Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887109 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8800 Dátum: 2015. Július 19. - 19:26:30 »
Úgy néz ki, hogy a Hangya 58 millával starolt el. Az elemzők 60-65 milliót gondoltak, szval mondhatni hozta a vártakat, és ha azt nézzük, hozta az összes Marvel kezdőeredet film szintjét. (Kap 1, Thor 1, Hulk ). Ezek mind olyan 60 körül kezdtek és olyan 180 milla körül megálltak. (amcsiknál)
Kívi vagyok, hogy a Hangya a Bosszúállókkal a hátszelével vajon túlszárnyalja -e a 200 millát legalább? Borítáékolhatóan a Galaxis 300 körüli végösszege lehetetlen.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8801 Dátum: 2015. Július 19. - 23:50:43 »
Holnap Hangya, Imax. :)

Jó a film, moziban nézős mindenképpen! Nem kellett csalódnom a Marvelben. :)
Stáblista alatt és a legvégén is plusz jelenet, ne menjetek el hamar. :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 20. - 21:36:20 írta kaine »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8802 Dátum: 2015. Július 20. - 21:50:01 »
Jó a film, moziban nézős mindenképpen! Nem kellett csalódnom a Marvelben. :)
Az Indexen is dícsérték. :)

Idézet
ne menjetek el hamar. :)

[Magaslabda]Mi nem szoktuk moziban csinálni. :hehe: :hehe: [/Magaslabda]
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8803 Dátum: 2015. Július 20. - 22:07:16 »
Éééés, végül, hogy hogy Hangya lett a neve? Tavaly még Ant-Man néven mozgott a proejct itthon. Ehhez volt némi közöd végül, hogy elfogadták sima Hangyának?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8804 Dátum: 2015. Július 20. - 22:07:36 »
Idézet
ne menjetek el hamar. :)

[Magaslabda]Mi nem szoktuk moziban csinálni. :hehe: :hehe: [/Magaslabda]

Baaazd, nekem is ez jutott rögtön az eszembe :hehe: Amúgy akik látták már a filmet azt mondták nem érdemes 3D-ben nézni, mert elvileg nem sokat nyújt ilyen téren. Ez mennyire igaz?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8805 Dátum: 2015. Július 20. - 22:09:34 »
Ez sztem eddig az üsszes Marvel filmre igaz volt...  :roll: sőt, minden utólag konvertált filmre...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8806 Dátum: 2015. Július 20. - 22:11:39 »
Annyira nem értek hozzá, mondhatni laikus vagyok a témában,de pl az X-Men DoFP-t 3D-ben néztem és igencsak látványos volt, szóval nem tudom a Marvel filmjei mennyiben különböznek a Fox módszereitől :nemtudom:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8807 Dátum: 2015. Július 20. - 22:37:02 »
Én egy filmet néztem 3D-ben moziban, a Vasember 3-at, részemről az volt az első és utolsó. Tény, hogy látványosan nézett ki a 3D hatás, viszont borzasztóan idegesített, hogy sötétebb volt a film, mint a normál verziók, az éjszakai jeleneteknél szinte alig lehetett látni valamit. Úgyhogy ami plusz élményt adott a 3D, azt a sötétség elvette. Ráadásul a mozi lépcsőjének a fénycsíkja is tükröződött a szemüvegben, úgyhogy fuck... Viszont 3D tv-n is láttam már filmet, úgy már szívesen megnézem, mert világosabb a kép. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8808 Dátum: 2015. Július 21. - 00:26:12 »
Idézet
ne menjetek el hamar. :)

[Magaslabda]Mi nem szoktuk moziban csinálni. :hehe: :hehe: [/Magaslabda]
:lol: Höhö, tök véletlen volt.
Nincs közöm a névhez, ez nem Intercom film.
IMAX 3D mindig más, de nem hiszem, hogy elengedhetetlen hozzá.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8809 Dátum: 2015. Július 21. - 19:13:49 »
Én egy filmet néztem 3D-ben moziban, a Vasember 3-at, részemről az volt az első és utolsó. Tény, hogy látványosan nézett ki a 3D hatás, viszont borzasztóan idegesített, hogy sötétebb volt a film, mint a normál verziók, az éjszakai jeleneteknél szinte alig lehetett látni valamit. Úgyhogy ami plusz élményt adott a 3D, azt a sötétség elvette. Ráadásul a mozi lépcsőjének a fénycsíkja is tükröződött a szemüvegben, úgyhogy fuck... Viszont 3D tv-n is láttam már filmet, úgy már szívesen megnézem, mert világosabb a kép. :)

A normál 3D vetítéseket én ugyanez miatt nem látogatom.

