Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887020 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8680 Dátum: 2015. Május 10. - 19:23:04 »
Utána néztem és tényleg! Csak pont fordítva: a Thorban lévő a jobbos, és a másik a balos.
Ez a kép tök jó, de a Soul Gem, nem az került Vízió fejére?
Az a sárga Mind Gem volt.

Ja, a képen a színek kicsit zavaróak.
A Mind Gem sárga, nem pedig kék, a Space Gem inkább kékesebb, mint ennyire a zöld, a Soul és Time meg még nem mutatkozott, lehet más színűek lesznek.

Ha már Gems.. szerintetek hol fog a maradék kettő feltűnni? Én a Doctor Strange és Galaxis 2-re szavazok, de a Thor 3 is esélyes, plusz a Black Panther is lehetne, csak szerintem az a két Infity War között van, nem?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8681 Dátum: 2015. Május 10. - 21:39:29 »
A Soul Gem szerintem a GoG 2-ben fog feltűnni Adam Warlockkal együtt. A Time Gem jó kérdés, talán tényleg a Dr. Strange-ben illene, vagy az Inhumansben. :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8682 Dátum: 2015. Május 10. - 21:40:50 »
Éppen most végeztünk a filmmel a moziban. Jó volt, a 3D-s akciók jól megkoreografáltak voltak, és látványosak. Jó volt a kitekintés Sólyomszem-re vonatkozóan. És szépen van utalás, a következő filmekre Amerika Kapitány-Polgárháború, Thor: Ragnarok, Infinity War.
Vízió baromi jól sikerült. Ami nem tetszett, az a szinkron "Veronikája" értem én, hogy humoros akart lenni a dolog, de a Hulkírtó mégiscsak hűbb lett volna. És a végén, a kapitány már majdnem kimondta, hogy Angyalok... :'( A zene Danny Elfman keze műve, meg nem mondanám, egyszerűen továbbvitte az előző film motívumát.


Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8683 Dátum: 2015. Május 10. - 21:47:38 »
Ööö a Veronica nem a szinkron műve, eredetileg is így volt. Ugye ez már a "2." Hulkbuster páncél, az "1." az Igor volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8684 Dátum: 2015. Május 10. - 23:23:37 »
Ja, és ez jópofa :) (ha volt már, bocsi)
Ez de jó poén, ha tényleg így lesz!  :) :spidey:
Amikor kiderült, hogy Thor egy geek, majdnem lefordultam a székről.  ;D
Ez mi volt? Hirtelen nem ugrik be. :headscratch:
Hát, amikor Vízió megfogja a kalapácsot, és Thor elkezdi magyarázni neki, hogy azért jó a súlyelosztása, mert úgy könnyebb pörgetni.   ;D Ez a szöveg lemosta az előző rész kedvenc mondatát, az "adoptáltuk"-at.  :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8685 Dátum: 2015. Május 10. - 23:27:49 »
"-Szóval ez a S.H.I.E.L.D.?"
"-Igen, vagy legalábbis amilyennek lennie kéne."
Ez a két párbeszéd nagyon megfogott, tuti olyan, mintha a tv sorozatnak szólna.  :hehe:

Fantomex

  • Vérontó
  • ***
  • Hozzászólások: 1723
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8686 Dátum: 2015. Május 10. - 23:57:06 »
 :spoiler:
Na, már kétszer is láttam a filmet, angolul és szinkronosan is. Nekem nagyon tetszett a film. Hol is kezdjem... Szerintem ez volt a legjobb Stan Lee cameo, ezt nehéz lesz überelni. Hibátlan volt az akció, mindenki nagyon sokféleképpen tudta felbontani az Ultron konzervet.  :hehe: Ultron volt szerintem az eddigi legjobb filmes ellenség. A karakterek is eleget szerepeltek, nekem Kapi a kedvencem. Érdekes volt Clintet családapaként látni, hisz a képregényekben pont az ellenkező, egy lányt se tud megtartani.  :hehe: Vízió az egyik kedvenc karakterem, szerencsére jó volt az eredetsztorija. Egy dolog nem tetszett... miért kellett Pietrót kinyírni... ennek semmi értelme nem volt.  :stupid: Szívesen láttam volna még filmekben, gondolom ezzel nem vagyok egyedül. Nagyon jó volt látni az 'utánpótlást' a film végén.
 
Más is észrevette, hogy ez a film mekkora Man of Steel fikázás? A hősök megmentik az embereket, Tony üres épületbe vágja Hulkot, Vízió nem töri ki az utolsó Ultron nyakát, csak távolról mutatják.
I'm the devil-may-care, international superspy with a worldly distingué that the ladies love. I was literally made for the work.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8687 Dátum: 2015. Május 11. - 00:33:45 »
Szerintem ez volt a legjobb Stan Lee cameo, ezt nehéz lesz überelni.
Nekem még mindig az F4 2. a kedvencem tőle.  :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8688 Dátum: 2015. Május 11. - 07:21:03 »
Egy dolog nem tetszett... miért kellett Pietrót kinyírni... ennek semmi értelme nem volt.
Lehet még, hogy feltámasztják. :)
Volt egy olyan kép még a film előtt amin ez állt:
X-Men 2: Jean meghal, de mégsem
X-Men 3: Charles meghal, de mégsem
Thor: Loki meghal, de mégsem
Amerika Kapitány: Bucky meghal, de mégsem
Bosszúállók: Coulson meghal, de mégsem
Vasember 3: Pepper meghal, de mégsem
Thor 2: Loki meghal (újra), de mégsem
Amerika Kapitány 2: Fury meghal, de mégsem
X-Men EMN: Mindenki meghal, de mégsem
Bosszúállók 2: bejelentik, hogy valaki meg fog halni.  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8689 Dátum: 2015. Május 11. - 10:03:03 »
Ja, és valszeg ezért nem fogják sztem visszahozni... röhejesek lennének már vele így...  :headscratch:

