Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8480 Dátum: 2015. Január 07. - 19:33:00 »
A hangyán való repülés tényleg elveszi az egész hihetőségét, de meglátjuk. Fura lesz, nekem hiányzik mellőle Phoebe.  :D
Ezek szerint, te nem ismered a 70-es évek béli Avengers sztorikat? :headscratch:
Csak mert ott is szárnyas hangyákon, meg szitakötőkön repkedett. Ezek azok a jelenetek, amik miatt érzem, hogy egy igazi Marvel filmet látok. ;) Szerintem jó lesz!  :oh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8481 Dátum: 2015. Január 07. - 21:12:14 »
Viccelsz, ugye? Természetesen a mozisokra értettem. A képregényesek mind extázisban lesznek.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8482 Dátum: 2015. Január 07. - 23:56:13 »
Igen!  ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8483 Dátum: 2015. Január 11. - 12:31:29 »
KÉpek az Ant-man-ből:
http://filmek.kepregeny.net/2015/01/10/josagok-mara-hangya-jl-throne-of-atlantis-batman-v-superman-dawn-of-justice-estebe/
NAgyon jól néz ki az a sisak. A hangyára emlékeztető lemezek a tetején és a hátulján. Az arc részével nem vagyok még kibékülve. A teszt videóhozképest, pont azt nem változtatták meg.
Jobb mint ez: :hehe:


Itt egy nagy adag nagy felbontású kép a Conról: http://screenrant.com/ant-man-avengers-2-cast-photos/
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 11. - 12:34:23 írta VTomi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8484 Dátum: 2015. Január 13. - 08:30:57 »
Bár gondolom sokan látták már, de itt az új előzetes.  :brow:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8485 Dátum: 2015. Január 13. - 09:12:46 »
Én öszintén megmondom , nem tetszik.... vagyis szép, meg jó, megint tuti klafa lesz, de most lett herótom a Marvel trailer készítési taktikájától...
Mi a francért kell ilyen drámaira venni, miért akarják lenyomni a torkunkon, hogy hú de epik meg szomorú meg minden lesz? Tök becsapás az egész... és most már minden filmjüknél ezt játszák el... csoda, hogy a Hős6osnál nem ez volt a tendencia...  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8486 Dátum: 2015. Január 13. - 09:19:59 »
De legalább a születésnapomon jön ki. :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8487 Dátum: 2015. Január 13. - 12:44:19 »
Érdemes, menézni, 1.20-nál milyen bekatant feje van Hulknak. Azért remélem, ebben a részben nem lesz tudatmanipulálás. Thor Tonyt is felkeni a falra valamiért. Azt ne szeretem... :(   ;D De tényleg, abból elég volt egyszer is.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8488 Dátum: 2015. Január 13. - 12:53:39 »
Adja az előző rész világát, és a rendezőből adódóan én nem félek attól, hogy elviszik az akció irányába túlzottan, bár a trailerből ez látszik. Nekem nagyon bejön, hogy a Skarlát Boszi ellenség lesz, nem barát. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8489 Dátum: 2015. Január 13. - 13:09:09 »
Bár gondolom sokan látták már, de itt az új előzetes.  :brow:

OMGOMGOMG !!!!  :o :o :o :haj: :shocking: :shocking: :shocking:
Sepi linkelt valamit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És hozzá is szolt !!!!!!!!!!!

Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8490 Dátum: 2015. Január 13. - 15:40:58 »
Nagyon várós! Bár eddig egyik BA trailer sem nyűgözött le, de nem is kell nekik. Bőven elég lesz majd a film.  8)

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8491 Dátum: 2015. Január 13. - 17:32:23 »
Szerintem béna...nagyon megy a dráma, a sírás-rívás, ami nem áll jól egy ilyen popcorn blockbusternek. Az első rész laza hangulatát kéne továbbvinni.
Tejet kérek! Csokisat!

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8492 Dátum: 2015. Január 13. - 17:43:33 »
Nekem már az első se jött be a megszámlálhatatlan hollywood-i kliséhalmaz miatt,de az ilyen borúsnak tűnő megtévesztő előzetesek végett még inkább ellenszenvessé teszi az egész franchise-t. Amúgy se értem minek csinálják ezt, mikor így is úgy is roppant népszerű ez a brand. Ha csak egy béna teaser-t mutatnának amiben a BA tagok pizzáznak már az is elég hype értékkel rendelkezne, szóval értetlenül állok a jelenség előtt! Vagy csak a DC-t akarják majmolni? :roll:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8493 Dátum: 2015. Január 13. - 17:45:54 »
Na látod,ezzel én is így vagyok!  8)
Ezt meg se nézem,szerintem.  :P

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8494 Dátum: 2015. Január 13. - 19:05:46 »
Amúgy csak én vagyok az egyetlen, aki hiányol egy Avengers Assemble csatakiáltást?  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8495 Dátum: 2015. Január 13. - 19:18:43 »
Kapi szájából jól hangzana. ;)
Nekem tetszik, zajlanak majd benne az események, és gondolom előre fogja vetíteni az Amerika Kapitány: Polgárháború eseményeit is valamilyen szinten! ;)
Amúgy a trailer teljes mozi vásznas, remélem a film is az lesz, és nem követi az előző rész 16:9-re csökkentett képformátumát!  :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. - 19:54:41 írta balogh44 »

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8496 Dátum: 2015. Január 13. - 20:02:18 »
Kingsman Red Band trailer.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8497 Dátum: 2015. Január 13. - 20:46:35 »
erre a filmre nagyon kiváncsi vagyok. pofátlanul coolnak tűnik.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8498 Dátum: 2015. Január 13. - 21:14:03 »
OMGOMGOMG !!!!  :o :o :o :haj: :shocking: :shocking: :shocking:
Sepi linkelt valamit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És hozzá is szolt !!!!!!!!!!!
A nagy testvér mindig figyel és itt van, még ha nem is szól hozzá már mindenhez.  ;)

Amúgy se értem minek csinálják ezt, mikor így is úgy is roppant népszerű ez a brand. Ha csak egy béna teaser-t mutatnának amiben a BA tagok pizzáznak már az is elég hype értékkel rendelkezne, szóval értetlenül állok a jelenség előtt!
Volt ilyen most is. Az első trailernek a bővített változatában, amikor azzal szórakoznak, hogy ki tudja felemelni a Mjölnirt, amíg be nem toppan Ultron. Mondjuk az az előzetes nekem is sokkal jobban bejött. De nem bánom, hogy az előzetesek nem lőnek le minden poént előre.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8499 Dátum: 2015. Január 14. - 02:28:00 »
Amúgy csak én vagyok az egyetlen, aki hiányol egy Avengers Assemble csatakiáltást?  ;D

Mennyire jó lenne!  :cap: