Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887389 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8340 Dátum: 2014. Október 15. - 22:10:42 »
Csőre Gábor az,akinek a hangától rosszul vagyok.Minden bajom van,ha meghallom!Nagyon irritáló,Adam Sandlerrel együtt.Mert ezek ketten mindig együtt járnak.  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8341 Dátum: 2014. Október 15. - 22:47:37 »
Ő egészen enyhén furán beszél, mintha selypítene (de nem), ezért mindig ő kapja a lúzer szereplőket (Tobey-Pók, Sandler, stb).
A hanghordozása idegesít, két hangja (idióta rajzfilm és normál) van azokat használja, képtelen változtatásokra, finomításokra.
Számomra legendás a hangja. Bárhol, bármikor felismerhető, nagyon jól hangsúlyoz, kellemesen érces hangja van, éppen ezért jellemzően a jófiú barátja szerepét kapja (Smallville - Lex, Dawson - Pacey, stb.).

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8342 Dátum: 2014. Október 16. - 00:28:38 »
Nem t'om, Seszták Szabolcsot én sem szeretem, a Young Justice-ban pl. Kid Flasht szerintem teljesen hazavágta, és én pont azt vettem észre, hogy nagyon sokszor félrehangsúlyoz. Pedig a normális hangja, amit nem szinkronizáláskor használ, hanem a hétköznapi beszédben, teljesen rendben van. Sinkovitsot is egyre kevésbé szeretem, amit pl. az X-Men animében csinált, az szerintem botrányos volt. Rettenetesen lassan beszélt, és ő is nagyon durván félrehangsúlyozott dolgokat, teljesen megmásítva egy adott mondat jelentését.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8343 Dátum: 2014. Október 16. - 10:31:07 »
Az ő lassú beszéde személyiségváltozást takar. Állítólag valami nagy szellemvilágra talált rá, vagy megdicsőült, vagy mi, ez okozza. Kár érte, ő eddig nagyon jó volt.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8344 Dátum: 2014. Október 16. - 12:00:18 »
Oooh, szóval ezért érezhető az X3 óta, hogy tök máshogy áll a karakterhez...  :o  :'( kár az egy kettőben, de főleg az egyben rohadt jó volt hozzá...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8345 Dátum: 2014. Október 16. - 18:39:25 »
Visszatérve az X-Men filmre....Trask nagyon ellenszenves egy mocsok.Mégiscsak megérdemelte volna,hogy lelőjjék! :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8346 Dátum: 2014. Október 16. - 18:50:08 »
Furi, SInger ódákat zenget Peter alakításáról, meg a színész is olyan nagy elánnal beszélt a karakterről, és ahhoz képest volt 3 jelenete...  :headscratch: valahogy én nem éreztem sehogy iránta...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8347 Dátum: 2014. Október 16. - 19:55:51 »
Maga az ötlet, hogy egy kis növésű ember legyen az, aki az elnyomástól való (ezáltal az ő szemszögéből valamilyen szinten állandóan jelentkező probléma) félelmében népirtásba kezd, érdekes, és lenne benne potenciál.
De a karakter maga szerintem totál kibontatlan maradt, és mivel így nincsen motivációja, az ember csak a sztereotip viselkedési formából (nyíltan ábrázolt kisebbségi komplexus) tud kiindulni, ami miatt a karakter így visszafelé sül el.
Így végül a kisember mivolta nem hozzáad, hanem csökkent a karakterből, mivel úgy érzik, ennyi elég a szereplőnek motiváció gyanánt.

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8348 Dátum: 2014. Október 18. - 09:04:44 »
Megnéztem az idei X filmet és a vége miatt pár kérdés felvetődött bennem (miközben megjegyzem hogy a csp2 okádék egy az egyben):

-Jean azért él mert Magneto letett az emberek elleni háborújáról? Hiszen ha Mystic megmentette a fehér háziak életét és ezért nem üldözik a mutánsokat Magnetonak sincs oka háborúűzni

-Ha Stryker lelte meg Logant miért Mysticnek állítják be (villant Stryker szeme ezért gondolom hogy Mystic volt)?

- ki az a nő a sivatagban aki piramist rak össze magának az arabok meg imádkoznak hozzá?

-az Farkas 2-nek mi a pontos címe?
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8349 Dátum: 2014. Október 18. - 09:33:33 »
Ez a Stryker időrendi sorrend amúgy nekem sem tiszta hiszen Stryker Logan parancsnoka volt Vietnámban, itt viszont Logant a háború UTÁN halássza ki a folyóból mikor Stryker még nem is ismeri Logant.
Szóval ez egy kicsit meg van kavarva.
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8350 Dátum: 2014. Október 18. - 10:25:54 »
Hihetetlen, hogy mindenki nőnek nézi Apokalipszist. :D

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8351 Dátum: 2014. Október 18. - 10:32:28 »
Nem szoktad még meg,hogy Hollywoodban mindig,mindent megkavarnak?Meg úgy a Marvel univerzumban,általában véve?  :lol:
A stáblista végén az a nő, a gyerek Apokalipszis akar lenni.Erre utal a bőre színe,az idő,a hely,meg a négy lovas(nem!Nem tevén ülnek,mert azóta még egyszer megnéztem,kimerevítve is). Azok minden valószínűséggel a Apokalipszis lovasi.
Ez a Stryker szitu számomra is elég zavaros.A legszembetűnőbb,hogy milyen fiatal lett az Origins filmhez képest. :D
De az,hogy Jeant minden egyes részben meg kell jeleníteni,kicsit már idegesítő.Azért nem ő volt Rozsomák élete szerelme.Ehhez képest még a japán sztoris filmben is feltűnik......
Ezeket leszámítva a film nekem nagyon tetszett.Eddigi legjobb Marvel film szerintem.Magneto a legcoolabb figura az egész filmben.Már a First Classban is szuper volt.De itt aztán végképp!  8)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8352 Dátum: 2014. Október 18. - 12:02:40 »
Még mindig úgy gondolom,hogy a jelenkori szálat kár volt betenni a film végére. Egyrészt mert így is zavaros a kontinuitás, másrészt jókora spoiler volt a javából (ugye minden karakter él és virul stb,stb)! Egy AoA-hoz hasonló sötét jövőképnek jobban örültem volna, mert az legalább Apokalipszisre utal. Viszont ez a happy end nekem túl cukormázasra sikeredett...
Ami Jean-t illeti valóban unalmas,hogy mindig felbukkanik valamilyen formában legyen az egy flashback vagy vízió :roll: Rozsi igazán összejöhetne már Viharral és ezzel akár új színt is vihetnének a franchise-ba :D

Egyébként Apokalipszisről nagyon keveset tudni eddig. Most legfőképpen arra gondolok,hogy a stáblista utáni jelenet akár játszódhatott a 20.században is. Elvégre az arab országokban a mai napig szokás lovon közlekedni és papucsban járni.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8353 Dátum: 2014. Október 18. - 12:05:26 »
Egyébként Apokalipszisről nagyon keveset tudni eddig. Most legfőképpen arra gondolok,hogy a stáblista utáni jelenet akár játszódhatott a 20.században is. Elvégre az arab országokban a mai napig szokás lovon közlekedni és papucsban járni.
De már nem szokás piramist építeni.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8354 Dátum: 2014. Október 18. - 12:08:40 »
Ki tudja? Lehet csak az erejét demonstrálta ezáltal. Továbbá az a piramis akár a saját főhadiszállása és egyben hajója is lehetett, úgy mint a képregényben!

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8355 Dátum: 2014. Október 18. - 12:10:50 »
Szerintem nem.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8356 Dátum: 2014. Október 18. - 12:11:56 »
A sok lelkes rajongó előtte épp azért hajlong,mint egy tiszteletük jeléül,mert piramist épít.Higgy nekem!Az bizony az ókorban játszódik!  8)
Eleve akkor volt gyerek Apokalipszis.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8357 Dátum: 2014. Október 18. - 12:23:20 »
Megnéztem az idei X filmet és a vége miatt pár kérdés felvetődött bennem (miközben megjegyzem hogy a csp2 okádék egy az egyben):

-Jean azért él mert Magneto letett az emberek elleni háborújáról? Hiszen ha Mystic megmentette a fehér háziak életét és ezért nem üldözik a mutánsokat Magnetonak sincs oka háborúűzni

-Ha Stryker lelte meg Logant miért Mysticnek állítják be (villant Stryker szeme ezért gondolom hogy Mystic volt)?

