Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 887043 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9320 Dátum: 2016. Március 27. - 19:24:44 »
Amikor Bruce megnyitja a levelet ami után kutat és meglátja az I Vh-s képet, és felcsendül a "Is she with you" dallam, basszus, szabályosan könnybe lábadtam  :oh:
És mennyivel nagyobbat ütött volna, ha WW teljes meglepetés lett volna és nem is tudjuk ki az a nő, csak amikor meglátja a képet...
Hát... nekünk fanoknak tuti, de az átlag néző csak pislogott volna.  :headscratch: Nekik még nem mondott volna semmit a dolog, így előbb kellett neki a bevezetés, hogy rá ismerjenek a csajra.  :D


És Azta-paszta, első nap 82 millió, első hétvége 170 milla lett  :oh: de ez valahol várható volt, nagy kérdés lesz a következő napok, meg a jövőhétvége, mennyit fog zuhanni... ja, és külföldről vmi 250 millát szedett össze, így áthaladt a 400 millán világviszonylatban... elvben megdöntött minden rekordot...

Állítólag a büdzsé meg 250 milla volt, marketinggel együtt meg 400 millióra rúgott... :o :stupid:  hülyék ezek...  :roll:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 27. - 19:34:28 írta BuB »
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9321 Dátum: 2016. Március 27. - 19:58:24 »
Nagy pénzmosoda ez a filmipar is, szóval nem adnék sokat arra amit mondanak :)
Az átlag nézőnek akkor csak az ütött volna, hogy 1938 a dátum az újságon.

Amúgy miért volt leégve a Wayne kastély? Még a Nolan trilodzsiban égett le?  :headscratch:

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9322 Dátum: 2016. Március 27. - 20:03:28 »
Nagy pénzmosoda ez a filmipar is, szóval nem adnék sokat arra amit mondanak :)
Az átlag nézőnek akkor csak az ütött volna, hogy 1938 a dátum az újságon.

Amúgy miért volt leégve a Wayne kastély? Még a Nolan trilodzsiban égett le?  :headscratch:

A Wayne kastély állapotát majd a következő Batman filmben fogják megmagyarázni ahogy azt is mi történt Robinnal. Ritka hülye módszernek tartom ezt a "csapjunk bele a lecsóba,de csak a következő filmben derüljenek ki a titkok" húzást,de Goyer-től ne várjunk többet...

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9323 Dátum: 2016. Március 27. - 20:07:07 »
Áhhá...
Észrevettétek, hogy Batman tudja forgatni a fejét a maszkban, pedig most megint "hagyományos" van neki, nem olyan mint a TDKR-ben? lehet, hogy utómunkával tüntették el a ráncokat, vagy valami..

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9324 Dátum: 2016. Március 27. - 20:07:53 »
Az a 170 millió nem piskóta! 8) :brow:
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9325 Dátum: 2016. Március 27. - 20:11:27 »
Sok pénz van a világon, az átlag embereknél is összességében. Meg lehetne oldani vele az éhezést és a hajléktalanságot.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9326 Dátum: 2016. Március 27. - 20:23:35 »
He... egen... szép is volna...  ;D

De nem került volna ennyibe valszeg, ha nem tolnak rajta egy évet... mert azért nem volt akkora haddelhad, amire kellett itt a 250 milla... :headscratch:


Wayne kastély-Robin... Mi van ha nem is kell várni a külön filmjére? (az vmikor 2019-ben jönne, az átlag néző akkora már rég elfelejti az ilyen apróságot, hogy mi volt ebben a filmben) Mi van ha már az Öngyilkos Osztagban fény derül a dologra?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9327 Dátum: 2016. Március 27. - 20:25:13 »
Nem hinném,hogy ott kapunk bármiféle utalást is....
Amúgy nálam az a film a "Nagyon nincs semmi elvárásom" kategória. :nemtudom:
BATMAN,Spawn,Star Wars

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9328 Dátum: 2016. Március 27. - 20:28:33 »
Lehet, hogy a BvS előtt játszódik és megölik benne Robint..

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9329 Dátum: 2016. Március 27. - 20:29:51 »
Az a 170 millió nem piskóta! 8) :brow:
47.600.000.000 forint

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9330 Dátum: 2016. Március 27. - 20:32:26 »
Annyira amenynire tetszettek a rajzfilmekben a csapatok, meg az ötlet, eddig engem se igazán vonzott a film, de az utóbbi trailer Quenes számmal egyre többet nézem meg, és egyre jobban tetszik. Bár Will folytonos maszk nélkülisége zavar...

Amúgy, az tuti, hogy lesz visszaemlékezés Joker akcióira és Batman is benne lesz az egyikben.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9331 Dátum: 2016. Március 27. - 20:32:46 »
Sok pénz van a világon, az átlag embereknél is összességében. Meg lehetne oldani vele az éhezést és a hajléktalanságot.

Valóban meg lehetne, csak az nem termel dollármilliárdokat. A szórakoztatóipar viszont igen. That's all folks...

