Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887312 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8640 Dátum: 2015. április 26. - 10:19:24 »
Tök érdekes volt látni, ahogy egy pillanat alatt felhúzta magát. Ha ez a reklámkampány része, akkor zseniális színészi játékot láthattunk. A végén megütötte? :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8641 Dátum: 2015. április 26. - 19:16:38 »
Igen, a vállát!  :hehe:

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8642 Dátum: 2015. április 26. - 20:54:27 »
Inkább csak megveregette, és azt mondta, hogy kezdett az interjú nagyon Diane Sawyeres lenni.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8643 Dátum: 2015. Május 01. - 05:35:25 »


No comment.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8644 Dátum: 2015. Május 01. - 09:34:02 »
Ez a szlogen, hogy A stúdió, aki elhozta neked az x-men az elsőket. Nagyon elkeseredett. A betűk méretváltozása még inkább  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8645 Dátum: 2015. Május 01. - 10:18:21 »
Azért röhejes ez a reklám, mert itt magát a filmstúdiót reklámozzák, ami az a film mellett készített négyezer nézhetetlen másikat is. Azért, mert volt közte jó, még nem garancia, vagy reklámértékű, hogy ez is jó lesz.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8646 Dátum: 2015. Május 01. - 19:11:25 »
Ez a szlogen, hogy A stúdió, aki elhozta neked az x-men az elsőket. Nagyon elkeseredett. A betűk méretváltozása még inkább  :D

Őőő, nem, ez az Eljövendő múlt napjait reklámozza, ha jól látom. :headscratch:
Amúgy, semmilyen reklám nem segít, egy ilyen elbaltázott concepcióval megáldott produkción!
+


Dr. Doom magyar neve Végzet Doktor lesz, vagy mi? :uhoh:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 01. - 19:22:53 írta balogh44 »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8647 Dátum: 2015. Május 02. - 06:17:12 »
Dr. Doom magyar neve Végzet Doktor lesz, vagy mi? :uhoh:
Az előzetesből sosem szabad kiindulni. Ott mindig mindent másképp fordítanak.

Egyébként valamelyik szereplő nyilatkozta a közelmúltban, hogy nem érti és teljesen megdöbbentette, hogy az emberek mennyire negatívan állnak a reboothoz, holott még nem is látták a filmet. Ő viszont meg azt nem érti, hogy vannak dolgok amiket az emberek lenyelnek, és vannak amiket nem. És sajnos pl egy fekete Johnny Storm már egy ilyen dolog, hogy a többit ne is említsem.

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8648 Dátum: 2015. Május 02. - 13:47:50 »
Reednek olyan a feje, mintha már meg lenne nyúlva.  :stupid:  :hehe:
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8649 Dátum: 2015. Május 07. - 21:21:36 »
No, én túl vagyok a második Bosszúállókon.  :oh:
Klafa volt, most még friss az élmény, és über látványos akciók voltak, szval még a hatása alatt vagyok, de tetszett, hogy ezúttal elkezdtek kicsit komolyabb irányba menni. Ultrontól tartottam, de baszki rohadt jól tálalták a karaktert, a sok  kis irónikus benyögése nagyon tetszett, páran szapulták a trailer alapján a magyar hangot, de nekem nagyon bejött, asszem Hirtling István volt, nagyon eltaláltan adta elő őt.
Tetszett, hogy voltak felvezetés a kövi Kapi filmre, volt némi nézeteltérés Tony és Kapi között.
Whedon ismét remekül mozgatja a csapat tagokat, nem tom, lesz e majd vki, aki majd összeszámolja percre pontosan ki mennyit szerepelt a filmben, mint anno az egynél, de itt is jól voltak időzítve, amikor már kezdtem soknak érezni Tony-t, jött egy kis Thor, majd Sólyomszemet nyomatta, (amennyit ő beszélt most... egész végig azt hittem ő lesz az áldozat.) majd Natasha, Kapi, és ismét Tony. Talán csak az ikrek nem voltak annyira kibontva, főleg Pietro...
A trailer alapján tartottam, hogy egy olyan tucat harcot kapunk, mint az elsőben, valami hasonló volt, de még sem ugyanaz és jóval rövidebbnek is éreztem a végső ütközetet... Ultront is elég könnyen elnáspángolták.  :'(
Rohadtul bejött, hogy a végén megszemlélhettük az Új Angyalokat, és a fene Whedonba, egész végig a híres mondatot vártam, és erre pont akkor vágják el amikor jött volna  :hehe:

He a végére, a VÍzió Boszi románc is kialakulóban van... vagy csak "fan" lévén néztem be, de két helyen volt vmi, amikor Vízió először megjelenik, meg aztán ő menti meg, poén volt nekünk :D

És vajon mi lesz Hulk sorsa... ordít egy különálló film után az ő része...

