Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887108 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9280 Dátum: 2016. Március 24. - 21:00:30 »
Juhu, na túl vagyok rajta én is...
hát mit ne mondjak, még ülepednie kell egy kicsit.
B@$zott jól indul, rohadt jól építkezik a film, több szálon fut, nagyon feltudja csigázni az embert, hogy na, ez hova vezet a végén. Ben tényleg nagyon jó választás lett, Jeremy Irons Alfredja meg mintha a képregényből lépett volna ki (kivéve a kinézetét), tetzsettek a beszólásai, nem tom melyik hülye kritikus mondta, hogy nincs benne poén, Alfred minden beszólásán lehet röhögni. 
Batman nagyon durva lett, az hótziher, hogy Snyder, vagy valaki a csapatból nagy Arkham rajongó szinte onnan lettek átvéve a mozdulatok.
A Csodanő szintén remek, eleinte húztam a számat a csaj miatt, de egész fajin lett, és valahol tényleg lopta a showt. Amikor Bruce megnyitja a levelet ami után kutat és meglátja az I Vh-s képet, és felcsendül a "Is she with you" dallam, basszus, szabályosan könnybe lábadtam  :oh:
A vége a csatára viszont kicsit leül, mármint grandiózus, rohadt jó koreográfia, de valahogy nagyon lassan harcol Bruce meg Supi... a Doomsday elleni harc viszont ismét pörgős, mondjuk ez köszönhető Csodanőnek.  Nekem viszont rohadt furi volt, hogy Lex ennyire nyílt lapokkal játszik...  :headscratch:
Cameok: hát, Ezra Miller eddig se volt szimpi, de ahogy itt kinéz basszus... egek ura... az első jelenetnél még el is megy, mert szerencsére a maszkban nem látszott a feje, de a másodiknál... mint egy füves hippi...  :drying: nem vagyok nagy Villám rajongó, de sztem tuti kimarad nekem az a film, nagyon nem tok megbarátkozni ezzel a gyerekkel...

Azt a kritikát se értem,hogy kifogásolták Csodanő közbe avatkozását... jól volt az tálalva... látszott, hogy filózik rendesen, hogy mi legyen, és aztán döntött... mert nem lett a szánkba rágva, hogy miért jelent meg ott... gondolom ez volt a baj...  :-\ sokkal többet szerepelt a csaj, mint vártam, azt hittem max két jelenetben lesz benne.
Aquaman debütálása viszont kilógott... valahogy nagyon amatőr munkának tűnt az a pár másodperces jelenet...

És a cliffhanger: hát bakker... nagyon meglepődtem, hogy ezt megmerték lépni... szerintem nagyon korai volt... ha ezt a Liga első részében lépték volna meg sokkal nagyobbat ütött volna... itt még Supi szinte alig valaki, oké, hogy eltelt másfél év, de még nem volt akkora kultusza sztem, meg még mindig megosztotta a közvéleményt, "meghalt...? kit érdekel?" De az biztos, most aztán kattoghat a néző agya, hogy innen hogyan tovább...
És azért le a kalappal, hogy ezt megjátszották, az is hótziher, hogy ilyet a Kapi Vas elleni csatában nem fogunk látni... max valamelyik háttér figura talán elhullik... ha elhullik...

És az "álmos" jelenet? Gondolkodok rajta, hogy ez most télleg álom vajon? De szerintem nem... Bruce mi a fenéért álmodna Omega jellel és paradémonokkal? Honnan tudna ilyesmiről?  :headscratch: Valszeg ez inkább VIllám visszajövetelének lehetett valamilyen mellékhatás, betekintést nyerhetett a jövőbe azáltal?  :headscratch:
Jah, és kifogásolták hogy öl Bats... itt az apokaliptikus jövőben (?), melyik áldott jó kritikus tudta azt kifogásolni?  :roll:

