Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887034 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7580 Dátum: 2014. Február 03. - 18:08:07 »
Igen, de én meg arra utaltam, hogy a Macskanőnél az írók rossz szokása összefüggött a sikertelenséggel. Mellékszerepben még elmegy az eyecandy, de főszerepben már nem. Nem véletlen, hogy azóta nem tudtak összehozni egy önálló Wonder Woman mozifilmet/sorozatot sem, a Macskanő buktája után nem mertek belevágni. Inkább besuvasztják a Supi-Bat filmbe, mert úgy kisebb a kockázat. Pedig én simán megnéztem volna Jaimie Alexanderrel egy WW mozit...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7581 Dátum: 2014. Február 04. - 18:56:24 »
Pár fotó az X-Men DoFP forgatásáról:

http://www.comicvine.com/articles/even-more-x-men-days-of-future-past-stills/1100-148011/

Varangy nagyon ádázra sikeredett :D

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7582 Dátum: 2014. Február 04. - 18:58:26 »
Látom fiatal Magneto tanult egy pár dolgot Petertől a Pók3-ból a kitörésekkel.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7583 Dátum: 2014. Február 04. - 19:03:52 »
Látom fiatal Magneto tanult egy pár dolgot Petertől a Pók3-ból a kitörésekkel.

 :hehe:

Azért bízzunk benne,hogy ez nem az aminek elsőre látszik ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7584 Dátum: 2014. Február 04. - 20:02:20 »
Bestiának új maszkja van? Az FC-ben macskaorra volt. Az X3-ban volt ilyen emberszerű.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7585 Dátum: 2014. Február 05. - 10:44:15 »
Öhm, érdekes:
Megjött az első (?) tv spot az Xmenhez, semmi új nincs benne, csak a trailer elemeit használja fel

Deeee, az érdekes rész... lusták voltak kivenni belőle Vadócot?  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7586 Dátum: 2014. Február 05. - 11:53:51 »
Ez a film nagyon jó lesz. Benne van, hogy a második legjobb X-film legyen.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7587 Dátum: 2014. Február 05. - 11:55:53 »
Hát az X2-őt nehezen tudja felűlmúlni... főleg, hogy a film 70%-a a múltban játszódik... ha a múltas rész kevesebb lenne, ez lehetne a legjobb  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7588 Dátum: 2014. Február 05. - 11:57:00 »
Azt szerintem sem. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7589 Dátum: 2014. Február 05. - 13:04:34 »
Hát kiváncsi leszek, mi sül ki belőle... Tényleg jó lehet, de azért az időutazásos sztorik elég sok buktatót is rejthetnek, nem könnyű műfaj. Én attól félek, túl sok mindent átírhatnak a múltban (kvázi az előzményfilmeket annulálhatják), és ez zavaró lehet benne.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 05. - 13:06:51 írta Tom Fireheart »
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7590 Dátum: 2014. Február 05. - 13:09:18 »
Nem lehet, hogy pont arra megy ki a játék, hogy kitöröljék az eddigi filmek történeteit és, akkor indulhat a reboot.  ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7591 Dátum: 2014. Február 05. - 13:18:17 »
Hát pont ez a veszély benne, gyakorlatilag még az X1-2 is érvényét veszítheti. Pont a legfontosabb karakter fog időutazni, aki egyben a legönfejűbb is... Szerintetek Rozsi a jövőbeli emlékek birtokában nem akarná megakadályozni a sok szop@tást amin keresztülment? Kezdve az adamantium beültetéstől a szerelmének az elvesztéséig stb. Valahogy Rozsiból nem nézem ki, hogy azt szajkózná, hogy ne változtassuk meg a történelmet (sőt, pont ezért megy vissza), illetve nem fog idővonalakat rajzolgatni egy táblára... ;D
Előre látom, hogy a film után lehet majd vitázni (a Terminatorhoz hasonlóan) hogy akkor most nagypapa-paradoxon vagy alternatív idősíkok... ;D Szerintem ez a film nehéz dió lesz Singernek, vagy nagyon ügyesen megoldja, vagy egy oltári nagy katyvasz lesz belőle.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7592 Dátum: 2014. Február 05. - 13:20:22 »
Egy tiszta lapnak örülnék, és hát valljuk be a filmes X univerzumnak már eddig is nagy szüksége lett volna a reboot-ra :) Túl rég volt már az első rész, ami önmagában még nem jelent semmit,de ha figyelembe vesszük a képregény adaptációk körüli változásokat akkor rögtön nyilvánvaló válik,hogy muszáj frissíteni a franchise-t! Egyébként a kétezres évek elején még abszolút nem gondolkodtak folytatásokban, ahogy azt már itt a fórumban is megtárgyaltuk párszor. Most viszont mindent elölről kezdhetnek, jóval átgondoltabban és egységesebben mint ezelőtt. Na ennyi haszna legalább volt az Avengers-nek :lol:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7593 Dátum: 2014. Február 05. - 13:27:39 »
Hát, azt elfelejtetitek, hogy lehet Rozsó meghal a végén...van egy olyan érzésem,hogy így próbálják meg "megszabadítani" majd Jackmant a karaktertől...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7594 Dátum: 2014. Február 05. - 13:31:43 »
Hát, azt elfelejtetitek, hogy lehet Rozsó meghal a végén...van egy olyan érzésem,hogy így próbálják meg "megszabadítani" majd Jackmant a karaktertől...


