Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887313 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7800 Dátum: 2014. Március 20. - 21:28:17 »
Öhm, most én maradtam le vmiről, vagy mi feen... de nem úgy volt, hogy Kedden kapunk egy Xmen trailert?  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7801 Dátum: 2014. Március 20. - 22:18:45 »
Nem, az jövő héten lesz esedékes :D Ezen a héten csak a Pókember utolsó előzetesét mutatták meg.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7802 Dátum: 2014. Március 21. - 09:27:12 »
Oh... de jó... én meg má itt tűkön ülök...  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7803 Dátum: 2014. Március 21. - 09:30:58 »
Nekem mondod? Én is erre vártam egész héten ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7804 Dátum: 2014. Március 24. - 14:27:25 »
Hoppááá, öveket becsatolni, indulunk!!



Szerk:
Aztaaa...  :o :o
Na itt mindenki megkaphatta amiért eddig sírtak, voltak dögivel Őrök...
a 3. jelenetnél b@#$megoltam egy nagyot... :uhoh:  úgy néz ki Vih... Ciklon megkapja a képregényes sorsát, ráadásul majdnem ugyanúgy. :D(nem vicces...)
Van egy olyan érzésem, hogy az elején a nagy csata mindent vinni fog, über látványos lesz, aztán jó darabig lefog ülni a film... nem is tom, hogy a végén milyen csata lesz még, ami überelheti majd azt...

Oh... ez ismételten írtó gyors volt.
Magyar előztes:

nagyon kíváncsi voltam ki lesz Magneto hangja szegény Helyei László után, és most nagyot csalódtam, reméltem, hogy a Gyűrűk Ura után Bács Ferencet megkapjuk itt is... de Harsányi Gábor nagyon nagy mellé nyúlásnak tűnik...  :headscratch:
Viszont Peter (Tyrion Lannister) hangjának nagyon örültem, hogy megkapta a Trónok Harcás hangját (Láng Balázs), remélem marad a filmre is.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 24. - 14:44:06 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7805 Dátum: 2014. Március 24. - 14:44:50 »
Lehet hogy velem van a baj, de nem fogott meg a trailer, hogy rohanjak a moziba, mint anno a 1-2. esetében. Az egyetlen jó jelenet a jövőbeli Jégember akciója volt, és Bestia üvöltése, és tetszik a fiatal Magneto retro sisakja is, de ennyi!
Az Őrök (már ha ez lesz a nevük filmen) és pár jövőbeli mutáns egy cseppet se hasonlítanak a képregényes kinézetre, a hippi Xavier csak hab a tortán, olyan ez az egész, mintha muszájból csinálta volna a FOX, csakhogy a jogok náluk maradjanak. Szerintem az Amkap 2. mellett nem nagyon fog labdába rúgni!
Magyar változat: Nem csodálkozom mert a magyar szinkron a végóráit járja sajnos, Magnetónak valóban Bács Ferenc lett volna jobb, és Hujbert Ferit is elhagyhatták volna!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 24. - 14:50:19 írta balogh44 »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7806 Dátum: 2014. Március 24. - 15:08:17 »
Hooo, milyen színes, csili vili Xmen Poszter. nem is tom, hogy volt e valaha ilyen poszterjük.  :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7807 Dátum: 2014. Március 24. - 15:19:28 »
Na, Rejtély lesz a nagy női főszereplő, nem Kitty?
A trailer alapján Vihar mást sem csinál majd, mint villámokat? :)
Nekem tetszett a trailer, és bízom a rendezőben.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7808 Dátum: 2014. Március 24. - 15:20:05 »
Magyar változat: Nem csodálkozom mert a magyar szinkron a végóráit járja sajnos
Ezt kifejtenéd bővebben?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7809 Dátum: 2014. Március 24. - 15:31:52 »
Amikor 40-50 éves szereplőnek adnak egy Seszták Szabolcs hangot te mire gondolnál?
Nem új keletű a rossz szinkron sajna, hosszú mese ez, és nem akarok kis előadást tartani belőle, de a 90-es évekhez képest, rengeteget romlott a magyar szinkron minősége. Ez sok minden függvénye alapján jött így létre, sokan meghaltak, vagy vissza adták az ipart, mert nem fizették meg őket rendesen. A szinkronrendezők is váltogatják egymást, így van hogy egy a rajongók által ismert szinkronhangot, még ha már szinkronizálta is a külföldi színészt párszor, nem választják hangnak, csak mert pl. az adott rendező nem látta azt a filmet amiben az szinkronizált, stb. Ez a folyamat egyre jobban felgyorsult sajnos, és nem véletlen hogy már inkább az angol opciót választja a néző, nemcsak DVD/BD esetében a TV csatornák kínálatánál is.
Amúgy az X-Men filmre visszatérve, látszik hogy igazodni akarnak a Marvel Studios-hoz, már ezzel a plakáttal is, a jövőbéli Őrrobotokat meg egy az egyben, szinte a Thor Pusztító robotjáról mintázták volna.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 24. - 15:33:28 írta balogh44 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7810 Dátum: 2014. Március 24. - 15:33:16 »
Basszus!!! :oh: Megvett kilóra ez az előzetes! Nem hiszem el, hogy ilyen sokat kell még rá várni!  ;D

Idézet
Na, Rejtély lesz a nagy női főszereplő, nem Kitty?
Ezt már nagyon régóta lehet tudni. Kitty csak a jövőben bukkan fel, valahogy az ő segítségével (is) kerül át Rozsi tudata a múltba.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 24. - 15:40:36 írta Psycho »

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7811 Dátum: 2014. Március 24. - 15:39:50 »
Nem rossz ez a trailer. Jobban lázba hoz, mint az első, az tuti.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7812 Dátum: 2014. Március 24. - 15:47:30 »
Egy ilyen poszternek és szereplőkinézeteknek több értelme lett volna:



Plusz, ne feledjük van már olyan CGI ami képes megmozgatni nagy robotokat a mozivásznon, és hát az igazi Őrrobotok nem kis, hátulról leszurkáló ugrabugrik:


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7813 Dátum: 2014. Március 24. - 15:51:04 »
Amikor 40-50 éves szereplőnek adnak egy Seszták Szabolcs hangot te mire gondolnál?
Umm, Szabolcs, véletlenül tudom, hogy 38 éves.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7814 Dátum: 2014. Március 24. - 16:02:04 »
Idézet
Amúgy az X-Men filmre visszatérve, látszik hogy igazodni akarnak a Marvel Studios-hoz, már ezzel a plakáttal is, a jövőbéli Őrrobotokat meg egy az egyben, szinte a Thor Pusztító robotjáról mintázták volna.

Ez a fajta plakát nyerő mostanság, így nem csoda ha ők is ezt választották. Az őrök dizájnját sokféle sci-fi vagy képregényhez hasonlíthatnánk,de maradjunk annyiban,hogy minden a másolatnak a másolata! 2014-ben pedig eléggé nehéz lenne újat mutatni az efféle gyilkos robotokból.

Idézet
Plusz, ne feledjük van már olyan CGI ami képes megmozgatni nagy robotokat a mozivásznon, és hát az igazi Őrrobotok nem kis, hátulról leszurkáló ugrabugrik:

Nekem a kis ugrabugrik sokkal inkább bejönnek mint a két lábon járó lassú mamlaszok :hehe: Ezek fürgébbek és veszélyesebbek egy több száz méteres óriásnál. Mellesleg a Nimrod sentinel sem volt 2-3 méternél nagyobb. Végezetül pedig olvass el pár száz X-Men képregényt és meglátod,hogy az évtizedek során több olyan sentinel modellt is bemutattak ami eltérő nagyságú/formájú volt mint az eredeti verziók.:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7815 Dátum: 2014. Március 24. - 16:04:39 »
Biza  :D még a Wolvie Vs Xmenben is volt vagy 4 féle Őrrobot dizájn, Pók meg kutyaféle modell, klafák voltak.

És milyen öregnek adták Seszták Szabolcsot?  :headscratch:
Meg tudtommal Raiusu mesélhetne, hogy nem a rendező választja a hangokat az régen volt, egy ideje már odakint döntenek ki a legmegfelelőbb hangtónus az illetőnek, pölö ezért volt az, hogy oly hosszú idő után Tom Hanks is megkapta Forgácstól Kőszegi Ákost hangnak (mondjuk sztem jobb is hozzá).
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 24. - 16:06:11 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7816 Dátum: 2014. Március 24. - 16:12:15 »
Igen, a Wolvie és az ikszek volt az egyik ilyen, ahol rendesen variálták a robotok testfelépítését :D A képregényben még olyat is eljátszottak,hogy apró moszkitó méretű sentineleket küldtek a mutánsokra.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7817 Dátum: 2014. Március 24. - 16:13:31 »
Egy mesefilmben volt, csak futtában kapcsolgattam a csatornákat és mikor meghallottam a hangját( amitől spec rosszul vagyok, erőltetettnek és túlságosan sztároltnak tartok) egyből tovább is kapcsoltam, a karakterje úgy 50 körüli lehetett.
Olvastam párat én is X-Ment, és tudom jól, de durva, hogy a FOX nem lépi meg a "behemót" kinézetett! ;) És mielőtt azzal jönnétek, hogy a 3.-ban benne volt, az csak egy fej volt, plusz Ratnert azóta is a francba kívánom!

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7818 Dátum: 2014. Március 24. - 17:09:48 »
Nagyon jó a trailer! Simán veri a FC-t eddig, pedig azt nagyon kajáltam! Egyedül az nem tetszik, hogy mit keres ott Jégember, és remélem nem az a turcsi orrú gyerek játssza, aki eddig, mert az halálgáz... Még egy észrevétel, amiben nem vagyok képben, Pyro csak irányítja a tüzet, nem? Vagy történt valami, valahol, hogy ilyen Human Torch szerű kinézetet kapott?
Én baromira várom ezt a filmet, a fiatal Magnus is überfasza, így egy filmben látni mindkettőt, hát barátaim, örülök, ha nem kell majd fellocsolni a mozi padlójáról....  :hehe:
Én nagyon nagy durranásra számítok!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7819 Dátum: 2014. Március 24. - 17:11:41 »