Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887662 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8020 Dátum: 2014. Május 12. - 19:48:05 »
Sztem új kategória lett a képregényfilm rajongó.
Az tuti, és a valódi geekek marhára utálják is őket.
Megjegyzem engem is kicsit idegesítenek az ilyen "úristen, jön az új marvel film" típusú túlbuzgó emberek, akik amúgy magasról tojnak a képregényekre.

A kedvenc esetem, mikor egy ilyen kategóriába sorolható ismerősöm meglátta az egyik BA kötetem borítóját és megjegyezte, hogy Pókember nincs is benne a csapatban. Kapta is a taslit.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8021 Dátum: 2014. Május 12. - 20:33:24 »
Sztem új kategória lett a képregényfilm rajongó.
Az tuti, és a valódi geekek marhára utálják is őket.
Megjegyzem engem is kicsit idegesítenek az ilyen "úristen, jön az új marvel film" típusú túlbuzgó emberek, akik amúgy magasról tojnak a képregényekre.
De most őszintén, ez miért baj? :headscratch: Miért baj, ha valaki úgy szereti pl. a Gyűrűk Urát, vagy a Harry Pottert, hogy csak a filmeket látta, de nem olvasta a regényeket? Én is szeretem a Marvel filmeket, pedig nem sok önálló Vasember/Kapi/Thor sztorit olvastam. Szerintem inkább örülni kéne ennek a folyamatnak, mert nem hiszem, hogy a hardcore rajongók önmagukban ki tudnák termelni egy képregényfilm büdzséjét. Szükségünk van a laikus nézőkre/rajongókra is. ;)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8022 Dátum: 2014. Május 12. - 20:39:43 »
Attól, hogy "kicsit idegesítőek" a Szilánkmentes által is említett gyakori megnyilvánulásaik, attól még nem baj.  ;)
Gyanítom, hogy te még nem szólaltál fel sosem, úgy, mintha a Harry Potter film lenne az alap és a könyv az adaptáció. Az említett rétegben ez viszont állandó félreértés tárgya.
De ez lényegében már több, mint 20 éves jelenség, kábé a "Joker ölte meg Batman szüleit" óta tart.  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 12. - 20:44:28 írta Todd »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8023 Dátum: 2014. Május 12. - 20:45:09 »
Én az ilyesfajta tájékozatlanságon csak mosolygok. :D Nem csinálok nagy ügyet belőle.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8024 Dátum: 2014. Május 12. - 20:48:59 »
Persze, felesleges is lenne.  ;)
Max megadom a címüket Szilánkmentesnek, és viheti a taslijait.  :twisted:  :lol:

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8025 Dátum: 2014. Május 12. - 21:05:03 »
"Joker ölte meg Batman szüleit"

Megjegyzem ezt még én is tudtam pedig nem olvasok batmant, de nézek agymenőket szóval tudom, hogy Joe Chill ölte meg őket majd őt kiírták a new 52-ben ezért Sheldon-nak nem maradt "réz on dethő"(fogalmam sincs hogy kell leírini)
de utána visszahozták a végtelen világok krízise sztoriban vagy hol  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8026 Dátum: 2014. Május 12. - 21:29:56 »
Ne legyetek sznobok. Örüljetek neki, hogy van egy új lehetőség megkedveltetni a kedvenceiteket másokkal is - például lányokkal.  :) A filmek nélkül csak egy kis zárt csoport lennénk.

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8027 Dátum: 2014. Május 12. - 21:40:45 »
jó de azért amikor úgy páváskodnak hogy ôk tudnak mindent a marvelrôl de közben meg olyn suta kérdésekkel jönnek  a filmekrôl is megörtént ese tavaly ôsszel: fú te már láttad az am kap 2-ôt meg hú a bosszúállók 2-t menéztem tegnap állat jó film (bár ez utóbbi csak azt bizonyítja hogy a doktor elkezdett varez oldalakra feltölteni és elfelejtette mennyit is írunk :hehe:)

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8028 Dátum: 2014. Május 12. - 22:05:17 »
Persze, felesleges is lenne.  ;)
Max megadom a címüket Szilánkmentesnek, és viheti a taslijait.  :twisted:  :lol:

A sor az ajtóm előtt legendás méreteket öltene.  :lol:

Ne legyetek sznobok. Örüljetek neki, hogy van egy új lehetőség megkedveltetni a kedvenceiteket másokkal is - például lányokkal.  :) A filmek nélkül csak egy kis zárt csoport lennénk.

Nem vagyunk sznobok, hisz én örvendek a legjobban, hogy évente 3-4x is a kedvenc szuperhőseimet látom remek filmekben és ez nem is fog változni, de azért elkerülhetetlen a reakcióm arra, mikor valaki hangosan felkacag, mikor Pókembert Angyalként említem.  :D
Persze ez nem változat semmin.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8029 Dátum: 2014. Május 13. - 09:26:40 »
Sztem új kategória lett a képregényfilm rajongó.
Az tuti, és a valódi geekek marhára utálják is őket.
Megjegyzem engem is kicsit idegesítenek az ilyen "úristen, jön az új marvel film" típusú túlbuzgó emberek, akik amúgy magasról tojnak a képregényekre.
De most őszintén, ez miért baj? :headscratch: Miért baj, ha valaki úgy szereti pl. a Gyűrűk Urát, vagy a Harry Pottert, hogy csak a filmeket látta, de nem olvasta a regényeket? Én is szeretem a Marvel filmeket, pedig nem sok önálló Vasember/Kapi/Thor sztorit olvastam. Szerintem inkább örülni kéne ennek a folyamatnak, mert nem hiszem, hogy a hardcore rajongók önmagukban ki tudnák termelni egy képregényfilm büdzséjét. Szükségünk van a laikus nézőkre/rajongókra is. ;)
Én sem úgy értetem, hogy baj. Örülök neki.
Ne legyetek sznobok. Örüljetek neki, hogy van egy új lehetőség megkedveltetni a kedvenceiteket másokkal is - például lányokkal.  :) A filmek nélkül csak egy kis zárt csoport lennénk.
Egyet értek.

Arról az oldalról még nem néztétek a dolgot, hogy végre a nem képregényrajongókat érdekli, hogy mit mondunk? :)))

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8030 Dátum: 2014. Május 13. - 11:03:45 »
Ááááá, hányszor hallottam a kérdést "Pókember miért nincs a Bosszúállókban"  Egy idő után meguntam magyarázni :)
Tejet kérek! Csokisat!

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8031 Dátum: 2014. Május 13. - 12:15:29 »
Arról az oldalról még nem néztétek a dolgot, hogy végre a nem képregényrajongókat érdekli, hogy mit mondunk? :)))

Na még olyannal nem találkoztam. Igaz, akik tudják, hogy képregényeket is olvasok, megkérdeznek elvétve egy-egy dolgot, de amint nekifogok magyarázni valaminek csak az üres tekintet és az érdektelenség néz vissza rám.  :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8032 Dátum: 2014. Május 13. - 14:36:55 »
Azta a k#&r@  :o
Channing Tatum lesz Gambit legközelebb, hogy ez most az Apocalypsben, vagy XFoceban, talány...
http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=99948

Szerk... : áááh, rossz helyre ment, a "Készülő"be akartam volna...  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8033 Dátum: 2014. Május 13. - 14:37:18 »
Gondoltam ide is kiteszem, hátha valaki felfedezi:



Jó lesz, tetszik hogy nem olyan nagy, benga dög, mint Nolan filmjeiben. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8034 Dátum: 2014. Május 13. - 15:23:33 »
szinkronos Tmnt előzetes. Gyönyörű háromszoros szóismétléssel.
A "born", "created", és "to do" szavak helyett egymás után sikerült a terem, teremteni szavakat használni...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8035 Dátum: 2014. Május 13. - 19:03:35 »
Szóval nem más dimenzióból jöttek, hanem a fehér Zúzó teremtette őket.
Értem.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8036 Dátum: 2014. Május 13. - 19:16:39 »
kíváncsi vagyok, melyik előzetesbe cserélik le ezeket a fejeket az igazi teknőc fejekre majd , és vallják be, hogy ezeket csak a móka kedvéért pakolták rájuk, meg hogy megijesszenek minket.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8037 Dátum: 2014. Május 14. - 01:17:54 »
Nekem tetszenek ezek a badass tekik. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8038 Dátum: 2014. Május 14. - 19:21:30 »
...pedig kegyetlen szarok....
BATMAN,Spawn,Star Wars

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8039 Dátum: 2014. Május 14. - 22:07:25 »
kíváncsi vagyok, melyik előzetesbe cserélik le ezeket a fejeket az igazi teknőc fejekre majd , és vallják be, hogy ezeket csak a móka kedvéért pakolták rájuk, meg hogy megijesszenek minket.

Már várom a pillanatot én is, mert ilyen fejekkel...hú
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."