Érdekes és egyben merész húzás lenne. Részemről én állok elébe :D Jó lenne ha kissé felkavarnák az állóvizet és más vezetőt kapna az X-Men. Ez lehetne akár egy kevésbé populáris karakter hasonlóan mint az Ultimate-ben Kitty!

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7595 Dátum: 2014. Február 05. - 13:33:07 »
lehet Rozsó meghal a végén...van egy olyan érzésem,hogy így próbálják meg "megszabadítani" majd Jackmant a karaktertől...
De nem úgy volt, hogy 4 filmre aláírt a stúdióhoz? Abból 1 volt a Wolvie 2 (ami bűn kaki lett), lesz ez a film és utána még min. két filmben szerepelnie kéne, nem?
Amúgy meg a mai technikának köszönhetően akár 60 évesen is játszhat Rozsit, max digitálisan visszafiatalítják. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7596 Dátum: 2014. Február 05. - 13:44:36 »
Az rohadt drága ...  :uhoh:
Ez a 4 filmes honnan van? Ez nekem új...  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7597 Dátum: 2014. Február 05. - 14:00:20 »
Hát volt korábban valami pletyka (de lehet hogy tényleg csak pletyka), hogy valami 100 milliót kínáltak Jackmannek, ha négy filmre aláír, vagy mi... :headscratch: Már nem emlékszem pontosan. De akkoriban volt a hír, amikor Bale-t is megpróbálták rávenni, hogy bújjon vissza a bőregér kosztümbe. Végülis nem tudom, hogy Jackman esetében mi lett a dologból.

Amúgy Rozsival csak az a gond, hogy ő a legnépszerűbb karakter a rajongók részéről. Szóval szerintem jobban járna a stúdió, ha nem megölnék őt, csak simán lecserélnék Jackmant egy új színészre (ha Jackman bedobja a törülközőt).
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7598 Dátum: 2014. Február 05. - 14:09:05 »
Pl. egy fiatal tinédzserre. Az passzolna is a First Class filmek szereplőihez. Lehetne egy tök másmilyen (képregény szerűbb) Jean Grey/Főnix, és Küklopsz.
Na igen, lehetne, de amíg a FOX-nál vannak jogok....... :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7599 Dátum: 2014. Február 05. - 14:16:16 »
Hát volt korábban valami pletyka (de lehet hogy tényleg csak pletyka), hogy valami 100 milliót kínáltak Jackmannek, ha négy filmre aláír, vagy mi... :headscratch: Már nem emlékszem pontosan. De akkoriban volt a hír, amikor Bale-t is megpróbálták rávenni, hogy bújjon vissza a bőregér kosztümbe. Végülis nem tudom, hogy Jackman esetében mi lett a dologból.
Jaaa, az sztem tuti pletyka volt... épp amiatt kelhetett szárnyra, mert Bale-t is próbálták meggyőzni, így valszeg nekik is kontrázniuk kellett valamivel...  :headscratch:


Amúgy Rozsival csak az a gond, hogy ő a legnépszerűbb karakter a rajongók részéről. Szóval szerintem jobban járna a stúdió, ha nem megölnék őt, csak simán lecserélnék Jackmant egy új színészre (ha Jackman bedobja a törülközőt).
Ez tény, hogy a legnépszerűbb, és tuti, hogy az FC amiatt bukott, mer Logan "nem volt benne", legalábbis nekem az Xek nélküle nagyon nem kerek...  :uhoh:
De azt bekell látnunk, hogy HJ kezd öregedni, és  is többször nyilatkozta már, hogy egyre nehezebben megy a felkészülés, és nem biztos, hogy újra megcsinálja a következő filmet, aztán jött még a Wolvie, meg most az FC2, amiben lehet Singer meggyőzte, hogy még vállalja el utoljára, megölik a végén (láncos folyós jelenet?  :headscratch:) így méltóképpen búcsúzhat a karaktertől...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL