Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887044 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8260 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 17:53:31 »
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8261 Dátum: 2014. Augusztus 29. - 18:28:02 »
Akkor a sérülése után felépül és ugyan úgy néz ki?
Hát, nem túl nagy a különbség.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8262 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 10:47:17 »
Na meg volt a TMNT! 8)
Jó volt!Tetszett!Közepe tájékán már teljesen megszoktam az új külsőjüket!
Story nem egy extra....nem annyira Bayes a film,látványos de nem kusza,nincs fél órás akciójelenet...
pörgős!

Tetszett!

Mooziban is megnézem úgy döntöttem! :P

Mondjuk azt nem értem,hogy Zúzó miért lett iylen robot szerű!
Ez a Nickelodeonos Krang droid szerűség akar lenni???
BATMAN,Spawn,Star Wars

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8263 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 13:35:51 »
Én is láttam a TMNT-t, de szerintem egy gyenge közepes volt. A tekik jók voltak, főleg Miki, többet nevettem a filmen, mint például a Galaxis őrzőin, csak kb. ennyi az össz. pozitívum amit el tudok mondani róla. Zúzó egyáltalán nem volt félelmetes, a történet egy nulla, Szecska pár év alatt tanulja meg egy könyvből, hogyan legyen profi nindzsa és utána ő tanítja meg pár év alatt a tekiket (WTF?), Meggan Fox egyszerűen szörnyen játszik (inkább csak próbál színészkedni), meg hát még ott van a Bay-hatás... A végét kb. egy az egyben lenyúlták a Csodálatos Pókember első részéből, a hatalmas vasszerkezet, amikor dől össze robban párat, a legvégén fel kellett robbantani még egy kocsit, és egy fingós poén is becsúszott. Sajnos sokkal kevesebb lett ez a film, mint a régi, pedig a nagyságukon kívül a tekik kinézete tetszett is, és ők még egész jók voltak, de a többi rém gyenge. :(

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8264 Dátum: 2014. Augusztus 31. - 15:22:16 »
Nekem is sikerült megnézni a Galaxis őrzőit. Jó kis látványos film volt. Korábban senkit nem ismertem a szereplők közül, éppen ezért is jó, hogy ki lett adva a Végtelen hatalom itthon, hogy valaki ismerős lehessen számomra.  :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8265 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 12:58:01 »
Szecska nem volt mester a mutáció előtt??? Itt emberből lett patkány, mint a rajzfilmben, vagy  patkányból lett ember, mint a régi filmben?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8266 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 13:15:21 »
Egy kísérleti laborpatkány volt eredetileg. Viccelődtek is azzal, hogy nyulak kísérleteztek volna ezután, ha nem ég le a labor. Talán Usagit is így akarják behozni?  :stupid: Mikor már mutálódott, pár évvel később a csatornában talált egy könyvet a nindzsucuról ( az, hogy olvasni honnan tudott, főleg japánul, nem derült ki), és abból tanult, majd lett végül mester. :stupid:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8267 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 13:45:00 »
Ja, ez nagyon gyenge része volt a filmnnek...
meg Meganra nagyon ráhelyezték a hangsúlyt, kicsit olyan érzésem volt, mintha a Tekik csak aszisztálnának mellette...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8268 Dátum: 2014. Szeptember 01. - 14:02:52 »
Egy kísérleti laborpatkány volt eredetileg. Viccelődtek is azzal, hogy nyulak kísérleteztek volna ezután, ha nem ég le a labor. Talán Usagit is így akarják behozni?  :stupid: Mikor már mutálódott, pár évvel később a csatornában talált egy könyvet a nindzsucuról ( az, hogy olvasni honnan tudott, főleg japánul, nem derült ki), és abból tanult, majd lett végül mester. :stupid:
A japán professzor aki amúgy ninja, jobb lett volna. Aki hozzáért egy patkányhoz. Mutagén van egyáltalán?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8269 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 12:53:30 »
Na tegnap végre megnéztem az X-Men Days of future past-ot. Nagyon jó volt tényleg. Bár voltak benne furcsaságok, illetve a film befejezéséről sem vagyok meggyőződve, hogy tényleg úgy történt volna ahogy... De mindezzel együtt egy látványos és szórakoztató film lett, aminek van mélysége is, nemcsak egy üres CGI parádé volt. Figyelembe véve, hogy milyen kusza a filmes X-univerzum, Singertől komoly teljesítmény, hogy ilyen működőképes filmet gyúrt össze. Bár nem vagyok hardcore X-rajongó, de a jövőbeli történetszál és a sci-fis beütés nagyon sokat dobott a filmen, illetve az is, hogy így a régi szereplőgárdát is összehozták (számomra talán az eddigi legjobb X-film, orrhosszal az X2 előtt). A jövőbeli sentinelek állat jók voltak és brutálisan irtottak (Kolosszus kettétépésénél és Jégember lefejezésénél csak néztem :surp: ). A színészek pedig remekeltek egytől egyig. Ez a film egy tökéletes reboot (mint a Star Trek), az időutazós húzással tiszta lapot nyit (a First Class kivételével az összes X-film történetét lenullázza), és viszonylag nagy szabadságot ad a rendezőnek, teljesen új történeteket lehet írni. Singernél nagyon jó kézben van a franchise, és a stáblista utáni jelenet is kircsi volt, ígéretes lesz a folytatás. :) 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8270 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 12:55:54 »
Már rég láttam, de nem csak a 3. részt nullázza le?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8271 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 13:09:11 »
Nem, mert a First Class története után játszódik, ahol Logan még nem találkozott Strykerrel, nem lett beültetve neki az adamantium, és mivel megváltoztatták a történelmet, így gyakorlatilag minden máshogy fog alakulni (Például nem az igazi Strykerhez kerül Logan a film végén, hanem Mystique-hez). Időrendben bőven az X1-2-3 előtt járunk, de még az Origins nagy része előtt is. 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8272 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 13:44:05 »
Röhögném ha emiatt a Farkas 3 egy reboot lesz és újból megkapja aadamatniumot  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8273 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 14:15:51 »
 :lol: Lesz Farkas 3? :lol: Ezek után minek? ;D Különben is, csak akkor nézem meg, ha Singer rendezi. ;D

Igazából most már csak egyetlen esetben lesz értelme az önálló Wolvie filmnek, ha közvetlenül a DOFP folytatása lesz. Log megkapja a karmokat (megint :hehe: ), a film végén pedig megtalálják Apokalipszis szarkofágját, és így összeköti a film a DOFP-t az Age of Apocalypse filmmel (úgy tudom, már hivatalosan is ez lesz a címe a kövi X-Men filmnek).

Vagy esetleg még azt tudom elképzelni, hogy a DOFP végén látott mutáns utópiában folytatják az öreg Wolvie sztoriját, ott bukkan fel Apokalipszis is, és akkor az Age of apocalypse (vagy a Wolvie film) megint időutazós lesz.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8274 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 15:13:39 »
Tulajdonképpen a szörnyű emlékű Wolverine origins-t, csak egy újabb reboot-tal lehetne tisztázni a legegyszerűbben ;D Ezzel viszont az a baj,hogy nincs összhangban az X-Men film kronológiájával és ahogy a stúdiót ismerem tutira valami abnormális baromságot csinálnak benne, amit még Singer se fog tudni kijavítani...
Egyébként gőzöm sincs mit fognak kezdeni a Rozsomák 3-mal, mivel közbe volt egy DoFP ami azt is érintette, szóval innentől kezdve válik csak igazán ingoványossá a talaj :uhoh: Nagyon bírnám ha tényleg szorosan kötődne a legutóbbi X filmhez és mondjuk teljesen újraértelmeznék Logan azon korszakát amit a Weapon X-ben töltött. Mystique-nek hála csak az adamantiumot kapná meg, viszont a hozzá tartozó fájdalmas extrákat már nem! A műtét után pedig porig rombolnák a létesítményt és rögtön Xavier sulijába mennének :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8275 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 15:25:48 »
Szerintem reboot ide vagy oda, nem lesznek nagy eltérések a karakter történetében. Nem lenne jó, ha a filmes Rozsi egy what if lenne a képregényeshez képest. Vagyis oké, alapvetően az, de azért nem ennyire.
Így gyanítom, hogy vagy indoklás nélkül ugyanolyan lenne mint eddig, vagy nem tudom, de kétlem, hogy szorosan belefűznék a DOTFP eseményeihez.
Meg amúgy is, ki a franc kíváncsi még egy Rozsomák eredettörténetre, mert én tutira nem.
Habár aképregényben is a House of M után visszakapta minden emlékét, lehet, most is is ilyen lesz.
Amúgy most van tervezve új Rózsika film? Gondolom az X-men is a reboot generáció idejében fog játszódni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8276 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 16:11:46 »
Hát én egy normálisabb eredet történetet megnéznék vele.  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8277 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 17:03:44 »
Ha teszem azt az eredeti Origin-t filmesítenék meg (az Andy Kubert által rajzoltat), annak lenne értelme,de egy újabb Weapon X részt nem akarok már megnézni!

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8278 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 17:40:37 »
Akkor lenne értelme, ha a Weapon X progit sokkal jobban kidomborítják, és nem az van, hogy fél perc alatt szökik meg e létesítményből  :roll: hanem egy jóval komolyabb összecsapás után, mint azt sejtették is velünk az X2-ben...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8279 Dátum: 2014. Szeptember 12. - 17:46:16 »
Jó,de ezt ugye sajnos már ellőtték a filmben, éppen ezért valami más kéne. Például Logan valódi eredete és fiatalkora! Arra kéne rágyúrni előbb, és utána belekezdeni egy véres akciófilmbe.