Amúgy a zene nekem nem jött be... az első sokkal jobb volt, ez olyan semmilyen, egyedül csak a Hellibázis maradt meg bennem, de az is csak azért mert ugyanaz volt, mint az első...  :-\

Amúgy nekem még baromira bejött, hogy Kapi, hogy visszahívta a pajzsot, ez baromi ötletes volt.  :D

Plusz a legjobb poén, amikor Stark kiüti Hulk fogát és elnézést kér. Meg végülis az összes Ultronos beszólás rohadt jó volt  ;D

Legjobb Stan Cameohoz:
vki írt a facebookon, hogy ha Stan cameozna Deadpollban, Deadpool meg felismerné, télleg az lenne a legjobb.  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8690 Dátum: 2015. Május 11. - 13:02:10 »
De hát az F4 2-ben majdnem ugyanez volt.

Bat-mite

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 103
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8691 Dátum: 2015. Május 12. - 01:24:07 »
Ami nem tetszett, az a szinkron "Veronikája"
Veronika az egész önpótó műholdas rendszer volt nem csak a Hulkbuster (amúgy azért volt így hívva mert az Archi Comics-ban a főhős kegyeiért kűzdő két hölgy Betty és Veronika , és Betty Ross most nem ért rá hogy lecsitítsa Hulk-ot mint a szokásos opció).

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8692 Dátum: 2015. Május 12. - 02:06:22 »
Amikor Tony berakja Pénteket Jarvis helyett, volt egy izé Jocasta névvel is. Ha már Easter Egg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8693 Dátum: 2015. Május 12. - 13:33:42 »
Jé, ez valahogy eszembe sem jutott. A filmben működött a Hulk-Özvegy románc, de hát mi van Bettyvel? Szegény Jennifer Conelly/Liv Tyler.  :hulky:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8694 Dátum: 2015. Május 14. - 10:13:56 »
Tegnap mi is meglestük. Jó kis film lett ez. örülök, hogy már egy kicsit komolyabb dráma volt, nem ez a nagy buli megmenti a világot, majd beülünk egy mekibe életérzés.
Pietro halálán mindenki ki van akadva, de érdekes (vagyis inkább nem meglepő) módon én már eljutottam ugyanoda ebben a filmekben, mint a a Marvel képregényekben, hogy nem veszem komolyan egy-egy szereplő halálát.
Volt egy olyan kép még a film előtt amin ez állt:
X-Men 2: Jean meghal, de mégsem
X-Men 3: Charles meghal, de mégsem
Thor: Loki meghal, de mégsem
Amerika Kapitány: Bucky meghal, de mégsem
Bosszúállók: Coulson meghal, de mégsem
Vasember 3: Pepper meghal, de mégsem
Thor 2: Loki meghal (újra), de mégsem
Amerika Kapitány 2: Fury meghal, de mégsem
X-Men EMN: Mindenki meghal, de mégsem
Bosszúállók 2: bejelentik, hogy valaki meg fog halni.  ;D
És folytathatjuk most rögtön.
Bosszúállók 2: Jarvis meghal, de mégsem

Ja és a multkor felbukkanó témához visszakanyarodva, az Amkap 2-ben már voltak kísérletek, de most végre a Fekete Özvegy egy egészen épkézláb karakterré kezd válni, és nem csak azért van, hogy minden földet érésnél pucsíthasson, dicséretes. Barton sem éreztem erőltetettnek, na jó a Boszival való beszélgetését esetleg, jut eszembe, a Boszi is jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 14. - 11:27:51 írta Todd »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8695 Dátum: 2015. Május 15. - 14:17:09 »
Egyet értek. S.Bosz elég drámaian alakított. És tetszett, hogy igenis kimondják a Bosszúállók nevet és a többiek nevét és nem sumákolják el.
A folytatásbanmajd biztos az újak is megkapják a kódneveiket. Skarlát B., Higanyszál, Vízió. Sólymot nevén nevezték az Amcap2-ben?

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8696 Dátum: 2015. Május 15. - 20:48:49 »
Adam Warlockra mekkora esély van hogy megjelenjen a filmekben?A Végtelen Háború ugye most került kiadásra a Marvel+-ban,nekem nagy kedvencemmé vált a karakter,és tök jó lenne viszontlátni a vásznon.Na meg ugye elég fontos szereplő ebben a történetben a képregényben,csak félek,hogy a filmekben nem hozzák majd be Vízió miatt.Mert ugye Vízió is ember által készített android,mint Warlock,lehet,hogy úgy gondolják majd a Marvelnél,hogy nem kell még egy ilyen típusú karakter.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8697 Dátum: 2015. Május 15. - 22:46:08 »
Lehet más eredete is a filmben.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8698 Dátum: 2015. Május 16. - 09:36:09 »
Az Infinity War-ból azért nagyon nagy hiba lenne kihagyni, szóval szerintem behozzák.
Amúgy én nem is tudtam, hogy android, már a Gauntlet beli sztorija önmagában annyira érdekes szerintem, hogy az nem is igényelne ettől komolyabb kifejtést.

Ron És Nerida

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 309
    • Képregény kritikáim
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8699 Dátum: 2015. Május 17. - 00:38:05 »
Ha gondoljátok... :D
Már háromszor láttam a filmet, elsőre nem jött be, de azóta egyre jobban és jobban.
http://www.prae.hu/article/8319-az-istenek-is-hibaznak/