Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887353 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7560 Dátum: 2014. Február 03. - 09:14:01 »
Basszus, húzna már el Bay a TF-ektől egy életre...  :o :roll:
Komolyan Mogorván lovagoló Optimusz, meg az egyik (valszeg nevesincs robotnak, aki csak a háttérben lesz egy díszelem) a pofájából lesz fegyver...
Meg bazz, nem azt mondták, hogy átdizájnolják a robikat? Én hülye meg azt hittem, hogy egy kicsit jobb/normál fejük lesz, erre maradt minden ugyanaz...  :roll:
Azt meg már meg se említem, hogy megint egy ilyen über komoly darkos beütést adnak a trailernek... és aztán kapunk egy olyan hulladék vígjátékot mint a másodiknál és a harmadiknál... nem tom azt hiszik, hogy ez megint bejön?

A Kap Am meg rohadt jó még mindig... van egy olyan érzésem,h ogy a liftes jelenet nagyon über lesz, ha nem rontják el a vágással...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7561 Dátum: 2014. Február 03. - 11:01:09 »
Ez a Transformers mekkora egy :censored: lesz... persze mit is vártam. Kettévágnak egy kocsit, jaj ilyen még egy TF filmben se volt még. :sarcasm: Az ágyúvá alakuló robot meg nyilván Galvatron. Grimlock forogna a sírjában, ha létezne.  :stupid:

Ez a Kapi 2 tréler meg valami iszonyat jó.  :oh: Felismertétek Crossbonest? Kár hogy nem kapott maszkot.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7562 Dátum: 2014. Február 03. - 11:01:29 »
Mikor kapunk már igazán karakteres női hőst a mozivászonra? Özvegy továbbra is egy lap kitépve a közhelykönyvből. Megnéznék egy Captain Marvelt kb. olyan ízben, ahogy a mostani ongoingba írják.

----

Nekem soha nem volt bajom a TF filmekkel. Kevés képregényt olvastam róluk, igaz, de azok sosem bírtak valami rettentő nagy hatással történettéren. Látványban ott voltak a filmek, leginkább a 3., annyit kellett eltűrni, hogy Shia hisztizik, meg a modell reklámokat Bay "bartánőiről". Ennél nem vártam többet és valószínűleg továbbra sem fogok. Velem van a baj?

----

Ez a Kapi 2 tréler meg valami iszonyat jó.  :oh: Felismertétek Crossbonest? Kár hogy nem kapott maszkot.

Hol?
Harmadszorra nézem újra és nem szűrtem ki.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 03. - 11:08:48 írta Szilánkmentes »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7563 Dátum: 2014. Február 03. - 11:10:52 »
Nekem soha nem volt bajom a TF filmekkel. ... Velem van a baj?
Igen.  :twisted:
Én soha egyetlen TF képregényt sem olvastam, rajzfilmet se sokat láttam, mégis érzem, hogy ezek a filmek borzalmasak.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7564 Dátum: 2014. Február 03. - 11:39:05 »
Egy minigunnal sorozza Kapit.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7565 Dátum: 2014. Február 03. - 11:43:00 »
Igen.  :twisted:

Valószínű, hogy igazad van.  :D  Annyit tudok, hogy, ha gyerekkoromban láttam volna ezeket a moziban, összef*st*m volna magam tőlük.

Egy minigunnal sorozza Kapit.

Heh. Azt hittem, hogy az csak egy szimpla henchman.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7566 Dátum: 2014. Február 03. - 12:43:17 »
A Kapi trailer nagyon király. Remélem, a film is ilyen lesz.  :capam:

