Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887633 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8320 Dátum: 2014. Október 05. - 23:31:44 »
Mi az, hogy "is":) :nezze: Ő is egy fiatal srác volt az elején. Milyen ronda csajokkal találkoztatok eddig, hogy lánynak néztek fiatal srácokat?  :hehe:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8321 Dátum: 2014. Október 06. - 16:40:09 »
balogh44!
Mondom én,hogy egy szuper film!Nálam ez a Nr.1. X-Men film eddig.
Én biztosra vettem,hogy  Apokalipszis lesz a végén,mert hát az ókori Egyiptomban, kék bőrrel vajon hány mutáns futkározott még?
A 4 lovas figura pedig szerintem az ő lovasai.Én legalábbis erre tippelek.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8322 Dátum: 2014. Október 06. - 19:32:26 »
Mi az, hogy "is":) :nezze: Ő is egy fiatal srác volt az elején. Milyen ronda csajokkal találkoztatok eddig, hogy lánynak néztek fiatal srácokat?  :hehe:

A mai világban, ember legyen aki meg tudja különböztetni őket, ahogy kinéz a mai generáció egy része!  :hehe:

balogh44!
Mondom én,hogy egy szuper film!Nálam ez a Nr.1. X-Men film eddig.
Én biztosra vettem,hogy  Apokalipszis lesz a végén,mert hát az ókori Egyiptomban, kék bőrrel vajon hány mutáns futkározott még?
A 4 lovas figura pedig szerintem az ő lovasai.Én legalábbis erre tippelek.


Kék volt a bőre?  :headscratch: Mondjuk én projektoron nézem a mozi filmeket, plusz ennek elégé pocsék is volt a képminősége.
De majd eredetiben is beszerváljuk, a többi közzé! :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8323 Dátum: 2014. Október 06. - 19:34:20 »
Szürke a bőre, és kék az ajka, mint ahogy a képregényben. A szeme is vörös volt és tényleg a háttérben ott volt a 4 lovas.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8324 Dátum: 2014. Október 06. - 22:51:18 »
Pontosítsunk: a négy tevés. :D

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8325 Dátum: 2014. Október 07. - 16:28:32 »
Látom,neked még maradt a film végére a popcornból.  ;D

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8326 Dátum: 2014. Október 07. - 20:54:23 »
Nem szeretem a popcornt. :P

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8327 Dátum: 2014. Október 07. - 21:24:37 »
Akkor Nachos maradt.  :oh:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8328 Dátum: 2014. Október 08. - 10:48:05 »
Valami nekem nem világos a Jövendő múlt napjai X-men film végével kapcsolatban: kihalásszák Logant a vízből és Stryker (aki ugye, Rejtély a sárgán világító szeme alapján) átveszi őt... Viszont az eredeti Stryker ültette be az adamantiumot Logan testébe... Akkor ez most változott a múlt megváltozása miatt és Rejtély(Stryker) tette ezt meg? Mondjuk, az sem biztos, hogy Benne van az adamantium, mikor a végén Xavier iskolájában ébred...
Másik kérdés: Xavier hogy-hogy életben volt, hiszen a Főnix kinyírta a családi házban, nem?
A csontkarmos--és már nem csontkarmos kérdésre (ami a jövőben játszódik) nem izgultam rá, mert mintha azt olvastam volna, hogy a Japánban levő történet egy afféle mellékvágány volt. (ami talán meg sem történt...  :headscratch:)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8329 Dátum: 2014. Október 08. - 10:54:33 »
Nem úgy van, hogy töröltek eddig minden X filmet és csak a First Calss meg a Days of Future Past számít a filmes kánonba? Ezért én úgy értelmeztem, hogy a főnix sztori kuka, mindenki aki meghalt az ugye életben van. Az adamantium meg egy kérdés, amit újra meg kell válaszolni, mivel az Origins történései már nem érvényesek. Legalábbis én így értelmeztem...

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8330 Dátum: 2014. Október 08. - 11:12:25 »
Mennyire képesek vagytok túlbonyolítani ezeket.  :lol:
Valami nekem nem világos a Jövendő múlt napjai X-men film végével kapcsolatban: kihalásszák Logant a vízből és Stryker (aki ugye, Rejtély a sárgán világító szeme alapján) átveszi őt... Viszont az eredeti Stryker ültette be az adamantiumot Logan testébe... Akkor ez most változott a múlt megváltozása miatt és Rejtély(Stryker) tette ezt meg? Mondjuk, az sem biztos, hogy Benne van az adamantium, mikor a végén Xavier iskolájában ébred...
Biztos benne van, mert tök unalmas lenne egy adamantium nélküli Rozsi, ha akarnak még vele filmet.  ;)
Másik kérdés: Xavier hogy-hogy életben volt, hiszen a Főnix kinyírta a családi házban, nem?
Az X-men 3 stáblista utáni jelenetében, Xavier átteleportálja a tudatát a kómában lévő ikertestvére testébe, aki ezek szerint szintén tolószékes, vagy a amiatt lett a Future past-ra tolószékes, mert belé került Xavier tudata.
Gondolom azért nem hivatkoznak erre a Future pastben, mert ettől idiótább magyarázatot arra, hogy hogyan támadt fel xavier nem lehet találni...
A csontkarmos--és már nem csontkarmos kérdésre (ami a jövőben játszódik) nem izgultam rá, mert mintha azt olvastam volna, hogy a Japánban levő történet egy afféle mellékvágány volt. (ami talán meg sem történt...  :headscratch:)
Lásd első válaszomat. Na azért lett a jövőben adamantium karmos Rozsi.  :lol:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8331 Dátum: 2014. Október 09. - 21:53:28 »
Na tegnap végre én is megnéztem A galaxis őrzőit a moziban. :D Nagyon f*sza volt. :D Pont azt kaptam, amire számítani lehetett, egy laza, humoros, szórakoztató filmet, jó látvánnyal. Természetesen emiatt a film gyengéje a sztori, ami elég egyszerű és klisés (kb mint az Avengers, vagy a Thor 2 esetében), de a hangulat és az öt főszereplő simán elviszi a hátán a filmet, nagyon jól passzolnak egymáshoz, a humorfaktorral kiegészítve egy nagyon szórakoztató filmet kaptunk. :D Viszont jó lenne, ha a Marvel végre felpörgetné a végtelen köves sztorit, mert kezd unalmas lenni, hogy lassan minden Marvel filmben egy-egy követ hajkurásznak (amiknek egyébként mindnek az a lényege, hogy el lehet velük pusztítani az univerzumot, csak más színűek :hehe: ). Mindenesetre most, hogy a csapatépítés megvolt, jöhet a folytatás, egy picit eredetibb sztorival, ha lehet. :D Groot és a géppuskás mosómaci rulez! ;D

