Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887389 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7740 Dátum: 2014. Március 05. - 11:18:28 »
Nekem tetszik! Sőt, várom. Annak is örvendek, hogy elértek oda, hogy az autóbotokat is vadásszák az emberek, nekem abból a pár képregényből, amit gyerekkoromban olvastam az maradt meg leginkább, hogy bujkáltak a hadsereg (vagy Anti-TF vagy mi volt) elől. Közben újranéztem az első animated series felét és az is csak az erősítette meg bennem, hogy történetileg nem éppen a legerősebb dolog ez a TF világ. A látvány meg megvan, a robotok tetszenek, úgyhogy tuti mozinézős lesz.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7741 Dátum: 2014. Március 05. - 12:04:09 »
Minek e rövidítése a 4K?
Szerintem tök felesleges, a monitorom nem is tudja megjeleníteni a különbséget. Talán egy nagy tv igen.
Az a roncs lenne Optimus?... De nem még csak nem is csőrös kamion.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7742 Dátum: 2014. Március 05. - 12:33:39 »
4K=UHD (Ultra High Definiton) azaz a jelenlegi korszak "nagy" szenzációja (mint anno 10 éve a HD volt). Vicces, mert az emberi szem állítólag már a FullHD-t sem nagyon tudja érzékelni, hát még ennek a dupláját :roll:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7743 Dátum: 2014. Március 05. - 15:34:20 »
Zöld Manó kicsit közelebbről:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7744 Dátum: 2014. Március 05. - 15:37:26 »
Hm, tök jó, akkor az erőnövelő szertől, nem csak erős lesz, hanem eltorzul az arca és még a haja is égnek áll, klafa  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7745 Dátum: 2014. Március 05. - 15:55:41 »
Jéé végre egy olyan változtatás amivel maximálisan elégedett vagyok :D A feje és a bőre engem a nemrég debütált Monster-re emlékeztet:



Tetszik ez az irány, hát még a zöld-fekete páncél :spidey:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7746 Dátum: 2014. Március 05. - 16:05:43 »
Nekem is egyre jobban tetszik a Manó kinézete, én egy kicsit még zöldebb árnyalatúra színeztettem volna a bőrét, de ennyi baj legyen. 8) Kíváncsi vagyok, hogy ha ez tényleg csak egy félkész szerkó, hogy fog majd Norman (vagy újra Harry?) festeni a teljes Manó-göncben.

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7747 Dátum: 2014. Március 05. - 16:28:36 »
Harry tuti, hogy csak kísérlet. Normanből simán kinézem.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7748 Dátum: 2014. Március 05. - 20:49:43 »
Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldala felrobban?  :hehe: :lol:
Úgy tűnik kapunk egy klasszikus(abb) kinézetű Optimust is, ha csak rövid időre is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 05. - 20:52:01 írta Psycho »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7749 Dátum: 2014. Március 05. - 20:50:49 »
Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldal felrobban?  :hehe: :lol:

Igazából, már fel sem tűnik.  :lol:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7750 Dátum: 2014. Március 05. - 20:57:06 »
Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldala felrobban?  :hehe: :lol:

A Bay-hatás ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7751 Dátum: 2014. Március 05. - 21:00:02 »
Az! ;D Nagyon elszaladt vele már a ló.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7752 Dátum: 2014. Március 05. - 21:21:18 »
Basszus, ez a trailer hatalmas  ;D

A pajta is durva megfigyelés volt  :hehe:
Amúgy nem is értem... miért váltott át erre a rozoga kamionra? Anyám, ez nagyon gáz lesz... én totál hitemet vesztettem a TF filmekkel kapcsolatban és egy hatalmas Meh az egész...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7753 Dátum: 2014. Március 05. - 21:22:31 »
Nem tudom volt-e már, de íme az új Marvel Studio logó, amit a filmek előtt láthatunk majd:


Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7754 Dátum: 2014. Március 05. - 21:31:21 »
Ez a Titanicos trailer hatalmas!  :lol:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7755 Dátum: 2014. Március 05. - 21:45:02 »
Na, kezdik előkészíteni, nagyon csodálékoni fogok, ha nem tűntetik el vhogy Logant, hogy így megsazabdítsák Hughot a tovvábiaktól.  :D
Filmnews:

Hugh Jackman meddig lesz még Rozsomák?

Az IGN felkereste Hugh Jackmant az X-Men - Az eljövendő múlt napjai (X-Men: Days of Future Past) forgatásán, ahol a színész elárulta, hogy elkerülhetetlennek tűnik, hogy egy másik színész vegye át Logan szerepét, azonban arról nem beszélt, hogy erre mikor és milyen formában kerül sor.



