Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887028 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9040 Dátum: 2016. Január 31. - 11:18:11 »
DMX jó volt!

De ez a film...ez szerintem kegyetlen fárasztó lesz. :roll:
BATMAN,Spawn,Star Wars

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9041 Dátum: 2016. Február 04. - 15:42:43 »
Uh, hát ez az X egyenruha...
Még keresem benne az eredeti ruhákra hajazó kék és sárga színt, amit ígért Mr. Singer az első interjúk során.  :hehe:
(mondjuk valahol jobb is hogy nem erőltetik a nagyvásznon azokat a színeket, de a dizájn ezúttal elég gány lett... mint vmi ókori Római páncél...  :'( )

SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9042 Dátum: 2016. Február 04. - 16:03:42 »
Szerintem tök jó lett, én (Küklopszon kívül :D ) egyedül az X emblémát hiányolom most is. :roll:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9043 Dátum: 2016. Február 04. - 16:35:44 »
Azt nem vágom, hogy akkor Misztiknek minek ruha?  ;D
Ő végül nem elfoadta magát és úgy flangál ahogy eddig megszoktuk?
(vagy valszeg a színésznő hisztije lehet a háttérben, hogy nem akar a sminkszobában tölteni 3-4 órát...  :headscratch: )
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9044 Dátum: 2016. Február 04. - 16:47:03 »
Valamilyen szinten védelemként is funkcionál ez a ruha.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9045 Dátum: 2016. Február 04. - 18:02:25 »
Nekem pont a pucer Mistique volt irrealis, habar szexi. Gondolom te is elfogadod magad megse vagy allandoan pucer.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9046 Dátum: 2016. Február 04. - 18:57:44 »
Hát, nem, nem igazán  ;D


De nála épp Erik világított rá tök jól, hogy mi is a gond az örökös álcájával.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9047 Dátum: 2016. Február 04. - 19:51:02 »
Árnyék ruhája kaphatott volna egy kis pirost, Jean zöldet, Higanyszál meg ezüstöset, és nem lenne annyira probléma, de ez így... :uhoh:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9048 Dátum: 2016. Február 04. - 20:00:56 »
De nála épp Erik világított rá tök jól, hogy mi is a gond az örökös álcájával.
De az álca és a ruha az két külön dolog. Ruhát nem (csak) azért hord valaki, hogy álcázza magát.

Tudom, hogy a képregényben is az alak váltás során ruhát is teremtettt magára, de ez számomra totál irreális volt mindig. Ha nem lett volna konstans pucér, akkor szerintem még az erotikus jellege is hangsúlyosabb lett volna a karakternek.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9049 Dátum: 2016. Február 04. - 20:19:42 »
Árnyék ruhája kaphatott volna egy kis pirost, Jean zöldet, Higanyszál meg ezüstöset, és nem lenne annyira probléma, de ez így... :uhoh:
Egy szinte katonai csoportnál miért baj az egyenruha? Szerintem így jók, de az X nagyon hiányzik. :'(

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9050 Dátum: 2016. Február 04. - 20:52:48 »
Mert nem katonai csoport volt, hanem képességekkel rendelkező fiatalok, akik különböző egyéniségek.
A G.I. Joe, na az katonai csoport, és a filmen úgy is kezelték őket, kaptak szép fekete egyenruhát ők is, sutba vágva egyeni jellemző jegyeiket.  :drying:

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9051 Dátum: 2016. Február 04. - 21:35:35 »
Folyamatosan edzik őket, támadási stratégiát, fegyverhasználatot gyakorolnak és különböző küldetésekre küldik őket. Később a különböző X csapatoknak speciális feladatköre lesz (pl.: X-Force-piszkos munka, behatolás...). Attól még, hogy nincs kimondva az X-Men szinte egy katonai alakulat. A katonák között is vannak különböző egyéniségek.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9052 Dátum: 2016. Február 08. - 08:52:56 »
Uhu, volt egy rakás tv spot, ugye tegnap volt a Super Bowl:
Egyelőre nekem két db lett a kedvencem, amik nem trialerek, hanem kis reklámok a Batman V Supermannek, pofásak nagyon, a Turkish Airline bemutatja Gotham City-t és Metropolist, a végén kapunk egy új képkockát a filmből is.  :D




Gotham rohadtul bejött, mármint ismét egy normál nagy város, mint eddig, de azért a vizköpők már fellelhetőek, meg az Ace Chemicals, kicsit nekem amúgy az Arkham Knight városa ugrott be róla.

