Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887145 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8240 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 20:27:11 »
Én is megnéztem ma a Guardians-t. Hát valami fantasztikus. Stílusos, kreatív, látványos, vicces és még néhány érzelmes jelenet is van. Hétfőn nézem újra.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8241 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 21:09:37 »
Idézet
Nos, eddig még nem nyúlt mellé a Marvel Studios a filmjei terén, úgyhogy várós a folytatás is, ami gondolom az Avengers 2. után jön majd!

Ízlések és pofonok,de nekem az AmKap 2-n kívül mindegyik tucatfilmnek tűnik és annak a tipikusan egyszer nézős popcorn mozinak! Ámbátor a GotG és a Tél Katona színvonala után bizakodó vagyok 8)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8242 Dátum: 2014. Augusztus 16. - 22:23:45 »

Hmhm, jól tippelek, hogy mindenki aki  látta a stáblista végi jelenetet, az egyrészt poénnak fogta fel, de mellette egy nagy kérdőjel is maradt benne emiatt? Mit akart ezzel a Marvel? Szimplán csak egy poén, vagy télleg egy rebúút van készülőben? Most mindenesetre kijött egy hivatalos kép a stáblista utáni jelenetről... lehet érik a bejelentés?  :o  :D

Szerk:
Áhh... nem tudtam spoilerbe rakni a képet, így csak linkeltem...  Szóval vigyázat, SPOILEr!!!
http://filmdroid.hu/2014/08/hivatalos-kep-galaxis-orzoi-stablista-utani-jelenetebol/#comment-80628
Tuti nem. Bennem legalábbis fel sem merült. Szerintem csak egy poén és kész. Jobb lett volna egy átkötés, de ez van. Volt elég kapocs az előzményekkel easter eggekkel és szereplőkkel, hogy ne legyen nagy a hiányérzetem. Nem úgy mint a Vas3-nál... :(
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 16. - 22:25:30 írta VTomi »

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8243 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 10:12:53 »
Bár én még nem láttam a GotGt, és még pár hónapig nem is fogom, belebotlottam ebbe:
http://www.cinemablend.com/new/Watch-Every-Easter-Egg-From-Guardians-Galaxy-66591.html

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8244 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:21:13 »
Volt egy két dolog amit nem értettem a filmben. Most csak az jut eszembe, hogy miért kellett a nekroplánosoknak kamikazézni? Miért nem bombáztak, meg lőttek?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8245 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:45:59 »
Én is túl vagyok rajta. A főevil elég gyengusra sikerült a Thor2-höz hasonlóan. Nem mondanám túl emlékezetsenek ahogy a fekete tündi bündit sem.

Ami nagyon bejövős volt hogy amit anno a DC jól elcseszett a Zöld Lámpással abba a Marvel nem szaladt bele, vagyis hogy visszategye az über látványos helyszínekről a sztorit a Földre. Kit érdekel a Föld amikor van itt egy rakat csicsás kis bolygó ahol lehet garázdálkodni ?  8)

Igaz hogy a főevilek teljesen háttérbe szorultak de a jó fiúk rendesen kilettek bontva. Az új team ott van a szeren. Groot and Mordály <3

A zene pedig Awesome :D

Jó kis muvie volt bár a világot nem váltotta meg, az Avengers jobb ;) Ne dőljetek be annak aki mást mond :)

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8246 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:55:13 »
Én nem értek egyet. Ez a film engem jobban elkapott mint az Avengers. Azzal is az a baj, hogy a történet korlátok közé van szorítva mert a csapatot kellett összehozni. A Guardians-ban ezt sokkal jobban oldották meg.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8247 Dátum: 2014. Augusztus 17. - 18:59:36 »
Ott elég hamar oldották meg. Nyilván nem volt annyi idejük felvezetni a GoG-ot. De ha belegondolunk hogy hogyanis találkozik Groot&Rocket ( <3 ) Quillel meg Gamorával az nem túl eredeti... konkrétan arra sétáltak... de mindegy. Imádtam ezt a filmet is de nagyobb feelingje volt amikor a Bosszúállók összeálltak, nyilván mert ők ismertebb karakterek. De Grootékat konkrétan örökbefogadnám  :lol: :lol: :lol:


+


http://konyves.blog.hu/2014/08/17/a_galaxis_orzoi_239
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 17. - 19:07:16 írta Silver »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8248 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 14:33:58 »
Valahogy ez az új Tini Ninja egyre jobban bejön.
em tudom miért....lehet,hogy a kiskori mániám miatt! :Pt
BATMAN,Spawn,Star Wars

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8249 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 17:54:54 »
Valahogy ez az új Tini Ninja egyre jobban bejön.
em tudom miért....lehet,hogy a kiskori mániám miatt! :Pt
Ha gondolod nézz bele az IDW sorozatába, elég jó, sok mindenben még a régi Mirage képregénynél is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8250 Dátum: 2014. Augusztus 18. - 18:07:31 »
Most láttam én is. Nekem is tetszett, vicces volt és látványos. Bár a mosómaci néha nekem sok volt, Gamora és Quill nagyon jók voltak.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8251 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 12:34:29 »
Megnéztem én is.Szerintem megadta az irányvonalakat az új SW film(ek)nek!Valahogy így kell kinéznie egy mai sci-finek.Oké,én mondjuk nem várok el ennyi poént egy sci-fitől,de ebbe filmbe egyszerűen muszáj volt jó sok humort tenni. ;D
Telitalálat volt minden szempontból.Meglepett,hogy mennyien voltunk a teremben,nagyon rég nem tapasztaltam ilyen sok embert egy filmen,főleg,hogy már adják is egy ideje,és még csak nem is Pesten volt.Egyébként úgy vettem észre mindenkinek tetszett,főleg Rocket ;D.Ráadásul mi a barátaimmal a 15-ös előadáson voltunk,és kb mikor mi kijöttünk már majdnem kezdődött is a 17:30-as,ahol még több ember volt!Gondolom mert az 3D-s volt.Jó látni,hogy ennyi embert érdekelt a film!Mi lesz itt egy Avengersen? :)
Howard a kacsa...ezt vajon be merik vállalni? :lol:

Kell itthonra egy modómedve... ;D

SD. EJC.

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1069
  • Pókember
    • SD. EJC.
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8252 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 19:41:04 »
Én is láttam, és szerintem vicces volt, szerintem ezen tényleg lehetett érezni, hogy merőben más, mint a többi Marvel film, amik persze szintén jók, de mind egy kalapra készülnek.
Volt ebben valóban komoly érzelem, de még több humor, voltak benne nagy karakterek, én csupán egyet sajnálok: Tényleg így le kellet nullázni a Gyűjtő tekintéjét azokkal a jelenetekkel?
Ha van kedvenc karakterem, az a mosómedve Rocket. Pont nem lehet szegényt komolyan venni, mert apró, és végülis egy plüss aranyos mosómedve. Persze ő nem ezt látja magáról. Fantasztikus, a film ki is használt minden pillanatot vele kapcsolatban.
Mindentől függetlenül valamiért aza fura érzésem van, hogy önszántamból nem ülnék be mégegyszer megnézni, ami azért fura, mert semmi negatívat nem tudok elmondani róla.

Howard a kacsa...ezt vajon be merik vállalni? :lol:
Remélem nem. Kb pénzkidobás lenne az ablakon, habár már most is van több hangárni olyan film, aminek nem kellett volna elkészülnie. Az utolsó utáni jelenetnek én is inkább egy átkötést vártam a Avenegers 2-höz, nem ezt.
SD. EJC.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8253 Dátum: 2014. Augusztus 25. - 20:14:32 »
én csupán egyet sajnálok: Tényleg így le kellet nullázni a Gyűjtő tekintéjét azokkal a jelenetekkel?
Mire gondolsz? Azzal, hogy felrobbant a gyűjteménye, miért lenne kisebb a tekintélye? Vagy a végén, hogy a kutya megnyalta az arcát? Mert az meg egy szuperokos kutya Cosmo, csak itt 'easter-egg-ként jelent meg, nem magyarázták, hogy ki ő. Vagy mire gondolsz? Én inkább csak a gyűjteményét sajnáltam, azt hittem, hogy abból is ki fognak hozni valamit, pl. tőle szereznek be, lopnak el majd valamit valamikor valakik.  :)

Idézet
Az utolsó utáni jelenetnek én is inkább egy átkötést vártam a Avenegers 2-höz, nem ezt.
Én elgondolkoztam ezen a stáblista utáni jeleneten, és végülis tök illik a koncepcióba. Mármint, mindenki valami nagyot, valami felvezetést várt a kövi Marvel filmre, ez az utolsó jelenet meg az arcunkba vágta: "Most mi van? Te tényleg valami komolyat vártál egy ilyen filmtől, amiben egy gépfegyveres mosómaci a főszereplő? Tényleg valami komoly dologra gondoltál? Ugyan már!!"
Egyébként szerintem csak egy poén volt, ha reboot-ot akarnának, akkor a karaktert is fazonírozták volna modernebbre, de ahogy nézem, még mintha direkt bénábban is nézne ki, mint az eredeti.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8254 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 11:59:58 »
Én azt olvastam hogy a Gyűjtő semmi rosszat nem akar a tárgyaival, nem akarja felhasználni őket. Őt csupán a birtoklásuk motiválja. Így érthető is, hogy az asgardiak rá merik bízni az étert. Itt viszont kifejezetten gonosznak tűnik. Rabokat és rabszolgákat tart. Össze akarja gyűjteni mind a hat követ valamiért (jó, lehet, hogy azt is csak birtoklás miatt). Egyáltalán nem tűnik megbízhatónak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8255 Dátum: 2014. Augusztus 26. - 13:24:16 »
Láttam a Sin City 2-t. Olyasmi, mint az első rész. Ha az tetszett, ez is fog, ha az nem, ez sem. Negatívum, hogy a remek Clive Owen helyett Josh Brolin van, pozitívum, hogy Jessica Alba szerepe sokkal jobb, és ilyen szerepben még nemigen láthattuk.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8256 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 11:26:04 »
Negatívum, hogy a remek Clive Owen helyett Josh Brolin van.
Még jó! A képregény szerint átoperálják az arcát ez után a kaland után és akkor fog úgy kinézni mint az első részben. Itt is megváltozik az arca? Nem Clive Owen játsz véletlenül a flim végén Dwightot? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8257 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 13:31:05 »
Itt is ezzel magyarázták (nem a filmben). Az átoperálás is megvan, mégis ugyanúgy néz ki, nem Owen játssza.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8258 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 13:35:46 »
Akkor 3 arca lesz? :hehe: Elso mutet nem sikerult! :-)
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8259 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 15:38:47 »
Akkor a sérülése után felépül és ugyan úgy néz ki?