Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887096 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7520 Dátum: 2013. December 17. - 02:48:06 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7521 Dátum: 2014. Január 07. - 09:23:00 »
Oh bazz... most olvastam, hogy Helyey László elhunyt...  :'( nagyon szerettem a hangját és imádtam Magnetóként...
nagyon kár, hogy most már nem ő fogja szinkronizálni a kövi Xben... pedig még a Wolvieban és a X trailerben ő szólaltatta meg Magnust...  :'( és szegény Morgan Freeman nem hozz szerencsét a szinkronjainak... először Kristóf Tibor ment el, mostanában meg Helyey kezdte szinkronizálni, és erre  tessék...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7522 Dátum: 2014. Január 07. - 11:08:48 »
Győzzük meg a szinkronstúdiókat, hogy a következő Freeman hang Usztics legyen! :D
Komolyra fordítva: Igen, sajnos más lesz a hang, nem is tudom ki beszélhetne Magneto helyett, talán Bács Ferenc.


BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7523 Dátum: 2014. Január 07. - 12:16:19 »
Valszeg, mivel ő másik emberke aki elég sokat szólaltatja meg Iant, Gyűrűk ura, Davinci .
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7524 Dátum: 2014. Január 10. - 22:00:12 »
Bazz, mi fene, a jelenben is fogja hordani a II. Vh-s ruhát?  :o

Kár... sztem az új gönc százszor jobb lett...  :-\
Most így láatlanba arra tippelek, hogy az új göncöt a Shield csinálta neki, de vmiért csalódni fog a szervezetben és a végére inkább hordja a régi cumót...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7525 Dátum: 2014. Január 10. - 22:16:32 »
Most így látatlanba arra tippelek, hogy az új göncöt a Shield csinálta neki, de vmiért csalódni fog a szervezetben és a végére inkább hordja a régi cumót...  :headscratch:

Én is erre tippelek. ;)
Nekem is bejön nagyon az új ruci, de a 2. vh-s is eléggé tetszik. Azért egy minimálisat változtattak rajta. :)

Szerk.: legalább elfelejtették a szörnyű BA-s göncöt. :)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 10. - 22:20:49 írta Psycho »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7526 Dátum: 2014. Január 10. - 22:18:37 »
Az új Supersoldier ruha biztos a militarista Shield szimbóluma. Onnan dobbant és előkotorja régi göncöt. 1: mert nincs más. 2: a régi a még tiszta eszme szimbóluma. És az eszmék golyóállóak. ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7527 Dátum: 2014. Január 21. - 16:04:34 »
Ho, sztem még nem volt posztolva.
Cap Am szinkronos előzetes.

Még mindig Badass cucc, nagy meglepetésemre ;D
(és egy kis negatívum: kár, hogy ilyen sokat flangál civilben, kicsit emiatt az eredeti KapAmes film ugrott be, ott volt az hogy 90%ban civil volt a filmben:hehe:)

Oh, ja és a filmnews értesülései szerint világpremiert kapunk...
http://www.filmnews.hu/2014/01/amerika-kapitany-tel-katonaja.html
Eddig tartott volna a bünti?  :o Ami nem baj, csak hirtelen furi...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7528 Dátum: 2014. Január 21. - 16:56:10 »
Én nagyon várom ezt a filmet. ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7529 Dátum: 2014. Január 21. - 17:18:55 »
Számomra ez is csak egy újabb PVC anyag ami a Disney boszorkánykonyhájából származik. Viszont Cap és Bucky bunyója jónak tűnik elsőre! Legalábbis a koreográfiája 8) Ugyanez nem mondható el arról a lépésről,hogy újra retro göncben fog bohóckodni :drying: Ez a Super Soldier egyenruha végre némi komolysággal ruházta volna fel a karaktert,de látom a változás apró pici morzsájára se hajlandóak a stúdiók a biztonság kedvéért...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7530 Dátum: 2014. Január 21. - 19:16:01 »
Sörös Sándor hangját kedvelem, de Redford-nak valahogy fura, talán Gáspár Sándor, vagy Dörner György nyerőbb lett volna.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7531 Dátum: 2014. Január 21. - 19:17:26 »
Én is várom, van benne potenciál.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7532 Dátum: 2014. Január 21. - 22:31:50 »
Számomra ez is csak egy újabb PVC anyag ami a Disney boszorkánykonyhájából származik. Viszont Cap és Bucky bunyója jónak tűnik elsőre! Legalábbis a koreográfiája 8) Ugyanez nem mondható el arról a lépésről,hogy újra retro göncben fog bohóckodni :drying: Ez a Super Soldier egyenruha végre némi komolysággal ruházta volna fel a karaktert,de látom a változás apró pici morzsájára se hajlandóak a stúdiók a biztonság kedvéért...

