Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887104 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9120 Dátum: 2016. Február 20. - 19:55:19 »
Nos igen, erről beszéltem, amikor azt írtam, hogy túl tömény volt már néhol. Én is már csak félig értettem azt a poént, mert ott is egyszerre volt több dolog. Ebben a formában biztos nem jutott el az agyamig.  :D
Valami Stewartot értettem belőle, csak gondolom ott is volt képi poén is, meg más is beszélt, és elsikkadt. Gondold el mennyi ilyen apróság eshetett ki az egész film alatt.
Ezért mondom, hogy tök jó a Deadpool, de fél óránál hosszabb folyamatos játékidőben már idegesítően sok.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9121 Dátum: 2016. Február 21. - 08:27:10 »
Azon mondjuk én is meglepődtem,hogy fröccsenő vér ,meg loccsanó agy az van benne,de Angeldust melleit nem mutatják.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9122 Dátum: 2016. Február 21. - 09:28:33 »
Abban a jelenetben pont az abszurd kitakaras az utalas a szuperhos kepregenyekre. Mert ugye ott sem lehet mellbimbot mutatni de froccseno agyat meg beleket igen. ;)

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9123 Dátum: 2016. Február 21. - 10:21:41 »
Szerintem pont nem. Akkor sokkal direktebben kellett volna, úgy mint a Simpsons movieban, mikor Bart kuksija "véletlenül" mindig takarásban volt.
Ezt inkább azok közé a hibák közé sorolom, amiket felróttak a filmnek: ha már bevállalósak vagyunk, akkor legyünk bevállalósak. Meg elég sok mell volt benne, szóval ez így értelmetlen. Ha a színésznő nem vállalta, akkor nem kellett volna beletenni ilyen megalkuvó jelenetet, és kész. Ha meg bevállalja, akkor csinálják rendesen.

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9124 Dátum: 2016. Február 21. - 10:54:52 »
Pedig dobta már le a textilt magáról ez a csaj kamerák előtt.  :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9125 Dátum: 2016. Február 21. - 12:56:19 »
Tényleg? Gina Sarano meztelenkedett már?
Most komolyan, mi a baj? Az hogy nem elég bevállalós a film mert nem mutatták Angel Dust fél mellét, vagy inkább az, hogy nem mutatták, pedig érdekelt volna Gina bimbója? Mert mutattak cicit a bárban, tehát ez pipa, a film bevállalós. Az a jelenet Kolosszus szubjektív szemszögéből volt ábrázolva. Ő nem nézett oda, tehát mi sem. És így viccesebb is volt, mert magunktól találtuk ki mi is történik.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9126 Dátum: 2016. Február 21. - 13:17:19 »
BTW, mint Deadpool fanok.
Nektek nem volt furi, hogy Wade ennyire érzelgős, hős szerelmes lett?  Valahogy nekem az eddigi megjelent comicsokból, meg a videójátékból nem ez jött le  ;D
Vagy a képregények régi részeiben is szerepel Vanessa, mint az "élete szerelme"?

Nöm, nömigazán. Elég beteg kari de van pár igen baromijó érzelmi töltetű sztorija, hozzáteszem azok baromi betegmód elvontak is de azok pont ezért jók. Hozzáteszem az engem is pöpit zavart hogy amennyire fricskát akart állítani a szuperhős filmek kliséinek, a végére ugyananynira végig vitte azokat, ami kicsit tényleg egy bátortalan öngól, nagyon szeretem a filmet, sok nagyon jó erénye is van, és abszolút kedvenc, de nem képes olyan szinten felérni a képregénnyel.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9127 Dátum: 2016. Február 21. - 13:33:38 »
Most komolyan, mi a baj? Az hogy nem elég bevállalós a film mert nem mutatták Angel Dust fél mellét, vagy inkább az, hogy nem mutatták, pedig érdekelt volna Gina bimbója? Mert mutattak cicit a bárban, tehát ez pipa, a film bevállalós.
Tényleg azt gondolod, hogy azért mondtam, mert nem mutatták a mellét? Hát tényleg, mindjárt öngyilkos leszek miatta.  ;)

