Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887102 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8780 Dátum: 2015. Július 15. - 19:25:54 »
Még mindig gáz.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8781 Dátum: 2015. Július 15. - 20:21:59 »
Kár ezért a filmért, mert maga a trailer számomra elég meggyőző ,de 2 dolog miatt fog elvérezni:

-Michael B Jordan
-Fátum eredete és kinézete (bár utóbbi annyira nem vészes)

Nagyon kíváncsi vagyok,hogy a rajongók mennyire fognak túllépni Johnny bőrszínén, mert ha útközben megbarátkoznak vele akkor még népszerű is lehet a film. Viszont bízok benne,hogy ez nem fog bekövetkezni és a Fox csinál egy újabb filmet vagy megállapodik a Marvel-lal hasonlóan mint a Sony tette azt nemrégiben!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8782 Dátum: 2015. Július 15. - 20:41:10 »
Miből gondolja bárki, hogy ez a film jó lesz? Úgy hallom, hogy az az általános vélemény, hogy csak azért lesz rossz, mert a Fáklya és Fátum. Tény, hogy ezek levesznek belőle úgy x százalékot, de ezen túl miért olyan biztos benne sok mindenki, hogy jó lesz? Ez egy Fox film. Az X-Menen kívül eddig mindent elcsesztek, nem? Kicsit sem érdekli őket a fanbázis - aminek ez a két említett tényező tökéletes bizonyítéka -, csak csinálnak egy filmet egy alapanyagból. Az előző két F4 film legalább vicces volt, és nagyon jó volt a szereposztása.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8783 Dátum: 2015. Július 15. - 21:05:57 »
Ben Grimm inkább úgy néz ki mint ha egy fa gyökerének egy darabja volna  . Ben Grimm a Lény itt nem ˝  kőember ˝   szerű inkább egy Entre  hajaz .
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8784 Dátum: 2015. Július 15. - 21:09:50 »
Nem szoktam iylet mondani, mert nem értek hozzá, de sztem béna a cgi  ;D A Lény és Fáklya lángjai nem szépek.
Amúgy a Fox nem épp univerzumépítésbe kezdett, mint a DC és a Marvel? Ha az X-eket összevegyíti Deadpoolla, akkor az F4-et miért nem hozza össze velük?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8785 Dátum: 2015. Július 15. - 21:21:45 »
Lehet, hogy a Deadpoolt csak azért hozta összefüggésbe az X-Mennel, hogy reklámértéke legyen.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8786 Dátum: 2015. Július 15. - 21:25:03 »
Elvileg Deadpool már a része az X-men világának, ráadásul ugyanez a színész játszotta. Teljes őrület van a Foxnál  :D

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8787 Dátum: 2015. Július 15. - 21:44:09 »
Miből gondolja bárki, hogy ez a film jó lesz? Úgy hallom, hogy az az általános vélemény, hogy csak azért lesz rossz, mert a Fáklya és Fátum. Tény, hogy ezek levesznek belőle úgy x százalékot, de ezen túl miért olyan biztos benne sok mindenki, hogy jó lesz? Ez egy Fox film. Az X-Menen kívül eddig mindent elcsesztek, nem? Kicsit sem érdekli őket a fanbázis - aminek ez a két említett tényező tökéletes bizonyítéka -, csak csinálnak egy filmet egy alapanyagból. Az előző két F4 film legalább vicces volt, és nagyon jó volt a szereposztása.

A legutóbbi trailer engem speciel meggyőzött és tényleg semmi kínom nem lenne a fentebb említett 2 zavaró tényezőn kívül! Tudom milyen a Fox,de például a régi F4 filmekkel semmi baj nem volt max annyi,hogy a Lényt nem CGI-al készítették. Szóval ha netán elbukik ez a reboot, az tényleg csak a rossz szereposztás és a radikális változtatások miatt lesz nem pedig azért, mert az alapkoncepcióval van gond ;) Attól még lehet jó egy Fantasztikus Négyes,hogy az Ultimate képregényeken alapul.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8788 Dátum: 2015. Július 15. - 22:10:35 »
Hát azért várjuk meg azt hogy  a deadpooolnak köze lesz e az X világhoz... oké, benne lett Kolosszus, de aztán ott van az eredet, ami most tök másnak tűnik, mint a Rozsomák Eeredet... oké, az is feledésbe merült... de vajon ennek az új eredetnek lesz e köze Rozsomákhoz? Én akkor lenneék meggyőzve 100 %-osan, hogy előre gondolkodtak az Univerzum építés címszó alatt, hogy ha az eredetnél Rozsomákra lenne utalás, vagy teszem azt egy Cameo... de most ez is lóg a levegőben, mert ugye az új X filmnél még mindig nem volt tisztázva, hogy Logan benne lesz-e, mennyit lesz benne, lesznek e Adamantium karmai... vajon mennyire egyeztettek SIngerrel a Deadpool készítése közben? Mert eddig úgy néz ki, hogy van egy Kolosszusunk, és rohadt nagy kérdés, hogy ezt később az X filmeknél figyelembe veszik-e... mert ugye Bryanék Danielt helyezték előtérbe, most meg a Deadpool alkotói gondoltak egyet és lecserélték... vajon ezt figyelembe veszik-e...?  lehet ebből még az az Emma Frost effekt mint az Elsőknél és a Wolvie Originsban volt...  :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 15. - 22:13:03 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8789 Dátum: 2015. Július 15. - 22:50:27 »
Úristen, Fátumból kriptonitkőzet-embert csináltak????! Azt hittem, a korábbi filmek Kolosszus-Elektró ötvözeténél nincs lejjebb. :lol:

Miből gondolja bárki, hogy ez a film jó lesz?
Szerintem azért gondolják, mert ha nem képregényrajongó szemmel nézed, akkor egy látványos nyári tiniblockbusternek ígérkezik. Szerintem elég erősen építenek a laikus tini közönségre, kérdés, hogy a rajongók ilyen mértékű arconsz@rása mennyire lesz majd hatással a bevételekre. Ha nem rontják el nagyon a sztorit, akkor egy nem képregényhű film is lehet "jó", csak az nem nekünk, rajongóknak fog szólni, hanem más lesz a célközönsége. Nyilván a mi szemszögünkből rossz lesz valószínűleg.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8790 Dátum: 2015. Július 15. - 23:20:54 »
BuB: Logan benne lesz az Apocalypse-ben, valami jelmezgyártócéges emberke elkotyogta pár hete, hogy megbízták őket Rozsi hátizsákjának, vagy vmi hasonlónak az elkészítésével a filmhez, bár azóta levették az Instagramról a képet. És az SDCC-n is azt mondta Singer, hogy nagy valószínűséggel lesz egy cameója.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8791 Dátum: 2015. Július 15. - 23:26:01 »
Szóval ha netán elbukik ez a reboot, az tényleg csak a rossz szereposztás és a radikális változtatások miatt lesz nem pedig azért, mert az alapkoncepcióval van gond ;) Attól még lehet jó egy Fantasztikus Négyes,hogy az Ultimate képregényeken alapul.
Az a baj, hogy ha ez a film megbukik, akkor tökmindegy lesz, hogy mi volt a gond, mert jó hosszú ideig nem fogunk látni semmilyen F4-filmet. Egy többszörösen lejáratott franchise-hez a Marvel se mer majd hozzányúlni.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8792 Dátum: 2015. Július 16. - 08:38:34 »
Még nem nevezném többszörösen lejáratott sorozatnak a F4-t, mert eddig csak 2 részt csinált a Fox amik bár nem lettek túlságosan kiemelkedőek azért az elvárt szintet hozták. Ez volt 8 éve és azóta semmilyen Fantasztikus film nem született, vagyis ha ezt elcseszik még mindig vissza tudnak táncolni a szakadékról és szövetkezni a Marvel-lal, ahogy azt a Sony is tette nemrég :) Tulajdonképp Pókember filmes pályafutása sokkal rosszabb esélyekkel indult hála a bűn rossz harmadik résznek, plusz ehhez jött még az Amazing reboot ami csak rontott a franchise helyzetén! És lám, ennyi szenvedés után is kíváncsiak a rajongók egy újabb Póki felvonásra tökmindegy,hogy a Peter-t játszó színész egy fiatal srác még ez sem tántorítja el őket a dologtól (na, jó csak egy icipicit  :lol:).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8793 Dátum: 2015. Július 16. - 08:43:43 »
Szerintem az új póki nem volt rossz. Voltak hibái ez egyértelmű, de ahogy amúgy a vitathatatlanul elhibázott 3. rész után sem éreztem volna szükségét rebootnak, max alkotó és szemléletmód váltásnak, úgyanígy vagyok vele most is. Garfield tökéletes pókember volt, és most a reboot mániának hála azért, mert egy több ponton elcseszett forgatókönyvet tettek alá, ő is ment a levesbe. Kár érte...

