Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887028 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8200 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 11:45:19 »
WTF ? Mordály ? :shocking:  ...
Na EZÉRT nem nézek szinkronnal semmilyen képregény filmet ... Inkább várok fél évet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8201 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 12:31:24 »
Lesz feliratos verzió.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8202 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 19:00:43 »
Csak nem Sopron-ban.  :-\
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8203 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 19:06:07 »
Csak nem Sopron-ban.  :-\

Akkor majd a dvd-n. Manapság nem divat feliratos filmeket adni a hazai mozikban :drying:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8204 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 19:23:48 »
Pont ezért mondtam hogy várok fél évet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8205 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 19:38:47 »
Sztem nem gáz a Mordály. Jobban hangzik mint a "Rákit"  :lol: Az Űrlordot kell szokni ha ez maradt. Bár logikus, a Star = Űr. Aha... Vajon kell nyelvvizsga a mozi fordítóknak? Vagy beérik egy ecserissel  :hehe:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8206 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 19:43:43 »
Nem hívták meg Kaine-t szakértőnek? :headscratch:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8207 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 20:18:32 »
Pont ezért mondtam hogy várok fél évet.
Azért tök furi, jó 20 évvel ezelőtt azon izgultak a fiatalok, hogy csak szinkronos legyen és ne feliratos az adott film  ;D

A Mordály nekem nagyon furi választás... semmi nincs az eredeti névben ami ráutalna, nem?  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8208 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 20:56:12 »
Mordály? Ez baromi jó ;D Miért nem nevezik nevén? Cuki mosómaci :oh:
Tejet kérek! Csokisat!

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8209 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 21:14:11 »
Mordály? Ez baromi jó ;D Miért nem nevezik nevén? Cuki mosómaci :oh:

Hát ez az, az egész filmet max ezért nézném meg, a beszélő fa annyira nem vonz  ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8210 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 22:46:17 »
Nem hívták meg Kaine-t szakértőnek? :headscratch:
És mit mondtam volna? Hisz egyik sem szerepelt még magyarul. A Mordály különben találó. Western figura pisztollyal. Nem tudnék rá jobbat hirtelen.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8211 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 01:09:43 »
Mordálymedve!  8)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8212 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 01:28:15 »
Nem hívták meg Kaine-t szakértőnek? :headscratch:
És mit mondtam volna? Hisz egyik sem szerepelt még magyarul. A Mordály különben találó. Western figura pisztollyal. Nem tudnék rá jobbat hirtelen.

kalyber joe

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8213 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 08:58:12 »
Rakéta Rágcsa? Ezt még Ben mondta valamelyik topicban,de rögtön megjegyeztem mert annyira jellegzetes csengése van ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8214 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 11:07:13 »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8215 Dátum: 2014. Augusztus 04. - 12:00:06 »
Csak nem Sopron-ban.  :-\
Vidéken örülhetsz, ha van nem 3D-s film.
A Rakétával, vagy a Rocket(Rákit)-tal mi lett volna a baj? Utóbbi főleg egy Drax és egy Grot mellett. Star Lord lehetne Űr Úr :D
A Jack Reacherben is egy csomó kitüntetés nevét angolul mondták a szinkronos verzióban. És Dc rajfilmekben is meghagyják Vandervumennek és Grínlentörnnek a neveket.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 04. - 12:05:13 írta VTomi »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8216 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 15:53:03 »

Nem tudja valaki, hogy a Sin City 2-ben az Ölni tudnál érte történeten kívül a másik szál is volt képregényben, vagy a filmhez  írák? Pl Joseph Gordon lewittes és a szétvarrt fejű Nancy-s szál.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8217 Dátum: 2014. Augusztus 05. - 18:02:23 »
A trailer alapján a film tartalmazza még a Just Another Saturday Night című sztorit is, ami valamelyik fekete-fehér antológiában kijött magyarul is.
A folytatás a filmhez lett írva, de nem lepődnék meg rajta, ha képregényben is megjelenne.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8218 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:01:08 »
Galaxis Őrzői:
Na, elég korai előadásra jutottunk el a Galaxis Őrzőire, totál azt hittem, hogy ebből kifolyólag ketten leszünk haverral a teremben, de gyorsan rá fagyott az arcomra a mosoly, mert rohadt sokan voltak (kicsiny városunkhoz meg az én elvárásomhoz képest, ugye  :D ). A film, azt kell mondjam, hogy egész fajion volt, most nem tudom azt mondani, hogy ilyen hiper-szuper meg ilyenek, mert a Marvel eme űrrészlegét totál nem ismerem, és "ismeretlen" karakterek miatt annyira nem éreztem a katarzist, mint mondjuk egy Batsnél, vagy Póknál. Azt leszögezem, hogy rohadt látványos, és gyönyörű képeket kapunk, látványosak a csaták, és az "ember-ember" elleni harcok is, a végén a Nebula harchoz érkezésén jót röhögtem és egyből a Bat 3 Banes-es leszámolás ugrott be, de itt szerencsére korrigálták az alkotok, kicsit fricskának is éreztem amúgy :D
A mosómaci hihetetlen jó volt, jóó poénjai voltak, és volt egy rész, amikor Shrek-macska effektet véltem volna felfedezni, nem tudom ez tudatos volt-e   ;D  megható volt, ahogy a végén Grootot megsíratta. A többi karkater is rendben volt, Grootot is igen megkedveltem, ahhoz képest, hogy szinte csak egy mondata volt végig, viszont Gamora hirtelen átfordulása kicsit furi volt, de jóvan elégedjünk meg azzal, amit mondogatott. Fajin volt Thanost is látni "életnagyságban"
Ami miatt  viszont kicsit csalódottan mentem ki a teremből, amiatt volt, mivel azt hittem, lesz némi átkötés az Angyalok 2-höz
... de ez elmaradt, legalábbis én nem fedeztem fel semmit, bár gondolom ezeknek a köveknek  biztos közük lesz majd valamihez. Egy jóval jártasabb fan biztos százával tudná felsorolni a kis Easte Eggeket, nekem ez nem sikerült, de hát ez van...  :D Apropó, Stan mit keresett benne, neki is köze van valamelyik karakterhez?
A vége főcím... nem is tom, egyrészt hihetetlen naaaagy poén, de másrészt, semmihez nem volt köze, így emiatt csalódtam, de poén, olyan poén, hogy a fejeteket fogjátok fogni :D (amúgy nem tom mire vélni, rebuutot akarnak belőle csinálni? Én úgy tom, az egyik legrosszabb filmnek tartják.:D )
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Carnor

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 195
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8219 Dátum: 2014. Augusztus 14. - 20:17:34 »
Stan-nek van egy szerződése, hogy benne lehet mindegyik Marvel filmben  ;)
Én 20 perce jöttem ki a mozibal, tetszett-tetszett de nekem ezek a köves dolgok nagyon nem tetszenek, már kicsit sok, túl fantazi, bár én reménykedve ültem végig az egészet hátha lesz benne egy IGAZ Nova  ;D