És akkor:
X-men, kicsit jobban káthatjuk Apot, meg Pszichét. (kis szemét csaj, múltkor nyilatkozott, hogy nem fogja használni a fegyvert, vagy mi, erre...



Kapitányék:


És a Tekik, benne egy régi ismerős:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 08. - 08:56:43 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9053 Dátum: 2016. Február 08. - 09:44:47 »
kis szemét csaj, múltkor nyilatkozott, hogy nem fogja használni a fegyvert, vagy mi, erre...
Forgatásnál nem is használta.  :) Mit tudta ő, hogy mi is az, meg hogy mit raknak még rá az utómunkák után.  :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9054 Dátum: 2016. Február 08. - 11:14:51 »
Ja, nem közbe eszembe jutott, hogy összemostam a két kérdés, választ... azt kérdezték tóle, hogy az angol akcentust használja e majd... azt nem fogja használni...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9055 Dátum: 2016. Február 08. - 14:33:47 »
Gotham rohadtul bejött, mármint ismét egy normál nagy város, mint eddig, de azért a vizköpők már fellelhetőek, meg az Ace Chemicals, kicsit nekem amúgy az Arkham Knight városa ugrott be róla.
Ráadásul Gotham egyik legnagyobb látványosságához nem is kell olyan messzire utaznunk, csupán felmenni az 1. kerületbe. ;)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9056 Dátum: 2016. Február 08. - 15:14:11 »
Heh, pont azt néztem reggel, hogy ez az épület olyan, hogy akár BP-n is lehetne, és, hogy fővárosunk milyen jó Gotham City lenne.  ;D

TMNT: remélem nem lesz olyan rémgyenge, mint az első rész (Bay keze munkája itt is látszik).
CW: az előzetes itt is elég unalmasak, de a Tél katonájánál is azok voltak, mégis egy rettenet jó filmet hoztak össze. Nem alaptalanul reménykedek. Szerintem nagyot fog ütni.
X-Men: Igazi apokaliptikus hangulat, király új karakterek.  :oh: Szerintem idén a legjobb képregényfilm lesz (hacsak Deadpool vagy Cap. Am. le nem taszítja a trónról, mint ahogy azt tette a DoFP-nál). Figyeltétek, hogy Angyal normális alakjában éppen egy ketrecben harcol Árnyékkal?  :brow:

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9057 Dátum: 2016. Február 08. - 15:46:08 »
Az X-Men, látványorgiában biztosan lenyomja majd Deadpoolt.
A Civil War-ban már nem vagyok biztos.Ott azért elég erős a felhozatal.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9058 Dátum: 2016. Február 08. - 15:56:28 »
Azért a látvány nem minden, sőt! Ha így lenne, akkor Bay utóbbi időben készített filmjei jók lennének.  :hehe:

Szerk.: Deadpool vs. Psziché  :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 08. - 16:26:48 írta Psycho »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9059 Dátum: 2016. Február 08. - 17:53:33 »
Azért a Cw-nél most egész hangulatos kis zenét választottak alá, plusz a végén, ahogy a két csapat szemben áll egymással... van egy kis baljós érzése az embernek.

Azért én hallottam a Deadpollnál, hogy lesznek ám Xmen utalások, a végén még jobb Xmen film lesz, mint maga az Xmen film  ;D
Nekem a Deadpool game is azért jött be a legjobban, mert egy az egyben az Xmen világot vette alapul. :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL