Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887102 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7960 Dátum: 2014. április 21. - 13:24:10 »
Érdekes, hogy így belenyúlhattak.

Szerk: Ezt figyeljétek, rendesen van cserebere, de pl a Star Wars/Trek minden országban meg volt hagyva.
Thai Foodtól lefelé ugyan az. De poén, hogy per jellel van elválasztva a Trek és a Wars és US-ben ki van húzva a SW  :hehe:
A Trouble Man soundtrack valami nagy szám? :headscratch:
Kik? ezt nem az országok manipulálták, hanem a filmkészítők. Nekik miért ne lehetett volna. De valóban érdekes ez az egész.

Utalva arra, hogy a Star Warsot már megnézte.
A /-jel arra utal, hogy vagy-vagy. És a Trek mellett döntött. Mert a Wars kaki :D Szerintem ezt jelenti.  :D

Szerintem meg szimplán csak lusta volt még egyszer leírni a Star szót ;)
Ha meg már a rosszabbikat akarta volna kihúzni akkor a Treken lenne egy jó nagy satírozás ;D

Én is úgy értelmeztem, hogy csak egybe vette a kettőt és nem akarta kétszer leírni.  Plusz, azért húzta ki a Wars-t, mert azt már megnézte, és mit is nézzen előbb, mint a Disney-hez tartozó szériát :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7961 Dátum: 2014. április 21. - 13:45:50 »
Ó, most látom, hogy igazatok van, a per jel azért van, mert a star szót nem írta a trek elé! bocs, akkor arról van szó, hogy neki egyelőre egy kutya mindkettő  :hehe:
---
Más. Én nem emlékszem, hogy a filmben egyszer is így be lett volna mázolva a szeme... :headscratch:

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7962 Dátum: 2014. április 21. - 14:06:17 »
Ó, most látom, hogy igazatok van, a per jel azért van, mert a star szót nem írta a trek elé! bocs, akkor arról van szó, hogy neki egyelőre egy kutya mindkettő  :hehe:
---
Más. Én nem emlékszem, hogy a filmben egyszer is így be lett volna mázolva a szeme... :headscratch:

Mikor elkapja a pajzsot, akkor egy kicsit http://www.joblo.com/newsimages1/wintersoldierscreen.jpg

De máshol, és, hogy ennyire nekem sem rémlik
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 21. - 14:08:48 írta Kilgores »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7963 Dátum: 2014. április 21. - 14:26:57 »
Én már ebben sem vagyok biztos. Simán kiretusálják, vagy utólag tesznek rá valamit ugyan arra a felvételre. A jegyzetfüzet vajon ugyan az a felvétel manipulálva, vagy újra felvették? Fura mód egyszerűbb digitálisan átrajzolni, mint újra felvenni.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7964 Dátum: 2014. április 21. - 14:38:16 »
Így a jegyzetes példa alapján belegondolva, igazad lehet. De ha nem említed, fel sem tűnik. hogy nem kifestve az arca.... elszomorító.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7965 Dátum: 2014. április 21. - 15:30:59 »
Azt én is figyeltem, hogy a jelenetek nagyján nem volt rajta festék. Nem is bántam annyira, mondjuk.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7966 Dátum: 2014. április 21. - 17:18:08 »
Mikor ült a konyhában, akkor szerintem be volt festve.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7967 Dátum: 2014. április 21. - 22:46:57 »
S az miért van, hogy a film elején nincs piros a pajzson?  :headscratch:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7968 Dátum: 2014. április 21. - 22:49:08 »
Talán ez egy éjszakai, titkos bevetésekhez használt pajzs. Legalábbis én így értelmeztem.  :headscratch:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7969 Dátum: 2014. április 21. - 22:50:47 »
Talán ez egy éjszakai, titkos bevetésekhez használt pajzs. Legalábbis én így értelmeztem.  :headscratch:
Én is erre gondoltam, de az nem lehet, mert nincs több vibránium a Földön. Talán néha újra kell festeni, mert lekopik.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7970 Dátum: 2014. április 22. - 12:31:08 »
Na, már hiányoltam, hogy az utsó X előzetes nem kap szinkronos varánst, de itt van...

Hát nem tom, valszeg ez télleg nem a végső változat lesz (remélem), mer se fiatal Erik, se Trask sem a "szokásos" hangját kapta... mondjuk még a fiatal Eriknek jobb is, bárki jobb lenne, mint Hujber ( a minap láttam egy filmet, ahol Michael Frassbander magyar hangja Anger Zsolt volt (Ewan McCregor állandó hangja), rohadt jól illett a sráchoz... és a legszomorúbb, hogy anno az első First Class trailerben ő szólaltatta meg abban a pár percben is Michaelt... nem tom mi a fene lett, hogy végül Hujbernél kötöttek ki...  :-\ :'( ), de a kis törpe emberke a Trónok Harca miatt már annyira egybe forrt Láng Balázzsal, hogy ez a mély dörgő Rosta Sándor eszméletlen mellé nyúlásnak tűnik hozzá...  :o :roll:
viszont az öreg Magneto új hangja itt, sztem egész fajin lenne, ő maradhatna ebből a brancsból a filmre is...
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 22. - 12:32:50 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7971 Dátum: 2014. április 22. - 17:19:42 »
Nem is emlékszem már az Elsőkre...

nyomorult memóriám.... :headscratch: :nemtudom:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7972 Dátum: 2014. április 22. - 17:51:28 »
Nem is emlékszem már az Elsőkre...

nyomorult memóriám.... :headscratch: :nemtudom:

Örülj neki! ;D Nem volt egy jól sikerült alkotás szerintem.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7973 Dátum: 2014. április 22. - 18:08:38 »
Csak a legjobb X-men film az X2 óta.  ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7974 Dátum: 2014. április 22. - 18:32:25 »
Jó,hát az X3 és Wolvie origins-nél nem nehéz jobbat csinálni :hehe: Azokhoz képest egész tűrhető. Viszont ebben is vétettek jókora hibákat! Meg valahogy túl összecsapottnak tűnt nekem...

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7975 Dátum: 2014. április 22. - 19:32:03 »
Nem is emlékszem már az Elsőkre...

nyomorult memóriám.... :headscratch: :nemtudom:

Örülj neki! ;D Nem volt egy jól sikerült alkotás szerintem.

Ne már! A kedvenc X filmem lett. Szerintem jól sikerült.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7976 Dátum: 2014. április 22. - 19:47:16 »
Nem is emlékszem már az Elsőkre...

nyomorult memóriám.... :headscratch: :nemtudom:

Örülj neki! ;D Nem volt egy jól sikerült alkotás szerintem.

Ne már! A kedvenc X filmem lett. Szerintem jól sikerült.

Hááát ugye kinek mi a jó ;) Nekem a prof és Raven kapcsolata volt idegen és felesleges. Ilyen sehol nem volt a képregényben és nem értettem a létjogosultságát! Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést. Sebastian Shaw újragondolása sem sikerült valami jól, pedig a náci vonatkozásban több potenciált is láttam. Csak nem Shaw-nak kellett volna hívni a karaktert hanem Essex-nek :) Aztán Plazma mellvértje és az erejének megváltoztatása abszolút felesleges volt szvsz. Magneto sisakját is hozzákapcsolták egy olyan karakterhez aki az életében nem hordott bödönt a fején :lol: És a végén a fiatal prof lebénulása, ami bár epic volt,de mégis korai...

Remélem a DoFP ezeket a hibákat valamelyest javítja, vagy ha azt nem is,de legalább megpróbálja elfeledtetni!

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7977 Dátum: 2014. április 22. - 19:54:31 »
Nem is emlékszem már az Elsőkre...

nyomorult memóriám.... :headscratch: :nemtudom:

Örülj neki! ;D Nem volt egy jól sikerült alkotás szerintem.

Ne már! A kedvenc X filmem lett. Szerintem jól sikerült.

Hááát ugye kinek mi a jó ;) Nekem a prof és Raven kapcsolata volt idegen és felesleges. Ilyen sehol nem volt a képregényben és nem értettem a létjogosultságát! Aztán Magneto erőingadozása szintén fura, mivel az X1-ben akkora ereje volt,hogy simán szétszedhette volna az egész tábort nem csak a kerítést. Sebastian Shaw újragondolása sem sikerült valami jól, pedig a náci vonatkozásban több potenciált is láttam. Csak nem Shaw-nak kellett volna hívni a karaktert hanem Essex-nek :) Aztán Plazma mellvértje és az erejének megváltoztatása abszolút felesleges volt szvsz. Magneto sisakját is hozzákapcsolták egy olyan karakterhez aki az életében nem hordott bödönt a fején :lol: És a végén a fiatal prof lebénulása, ami bár epic volt,de mégis korai...

Remélem a DoFP ezeket a hibákat valamelyest javítja, vagy ha azt nem is,de legalább megpróbálja elfeledtetni!

 :headscratch:  Végül is, most hogy írod...
Mindegy, nekem akkor is nagyon tetszett.  ;D Főleg Magneto jelenetei és a zenei témái.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7978 Dátum: 2014. április 22. - 19:56:15 »
Most lehet ,hogy ezt is újra kell néznem??? :roll:
CSajom akkor megőrül.... ;D
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #7979 Dátum: 2014. április 22. - 20:50:28 »
Kit: Voltak benne jó jelenetek meg prímán kivitelezett újítások (Raven dns-éből készített ellenszer),de ezek száma sajnos elenyésző. Magneto bosszúhadjárata viszont bejött :D

Zoli: Ha ennyire unatkozol akkor nézzed ;D Én 1-nél többször nem tudtam végignézni (bár inkább ez mint a Wolverine origins :uhoh:)