Pietro halálát nagyon feleslegesnek éreztem... ő annyira nem is szerepetl sokat... így nem őt sajnáltam, hanem a kiaknázatlan lehetőségeket... :S (ugyanezt éreztem Strucker báró kilövésén is :( ) főleg, hogy az Embertelenekt épp most kezdik behozni... elmarad a Kristály románc... bár kérdés, hoy a Marvel tervez e ennyire előre, hogy a képregényes ismert kapcsolatokat (akár Kristály-Higanyszál, vagy Vízió-Boszi...) előbb utóbb átültesse nagyvászonra... vagy a szemük előtt inkább már rebút mozog, vagy vmi hasonló újrakezdés...


Btw, ami még nagyon kiakasztott az elején... a Mutáns szó... bazz, a Marvel tesz az egyezségre...? vagy 3-szor elhangzott... és nem is sikkadt el a többi mondat között, eléggé kihangsúlyozták...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8650 Dátum: 2015. Május 07. - 21:26:28 »
Nem lehet, hogy igazából a magyar szinkron tett az egyezségre? Akkor ez egy olyan pillanat lenne, amikor valamiben jobb a szinkron, mint az eredeti. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8651 Dátum: 2015. Május 07. - 21:42:52 »
Hát lehet, lehet Kaine súgta meg neki, hogy az mutáns legyen  ;D
De majd jön Mero és megmondja, hoygy mi volt az eredetiben  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8652 Dátum: 2015. Május 07. - 22:04:47 »
A filmhez még nem volt szerencsém,de a legnagyobb spoiler-t már napokkal ezelőtt kiderítettem a külföldi fórumok segítségével ;D Ami azt illeti rohadtul meglepődtem és sose gondoltam volna,hogy mindjárt a legújabb karakterek közül fognak feláldozni egyet! Ráadásul mindezt olyan szereplővel tették, akinek a jogaiért tavaly még szabályszerűen ment a harc,hogy akkor most használhatja-e a Disney vagy sem :roll: Ennek így aztán k*rva sok értelme volt mondhatom...
Igaz még nincs veszve semmi, mert a Végtelen kesztyűvel simán fel lehet támasztani,de az kitudja mikor lesz, ha egyáltalán meglépik. Pietro helyett Sólyomszemnek kellett volna távoznia, mert őszintén szólva nem túl népszerű karakter és még ereje sincs ami izgalmassá teszi a jelenlétét a csapatban!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 07. - 22:36:26 írta Mr.Sinister »

Gergo3

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 128
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8653 Dátum: 2015. Május 07. - 22:15:28 »
No, én túl vagyok a második Bosszúállókon.  :oh:
Klafa volt, most még friss az élmény, és über látványos akciók voltak, szval még a hatása alatt vagyok, de tetszett, hogy ezúttal elkezdtek kicsit komolyabb irányba menni. Ultrontól tartottam, de baszki rohadt jól tálalták a karaktert, a sok  kis irónikus benyögése nagyon tetszett, páran szapulták a trailer alapján a magyar hangot, de nekem nagyon bejött, asszem Hirtling István volt, nagyon eltaláltan adta elő őt.
Tetszett, hogy voltak felvezetés a kövi Kapi filmre, volt némi nézeteltérés Tony és Kapi között.
Whedon ismét remekül mozgatja a csapat tagokat, nem tom, lesz e majd vki, aki majd összeszámolja percre pontosan ki mennyit szerepelt a filmben, mint anno az egynél, de itt is jól voltak időzítve, amikor már kezdtem soknak érezni Tony-t, jött egy kis Thor, majd Sólyomszemet nyomatta, (amennyit ő beszélt most... egész végig azt hittem ő lesz az áldozat.) majd Natasha, Kapi, és ismét Tony. Talán csak az ikrek nem voltak annyira kibontva, főleg Pietro...
A trailer alapján tartottam, hogy egy olyan tucat harcot kapunk, mint az elsőben, valami hasonló volt, de még sem ugyanaz és jóval rövidebbnek is éreztem a végső ütközetet... Ultront is elég könnyen elnáspángolták.  :'(
Rohadtul bejött, hogy a végén megszemlélhettük az Új Angyalokat, és a fene Whedonba, egész végig a híres mondatot vártam, és erre pont akkor vágják el amikor jött volna  :hehe:

He a végére, a VÍzió Boszi románc is kialakulóban van... vagy csak "fan" lévén néztem be, de két helyen volt vmi, amikor Vízió először megjelenik, meg aztán ő menti meg, poén volt nekünk :D

És vajon mi lesz Hulk sorsa... ordít egy különálló film után az ő része...

Pietro halálát nagyon feleslegesnek éreztem... ő annyira nem is szerepetl sokat... így nem őt sajnáltam, hanem a kiaknázatlan lehetőségeket... :S (ugyanezt éreztem Strucker báró kilövésén is :( ) főleg, hogy az Embertelenekt épp most kezdik behozni... elmarad a Kristály románc... bár kérdés, hoy a Marvel tervez e ennyire előre, hogy a képregényes ismert kapcsolatokat (akár Kristály-Higanyszál, vagy Vízió-Boszi...) előbb utóbb átültesse nagyvászonra... vagy a szemük előtt inkább már rebút mozog, vagy vmi hasonló újrakezdés...


Btw, ami még nagyon kiakasztott az elején... a Mutáns szó... bazz, a Marvel tesz az egyezségre...? vagy 3-szor elhangzott... és nem is sikkadt el a többi mondat között, eléggé kihangsúlyozták...

Szegedi Cinema City-ben nézted? Melyik előadáson voltál? Mert én is pont ma néztem meg ott. :D

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8654 Dátum: 2015. Május 07. - 23:08:21 »
A filmhez még nem volt szerencsém,de a legnagyobb spoiler-t már napokkal ezelőtt kiderítettem a külföldi fórumok segítségével ;D Ami azt illeti rohadtul meglepődtem és sose gondoltam volna,hogy mindjárt a legújabb karakterek közül fognak feláldozni egyet! Ráadásul mindezt olyan szereplővel tették, akinek a jogaiért tavaly még szabályszerűen ment a harc,hogy akkor most használhatja-e a Disney vagy sem :roll: Ennek így aztán k*rva sok értelme volt mondhatom...
Igaz még nincs veszve semmi, mert a Végtelen kesztyűvel simán fel lehet támasztani,de az kitudja mikor lesz, ha egyáltalán meglépik. Pietro helyett Sólyomszemnek kellett volna távoznia, mert őszintén szólva nem túl népszerű karakter és még ereje sincs ami izgalmassá teszi a jelenlétét a csapatban!


Ha megnézed a filmet nem ezt fogod gondolni.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8655 Dátum: 2015. Május 08. - 00:06:19 »
A mutáns szó egy istentelenül nagy fordítási baki a filmes univerzum szemszögéből, és mivel nem láttam a stáblistán Tomi nevét, kétlem, hogy ő súgta volna meg. Inkább feltételezem, hogy a fordítók utánanéztek a két karakternek, látták, hogy mutánsok (voltak), és akkor úgy voltak vele, hogy annak nevezik őket a filmben (vagy nem néztek utánuk, és csak random bevágták ezt a szót, hogy biztos ezek). Csak valószínűleg annak nem néztek utána, hogy a jogok miatt ez itt nem így van. Igazából ez felvet egy érdekes kérdést: a szinkronban a jogok megszegésének számít vajon, hogy használják a mutáns szót? Általában a szövegkönyvekben fel szokták tüntetni, hogy mire figyeljenek a fordítók, ott szokott lenni az is, ha egy szót nem használhatnak, vagy valamit meg kell hagyni eredetiben stb., ha itt is volt (márpedig kétlem, hogy ne lett volna), akkor kíváncsi volnék, hogy szerepelt-e olyan kikötés, hogy ne használják a mutáns szót. :D Tessék, nem mindig jó, ha a fordítók utánanéznek dolgoknak. XD Ja, engem mondjuk az Odinson is zavart egy kicsit, az eddig mindig "Odin fia" volt, nem?  :headscratch:

A film amúgy tetszett, bár Pietrót sajnáltam, mert ez így tényleg pazarlásnak tűnik. Igazából abban reménykedtem, hogy belerakják majd őt is a szarkofágba, de nem. Örültem, hogy foglalkoztak Natasha múltjával, Clint családja pedig a legváratlanabb és legkellemesebb meglepetés volt az egész filmben. Nagyon tetszett az is, hogy Natasha tudott róluk, és hogy kb. ő is családtagnak számít. A Natasha-Banner szál is jó volt, és mivel már az első részben is éppenhogy, de ott volt a levegőben, egyáltalán nem éreztem erőltetettnek, Renner és Evans megjegyzését viszont abban a bizonyos interjúban ezek után kimondottan bunkó dolognak tartom. Még ha nem is akartak spoilerezni, akkor is mondhattak volna valami olyasmit, hogy megvan annak az oka, meg így van jól az egész, ahelyett, hogy leribancozzák. :\ Várom a rendezői változatot, már ha lesz. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 10. - 16:13:47 írta Raisu »

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8656 Dátum: 2015. Május 08. - 01:28:55 »
Elvileg lesz és 3 órás.

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8657 Dátum: 2015. Május 08. - 08:01:04 »
Látom már sokan látták a filmet, ezért meg merem kérdezni. Tényleg nincs stáblista utáni jelenet?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 08. - 08:03:18 írta BenGee »

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8658 Dátum: 2015. Május 08. - 08:25:50 »
Stáblisták közötti van.  ;) Amin többen is felháborodtak a teremben. :'D

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8659 Dátum: 2015. Május 08. - 08:50:30 »
Igen, azt olvastam, hogy ott lesz, de, ha a végén nincs, akkor nem várom feleslegesen végig.