Egyszerűen az a jelenet 'kilógott' a filmből, hogy stílszerű legyek.  :D Nem volt elég bátor.
Már leírtam fentebb, hogy mi volt a gondom vele. De akkor mégegyszer, ebben a formában egy bátortalan dolog volt, amit épp most Pádi is említett, hogy sok dologban azért megalkuvó lett a film, pedig kiharcolta az R-es besorolást, szóval nem kellett volna visszafognia magát.
A jelenetre 3 féle megoldást lehetett volna:
1.) Nem rakják bele, ha a színésznő nem vállalja el. Akkor senki sem sírt volna, hogy "De jó lett volna egy kilógó mell-eltakarós poén!"
2.) Megcsinálják rendesen., R+os a film, belefér bőven.
3.) Ha ez egy poén akart volna lenni, akkor sokkal jobban kihangsúlyozva, direktebben kellett volna megoldani. Pl. több kameraállásból mutatni, ahol valami mindig "véletlen" kitakarta volna a mellét. Esetleg még lehetett volna valami kikacsintás, az álszeméremségre. Pl. "Látjátok, kivégzéseket, csonkításokat, vért-beleket mutathatunk, de egy női mellet nem, mert akkor ennek hatására mindenki beteg szexuális sorozatgyilkossá válna." Vagy valami.
HA ez a jelenet a képregényes álszemérmesség kifigurázása akart lenni, de én szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy nem. Ha az akart lenni, akkor rémségesen gyenge 'poén' volt. Ez inkább egy öngól volt.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9128 Dátum: 2016. Február 21. - 13:55:56 »
Én már leírtam a véleményem, csak lemaradt az idézetből  ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9129 Dátum: 2016. Február 21. - 14:07:35 »
Deadpool farkát láthattuk (igaz nem premier plánban de ez nem is hiányzott), de Angel Dust mellét nem. :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9130 Dátum: 2016. Február 21. - 14:11:25 »
Ha az akart lenni, akkor rémségesen gyenge 'poén' volt. Ez inkább egy öngól volt.
Igen gyenge poén volt, de már végképp több szót fecséreltünk erre, mint amennyit ért volna. Nem ez volt a film legnagyobb hibája, de kétségkívül jobban megakasztotta a jelenetet, mint amennyit hozzáadott.
Szerk: Most jól beflódoltam, saját üzenet törlése miért nincs?

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9131 Dátum: 2016. Február 21. - 14:42:35 »
Deadpool farkát láthattuk (igaz nem premier plánban de ez nem is hiányzott), de Angel Dust mellét nem. :lol:
Én ilyenre nem is emlékszem. Feszülős seggretapadós spandex közelire igen, ami a Batman és Robin kifigurázása akart lenni.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9132 Dátum: 2016. Február 21. - 15:27:35 »
Amikor puceran harcol a tuzben Ajax ellen. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9133 Dátum: 2016. Február 21. - 19:15:13 »
Hogy ti miket néztek!  ;D Én sem láttam a filmben.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9134 Dátum: 2016. Február 21. - 19:28:07 »
Nálunk a 10 fős társaságban nem csak én vettem észre. :lol:
A legtöbb képregényben ha valaki átalakul egy pucér szörnnyé, akkor vagy pont rajta marad a gatya, vagy töketlen lesz. Ami lássuk be elég gáz, elvégre azt még elviselném ha átalakulok szörnnyé, nade, hogy töketlen szörnnyé, az ciki. :lol:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9135 Dátum: 2016. Február 21. - 20:17:04 »
Én is láttam. Majdnem odaégett a virsli  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9136 Dátum: 2016. Február 21. - 20:53:37 »
Ööö, ez elvben idei film lesz, ugye?
Szaal, Dr. Strange egy újabb forgatási képen, kicsit "jobban" szemügyre vehetjük a ruháját.


Szépen meghagyták a galléros köpenyt.



És egy kis Deadpool hír:
Ha jól láttam, amerikában átlépte a 235 millát a film  :o
Valahol szégyen, hogy ez a film lett a legjobban hozó Xmen film.  :hehe: :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Február 21. - 20:56:24 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9137 Dátum: 2016. Február 23. - 14:36:20 »
Jópofa video Henry Cavillel, ahogy kérdezgeti a gyerekeket a film kapcsán  ;D



He, azért, durva, ha így haladunk, lesz egy Kopasz Supermenünk.  :hehe: eléggé elkezdett miki egeresedni Cavill...  lehet ezért van bajban a Warner, nem pedig a film miatt.  ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9138 Dátum: 2016. Február 23. - 15:45:04 »
Majd megdúsul az ő haja is,mint Nicholas Cage-nak a Szellemlovasban.  ;D

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9139 Dátum: 2016. Február 23. - 16:12:55 »
Én nem aggódnék Cavill hétköznapi kinézete miatt túlságosan, lévén ma már annyi hajat és izmot pakolnak a színészekre digitálisan amennyit nem szégyellnek. Ennek csupán annyi a hátulütője,hogy élőben teljesen kiábrándítóan néz ki a színészek többsége! Kivéve Ryan Reynolds-ot, ő non-stop vagány ;D