Ugyanakkor Lauren Shuler Donner producer megnyugtatta a rajongókat, hogy amíg csak lehet, Jackamnnel szeretne együtt dolgozni. Jackman csak egy vendégszerep erejéig tűnt fel az X-Men - Az elsőkben, viszont Az eljövendő múlt napjaiban már jóval nagyobb szerepe lesz.

Mindenesetre érdekes, hogy ezekre csak néhány hónappal azután derült fény, hogy Jackman kijelentette, hogy nem biztos, hogy visszatér a The Wolverine folytatásban, amely mögött James Mangold rendező áll. A folytatásnak forgatókönyvírója még nincs, de Hugh csak abban az esetben tér vissza, hogyha a történet megfelel a magas elvárásainak.

Lauren Shuler Donner tudja, hogy egyszer eljön az idő, amikor le kell cserélniük Logant, de véleménye szerint ez még nem most lesz.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7756 Dátum: 2014. Március 05. - 21:49:45 »
A titanicos óriási, főleg a Bay-részek.  ;D
Az új Marvel logo is király.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7757 Dátum: 2014. Március 05. - 22:01:25 »
Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldal felrobban?  :hehe: :lol:

Igazából, már fel sem tűnik.  :lol:
És tééényleg!  :lol:
De miért vannak benne töltény hüvelyek? Ha belelőnek, nem megy a lövedék után a hüvely. Gondolom nem a saját lövedékei, mert talán nem ilyeneket "szintetizál" vagy mi.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7758 Dátum: 2014. Március 05. - 22:21:50 »
Titanic Super 3D  :lol:

A folytatásnak forgatókönyvírója még nincs, de Hugh csak abban az esetben tér vissza, hogyha a történet megfelel a magas elvárásainak.
Hát az jó lenne, ha legalább Hugh lecsekkolná a forgatókönyvet, mert az előző film jó nagy kaki volt.

Nem tudom volt-e már, de íme az új Marvel Studio logó, amit a filmek előtt láthatunk majd
Már a Thor 2 elején is láthattuk. ;)

Az új Zöld Manó dizájnja nem rossz, meglátjuk, hogy a filmben mennyire lesz jó a karakter.

A Transformers meg valóban csúcs látványos lesz, de manapság melyik film nem az? :D A trailer alapján kapásból mozinézősnek mondanám - ha nem tudnám, hogy Bay rendezi. Így viszont erősen meggondolom majd a dolgot. :) Viszont pozitívum, hogy LöBöff-öt lecserélték Mark Wahlbergre.
Kiváncsi leszek, hogy mik lesznek azok az űrhajók. Lehet hogy behozzák, vagy legalábbis előkészítik Unikront? :headscratch:

Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldala felrobban?  :hehe: :lol:
Szerintem az nem a pajta oldala volt, hanem a kép előterében robbant egy gránát vagy ilyesmi.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7759 Dátum: 2014. Március 05. - 22:39:28 »
Titanic Super 3D  :lol:

A folytatásnak forgatókönyvírója még nincs, de Hugh csak abban az esetben tér vissza, hogyha a történet megfelel a magas elvárásainak.
Hát az jó lenne, ha legalább Hugh lecsekkolná a forgatókönyvet, mert az előző film jó nagy kaki volt.

Nem tudom volt-e már, de íme az új Marvel Studio logó, amit a filmek előtt láthatunk majd
Már a Thor 2 elején is láthattuk. ;)


Az új Zöld Manó dizájnja nem rossz, meglátjuk, hogy a filmben mennyire lesz jó a karakter.



A Transformers meg valóban csúcs látványos lesz, de manapság melyik film nem az? :D A trailer alapján kapásból mozinézősnek mondanám - ha nem tudnám, hogy Bay rendezi. Így viszont erősen meggondolom majd a dolgot. :) Viszont pozitívum, hogy LöBöff-öt lecserélték Mark Wahlbergre.
Kiváncsi leszek, hogy mik lesznek azok az űrhajók. Lehet hogy behozzák, vagy legalábbis előkészítik Unikront? :headscratch:

Azt észrevettétek, hogy az előzetes elején, amikor Optimus kitör a pajtából annak oldala felrobban?  :hehe: :lol:
Szerintem az nem a pajta oldala volt, hanem a kép előterében robbant egy gránát vagy ilyesmi.

Sajnos a Thor 2. nem tudtam megnézni, majd most DVD-n, a szépen besötétített szobában, projectoron. ;)
Tuti, hogy Norman nem lesz manó, ha most sem lépték meg szerintem később se. :(
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 05. - 22:41:06 írta balogh44 »