Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887177 alkalommal)

MashaNub és 1 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8940 Dátum: 2015. Október 18. - 22:09:17 »
Hát szinte minden kommentben arra tippelnek.

Oh... azt hittem vmi olyasmi fegyvere van mint Maulnak...


He, röhögnék, ha az lenne a nagy csavar, hogy Luke már halott, és csak olyan szellemként fog meg-megjelenni...  :roll:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8941 Dátum: 2015. Október 19. - 06:56:15 »
Vagy átáll ő is a sötét oldalra és ő van a maszk alatt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8942 Dátum: 2015. Október 19. - 09:04:20 »
Tudtommal valamelyik Jedi gyerek van a maszk alatt.
Amúgy meg ha belegondoltok, tuti, hogy itt több Jedi is van, szóval az, hogy minimum 2-3 ember forgat fénykardot, nem meglepő. Ott vannak Luke és Leia gyerekei vagy 3-an, meg vélhetőleg egy egész megkezdett újjáalapult Jedi rend.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 19. - 10:22:25 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8943 Dátum: 2015. Október 19. - 09:32:16 »
Öhm, na azt viszont tom, hogy azt a lánont törölték... vagyis mindent töröltek... az se biztos, hogy Leilanak és Hannak vannak gyerekei...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8944 Dátum: 2015. Október 20. - 04:43:55 »
Ha már itt kezdtük el...
Új SW:FA trailer:
http://m.imdb.com/video/imdb/vi3343889177
 :oh:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8945 Dátum: 2015. Október 20. - 08:05:32 »
Gyönyörű, Egyre jobban várom ezt a filmet.
Remélem most már minden fotelnáciban egyértelművé vált, hogy az új SW széria egyik főszereplője fekete. :twisted: :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 09:23:04 írta Todd »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8946 Dátum: 2015. Október 20. - 09:07:24 »
Én ennek annyira nem örülök... mármint nem azért mert a fekete gyerek a főszereplő... ahogy írtad fentebb te is Todd, Han solóék, Luke gyerekeiről vártam volna a folytatást... azokról olvastam a képregényben, nekem az volna az igazi Star Wars folytatás, rohadt nehéz most elvonatkoztatni attól, hogy a régi megismert szereplőket sutba dobják és ezekre az új random kölkökre helyezik a hangsúlyt... okké-oké, új kor, új trilógia, bla-bla-bla... akkor se ezt vártam volna...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8947 Dátum: 2015. Október 20. - 09:22:51 »
Már az előző kommented is úgy feltűnt és most is, honnan veszed, hogy nem a gyerekeik nem fognak szerepelni? Azon se lepődnék meg nagyon, ha már láttuk volna is őket. ;)
Vagyis azt tudom, hogy törölték a kánont, de pl. a Clone Wars is úgy törölte a kánont, hogy egy rakás szereplőt megtartott közben csak átírta a történetüket, most sem kizárt, hogy ilyesmi lesz.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8948 Dátum: 2015. Október 20. - 09:34:27 »
Fogalmam nincs, mint mondtam, semmi háttérinfót, pletykát nem olvastam.
Ez csak egy egyszerű következtetés, ha a dizní, törölte a kánont, valszeg mindent elkövetnek érte, hogy még nyoma se maradjon, ne emlékeztessen semmi se rá, így gondolom minden máshogy lesz a filmes uniban...  :headscratch:

SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8949 Dátum: 2015. Október 20. - 09:47:45 »
Lehet nem ártana megvárni milyen lesz, és azután elítélni. Mit láttunk eddig? Hogy van sok régi öreg karakter, meg sok új fiatal, de komolyan nagy betűkkel kéne kiírni, hogy Luke fia, meg Han lánya meg stb?
Majd kiderül, hogy ki kinek a kicsodája. Egy szimpla Marvel filmes adaptációban sem minden ugyanaz, ott mégse úgy tekint rá senki, hogy ment az összes képregény a kukába.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8950 Dátum: 2015. Október 20. - 09:56:21 »
Nem tom, sztem csak szimplán zavar az egész, hogy nincs semmi háttérinfó... semmit se tudunk, hogy most mi van, kik ezek, mi ez az új rend... nem tom, hogy jót tesz-e ez a nagy titkolózás ,oké, hogy muszáj, de a Star Treknek se tett jót ez a kampány... és kétlem, hogy a filmekből kiderül... vagy fene tudja... anno tudom, hogy a 3. se igazán tetszett, azt se tudtam, hogy ki Greevius, a filmből nem derült ki, mondjuk a Klónok Háborújából sem igazán... mindig csak olyan epizód részleteket kapunk a filmekben :headscratch:
félek, hogy itt is ez lesz, durr bele a közepébe...