Egyébként egyetlen WTF momentum volt a filmben, amikor életben maradnak az űrben védőruha nélkül (ennyit a sci-firől :hehe: ), de annyira nem vette komolyan magát a film, hogy itt legyintettem egyet, hogy mese. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8332 Dátum: 2014. Október 15. - 16:32:50 »
Most,hogy már kijött DVD-n és BluRay-en az X-Men Days of Future Past,tegnap megnéztem magyar szinkronnal is(mert eddig eredeti hanggal,feliratosan láttam).Na az  ilyen filmeket kell megnézni eredeti nyelven,mert nagyon eltudják ám cseszni a szinkront.
Aki Helyey László helyét örökölte meg,mint az idős Magneto hangja,az valami borzasztó!H.L. nagyon passzolt hozzá szerintem.
De Rozsomák(nem,nem!azért sem Farkas!  ;D ) magyar hangja se volt túlzottan jó formában.Végig úgy beszélt,mint aki épp beszarni készül,csak próbálja még visszatartani,amennyire tudja.  :lol:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8333 Dátum: 2014. Október 15. - 16:58:55 »
Hát ő szegény Fülöp Zsigmond volt, Michael Cain örökös magyar hangja... sajnos a napokban halt meg ő is...  :'(
Sajnálom, mert nekem Helyei után kifejezetten tetszett... főleg annak a fényében, akit először találtak neki az első trailerben...  :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8334 Dátum: 2014. Október 15. - 18:31:37 »
És Rozsomák mélabús hangjához mit szólsz?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8335 Dátum: 2014. Október 15. - 18:45:46 »
Én Hujber Feri hangját nem szeretem mint fiatal Magneto.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8336 Dátum: 2014. Október 15. - 19:29:14 »
Hujber nagyon $#@ar, főleg, hogy Frassbander ANger Zsolttal van szinte minden más filmben... (Ewan Mcgregor hangja), és az első Frist Classben is ő lett beválasztva, sokkal jobb lett volna, sőt a minap láttam a Prometheust ott meg Viczián Ottó volt, ő is rohadt jó lett volna, abban a filmben nagyon illett hozzá az a kimért, hideg stílus.

Sinkovits Vitay Andrással nincs bajom, tökéletes Rozsomák hang, csak vmiért a 3. rész óta vhogy máshogy nyúlnak a megformálásához, nagyon jófiúsra vették, pedig tud ő lenni igazán gonosz is :D a régi 90-es években szinte csak gonoszkétn szerepelt, emlékeztek még az 57-es utas gonosz csávójára ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8337 Dátum: 2014. Október 15. - 19:47:29 »
Hujber nagyon $#@ar, főleg, hogy Frassbander ANger Zsolttal van szinte minden más filmben... (Ewan Mcgregor hangja), és az első Frist Classben is ő lett beválasztva, sokkal jobb lett volna, sőt a minap láttam a Prometheust ott meg Viczián Ottó volt, ő is rohadt jó lett volna, abban a filmben nagyon illett hozzá az a kimért, hideg stílus.

Sinkovits Vitay Andrással nincs bajom, tökéletes Rozsomák hang, csak vmiért a 3. rész óta vhogy máshogy nyúlnak a megformálásához, nagyon jófiúsra vették, pedig tud ő lenni igazán gonosz is :D a régi 90-es években szinte csak gonoszkétn szerepelt, emlékeztek még az 57-es utas gonosz csávójára ;D

Ó tudd ő mostanában is elég csak megnézni az X-Men animét! Ott elégé elborult a hangja! :D
Vannak szinkron hangok amik nálam kiverik a biztosítékot, már ha meghallom őket pár percre is: Seszták Szabolcs, Háda János.... >:(

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8338 Dátum: 2014. Október 15. - 21:17:18 »
Sinkovits Vitay Andrással nincs bajom, tökéletes Rozsomák hang, csak vmiért a 3. rész óta vhogy máshogy nyúlnak a megformálásához, nagyon jófiúsra vették, pedig tud ő lenni igazán gonosz is :D a régi 90-es években szinte csak gonoszkétn szerepelt, emlékeztek még az 57-es utas gonosz csávójára ;D
Chandler Bing.  :D
Vannak szinkron hangok amik nálam kiverik a biztosítékot, már ha meghallom őket pár percre is: Seszták Szabolcs
Vele mi bajod? Minden idők egyik legjobbjaként gondolok rá.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8339 Dátum: 2014. Október 15. - 21:30:02 »
A hanghordozása idegesít, két hangja (idióta rajzfilm és normál) van azokat használja, képtelen változtatásokra, finomításokra. Na meg Hujbert, őt is hanyagolni kéne!