DarthKrayt

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7567 Dátum: 2014. Február 03. - 14:02:37 »
Annak idején amikor megnéztem a Transformers 3-mat majd nem agyvérzést kaptam mivel nagy elvárásom volt vele kapcsolatban és kaptam nagy rakás sz@rt. Ezután az előzetes illletve az ismert előzőrészek után nagy kérdés hogy egyáltalán megkockáztassam-e majd ennek a megnézését bár már látom előre ha megteszem rohadtul fel fog idegesíteni akár csak 3-om.
Viszont a kapi film szerintem is az év képregény film-e lesz.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7568 Dátum: 2014. Február 03. - 14:22:54 »
Mikor kapunk már igazán karakteres női hőst a mozivászonra? Özvegy továbbra is egy lap kitépve a közhelykönyvből.
Nem kapunk, mert nincsenek olyanok? :P Özvegynek nem is kell nagyobb jelentőség a mostaninál, nincs benne semmi különleges, nem is lehetne mit kezdeni vele.
Tejet kérek! Csokisat!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7569 Dátum: 2014. Február 03. - 15:36:23 »
 Ez a TF4 olyan mintha az Asylum Entertaiment csinálta volna. :D
Tényleg, pedig azt mondták tök más lesz mint az eddigiek, hát nem nagyon.
AmKap jó lesz, csak ne nagyon flangáljon civilben sokat, mert az ront a film összképén szerintem. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7570 Dátum: 2014. Február 03. - 15:42:18 »
Mikor kapunk már igazán karakteres női hőst a mozivászonra? Özvegy továbbra is egy lap kitépve a közhelykönyvből.
Nem kapunk, mert nincsenek olyanok? :P
Sajnos egyet kell, hogy értsek. A női szuperhősök szimplán az erotikus képzelgés határmezsgyéjén mozognak innen és túl.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7571 Dátum: 2014. Február 03. - 15:57:13 »
Nem is. Ellenpélda például a Póklány.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7572 Dátum: 2014. Február 03. - 15:58:45 »
Ja, valóban az tényleg jó ellenpélda.  :D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7573 Dátum: 2014. Február 03. - 16:02:29 »
Pl.  Carol Captain Marvelként? Úgy hallom Kelly Sue DeConnick teljesen jól írja.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7574 Dátum: 2014. Február 03. - 16:04:04 »
A transformerssel sosem a látvány terén volt baj. Az volt a gond, hogy a látványon kívül nem nyújtott semmit.

Mikor kapunk már igazán karakteres női hőst a mozivászonra?
Majd akkor, ha olyan szuperhősfilmet készítenek, amiben egy női karakter lesz a főszereplő. :D Talán. :D

A női szuperhősök szimplán az erotikus képzelgés határmezsgyéjén mozognak innen és túl.  ;)
Ez csak a filmkészítőket minősíti. Én nem értek egyet azzal, hogy ne lehetne jó női szuperhőst adaptálni a mozivászonra, igazából csak a forgatókönyvön múlna a dolog. (Meg nyilván a színésznőválasztáson, de vannak nagyon tehetséges színésznők, ez nem lenne gond.)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7575 Dátum: 2014. Február 03. - 16:06:08 »
Ez csak a filmkészítőket minősíti. Én nem értek egyet azzal, hogy ne lehetne jó női szuperhőst adaptálni a mozivászonra, igazából csak a forgatókönyvön múlna a dolog. (Meg nyilván a színésznőválasztáson, de vannak nagyon tehetséges színésznők, ez nem lenne gond.)
A film és képregénykészítőket, vagy talán a nézők/olvasók nagyrészét.
De belegondolva az X-men filmekben van azért pár életképes női karakter, akinek nem az a szuper-képessége, hogy egyszerre tudja domborítani a fenekét és a melleit.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7576 Dátum: 2014. Február 03. - 16:07:02 »
Majd akkor, ha olyan szuperhősfilmet készítenek, amiben egy női karakter lesz a főszereplő. :D Talán. :D

Csak az, hogy női főszereplős szuperhős filmet kapunk, nem garantálja, hogy nem ugyanazon a sémán alapuló főszereplőt valósítsák meg.  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7577 Dátum: 2014. Február 03. - 16:09:13 »
Khm - khm - Macskanő - khm - khm.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7578 Dátum: 2014. Február 03. - 16:44:21 »
Csak az, hogy női főszereplős szuperhős filmet kapunk, nem garantálja, hogy nem ugyanazon a sémán alapuló főszereplőt valósítsák meg.  ;)
Nem garantálja, de nagyobb az esélye, hogy jobban megírt karaktert kap. Egy női mellékszereplőt könnyebb berakni eyecandy szerepbe, mint egy főszereplőt.

Egyébként szerintem még nem érdemes leírni az Özvegyet, elvégre is ez csak a trailer volt, lehet, hogy a filmben erősebb szerepe lesz. ;) Az Avengersben is volt egy-két erősebb jelenete, pedig ott tényleg eyecandy volt. Viszont ebben a filmben nagyobb szerephez juthat Kapi oldalán.

Khm - khm - Macskanő - khm - khm.
Jó nagyot is bukott. ;)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7579 Dátum: 2014. Február 03. - 17:02:04 »
Todd nem a sikerre vagy annak hiányára akart rávilágítani, hanem arra, amit én is megjegyeztem. Azzal, hogy főszerepben női karakter kerül nem fogja az írók rossz szokásait levetni és erre tökéletes példa a Macskanő.