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8794 Dátum: 2015. Július 16. - 09:27:34 »
^Teljes mértékben egyetértek. A magam részéről, Garfield-ot pont akkor dobták amikor már igazán kezdtem megkedvelni :(
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8795 Dátum: 2015. Július 16. - 10:51:24 »
Még nem nevezném többszörösen lejáratott sorozatnak a F4-t, mert eddig csak 2 részt csinált a Fox amik bár nem lettek túlságosan kiemelkedőek azért az elvárt szintet hozták. Ez volt 8 éve és azóta semmilyen Fantasztikus film nem született
Ha annyira hozta volna az elvárt szintet, akkor szerintem nem jegelték volna 8 évig... Fátumot ráadásul már ott is elcseszték, az új részben még jobban el fogják... Úgyhogy én nem vagyok túl optimista az F4-gyel.

Idézet
Tulajdonképp Pókember filmes pályafutása sokkal rosszabb esélyekkel indult hála a bűn rossz harmadik résznek
Milyen rosszabb esélyekkel? Az első két rész bombasiker volt az egész világon, ezt az F4 még csak megközelíteni sem tudta. Nem ugyanaz a szitu. ;)

ahogy amúgy a vitathatatlanul elhibázott 3. rész után sem éreztem volna szükségét rebootnak, max alkotó és szemléletmód váltásnak, úgyanígy vagyok vele most is.
Én is így vagyok vele, nem kéne rebootolni, csak új rendező és forgatókönyvíró kellett volna új szemléletmóddal.

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8796 Dátum: 2015. Július 16. - 11:05:19 »
Hiába volt sikeres a régi Pókember első két része ha az utolsó tönkre vágta az egész trilógia renoméját egy életre :lol: Az ASM-t pedig ott b*szták el,hogy rossz ellenséget választottak Pókinak és a jelmeze se volt valami meggyőző.
A F4 nyilván nem lett akkora siker mint az első Pókember,de emiatt bukásnak sem nevezném! Ráadásul készítettek neki második részt is ami szintén annak tudható be,hogy az első film valamelyest népszerű volt :)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8797 Dátum: 2015. Július 16. - 13:51:26 »
és a jelmeze se volt valami meggyőző.

Azért a hipsterkedésnek is van határa. Abban mindannyian egyetérthetünk, hogy az ASM 2-ben lévő jelmez volt a csúcs.
Az első rész jelmezéről inkább ne is beszélünk ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8798 Dátum: 2015. Július 16. - 20:30:22 »
A F4 nyilván nem lett akkora siker mint az első Pókember,de emiatt bukásnak sem nevezném! Ráadásul készítettek neki második részt is ami szintén annak tudható be,hogy az első film valamelyest népszerű volt :)
Nem, a Fox egyértelmű buktának tartotta. A második csak az Utazó miatt készülhetett el, mert tervben volt a saját filmje, amit ezek után leállítottak, de úgy hitték, hogy a kettő együtt sikeres lehet. Sem anyagilag, sem rajongói szempontból nem voltak sikeresek a legutóbbi F4 filmek. Mondom ezt úgy, hogy én szeretem őket.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8799 Dátum: 2015. Július 16. - 20:42:34 »
A F4 nyilván nem lett akkora siker mint az első Pókember,de emiatt bukásnak sem nevezném! Ráadásul készítettek neki második részt is ami szintén annak tudható be,hogy az első film valamelyest népszerű volt :)
Nem, a Fox egyértelmű buktának tartotta. A második csak az Utazó miatt készülhetett el, mert tervben volt a saját filmje, amit ezek után leállítottak, de úgy hitték, hogy a kettő együtt sikeres lehet. Sem anyagilag, sem rajongói szempontból nem voltak sikeresek a legutóbbi F4 filmek. Mondom ezt úgy, hogy én szeretem őket.

Rémlik valami ilyesmi,de a részletekkel nem voltam igazán tisztában. Egyébként az is közrejátszhatott ebben,hogy a F4 nem annyira népszerű és közönség kedvenc mint egy Spidey vagy Batman! Még ha csináltak volna belőle egy közepes adaptációt, szerintem az se lett volna valami átütő siker mint anno az első Póki film.