Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887044 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7700 Dátum: 2014. Február 23. - 21:30:25 »
Na ezeken a poharakon, vagy kulacsokon egész tűrhetően néznek ki, remélem Star Lord megkapja a maszkját a filmen is. ;)

« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 23. - 21:32:13 írta balogh44 »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7701 Dátum: 2014. Február 23. - 23:03:31 »
Az előzetesben van rajta maszk. Sisak viszont nem  lesz sztem

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7702 Dátum: 2014. Február 24. - 09:26:26 »
Sokat tuti nem fogja hordani, hisz ez mégis hollywood.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7703 Dátum: 2014. Február 24. - 10:23:57 »
Ja, a trailer 95%-ban maszk nélkül volt... szal várható, hogy a film első 4 percében rajta lesz, aztán leveszi mer vmi bajba kerül, és aztán nem is fogja többet felvenni...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7704 Dátum: 2014. Február 25. - 21:05:56 »
Na, folytatjuk a jó hagyományt.
A z X-men új trailerének a trailere.  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7705 Dátum: 2014. Február 25. - 21:08:59 »
Ez már a második elő előzetese a második előzetesnek. :D Már nagyon várom.  :oh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7706 Dátum: 2014. Február 25. - 21:17:50 »
Kolosszus nagyon gáz volt.  :surp: Úgy nézett ki, mint egy régi műanyag, ezüstre festett Ezüst Utazó figurám.  :headscratch: Viszont jónak tűnik, hogy Rejtély többet szerepel "civilben" is.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7707 Dátum: 2014. Február 25. - 21:56:42 »
Ja, Kolosszus lehetett volna kicsit kékesebb beütésű, mint a 2. részben.
De legalább szerepel a filmben, az is nagy dolog!
Valahogy nem hoz lázba a dolog, és szerintem amíg a FOX-nál maradnak a jogok, nem is lesz jó X-men és F4 mozifilmek.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7708 Dátum: 2014. Február 25. - 23:00:00 »
5 percnél többet úgy se fog szerepelni, úgyhogy tökmindegy szerintem.  :roll:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7709 Dátum: 2014. Február 25. - 23:04:07 »
szerintem amíg a FOX-nál maradnak a jogok, nem is lesz jó X-men és F4 mozifilmek.
Ezt hogy érted? Az eddigi X-Men filmek nem voltak jók? Ne már... az X2 minden idők legjobb képregényfilmje volt, szerintem, de a többi is klassz volt.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7710 Dátum: 2014. Február 26. - 08:26:05 »
szerintem amíg a FOX-nál maradnak a jogok, nem is lesz jó X-men és F4 mozifilmek.
Ezt hogy érted? Az eddigi X-Men filmek nem voltak jók? Ne már... az X2 minden idők legjobb képregényfilmje volt, szerintem, de a többi is klassz volt.
egyetértek ezzel
This is a joke. A real practical Joke.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7711 Dátum: 2014. Február 26. - 08:32:26 »
Szerintem is nagyon jó az X1-2.
Igazából ez az egész pókember X-men stb. mennyivel szarabb volt régen elég furának tűnik nekem. Jó filmek voltak ezek, csak teljesen más körülmények között készültek, és nem vagyok meggyőződve róla, hogy mindenre az a megoldás, hogy húzzuk le a klotyón, és pakoljuk vissza egy stúdióhoz.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7712 Dátum: 2014. Február 26. - 14:09:17 »
Jó filmek voltak ezek, csak teljesen más körülmények között készültek
Egyetértek. Szerintem a Raimi-trilógiát is azért fikázzák sokan, mert 3 film után kicsit megunták, de nem maga a film rossz szvsz. Meg ma már annyira el vagyunk kényeztetve képregényfilmekkel, hogy nem okoz nagy lelki katarzist, ha kijön egy-egy új film. De emlékszem, hogy régen, amikor kijött a Pók 1, mekkora élmény volt, hogy végre jól megvalósított Pókembert látunk a vásznon, szinte maga volt a csoda. Meg a film előtt hülyére izgultuk magunkat a várakozástól, meg az izgalomtól, hogy jó lesz-e a film. :D