Jah, és végre kaptunk egy bajszos Thomas Wayne-t, ezen jót mosolyogtam   :hehe:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 24. - 21:07:04 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9281 Dátum: 2016. Március 24. - 21:08:05 »
Nekem ez a Lex volt furcsa....mint ha Ledge-féle Jokert akarták volna újrázni....ez az egy ami nem nagyon jött be....
BATMAN,Spawn,Star Wars

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9282 Dátum: 2016. Március 24. - 21:24:48 »
Én is megnéztem és csalódtam. Pozitívan! :D Nem vártam sokat a filmtől, Batsy jelmezét még mindig erős visszalépésnek tartom., de iszonyat király volt! :oh: Tök jó, hogy összeolvasztották a TDKR-t és Supi halálát konkrét jeleneteket átvéve a képregényekből. Mondjuk Snyder ehhez ért, azt már bebizonyította. Viszont néha túl soknak és röhejesnek éreztem Snyder lassításait, látványorgiáját, már-már "Bay-i magasságokba" emelkedett velük. A JL filmet nagyon jól felvezette, alig várom Darkside-ot ;). Ja és Flash-sel remélem kezdenek valamit, mert iszonyat bénán nézett ki. Összességében a film méltó felvezetése a JL-nel és önmagában is megállja a helyét, nagyon is. Kiemelendő még a karakterfejlődés mind Supi, mind Batsy részéről. Nagyon jól összerakott film.

Srácok! Ugye nem volt stáblista utáni jelenet?  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 24. - 21:28:05 írta Psycho »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9283 Dátum: 2016. Március 24. - 21:31:17 »
El se hiszem, de lesz zegen 2D feliratos vetítés és nem délelőtt :))

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9284 Dátum: 2016. Március 24. - 21:42:11 »
Kicsi tmás téma: akartam épp mondani, hogy nálunk a film előtt ment az Xmen új előzetese szinkronosan, és lám, már netre is befutott. (ilyet se láttam még, hogy előbb moziban debütál szinkronosan, aztán a neten  ;D)



Úgy hallom, megmaradt Széles Tamás Apo hangjának, vicces, hogy itt is ilyen robotos hangja lett/lesz, mint Batsnek, ami meglepően jó lett a filmben.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9285 Dátum: 2016. Március 24. - 21:51:05 »
Na erre varrjál gombot! Jegyet akartam foglalni:

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9286 Dátum: 2016. Március 25. - 05:57:39 »
Én is megnéztem és csalódtam. Pozitívan! :D Nem vártam sokat a filmtől, Batsy jelmezét még mindig erős visszalépésnek tartom., de iszonyat király volt! :oh: Tök jó, hogy összeolvasztották a TDKR-t és Supi halálát konkrét jeleneteket átvéve a képregényekből. Mondjuk Snyder ehhez ért, azt már bebizonyította. Viszont néha túl soknak és röhejesnek éreztem Snyder lassításait, látványorgiáját, már-már "Bay-i magasságokba" emelkedett velük. A JL filmet nagyon jól felvezette, alig várom Darkside-ot ;). Ja és Flash-sel remélem kezdenek valamit, mert iszonyat bénán nézett ki. Összességében a film méltó felvezetése a JL-nel és önmagában is megállja a helyét, nagyon is. Kiemelendő még a karakterfejlődés mind Supi, mind Batsy részéről. Nagyon jól összerakott film.

Srácok! Ugye nem volt stáblista utáni jelenet?  ;D

Elméletileg nem volt se stáblista közbeni, se stáblista végi jelenet. Nem maradtál le semmiről! :)

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9287 Dátum: 2016. Március 25. - 05:59:44 »
Na erre varrjál gombot! Jegyet akartam foglalni:


Akárhogy nézem, de nem tudom, mi a baj?  :headscratch:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9288 Dátum: 2016. Március 25. - 06:50:45 »
Az hogy nincs 2D feliratos vetítés, gondolom.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 07:30:20 írta Todd »

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9289 Dátum: 2016. Március 25. - 07:04:07 »

Na erre varrjál gombot!
Akárhogy nézem, de nem tudom, mi a baj?  :headscratch:
Az hogy nincs 2D feliratos vetítés, gondolom.