Nagyon várós nálam is!

Szerintem a 2.VH-s ruha csupán azért fog előkerülni, mert leveti a Fury által kirendelt verziót elvből és más hiányában, lenyúlja a régit (mint, ahogy már korábban felvetette valaki).

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7533 Dátum: 2014. Január 24. - 14:42:18 »
Hoppá, nyakunkon van egy újabb X előzetes?  :headscratch:
Ez a pár másodperc arra engedd következtetni  ;D
Itt van az új trailer trailerje :hehe:

Komoly, Rozsót lehet tényleg kinyírják?  :o úgy tom, hogy a vízbe fulladás az egyetlen amivel ki lehetne nyírni... legalábbis volt egy ilyen felvetés anno...  :headscratch:
És egy cikk még mellé, Filmdroid:
http://filmdroid.hu/2014/01/nehany-nap-mulva-jonnek-az-erdekessegek-az-uj-x-men-filmrol/
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7534 Dátum: 2014. Január 24. - 16:55:44 »
Hoppá, nyakunkon van egy újabb X előzetes?  :headscratch:
Lehet, hogy a Super Bowl alatt akarják majd leadni. Az elmúlt években mindig volt valami szuperhősös film "extra mega szpesöl" trailer.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7535 Dátum: 2014. Január 24. - 17:36:58 »
Komoly, Rozsót lehet tényleg kinyírják?  :o úgy tom, hogy a vízbe fulladás az egyetlen amivel ki lehetne nyírni... legalábbis volt egy ilyen felvetés anno...  :headscratch:
Levágni a fejét, attól eléggé meghalna, vagy azt is kompletten visszanövesztené? Esetleg kitépni a gerincét, az agytörzzsel együtt, az is elég hatásos lenne.
Tejet kérek! Csokisat!

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7536 Dátum: 2014. Január 24. - 17:44:08 »
Visszarakná, mint Deadpool az Origins plusz jelenetében.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7537 Dátum: 2014. Január 24. - 17:57:02 »
úgy tom, hogy a vízbe fulladás az egyetlen amivel ki lehetne nyírni...
Vagy beledobják egy vulkánba, esetleg kilövik az űrbe... Vagy csak simán fogságba ejtik úgy, hogy ne tudjon kiszabadulni, és egy idő után éhenhal... Annyira azért nem elpusztíthatatlan, csak kreatívnak kell lenni. :hehe:
De szerintem a lefejezés is hatásos lenne, ahogy Morbius is írta. Illetve... Arra kiváncsi lennék, hogy hol van a regenerációt irányító központ, vagy van-e ilyen. Ha nem az agyában van, akkor lehet hogy vissza tudná növeszteni a levágott fejet, de nem tartom valószínűnek. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7538 Dátum: 2014. Január 24. - 18:18:39 »
Komoly, Rozsót lehet tényleg kinyírják?  :o úgy tom, hogy a vízbe fulladás az egyetlen amivel ki lehetne nyírni... legalábbis volt egy ilyen felvetés anno...  :headscratch:
Levágni a fejét, attól eléggé meghalna, vagy azt is kompletten visszanövesztené? Esetleg kitépni a gerincét, az agytörzzsel együtt, az is elég hatásos lenne.
Szerintem Bub úgy gondolta, hogy mivel a csontja adamantiumból van ,nem igen lehet leválasztani a végtagjait, vagy  a fejét. Tehát lefejezni sem lehet. Ezen logika mentén haladva sztem is a fulladás és a vulkános verzió jöhet szóba.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7539 Dátum: 2014. Január 24. - 18:53:17 »
A halállal lehet megoldanák, hogy Jackman már ne kelljen Rozsit játszania.