- ki az a nő a sivatagban aki piramist rak össze magának az arabok meg imádkoznak hozzá?

-az Farkas 2-nek mi a pontos címe?
A rövid válaszok.
- Nincs válasz, cukormáz van. ha lesz folytatás, Xavier és Magneto tuti nem lesznek puszipajtások, és Magneto sem lesz az emberiség nagy barátja. És természetesen az emberek is utálni fogják a mutánsokat. Mistique sem lesz jóságos, ezek borítékolhatóak.

- Logannek lesznek fémkarmai, mert marha unalmas azok nélkül. Tök mindegy, ki találta meg.

- Strykernek ennyi idősnek kell lennie, az Origins volt egy baromság.
Stryker az X 2-ben max 60 éves, a Days of the future past múltbéli szála 1973-ban játszódik. Minimum 30-40 év telik el a két film között. Strykernek baromi fiatalnak kell itt lennie, és a Vietnami háborúban elég nehezen ténykedhetett vezető beosztásban max 20 évesen. Ráadásul az Originsben a háború és az adamantium beültetése között eltelt vagy 20 év. Küklopsz vélhetőleg 30 az X1-ben, itt 15 körül, és Stryker egy percet sem öregedett, de a csapatból senki más sem, hogy a francba?? Úgy, hogy az a film egy baromság.
Még mindig úgy gondolom,hogy a jelenkori szálat kár volt betenni a film végére. Egyrészt mert így is zavaros a kontinuitás, másrészt jókora spoiler volt a javából (ugye minden karakter él és virul stb,stb)!
Mármint egy film saját magát spoilerezi a saját film végi jelenetével??? Ez most hogy is van??
Ne nézd meg a Hatodik érzéket, mert a film végén van egy nagy spoiler.  :lol: Mondjuk akkor már inkább a Fast and Furious szériát ne nézd, mert abban nagyon sok spoiler van.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 18. - 12:33:03 írta Todd »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8358 Dátum: 2014. Október 18. - 12:42:17 »
Idézet
Mármint egy film saját magát spoilerezi a saját film végi jelenetével??? Ez most hogy is van??
Ne nézd meg a Hatodik érzéket, mert a film végén van egy nagy spoiler.  :lol: Mondjuk akkor már inkább a Fast and Furious szériát ne nézd, mert abban nagyon sok spoiler van.  ;D

Akármennyire is abszurdnak tűnik amit leírtam, hidd el nem az ;D Ez egy előzményfilm aminek az volna a feladata,hogy összekösse a történéseket a már meglévő filmekkel (X trilógia). Az viszont elég nagy baki Singer részéről,hogy a jelenlegi trilógia második részében bemutatja a jövőt, ráadásul érintetlenül pont úgy mint ahogy mi ismerjük! Ami totál hülyeség, mert a DoFP-ban annyi mindent megkavartak,hogy azt észben tartani is egy kihívás :lol: Rögtön példának tudnám felhozni Rozsomák kihalászását a vízből, vagy eleve azt a tényt,hogy visszaküldték a jövőbeli tudatát a régi testébe. Ezzel máris temérdek dolgot változtattak meg ami mindenkire hatással van akihez köze volt a film alatt (Charles,Magneto,Mystique, Stryker). A továbbiakban ennek a sorozatnak egy alternatív szálon kéne futnia és nem a mi általunk ismert módon! Mert ugye akkor minek csináltak ilyen kavarásokat, ha aztán minden a régi trilógiához fog igazodni? Ejnye Singer ülj le egyes :hehe:

Constant

  • Megtorló
  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 218
  • Pszichopata
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8359 Dátum: 2014. Október 18. - 14:14:13 »
Jó, értem már csak azt kellene tudnom mi a halál az az Origins :D
Ja végülis akkor létezik X-men: kezdetek Farkas 2 vagy vmi hasonló?
CONSTANT IN TRANCE:
-Arctic Moon
-Armin van Buuren
-Above and Beyond
-Sophie Sugar
-Tranquility Base

Lord Constant Level Complete! :)