De azt az elején választja ki, hogy 2 vagy 3D-s verzióra akar menni. Ez az ablak már az után jön fel miután kiválasztotta a megfelelő verziót.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9290 Dátum: 2016. Március 25. - 07:33:49 »
Nálunk semmi BvS menü nem volt...pedig nagyon akartam egy páncélos Batman figurát! :( :( :( :'( :'( :'(
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9291 Dátum: 2016. Március 25. - 09:34:56 »

Na erre varrjál gombot!
Akárhogy nézem, de nem tudom, mi a baj?  :headscratch:
Az hogy nincs 2D feliratos vetítés, gondolom.


De azt az elején választja ki, hogy 2 vagy 3D-s verzióra akar menni. Ez az ablak már az után jön fel miután kiválasztotta a megfelelő verziót.
Igen, kiválasztottam, hogy a 2d-s fliratos verziós előadásra akarok jegyet foglalni. Írja is a képen felül, hogy "Batman Superman ellen (f/sub)"
Ezek után választhatom, hogy kell-e 3D szemüveg, vagy nem  és hány jegyet kérek  ;D ;D
Slussz poén a jegyárak:
1240 2D
1350 3D
1580 3D+szemüveg
Nem választhatom mégis mondjuk a szemüveg nélküli jegyet, gondolván, hogy csak el van rontva a jegyrendelés menüje, mert a 2D-s verzió annál is olcsóbb.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 09:38:58 írta VTomi »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9292 Dátum: 2016. Március 25. - 11:24:42 »
Mókás-móóókás. :lol:
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9293 Dátum: 2016. Március 25. - 11:27:09 »
Azóta ez a jó kis 2D feliratos vetítés eltűnt a CCity honlapjáról. A Port.hun fent van még.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9294 Dátum: 2016. Március 25. - 11:54:55 »
Lényeg a lényeg; Batty legyőzte Supit  8) 8) :brow: :brow: :brow: 8) 8)

Ja és még az azért muszáj hozzátennem,hogy a Batmobil zseniális volt!!!Iszonyat brutál jó volt tényleg,na.
A Batwing is atom volt....a hanjga...aaah. :o :o :o :oh: :oh: :oh:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 16:00:38 írta ZoliZoltán »
BATMAN,Spawn,Star Wars

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9295 Dátum: 2016. Március 25. - 18:45:55 »


 :lol:
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9296 Dátum: 2016. Március 25. - 19:31:42 »
Nálunk semmi BvS menü nem volt...pedig nagyon akartam egy páncélos Batman figurát! :( :( :( :'( :'( :'(
Ilyet, ami a képen van ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9297 Dátum: 2016. Március 25. - 19:48:12 »
Naaa, lehet ezek a göncök fogják váltani a fekete sereg szerelést?  :oh:
Végre egy X csapat.


Nem tom, ez mennyire hivatalos... mer ez így akkor ellövi a film végét.... szaaal, Misztik  X tag lesz? VIhart sikerül kimenteni Apo karmai közül? Akkor ezek szerint Angyalt nem? És gondolom Psziché meghal, röhej lenne, ha  mind a 4 lovas életben maradna, kell egy halott is hogy komolynak hasson a dolog...
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 19:49:54 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9298 Dátum: 2016. Március 25. - 19:58:08 »
Ki a flanel inges?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9299 Dátum: 2016. Március 25. - 20:25:00 »
Ez komoly ?
Bryan Singer
CSAK az összes X-men filmben volt benne keze. Vagy producer vagy rendezői vagy írói minőségben.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 25. - 20:31:59 írta Mero »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül