Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887389 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8000 Dátum: 2014. április 29. - 11:05:40 »
"Az a szomorú, hogy lehet a filmben fele ennyit se fog szerepelni  ;D"

Egyet se félj, majd a sorozatban biztos több szerepet kap :D

http://www.gamestar.hu/x-men-20th-century-fox-tv-sorozat.html

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8001 Dátum: 2014. április 29. - 11:17:05 »
Ihaj, érdemes itt elolvasni tuning nevű kedves felhasználó hozzászólását, vlaszeg nem angolt tanult a szentem  ;D

A sorozat meg kizárt... egyrészt, amit a cikkben is írtak, pöttyet drága lenne... meg akkor most ott akkor kik játszanának? max télleg Koloszust alakító színészt meglehetne nyerni, mer ő azé nincs akkora sztár mint a többi, meg talán még Patrick is benne lehetne még... a de  a többiek? Az meg elképzelhetetlen, hogy a sorozatban is más játsza a főszerepet, meg a filmben is... ha meg ilyen neve sincs eddig nem szerepelt mutkók szerepelnének benne, ki nézné?  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8002 Dátum: 2014. április 29. - 12:41:38 »
Nekem nagyon nem jön be ez a T1000es kinézet Kolosszusnál.  :uhoh:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8003 Dátum: 2014. április 29. - 12:57:43 »
Ihaj, érdemes itt elolvasni tuning nevű kedves felhasználó hozzászólását, vlaszeg nem angolt tanult a szentem  ;D

A sorozat meg kizárt... egyrészt, amit a cikkben is írtak, pöttyet drága lenne... meg akkor most ott akkor kik játszanának? max télleg Koloszust alakító színészt meglehetne nyerni, mer ő azé nincs akkora sztár mint a többi, meg talán még Patrick is benne lehetne még... a de  a többiek? Az meg elképzelhetetlen, hogy a sorozatban is más játsza a főszerepet, meg a filmben is... ha meg ilyen neve sincs eddig nem szerepelt mutkók szerepelnének benne, ki nézné?  ;D

Tudtommal a Smallville sem volt drága és mégis tele volt effektekkel pakolva ;) Meg kell találni a középutat és ha ez megvan, akkor onnantól kezdve már nyert ügyük van. Nyilván nem a CGI-ról fog szólni, hanem inkább a karakterábrázolásról & a sztoriról :) Egyébként a SHIELD-ben sem a "nagyok" szerepelnek mégis népszerű a rajongók körében! Arról nem beszélve,hogy a nevenincs mutkóknak is vannak előnyös tulajdonságaik amik szerethetővé teszik őket a néző szemében. És ez a jó az ikszekben,hogy sokan vannak sokfélék, így ezáltal kedvük szerint alakíthatják a csapattagokat. A képregényben sem mindig ugyanaz a team szerepelt,hanem mindig jöttek és mentek a karakterek (nyilván vannak all-star arcok akik rendre visszatérnek,de ezt most hagyjuk).

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8004 Dátum: 2014. április 29. - 14:14:25 »
A nevesincset nagyjából sztem úgy értettem, hogy kit tudnának még beletenni, aki vhogy vhol ne szerepelt volna már a filmben, de azért kellően húzó név legyen, hogy a mezei néző is ráismerjen, hogy ez egy Xmenhez köthető cucc  :D
A Smallville meg nem igazán volt a hu de nagy effekt, egy részben kb. az utsó 20 percben fél percig ha volt egy nagyobb megmozdulás és csókolom.  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8005 Dátum: 2014. április 29. - 14:57:22 »
Hidd el sok mutáns közül lehetne válogatni. Van egy pár szerintem ;D Ráadásul simán be lehetne mutatni más X divíziókat mint pl az X-Factor vagy a New Mutants! A Smallville meg tényleg nem használt túl sok effektet,de az a minimális pont elég volt egy epizódra :) Ugyanakkor azt sem lehet mondani,hogy túlságosan visszafogták magukat hisz emlékezz csak vissza arra a részre mikor Clark először repült :nezze:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8006 Dátum: 2014. április 29. - 19:55:20 »
Ez új:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8007 Dátum: 2014. Május 05. - 13:29:00 »
Hidd el sok mutáns közül lehetne válogatni. Van egy pár szerintem ;D Ráadásul simán be lehetne mutatni más X divíziókat mint pl 

Volt már rá példa. Pl. őket már elkészítették sorozatként: http://marvel.wikia.com/Generation_X
This is a joke. A real practical Joke.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8008 Dátum: 2014. Május 05. - 14:13:33 »
Hidd el sok mutáns közül lehetne válogatni. Van egy pár szerintem ;D Ráadásul simán be lehetne mutatni más X divíziókat mint pl 

Volt már rá példa. Pl. őket már elkészítették sorozatként: http://marvel.wikia.com/Generation_X

De az még abban az időben volt, mikor egy ilyet abszolút nem lehetett megvalósítani a speciális effektek hiánya miatt! Persze ők ettől függetlenül is elkészítették,de emlékszem mekkora egy f*skupac lett a végeredmény :lol: Ráadásul még a színészek is pocsék alakítást nyújtottak...
Ma már azért jóval esélyesebb egy ilyen sorozat mint a kilencvenes évek elején :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8009 Dátum: 2014. Május 05. - 14:55:02 »
Azt azért ugye tudod, hogy Hollywood elég jó különleges effekteket csinált a számítógépek előtt is? Elég sok sci-fi sorozat akad a történelemben, amik nem feltétlenül a legendás Kirk kapitány kontra gyíkember trükkjének szintjén voltak. :)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8010 Dátum: 2014. Május 05. - 15:14:51 »
Azt azért ugye tudod, hogy Hollywood elég jó különleges effekteket csinált a számítógépek előtt is? Elég sok sci-fi sorozat akad a történelemben, amik nem feltétlenül a legendás Kirk kapitány kontra gyíkember trükkjének szintjén voltak. :)

Ezt sose vitattam ;) És ez nem csak a sorozatokra igaz hanem az egész estés sci-fi alkotásokra is (Alien pl). Ha olyan szakemberek dolgoznak egy ilyen projecten, akkor minimális pénzből is a legjobbakat tudják kihozni! Akkor van a baj,mikor a stúdió nem enged a huszonegyből és juszt is eleget kell tenni az ő feltételeiknek :roll:

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8011 Dátum: 2014. Május 10. - 16:42:21 »
What It's Like To See Every Marvel Movie



"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8012 Dátum: 2014. Május 10. - 16:49:41 »
Tényleg ilyen! :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8013 Dátum: 2014. Május 10. - 17:07:51 »
Megmutattam Tündinek, hogy ez vár ma rá.
Válasza: De milyen jó, hogy itt a rajzoló felcserélte a nemi sztereotipíákat.  :lol:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8014 Dátum: 2014. Május 10. - 19:05:43 »
 :lol: ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8015 Dátum: 2014. Május 10. - 20:36:37 »
Tényleg ilyen! :)

Hát ja, amikor tükröt mutatnak az embernek, szegény non-fan barátaim mit élhetnek meg ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8016 Dátum: 2014. Május 11. - 19:24:08 »
Tök jók lettek:





:)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8017 Dátum: 2014. Május 11. - 19:39:05 »
Tényleg ilyen! :)

A legnehezebb az after-credits scene kivárásának megértetése. Senki sem akarja megérteni, aki nem képregényrajongó, ezért járok egyedül moziba ilyen filmekre, vagy olyan emberkével, akivel osztozunk a rajongásban.  :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8018 Dátum: 2014. Május 12. - 12:08:53 »
Tényleg ilyen! :)

A legnehezebb az after-credits scene kivárásának megértetése. Senki sem akarja megérteni, aki nem képregényrajongó, ezért járok egyedül moziba ilyen filmekre, vagy olyan emberkével, akivel osztozunk a rajongásban.  :D
Az én barátaim kivárják, pedig nem képregényfanok. Sztem új kategória lett a képregényfilm rajongó.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8019 Dátum: 2014. Május 12. - 18:14:45 »
Sztem új kategória lett a képregényfilm rajongó.
Az tuti, és a valódi geekek marhára utálják is őket.
Megjegyzem engem is kicsit idegesítenek az ilyen "úristen, jön az új marvel film" típusú túlbuzgó emberek, akik amúgy magasról tojnak a képregényekre.