BuB: Jogos amit mondasz és ez alapján sokkal logikusabb,hogy már a Suicide Squad-ban kiderülnek a Batman-nel kapcsolatos rejtélyek. Meg hát abban a filmben Joker lesz a főszereplő aki szorosan kötődik a Robin szálhoz és talán a Wayne Manor leamortizálásához is köze lesz! Amúgy én sem éreztem ezen a filmen a 250 milliót,de ha egyeseknek ennyi pénze van és imádják két kézzel szórni, hát ki vagyok én,hogy ezt megtiltsam? ;D

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9332 Dátum: 2016. Március 27. - 20:42:57 »
Ne már,hogy egy Queen szimpátia miatt kezdjen el érdekelni egy film....tény,hogy nálam is nagyot dobott ,pont emiatt de ez így gáz,szerintem.

Amúgy ha jobban belegondolom,és ez most egy DC Univerzum teljesen újra indítás mozi téren,lehet,hogy egy összetettebb (Marvel-szerű) -közhely bleeh :headscratch: - dolog lesz ,itt-ott utalással.Ami atom jó lenne persze.



BATMAN,Spawn,Star Wars

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9333 Dátum: 2016. Március 27. - 21:21:53 »
Sok pénz van a világon, az átlag embereknél is összességében. Meg lehetne oldani vele az éhezést és a hajléktalanságot.

Valóban meg lehetne, csak az nem termel dollármilliárdokat. A szórakoztatóipar viszont igen. That's all folks...

BuB: Jogos amit mondasz és ez alapján sokkal logikusabb,hogy már a Suicide Squad-ban kiderülnek a Batman-nel kapcsolatos rejtélyek. Meg hát abban a filmben Joker lesz a főszereplő aki szorosan kötődik a Robin szálhoz és talán a Wayne Manor leamortizálásához is köze lesz! Amúgy én sem éreztem ezen a filmen a 250 milliót,de ha egyeseknek ennyi pénze van és imádják két kézzel szórni, hát ki vagyok én,hogy ezt megtiltsam? ;D
jah, nekem is így fogalmazódott meg... Robin és a Wayne Manor szál lehet össze lesz kötve... legalábbis nekem logikus lépés lenne, ha a pár hónappal előtte lévő filmben elejtett utalásra itt kapok választ, lássák egyből, hogy van közük egymáshoz mégjobban.
Bár ez annyiból bukik meg, hogy ugye nem volt semmilyen hír a Robin castingról... Bár Joker és Bats nagy harcát pont egy Robin megölésével tudnák jól kidomborítani...

Ne már,hogy egy Queen szimpátia miatt kezdjen el érdekelni egy film....tény,hogy nálam is nagyot dobott ,pont emiatt de ez így gáz,szerintem.
Nem csak, csak rohadt jól össze van rakva az a trailer, a szám is jól van hozzá nagyon össze vágva-komponálva, így együtt üt a kettő. De csak maga a trailer tetszik, egyelőre még a film nem mozgat meg annyira így sem.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9334 Dátum: 2016. Március 27. - 21:30:53 »
És tényleg!! Robin ruhája kormos... :brow:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9335 Dátum: 2016. Március 29. - 08:41:50 »
Állítólag a büdzsé meg 250 milla volt, marketinggel együtt meg 400 millióra rúgott... :o :stupid:  hülyék ezek...  :roll:
Érdekes, egy amcsi giga film árát majdnem megduplázza a marketing. Itthon meg az az átlag nézet, hogy a marketing tök fölösleges és minek költeni arra, ha valami jó, úgyis eladja magát...

BenGee

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 97
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9336 Dátum: 2016. Március 29. - 12:07:28 »
Ilyet tudok szerezni. Nálunk a moziban ez a menü van. 900 Ft a pohár + topper. Ha gondolod elküldöm neked postán, de akkor rájön még a ptsg. is.
Moziban dolgozol? Van bónusz jelenet a B v. S után?  :D
szerk: visszaolvastam kicsit a részt amin átugrottam mielőtt még nem láttam a filmet és választ kaptam :)

Nekem nem esett le, hogy az a fickó a látomásban Flash volt. Fekának tűnt a kamaszbajusz miatt, meg úgy villódzott a fény, hogy nem is értettem mit látok. Volt egy maszk és egy felhajtott rostély?

Abban a jelenetben Flash nem álom volt. Látható volt, hogy amikor felébredt még repkednek s papírfecnik a levegőben, ahogy az történt is, amikor Flash megérkezett! Bruce azért úgy ébredt mint aki álmodta ezt a részét is, mert az idővonal valószínűleg valamilyen szinten megváltozott.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Március 29. - 12:09:13 írta BenGee »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9337 Dátum: 2016. Március 29. - 19:53:59 »
Hogyan változott?  :headscratch: Miért ébredt attól?

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9338 Dátum: 2016. Március 30. - 05:26:15 »
Jol sikerult cameo.....
BATMAN,Spawn,Star Wars

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #9339 Dátum: 2016. Március 31. - 07:02:43 »
Mennyi bevetelnel tart most a BvS?
BATMAN,Spawn,Star Wars