Próbáld ki az IMAX-et. Ott rendben vannak a színek.   :bravo:



Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8810 Dátum: 2015. Július 22. - 08:09:41 »
Én már jó igeig nem voltam hajlandó több pénzt fizetni a 3D-ért, mert nem éreztem, hogy bármi többletet adna hozzá.
Aztán az X Days of-nál jutottam el oda, hogy igazából el is vesz belőle a 3D, mert akkor ugyanannyiba került a sima és a 3D jegy, és a 3D-s előadásra mentünk, mert annak jobb volt az időpontja, de esküszöm az első 15-20 percben semmit nem láttam szinte a filmből a sötét jövőben játszódó részek annyival sötétebbek lettek.
Szóval most már akkor sem megyek 3D-re ha nem kell érte többet fizetni.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8811 Dátum: 2015. Július 22. - 08:29:25 »
Próbáld ki az IMAX-et. Ott rendben vannak a színek.   :bravo:

Az IMAX 3D is csak akkor jó, ha magát a filmet IMAX 3D kamerával veszik fel, nem?  :headscratch: (Pl. ilyen az Avatar, a Sötét lovag, a Tron, ahogy néztem) Mármint, ha a filmet 2D-ben vették fel, és csak utólag konvertálták 3D-re, akkor nem csak  a vászon méretében van különbség?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8812 Dátum: 2015. Július 22. - 12:30:58 »
Szóval most már akkor sem megyek 3D-re ha nem kell érte többet fizetni.
Én akkor sem ha fizetnek érte  :lol:

Amúgy nekem a sötétebb kép és a zavaró szemüceg mellett az a gondom vele, ehogy 5 perc után, már nem is látom a térhatást. Elfelejtem, hogy 3D-s filmet nézek. Néztem már a Galaxis őrzőit is nagy tv-n, HD gyönyörű tűéles képpel. Még az első kórházas jelenetnél "Wow, ez milyen szép már! :surp:" aztán semmi... :-\

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8813 Dátum: 2015. Július 22. - 12:50:56 »
Ezt már nem lehet űberelni.

Amúgy belegondolva a Days of volt az eddigi legszarabb mozis élményem.
A szinkron néha olyan mintha egy kád víz alól beszélnének a szereplők, a 3D sz*r volt, és kiválasztottam a terem elvileg legjobb helyeit utolsó sor közepe pont a székek közötti folyosó végén, ahol elvileg nincs elöttünk senki, így tökéletesen látunk mindent.
Mondanom sem kell 10 perc késéssel megjelent egy elhízott pár aki nem tudta hol a széke az utolsó előtti sorba és előttünk álltak le elmélkedni vagy 5 percre...  :violent: :angered: :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 22. - 13:44:24 írta Todd »

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8814 Dátum: 2015. Július 22. - 13:29:56 »
Javítsatok ki, ha rosszul tudom, de a 3D-s filmet nem a középső sor közepén a legjobban nézni? Ott jön ki legjobban a 3D-s hatás nem?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 22. - 13:32:01 írta BenGee »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8815 Dátum: 2015. Július 22. - 13:46:47 »
Fogalmam sincs, szerintem a 3D sehol sem érvényesül.
A legjobb helyet én olyan érveléssel értettem, hogy hátulról sem tudnak a nyakadba hányni, vagy rugdosni a székedet, és eléd se tud egy 2 és fél méter magas kosarazó leülni. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 22. - 13:49:37 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8816 Dátum: 2015. Július 22. - 13:57:22 »
Javítsatok ki, ha rosszul tudom, de a 3D-s filmet nem a középső sor közepén a legjobban nézni? Ott jön ki legjobban a 3D-s hatás nem?
Áááhhh, akkor ez megmagyarázná, hogy nálunk a moziban miért tömörül mindenki jobbára középre, és szinte csak én meg haver ülünk leghátúl.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 22. - 14:02:17 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8817 Dátum: 2015. Július 22. - 14:01:12 »
Fogalmam sincs, szerintem a 3D sehol sem érvényesül.
A legjobb helyet én olyan érveléssel értettem, hogy hátulról sem tudnak a nyakadba hányni, vagy rugdosni a székedet, és eléd se tud egy 2 és fél méter magas kosarazó leülni. ;)
Én is így gondoltam, de valójában egy a középső sor közepén a legjobb a hang és nem torzul a kép. Gondolom a 3D-nek is akkor ez a legjobb.

Én a Terminatort néztem úgy, hogy mögöttem egy sor szakértő(kocka) kommentálta a filmet. Gyakorlatilag a (Nem képregény)filmek topic teljes eszmecseréjét hallgattam végig újra.

Tomi segédkezett a Hangya szinkronjában?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8818 Dátum: 2015. Július 22. - 14:23:45 »
Nekem az egyik legszarabb mozis élményem a régi Pók 1 volt. Na persze nem a film miatt, mert az istenkirály volt, hanem azért, mert véletlenül pont ugyanarra a vetítésre váltott jegyet egy komplett iskolás osztály is. Mondanom sem kell, hogy neveletlenül viselkedtek, végigzajongták-hangoskodták a filmet, az egyik srác még valami kereplővel is állandó ricsajt keltett. Legszívesebben kirugdaltam volna őket a teremből... :angered:

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8819 Dátum: 2015. Július 22. - 15:16:47 »
Tomi segédkezett a Hangya szinkronjában?
Nem, csak az Intercomnál vagyok szakértő. De nem szinkron, hanem fordítás.

Tom: nem volt velük tanárnéni, akinek szólhattál volna?