Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887096 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9300 Dátum: 2016. Március 25. - 20:38:30 »
Kükinek egész képregényes a ruhája, Rejtélynek pedig átemelték a fehér ruháját ebbe a páncélba.
Eddig ugye meztelen volt és minden ruhát úgy "képzett" magára. Kíváncsi leszek, hogy ez a páncél most mi lesz. Ez is a bőre(az értelmetlen lenne), vagy leveszi, ha álcázni akarja magát?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9301 Dátum: 2016. Március 26. - 00:19:59 »
Ez komoly ?
Bryan Singer
CSAK az összes X-men filmben volt benne keze. Vagy producer vagy rendezői vagy írói minőségben.
Attól még nem feltétlenül kell felismernünk, hiszen mindig a kamera másik oldalán van.  ;) Ő azért mégse olyan, akit minden nap látunk. Én se mondtam volna meg, pedig rengeteg filmjét láttam.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9302 Dátum: 2016. Március 26. - 07:35:11 »
Ilyet, ami a képen van ?
Igen!

(Csak a lényeget idézd be, légyszíves! Köszi - Sepi)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 26. - 21:21:22 írta Sepi »
BATMAN,Spawn,Star Wars

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9303 Dátum: 2016. Március 26. - 12:01:20 »
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9304 Dátum: 2016. Március 26. - 12:04:02 »
Batman v. Suoerman:
Ó te jó ég!!!!
Fantasztius! Imádtam! Sötét hangulatú, nem is értem azt a sok nyilvános bohóckodást ami megelőzte, mert hogy hogyan lehetne komolyan venni. Szerintem lehet. És nem csak a nép, Batman, vagy Lex bizonytalan, hogy Superman jó marad-e, ami olyan evidens a néző számára általában és csak egy érdekes felvetés marad a dolog. Nem! Itt a néző számára is kérdéses, fostam is rendesen, hogy ne szálljon el az agya. És valószínűleg egy ilyen a képregényekben már látott negatív jövőt kell megakadályozni(?)
A végén persze cg-be fullad a végső harc, mint a Man of Steelben, vagy a Hihetelen Hulkban és sokk filmben, de kárpótolt az a sok "civil ruhás" rész, amit én nagyon szeretek. A Young Justice-t is ezért szeretem.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9305 Dátum: 2016. Március 26. - 12:04:34 »
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Moziban dolgozol? Van bónusz jelenet a B v. S után?  :D
szerk: visszaolvastam kicsit a részt amin átugrottam mielőtt még nem láttam a filmet és választ kaptam :)

Nekem nem esett le, hogy az a fickó a látomásban Flash volt. Fekának tűnt a kamaszbajusz miatt, meg úgy villódzott a fény, hogy nem is értettem mit látok. Volt egy maszk és egy felhajtott rostély?
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 26. - 12:25:38 írta VTomi »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9306 Dátum: 2016. Március 26. - 12:24:11 »
Elvben nincs. Ezt többen mondták, így mi sem maradtunk.

Amúgy ami még nekem bejött, a Martha név. Páran ezt is kifogásolták, de bakker mekkora ötlet már... nekem fel se tűnt, hogy ugyanaz a nevük, és nem is filóztam rajta az elején, hogy ennyire premier plánba mutatták a nevet a sírhelyen... és a végén, ennek a névnek köszönhetően tér észhez Batsy.  Ötletes megoldás lett.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9307 Dátum: 2016. Március 26. - 12:27:37 »
Elvben nincs. Ezt többen mondták, így mi sem maradtunk.

Amúgy ami még nekem bejött, a Martha név. Páran ezt is kifogásolták, de bakker mekkora ötlet már... nekem fel se tűnt, hogy ugyanaz a nevük, és nem is filóztam rajta az elején, hogy ennyire premier plánba mutatták a nevet a sírhelyen... és a végén, ennek a névnek köszönhetően tér észhez Batsy.  Ötletes megoldás lett.
Igen, az nekem is tetszett elsőre, de utólag úgy érzem, erőszakkal tolták át a dolgot. Mert Supi nem Marthának hívja, hanem anyának. "Megölik az anyámat!", így hangozna helyesen. Valahogy másképp kellett volna, mondjuk, hogy Lois mondja Batmannak vagy valami.  :nemtudom:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9308 Dátum: 2016. Március 26. - 12:47:35 »
Hm, nem úgy volt, hogy "Megölik az anyám." "Mi?" "Anyámat." "Martha K.."  :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9309 Dátum: 2016. Március 26. - 13:13:49 »
És az megvan, hogy eredetileg Bryan Cranston lett volna Lex Luthor?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9310 Dátum: 2016. Március 26. - 13:31:29 »
Hm, nem úgy volt, hogy "Megölik az anyám." "Mi?" "Anyámat." "Martha K.."  :headscratch:
Feliratosan néztem és inkább a feliratra emlékszem mint az angol szövegre és néha nem pont azt írták amit mondtak. Te meg lehet, hogy szinkronnal nézted. De sztem "Marthá"-t hajtogatott, arra eszmélt fel Barman. nem?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9311 Dátum: 2016. Március 26. - 14:50:48 »
Áh, fene tudja, nekem most így rémelet.. de akkor lehet nem így volt...

Hm, na mindenesetre visszafelé sült el a negatív kritikai kampány?  :drying:
Az első becslések szerint első nap (!) 81 millió dollárt hozott a film, ezzel minden idők 2. legnagyobb nyitánya, természetesen az első az Ultron volt tavaly, az 84-et hozott.

Valahol várható votl,h ogy az első héten nagyot fog szólni, most már csak az a kérdés, mennyit fog zuhanni második hétvégére, a kritikák lehúzzák, és a nézőket is rohadtul megosztja. De már láttam nem egy olyan hozzászólást, hogy amiért ilyen gané a kritika, nem mennek el megnézni a filmet...  :ohmy:  Egen, valszeg ebből lesz sok ilyen és nagy zuhanás lesz a 2. hétre.

Viszont azért röhej a Rotten skálája is, 29% -on van a film... de ne mondják már, hogy ez a film rosszabb lett mint a Wolverine Origins, a Zöld Lámpás, vagy bármelyik Asylium film...  :drying:
Komolyan az látszik, hogy annyira utálni akarják a filmet...
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 26. - 14:52:51 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9312 Dátum: 2016. Március 26. - 15:25:13 »
Nekem tetszett a film, közben viszont a MoSteelt nem szeretem. Bár vannak jó pillanatai, ami miatt sajnálom, hogy annyira buta és túlbonyolított, erőltetett dolgok vannak benne.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9313 Dátum: 2016. Március 26. - 19:49:33 »
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Moziban dolgozol?
Nen, de 80m van tőlünk a mozi, ahol egy ismerősöm dolgozik, félretesz nekem egyet ha kell Zolinak.
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Van bónusz jelenet a B v. S után?  :D
Passz, holnap nézem meg.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9314 Dátum: 2016. Március 26. - 21:25:00 »
Nen, de 80m van tőlünk a mozi, ahol egy ismerősöm dolgozik, félretesz nekem egyet ha kell Zolinak.
És ha kell nekem is félretesz egyet?  :brow:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9315 Dátum: 2016. Március 26. - 21:34:48 »
Már csak kettő van, megkérdezem.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9316 Dátum: 2016. Március 27. - 08:36:46 »
Sorry, csak az egy van. Ha Zolinak nem kell, a tiéd lehet.
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

peti40

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 684
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9317 Dátum: 2016. Március 27. - 12:11:55 »
Üdv.

Ma felveszünk egy beszélgetést a Batman v Supermanről és érdeklődök, hogy valakinek ven-e kedve részt venni?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9318 Dátum: 2016. Március 27. - 17:44:22 »
Amikor Bruce megnyitja a levelet ami után kutat és meglátja az I Vh-s képet, és felcsendül a "Is she with you" dallam, basszus, szabályosan könnybe lábadtam  :oh:
És mennyivel nagyobbat ütött volna, ha WW teljes meglepetés lett volna és nem is tudjuk ki az a nő, csak amikor meglátja a képet...

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9319 Dátum: 2016. Március 27. - 19:17:45 »
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Figyelj még nem  adtam fel a reményt,hátha lesz itt is!Szóval még megnézem jövőhéten.
Előre is ksözi

ON
BATMAN,Spawn,Star Wars