Idézet
nem vagyok meggyőződve róla, hogy mindenre az a megoldás, hogy húzzuk le a klotyón, és pakoljuk vissza egy stúdióhoz.
Önmagában azzal nincs probléma, ha egy független stúdió készíti a filmeket, akkor van baj, ha a Marvelnek nem nagyon van beleszólása a film készítésébe. Ezért lett a két előző F4 olyan, amilyen.
Viszont az az egy előnye megvan, ha a Marvel stúdió készíti a filmeket, hogy jól össze tudják kapcsolni egymással a filmeket, és fel tudnak építeni egy univerzumot. Ráadásul ők igazán odafigyelnek rá, hogy a geekek kellően ki legyenek szolgálva, én az eddigi Marvel Studios filmekkel teljesen elégedett voltam. Az Avengerstől féltem a legjobban, de nagyon jól megcsinálták azt a filmet is. Ezek után a GoG is simán bombasiker lehet.

A Póki és az X-Men eddig jól működik a jelenlegi stúdiók kezében is, de pl az F4-et meg a Daredevilt mindenképp visszaraknám a Marvel kezébe.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7713 Dátum: 2014. Február 26. - 14:22:14 »
Kevin Fiege a 2008-as vasember és hulk filmtől kapott nagyobb mozgásteret, onnantól alakult ki a jelenlegi kibővíett filmes marvel univerzum. Az előtte lévő pókember, F4 és X-men filmekbe is benne volt a keze, attól függetlenül, hogy melyik cégnél vannak a jogok, de a 2007 előttieknél, csak CO- és executive producerként, ami gondolom kevesebb beleszólással járt.
De én momentán az F4 filmeket is bírtam, főleg az elsőt. Teljesen bele tudtam élni magam, hogy olyan lehet Az F4 mint család, mint ahogy ott megcsinálták. És momentán az elektra filmmel se tudom kinek mi baja van konkrétabban.
This is a joke. A real practical Joke.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7714 Dátum: 2014. Február 26. - 14:44:08 »
És momentán az elektra filmmel se tudom kinek mi baja van konkrétabban.
Nekem csak annyi bajom volt vele, hogy mivel képregényben nem olvastam, így a Daredevil filmhez hasonló realisztikus megközelítést vártam volna tőle, ehelyett kaptunk egy misztikus-spirituális filmet, ami elég furcsán hatott. Meg a története sem volt nagy szám (volt neki egyáltalán?), szinte semmi nem maradt meg nekem a sztoriból, el se tudnám mondani miről szólt. Csak annyi rémlik, hogy Elektra vízparti házban éldegél, Elektra erdőben rohangál, 4 szuperképességű pofa üldözi akik akár egy X-Men filmbe is beférnének. Ja meg Elektra Zod tábornokkal tréningezik. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7715 Dátum: 2014. Február 26. - 14:57:00 »
A története se jobb se rosszabb nem volt, mint a hasonszőrű képregényfilmeké. Belekeveredik egy kiscsajnak az életébe, aki valamiféle kiválasztott, és a sorsa összefonódik a saját életének történetével. A sors fintora, hogy pont meg kellett volna ölnie, de valami miatt a lelkiismerete győzedelmeskedik, és a helyes utat követi, s emiatt komolyabb ellenfelekre tesz szert. Kb ennyi a sztorija, megmenti magát, meg a kislányt, és vége a mesének, boldogan él, amíg fel nem támad.
Én se igazán olvastam elektrát előtte képregényben, de nekem mondjuk pont ezért nem voltak elvárásaim a filmmel kapcsolatban, amik felboríthatták volna, hogy szerintem milyennek kéne lennie.
This is a joke. A real practical Joke.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7716 Dátum: 2014. Február 26. - 15:08:25 »
Vannak jó filmek, rossz filmek és felejthető filmek. Az Elektra pont az utóbbi.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7717 Dátum: 2014. Február 26. - 15:11:28 »
Én nem felejtettem el.   ;D
A többieknek javaslom a fórum támogatóját:  :cavinton:  :hehe:
This is a joke. A real practical Joke.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7718 Dátum: 2014. Február 26. - 18:00:18 »
Az Elektra pont az utóbbi.

A film felejthető, Jennifer Garner nem nagyon. :smlove:
Tejet kérek! Csokisat!

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7719 Dátum: 2014. Február 26. - 18:45:14 »
Hát mondjuk az tény.  ;D