Yuriko a háttérben átveszi a csomagot egy küldönctől, csak nem adja át.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7487 Dátum: 2013. November 19. - 21:52:04 »
Kivágták, hogy a Toddhoz hasonló embereknek a szemei ne forduljanak be az agyuk felé.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7488 Dátum: 2013. November 20. - 08:26:30 »
Én meg se néztem a filmet se, szóval ez a veszély nem fenyegetett.  ;D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7489 Dátum: 2013. November 21. - 03:14:02 »
Megnéztem a Thor 2-t. Hát... nem mondom azt, hogy rossz volt, sőt egészen élvezhető, sokkal rosszabbra számítottam, de tele van irtó nagy ökörségekkel.
 :spoiler:
Mindjárt az elején, kb. az első 5 percben van a legnagyobb: az Aethert nem pusztítják el ,mert nagyon veszélyes...nem, inkább elássák! Jézusom! Ennél jobb ötletük nem volt? Egy demens krumplihámozó is kreatívabb ennél! Ha túlléptünk ezen, utána viszont a film nagyon is élvezetes, sőt egészen király: megható jelenetek, gyönyörű látvány, kiváló színészi játékok ( Lokit és Odint emelném ki főleg ), baromira eltalált zene. Ez tart egészen a végső csatajelenetig, ahol is megint elbaszarintották az egészet: egy látványos, epikus küzdelem lenne, ha nem szakítanák félbe állandóan nagyon olcsó, gagyi poénokkal. Így tök súlytalan lett az egész. A végső poén meg hihetetlen kiszámítható. Mintha a film végét valaki egészen más csinálta volna... Az animált stáblista utáni jelenet előrevetíti dolgokat. Az tetszett. De a stáblista utáni legeslegutolsó jelenet, annyira szörnyen gagyi és felesleges, hogy az leírhatatlan. Ha jót akartok, ne maradjatok benn az animált stáblista utáni jelenet után a moziban!
Ja, majd elfelejtettem: Kapi "cameoja" a legnagyobb, hihetetlenül eltalált jelenet! ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7490 Dátum: 2013. November 21. - 09:16:10 »
Mindjárt az elején, kb. az első 5 percben van a legnagyobb: az Aethert nem pusztítják el ,mert nagyon veszélyes...nem, inkább elássák! Jézusom! Ennél jobb ötletük nem volt?
Mostanában ez a klisé került fel nálam a 2. olyan helyre, amit nem soha semmilyen körülmények között akármennyire is adná magát nem játszhatok el egyetlen képregényben sem, és a legközelebbi hozzátartozóimnak meg van adva, hogy azonnal tépjék össze azt a forgatókönyvemet, amiben ezt elsütöm.
Az első helyre pedig az került fel, amit egyszer már majdnem el is sütöttem az Isten Ostora 2. részében, a "nem te választod ki a fegyvert, hanem az választ téged"! Nem, nem, nem, ezek már több ezer éves közhelyek (szó szerint)! Lépjünk már tovább.

DarthKrayt

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7491 Dátum: 2013. November 21. - 11:15:08 »
Psycho-nak teljesen igaza van a Thor 2 végével kapcsolatban de ami nekem teljesen súlytalanná tette a végét az Jane Foster és kis csapatának össze vissza szaladgálása az őket soha utol nem érő Dark Elfek elől. Néha olyan érzésem volt mint ha valami paródia filmet néznék vagy legalább a kengyelfutó gyalogkakukkot nézném, amiben nagyban közre játszott az is hogy ezekben a jelenetekben a színészek alakításán se látszott hogy valós veszélyben lennének. Na és aki látta az extra jelenetet attól kérdem hogy abban van valami pontosítás mi történt Odinnal mert aki látta a filmet az tudja miért kérdem. De összességében nagyon jó film.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7492 Dátum: 2013. November 21. - 12:01:25 »
Todd: a klisével semmi gond nincs, ha megfelelően tálalják. Sajnos ez a Thor esetében nagyon nem sikerült.

DK: a vége, szerintem, úgy, ahogy van , nagyon el van rontva. A plussz jelenetből ez nem derül ki, amit kérdeztél.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7493 Dátum: 2013. November 24. - 12:25:49 »
Hoppá, hoppá, hallottatok róla, hogy nálunk is megjelenik?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7494 Dátum: 2013. November 24. - 14:45:26 »
Igen. Egy sima műanyagtokos, fémdobozos, lakkdobozos, és egy Rozsomák karmos kéz replikás is. Ez utóbbi kissé drága...  :roll:

                                       
« Utoljára szerkesztve: 2013. November 24. - 14:53:00 írta Kit Walker »


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7495 Dátum: 2013. November 24. - 17:56:49 »
Imádom a Marvel filmeket de a Thor2 max 3 csillag az ötből... 

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7496 Dátum: 2013. November 24. - 18:18:33 »
Ez a "Farkas" meg, még csak 2 sincs nálam az 5-ből, kibővített változat ide vagy oda!

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7497 Dátum: 2013. November 24. - 18:28:24 »
Egynek jó a Fárkázs :) De többet is kihozhattak volna belőle. A végén a "fordulat" (who's the samurai) már a film felénél egyértelmű volt, sok minden nem volt ebben a sztoriban. De egynek jó.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7498 Dátum: 2013. November 25. - 23:00:09 »
Most jöttem a Thor 2-ről és bár nem vártam sokat tőle, nem mondhatnám, hogy jó élmény volt. Már mondták előttem és egyetértek velük: az első 5 perc nevetséges, a csatajelenetben pedig fél percenként be kellett vágniuk valami olcsó poént, amit olyan mellékszereplők szolgáltatnak, akiknél feleslegesebb kevés rohangál a Marvel filmes univerzumban (kivéve persze a sorozat - Agent of SHIELD - szereplőit). Ami nagyon bánt, hogy ebből pedig lehetett volna jó filmet csinálni: a testvérharc kortalan téma, és ha Portman kisasszony és a sleppje helyett a "sötét tündékre" koncentráltak volna (esetleg motivációt és személyiséget is adva nekik) egy parádés filmet is kaphattunk volna. Teljesen olyan érzésem van, mint ha egy filler sorozatepizódot néztem volna hatalmas költségvetéssel.
Egy dolog tetszett (az is csak a Marver+ ismeretében) a Gyűjtő megjelenése. A vadászgép pilótája lesz amúgy Peter a Galaxis Őrzői közül? Vagy azok visszajutottak a Sötét világról?
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7499 Dátum: 2013. November 25. - 23:48:01 »
Peter Quillnek más az eredetsztorija. Nem tudom, hogy is van pontosan, de nem így. :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.