Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887041 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8400 Dátum: 2014. November 11. - 16:10:31 »
Talán azért, mert nem mindenki rendel külföldről, vagy ha a külföldről rendelten nincs magyar szinkron (vagy még magyar felirat sem).
Személy szerint én csak szinkronosan nézek mindent, régimódi vagyok ;D.
Amúgy nem az aggaszt konkrétan, hogy nem lesz belőle BD, úgyis dvd-n veszem meg, csak a tendencia zavar, hogy 6-8 éve még a Vasember is megjelent Steelbook-os dvd-n, ma meg már egy 1 lemezes fapados dvd kiadáson kívül nincs sok alternatíva.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8401 Dátum: 2014. November 11. - 16:13:50 »

Na látod, ezért nem adják ki. Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Annak a 20 embernek, aki nem tölti le, vagy nem rendeli meg külföldről, nem éri meg.

Hát akkor én abban a kis csoportban vagyok, aki nem tölti le, nem veszi meg külföldről. Én hazai piacról akarom megvenni, de ezt pont lesz@rják a
kiadók. :uhoh:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8402 Dátum: 2014. November 11. - 16:19:46 »
Talán azért, mert nem mindenki rendel külföldről, vagy ha a külföldről rendelten nincs magyar szinkron (vagy még magyar felirat sem).
Személy szerint én csak szinkronosan nézek mindent, régimódi vagyok ;D.
Amúgy nem az aggaszt konkrétan, hogy nem lesz belőle BD, úgyis dvd-n veszem meg, csak a tendencia zavar, hogy 6-8 éve még a Vasember is megjelent Steelbook-os dvd-n, ma meg már egy 1 lemezes fapados dvd kiadáson kívül nincs sok alternatíva.

Akárcsak én.Ha nem is szinkronos,de minimum egy magyar felirat legyen hozzá.Elvégre nem lehet(és nem is kell.hogy) mindenki profi angolos legyen!  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8403 Dátum: 2014. November 11. - 16:35:16 »
Na látod, ezért nem adják ki. Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Annak a 20 embernek, aki nem tölti le, vagy nem rendeli meg külföldről, nem éri meg.
Nem hiszem, hogy így lenne. Vagyis kétlem, hogy a külföldről rendelők száma, annyira sok lenne, hogy ez tette tönkre a DVD BD bizniszt.
Amúgy én pont azért szoktam le, a hazai kiadások megvásárlásáról, mióta egyre igénytelenebbek a kiadások.
Igaz rendelni sem kezdtem el, réjöttem, hogy amúgy is igen kevés filmet nézek meg többször.
Amúgy nem azért rendel az ember dolgokat külföldről, mert amúgy itthon is minden elérhető, és bőséges a választék, csak neki épp ez egy ilyen presztízs kérdés.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 11. - 16:44:32 írta Todd »

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8404 Dátum: 2014. November 11. - 16:41:19 »

Na látod, ezért nem adják ki. Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Annak a 20 embernek, aki nem tölti le, vagy nem rendeli meg külföldről, nem éri meg.

Hát akkor én abban a kis csoportban vagyok, aki nem tölti le, nem veszi meg külföldről. Én hazai piacról akarom megvenni, de ezt pont lesz@rják a
kiadók. :uhoh:

Sajnos így van. Én is itthonról vásárolok, illetve a hazai kiadás mellé szerzem be a külföldit, ha tetszetős kiadás. Van olyan film aminek minden különleges kiadása megvan, mert ugye régen volt, hogy egy film 4-5 kiadásban is megjelent. Ma már valóban örülhetünk neki, hogy egy fapados lebutított, csonkolt DVD kiadást megkapunk... Természetesen ez nem jó, de mivel már minden a terabájtos megoldás felé mutat, még örülhetünk, hogy egyáltalán bármilyen hordozót kiadnak. Én sem örülök neki, mert a Galaxis őrzői nekem is tetszett, és nem szívesen mondanék le a BD kiadásról...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8405 Dátum: 2014. November 11. - 16:45:06 »
Na látod, ezért nem adják ki. Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Annak a 20 embernek, aki nem tölti le, vagy nem rendeli meg külföldről, nem éri meg.
Nem hiszem, hogy így lenne. Amúgy nem azért rendel az ember dolgokat külföldről, mert amúgy itthon is minden elérhető, és bőséges a választék, csak neki épp ez egy ilyen presztízs kérdés.  ;)

Ez igaz. Hanem azért mert ahogy te is írtad, kinn ugyanaz ugyanannyi, vagy épp még olcsóbb is. Természetesen ez is érthető, hisz ki akarja kétszer annyiért megvenni?


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8406 Dátum: 2014. November 11. - 16:51:19 »
Én kábé csak a képregénykiadók esetében gondolkozom úgy, hogy oké, igyekszem az itthonit megvenni, mert mégiscsak támogassuk a piacot, hogy létezzen, de másban nem nagyon vagyok így (na jó, még mozi, ami film érdekel, azt igyekszem moziban megnézni), azért az ember pénztárcája nem végtelen, és elvileg szabad piac van.
Amúgy még mindig meggyőződésem, hogy a Blue Ray filmek árai, ahogyan elejével a DVD-k is, direkt irreálisan magason vannak tartva.
Max 2-3000-et kiadok (kiadtam, de azért a három ezres az már szép kiadvány legyen) egy filmre, de 4-5 és a határ a csillagos ég (20-30 ezer)?
Nem hiszem, hogy itt a vásárlókban lett volna a hiba. Persze lehet mondani, hogy a letöltés mindentől olcsóbb, de az azon kieső profitot, ne rajtam hajtsák azért be. persze tudom, ezért jöttek a fapados kiadványok...
Ritka ronda egy körforgás ez!  :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 11. - 16:54:29 írta Todd »

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8407 Dátum: 2014. November 11. - 18:54:55 »
Én kábé csak a képregénykiadók esetében gondolkozom úgy, hogy oké, igyekszem az itthonit megvenni, mert mégiscsak támogassuk a piacot, hogy létezzen, de másban nem nagyon vagyok így (na jó, még mozi, ami film érdekel, azt igyekszem moziban megnézni), azért az ember pénztárcája nem végtelen, és elvileg szabad piac van.
Amúgy még mindig meggyőződésem, hogy a Blue Ray filmek árai, ahogyan elejével a DVD-k is, direkt irreálisan magason vannak tartva.
Max 2-3000-et kiadok (kiadtam, de azért a három ezres az már szép kiadvány legyen) egy filmre, de 4-5 és a határ a csillagos ég (20-30 ezer)?
Nem hiszem, hogy itt a vásárlókban lett volna a hiba. Persze lehet mondani, hogy a letöltés mindentől olcsóbb, de az azon kieső profitot, ne rajtam hajtsák azért be. persze tudom, ezért jöttek a fapados kiadványok...
Ritka ronda egy körforgás ez!  :twisted:

Alkatrészt a vasba azt én is mindig külföldről rendelek,mert olcsóbb.És kapható.A magyar bontósok pofátlanul sokat kérnek minden szarért,mindenen csak nyerészkedni akarnak és meggazdagodni de azonnal!Boltokat nem is említem.Én gumit és motorolajat is inkább megrendelem külföldről,és jobban jövök ki.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8408 Dátum: 2014. November 26. - 13:20:37 »
Nem tudom, hova menjen, mert fan filmek topic nincs, és azért jóval profibb egy funny-tól is.
Szóval e mellett döntöttem.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8409 Dátum: 2014. November 26. - 13:27:19 »
Bármennyire is Batman rajongó vagyok, itt azért mégis Vader nagyúrnak szurkoltam.
Mert csak Darth Vaderről van szó.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8410 Dátum: 2014. November 26. - 13:34:21 »
Őő, most itt nem fogok, spoilerbe szedni semmit, mindenki előbb szépen nézze meg.  ;D

Azt a döntést hozták ki, amit ki kellett. Batman az ügye Batman, de azért Vader ellen esélye sincs!
De amúgy okosan volt felépítve, hogy milyen kütyüket fordíthat Vader ellen és hogy végig a meglévő repertoárból szemezgettek.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8411 Dátum: 2014. November 26. - 14:23:54 »
Ja, sztem is fajin lett, várható volt, hogy mi is lesz a vége. Bár, pár rajongó hőbörög, hogy azért ez még se az igazi Bats volt, aki mindent előre tervez és mindenre van egy vészterve, satöbbi, satöbbi de ennek akkor se lehetett volna más vége.  :'(

Amúgy a minőség télleg rohadt profi lett, nem tom menyni idő alatt, mg mennyiből hozták ezt össze, de én moziban is eltudnám nézni ezt a minőséget  :D egyedül csak bats gönce nem annyira jött be, volt ennél már sokkal jobb ilyen Vs. us gönce is.
A Hangok viszont rohadt jók, először azt hittem, hogy télleg Earl Jones és Conroy szólaltatja meg őket...  :o
« Utoljára szerkesztve: 2014. November 26. - 14:25:55 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8412 Dátum: 2014. November 26. - 15:03:56 »
Ja, sztem is fajin lett, várható volt, hogy mi is lesz a vége. Bár, pár rajongó hőbörög, hogy azért ez még se az igazi Bats volt, aki mindent előre tervez és mindenre van egy vészterve, satöbbi, satöbbi de ennek akkor se lehetett volna más vége.  :'(

Amúgy a minőség télleg rohadt profi lett, nem tom menyni idő alatt, mg mennyiből hozták ezt össze, de én moziban is eltudnám nézni ezt a minőséget  :D egyedül csak bats gönce nem annyira jött be, volt ennél már sokkal jobb ilyen Vs. us gönce is.
A Hangok viszont rohadt jók, először azt hittem, hogy télleg Earl Jones és Conroy szólaltatja meg őket...  :o

Darth Vaderre nem létezik vészterv!  8)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8413 Dátum: 2014. November 26. - 17:45:45 »
A Bat in the Sun mindig minőségi cuccokat gyártott, ez sem különb. ;) Végig abban reménykedtem, hogy Batsy Supi cellája felé tereli Vadert, úgy hogy a Nagyúr nem veszi észre, és a végén az Acélember mindent megold. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8414 Dátum: 2014. November 26. - 17:48:55 »
Ha, röhej, de én is erre számítottam  ;D
Csak ugye akkor már nem Batman vs Vader lett volna a címe  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8415 Dátum: 2014. November 26. - 17:59:32 »
Szerintem meg ordít róla,hogy SW fan készítette :lol: Az oké,hogy Blekk Fater erős,de akkora erőteret még ő se tudna generálni ami kivéd egy ekkora robbanást. Batman-t pedig szándékosan legyengítették,hogy DV könnyűszerrel kinyírhassa. Batsy-nek kellett volna nyernie, mert hiába van Vader-nek különleges ereje amikor Batman mindig is az eszével győzte le az ellenségeit nem az öklével ^^
Ebben az esetben csak annyit kellett volna tennie,hogy megrongálja DV mellkasán található GameBoy Color-t és leáll az oxigénellátás :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8416 Dátum: 2014. November 26. - 18:04:24 »
Az nyer, akire többen szavaznak.  ;) Nem a készítők döntenek a csaták végkimeneteléről, hanem a rajongók.
Ezek a videók mindig is ezen az igen objektív (:twisted:) megközelítésen alapultak.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8417 Dátum: 2014. November 26. - 18:16:02 »
Vagy úgy! Akkor legközelebb kérnék egy Fátum vs Vader meccset és meglátjuk Luke apja meddig bírja :twisted:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8418 Dátum: 2014. November 26. - 18:19:17 »
De azért ugye akad,aki kenterbe veri a pökhendi Viki fiút?  8)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8419 Dátum: 2014. November 26. - 18:20:06 »
A Fátum Vs Vader tényleg nagyon adja.  :bravo:
Habár amúgy Batman helyből egy igen nagy handicappel indult, méghozzá azzal, hogy ő nem gyilkol. Ugye a Super Power Beat Down meccsek mindig halálig tartanak, szóval ha Batman nyer az karakteridegen lenne. Persze valójában nyilván ezernyi más mód létezik egy ellenfél legyőzésére a megölésen kívül. Olyanokat meg nyugodtan darabolhat a műsorban Batman akik úgyse halnak meg (Deadpool ugye, az k*rva jó volt  :lol:).