Nem azt mondom, hogy lőjjenek el előre minden poént, de bakker vmi bevezetés nem ártana... mégis egy új sorozat, csupa új szereplő, új kor, minden változott... most mindent 2 óra alatt akarnak lenyomni a torkunkon?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8951 Dátum: 2015. Október 20. - 10:01:36 »
A filmnek szerintem önállóan kell állnia a lábán és nem külön kampányokban. Teljesen felesleges minden töltelék infó. Persze az sem jó, ha a film után kérdésekben maradunk, de tényleg mennyit tudtál előre az régi filmekből, nem kellett netes kampány, nem kellett tudni Vader háttértörténetét a rendet stb. Legyen a film film. Ha jó, akkor minden ki fog derülni időben, tökéletesen felesleges gyorstalpalót tartani előtte.
És amúgy nem két órájuk van, hanem 3x két órájuk, nem baj, ha az öreg Luke a gonosz sithnek csak a második film végén mondja el, hogy "én vagyok az apád". Most csak a hasamra ütöttem, de minimum ilyen szintű meglepiket várok az új filmtől. ;)
Végre egy film, aminek nem olyan a trailere, hogy az egész film minden csavarral együtt bele van sűrítve 3 percbe (lásd Terminator 5), erre meg most az a baj. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 10:04:42 írta Todd »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8952 Dátum: 2015. Október 20. - 12:28:20 »
Azt lehet tudni, hogy ezek ketten nem a gyerekek? Illetve hárman.
Gondolom, hogy  a sivatagban guberáló lány, nem a királynő és a kitüntetett világmentő Han lánya.
A fekete srác, attól hogy fekete, még lehetne valamelyik fia balkézről:) Ő egy trooper, csak dezertál ha jól értem.
Luke lehet, hogy a régi jedi rend cölibátusát tartja.
De a fiatal srác a maszkban,Kylo Ren, lehet még valamelyikük gyereke. Az tetszene. Vagy testvére az egyik fiatalnak.

Amúgy meg a korkülönbséget nézve inkább unokákról beszéklhetünk
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 12:32:43 írta VTomi »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8953 Dátum: 2015. Október 20. - 12:52:55 »
A filmnek szerintem önállóan kell állnia a lábán és nem külön kampányokban. Teljesen felesleges minden töltelék infó. Persze az sem jó, ha a film után kérdésekben maradunk, de tényleg mennyit tudtál előre az régi filmekből, nem kellett netes kampány, nem kellett tudni Vader háttértörténetét a rendet stb. Legyen a film film. Ha jó, akkor minden ki fog derülni időben, tökéletesen felesleges gyorstalpalót tartani előtte.
És amúgy nem két órájuk van, hanem 3x két órájuk, nem baj, ha az öreg Luke a gonosz sithnek csak a második film végén mondja el, hogy "én vagyok az apád". Most csak a hasamra ütöttem, de minimum ilyen szintű meglepiket várok az új filmtől. ;)
Végre egy film, aminek nem olyan a trailere, hogy az egész film minden csavarral együtt bele van sűrítve 3 percbe (lásd Terminator 5), erre meg most az a baj. :lol:
Szó nem volt arról hogy most lőjjenek el minden poént... hol írtam ilyet?
Csak annyi, hogy enniy minden változik, egy új dologba csapunk bele, vmi felvezetés nem ártana, vagy most azt akarják ezzel elérni, hogy minden egyes karakter név elhangzása után a hardcore fanok elélvezzenek, zúgolódjanak a moziba és menjen a hangos diskuráció, hogy ez nem igaz, nem hiszem el, és a többi... mert én jelen állás szerint ezt tom elképzelni, hogy ezzel a titkolózással, ilyen dolgok fognak zajlani a moziban  :hehe:  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8954 Dátum: 2015. Október 20. - 13:15:12 »
Azt lehet tudni, hogy ezek ketten nem a gyerekek? Illetve hárman.
Lehet a Disney nem véletlenül hozta be Han volt feleségét, és előkerül Hannak egy gyereke a Leiát megelőző időkből. Neki akkor úgy 35-40 körülinek kell lennie.
Amúgy meg a korkülönbséget nézve inkább unokákról beszéklhetünk
A régi filmekhez képest csak úgy 30 év telt el, szóval annyira nem durva az eltérés, mivel a következő generáció azért 20 fölött van már.

BuB: nem arról van szó, hogy nem értelek, hanem arról, hogy nem értek egyet. Szerintem felesleges felvezetni egy filmet vagy bármit. Amúgy a most futó rakás képregény, miegymás gondolom pont ezt csinálja, szóval a marketing gépezet ezerrel pörög. Nem is érzek semmilyen titkolózást.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 14:12:04 írta Todd »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8955 Dátum: 2015. Október 20. - 14:31:53 »
Szerintem felesleges felvezetni egy filmet vagy bármit. Amúgy a most futó rakás képregény, miegymás gondolom pont ezt csinálja, szóval a marketing gépezet ezerrel pörög. Nem is érzek semmilyen titkolózást.
Szerintem is. A mostani képregények tuti hogy valamilyen szinten az új filmet vezetik előre. Hiszen pont a régi trilógia egy-egy olyan pillanatából indulnak benne a cselekmények, amiket a filmben nem láthattunk, és biztos, hogy az új film eseményeihez fognak vezetni.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8956 Dátum: 2015. Október 20. - 15:38:56 »
Oks, és szerintetek hányan veszik, vagy olvassák el a képregényeket?  :D
Jobbára csak a hardcore fanok, átlag néző tuti nem .
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8957 Dátum: 2015. Október 20. - 16:11:10 »
Az átlag nézőnek erre nincs is különösebb igénye. ;)
Az direkt azoknak van, akiknek felkészítő tanfolyam kell ahhoz, hogy moziban megnézzenek egy filmet.  :twisted:
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 20. - 17:12:06 írta Todd »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8958 Dátum: 2015. Október 20. - 16:12:29 »
Ez a Star Wars előzetes! Atyaég! Libabőrös lettem és fülig ért a szám! :oh: Ha ez nem győzött meg valakit, hogy látni kell, az menthetetlen! :nezze:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #8959 Dátum: 2015. Október 20. - 18:54:06 »
Az átlag nézőnek erre nincs is különösebb igénye. ;)
Az direkt azoknak van, akiknek felkészítő tanfolyam kell ahhoz, hogy moziban megnézzenek egy filmet.  :twisted:
Naná, ha ilyen összetett uni filmre ülök be, jó lenne, ha nem csak egy részletet kapnék a sztoriból...  :P
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL